|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  131 132 [133] 134 135   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 11:03:23   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: cita

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: cita

Da se še jaz na hitro pofočakm...pr nas nčl kaj tudi tako turubno vreme pa še po vsem tem čudnem vremenu sem spet samauser posted image user posted image  moj je šel delat ob 10:40 pa do konca to pomeni do 23:30...Naša velika je šla k atiju ker gre potem na nek rojstni dan na drsališče tečka mami pa sama doma sej je najbolje nikomur nč ne težim to je pa tudi resuser posted image user posted image ...lahka bi mal pospravljala ampak to je pa že napor pa mi ne pašeuser posted image user posted image user posted image ...

In kaj boste kej ve počele???
oo izbeglica,si se le odločla prit še mal med marčevkeuser posted image user posted image


sej vas redno berem ampak napisat pa je problem sej nisem tudi ne pr februarčicah nč velik aktivna se vidi da sem lena ko user posted image  berem še no ampak pisanje je pa že naporuser posted image user posted image ...pa ne mi rečt da si me pogrešalauser posted image user posted image user posted image


no, cita, če si pa sama doma, pa nimaš več izgovora, da ne tipkaš z nami user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 3301
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 11:05:29   
Pupa7
oooo feliša si se uspela ta prva podpisat na stran user posted image

cita, ti pa bi res lahko večkrat pršla kej povedat user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 3302
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 11:06:29   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

oooo feliša si se uspela ta prva podpisat na stran user posted image

cita, ti pa bi res lahko večkrat pršla kej povedat user posted image



se popolnoma strinjamuser posted image user posted image user posted image ...

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3303
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 11:13:07   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

jutroooooooooooooo user posted image

no, jaz sem se naspala, enkrat sem sicer šla na wc, ampak v polsnu, tako da sem takoj naprej zaspala. hvala yania, za opis dojenja v P, bom kar počakala s temi nastavki, če praviš, da se jih celo v P kupi. Če jih bomo rabili, bom mojega dol poslala, pa je. Tudi črpalke še ne mislim kupit, če res ne bo potrebno. Upam na to, da bomo imeli požeruščka, ki bo sam vlekel.

Čebeica, tudi tebi hvala za nasvete okoli modrčkov. A to pomeni, da če mam zdaj 75b, naj si kupim 80c?

ja punce, kar nehajte se o P pogovarjat, še vsaj 5 tednov moramo počakat. Saj veste, zdaj rojevajo januarčice, potem so pa vmes še februarčice. Kar mirno user posted image



jutro


jaz imam 70b, pa sem imela 80c, za ponpč pa 80d te iz Milerja, se pa proizvajalci razlikujejo, prvega sem imela kr neko fifmo, pa nevem mogoče se je skrču 80c ful premejhen

< Sporočilo je popravil čebeica maja -- 18.1.2009 11:17:17 >

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 3304
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 11:15:23   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: cita

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: cita

Da se še jaz na hitro pofočakm...pr nas nčl kaj tudi tako turubno vreme pa še po vsem tem čudnem vremenu sem spet samauser posted image user posted image  moj je šel delat ob 10:40 pa do konca to pomeni do 23:30...Naša velika je šla k atiju ker gre potem na nek rojstni dan na drsališče tečka mami pa sama doma sej je najbolje nikomur nč ne težim to je pa tudi resuser posted image user posted image ...lahka bi mal pospravljala ampak to je pa že napor pa mi ne pašeuser posted image user posted image user posted image ...

In kaj boste kej ve počele???
oo izbeglica,si se le odločla prit še mal med marčevkeuser posted image user posted image


sej vas redno berem ampak napisat pa je problem sej nisem tudi ne pr februarčicah nč velik aktivna se vidi da sem lena ko user posted image  berem še no ampak pisanje je pa že naporuser posted image user posted image ...pa ne mi rečt da si me pogrešalauser posted image user posted image user posted image
bla,bla-ti si po duši bolj februarčicauser posted image user posted image user posted image user posted image tam še kaj napišeš,tu pa nimaš več energijeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 3305
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 11:16:07   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

IZVIRNO SPOROČILO: cita

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: cita

Da se še jaz na hitro pofočakm...pr nas nčl kaj tudi tako turubno vreme pa še po vsem tem čudnem vremenu sem spet samauser posted image user posted image  moj je šel delat ob 10:40 pa do konca to pomeni do 23:30...Naša velika je šla k atiju ker gre potem na nek rojstni dan na drsališče tečka mami pa sama doma sej je najbolje nikomur nč ne težim to je pa tudi resuser posted image user posted image ...lahka bi mal pospravljala ampak to je pa že napor pa mi ne pašeuser posted image user posted image user posted image ...

In kaj boste kej ve počele???
oo izbeglica,si se le odločla prit še mal med marčevkeuser posted image user posted image


sej vas redno berem ampak napisat pa je problem sej nisem tudi ne pr februarčicah nč velik aktivna se vidi da sem lena ko user posted image  berem še no ampak pisanje je pa že naporuser posted image user posted image ...pa ne mi rečt da si me pogrešalauser posted image user posted image user posted image


no, cita, če si pa sama doma, pa nimaš več izgovora, da ne tipkaš z nami user posted image
točno takouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 3306
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 11:16:48   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: čebeica maja

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

jutroooooooooooooo user posted image

no, jaz sem se naspala, enkrat sem sicer šla na wc, ampak v polsnu, tako da sem takoj naprej zaspala. hvala yania, za opis dojenja v P, bom kar počakala s temi nastavki, če praviš, da se jih celo v P kupi. Če jih bomo rabili, bom mojega dol poslala, pa je. Tudi črpalke še ne mislim kupit, če res ne bo potrebno. Upam na to, da bomo imeli požeruščka, ki bo sam vlekel.

Čebeica, tudi tebi hvala za nasvete okoli modrčkov. A to pomeni, da če mam zdaj 75b, naj si kupim 80c?

ja punce, kar nehajte se o P pogovarjat, še vsaj 5 tednov moramo počakat. Saj veste, zdaj rojevajo januarčice, potem so pa vmes še februarčice. Kar mirno user posted image

user posted image user posted image user posted image  je treba mal punce podražituser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3307
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 11:22:13   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: cita

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: cita

Da se še jaz na hitro pofočakm...pr nas nčl kaj tudi tako turubno vreme pa še po vsem tem čudnem vremenu sem spet samauser posted image user posted image  moj je šel delat ob 10:40 pa do konca to pomeni do 23:30...Naša velika je šla k atiju ker gre potem na nek rojstni dan na drsališče tečka mami pa sama doma sej je najbolje nikomur nč ne težim to je pa tudi resuser posted image user posted image ...lahka bi mal pospravljala ampak to je pa že napor pa mi ne pašeuser posted image user posted image user posted image ...

In kaj boste kej ve počele???
oo izbeglica,si se le odločla prit še mal med marčevkeuser posted image user posted image


sej vas redno berem ampak napisat pa je problem sej nisem tudi ne pr februarčicah nč velik aktivna se vidi da sem lena ko user posted image  berem še no ampak pisanje je pa že naporuser posted image user posted image ...pa ne mi rečt da si me pogrešalauser posted image user posted image user posted image
bla,bla-ti si po duši bolj februarčicauser posted image user posted image user posted image user posted image tam še kaj napišeš,tu pa nimaš več energijeuser posted image user posted image user posted image


če pa ti tko rečeš pol je pa sigurno resuser posted image user posted image user posted image ...

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3308
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 11:23:14   
Pupa7
no pupe,

jaz grem malo pospravljat, pa kaj v piskr vržt user posted image

se beremo kaj popoldan,

uživaaaaaaajteeeeee!!!!!!!!!!!!!!!


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3309
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 11:23:53   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Uh, vam povem kaj sem pa jaz danes sanjala? Da sem nekoga ubila... prav zares!user posted image user posted image

user posted image user posted image najaa ti pa si v sanjah nevarna? Upam,da ne skačem kaj po tvojih sanjah? user posted image   user posted image



punce ne se sekirak glede sanj, nek sem prebrala da nosečnice več sanjajo in bol žive sanje ki pa nimajo nobene povezave, tako da jih kr lepo pozabte, jst sem se prej tud sekirala, ko sem pa to prebrala se pa sm smejem pol

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3310
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 11:24:03   
spps
nič,pridno čvekajte,da bom imela jutri kaj za prečekiratuser posted image  zdaj pa še grem kaj koritnega naredit za danes.
vsem vam pa želim lepo nedeljouser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3311
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 11:24:26   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

no pupe,

jaz grem malo pospravljat, pa kaj v piskr vržt user posted image

se beremo kaj popoldan,

uživaaaaaaajteeeeee!!!!!!!!!!!!!!!



pa ne preveč pospravljat ker sej veš delo počakauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3312
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 11:24:34   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

no pupe,

jaz grem malo pospravljat, pa kaj v piskr vržt user posted image

se beremo kaj popoldan,

uživaaaaaaajteeeeee!!!!!!!!!!!!!!!

kontrauser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3313
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 11:25:36   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: spps

nič,pridno čvekajte,da bom imela jutri kaj za prečekiratuser posted image  zdaj pa še grem kaj koritnega naredit za danes.
vsem vam pa želim lepo nedeljouser posted image


pa ne preveč delat ko si lahka preveč pridna pa tudi vam želim lepo nedeljo...

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3314
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 11:36:08   
felix7
no, jaz grem tut na kosilo k mami. Se tipkamo kasneje.

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 3315
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 11:44:06   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23
Pa priznaj, da bi bilo super, če bi bilo tak enostaven.user posted image user posted image user posted image


ja seveda bi bilo to najbolj ajnfoht.. jaz se nebi pritoževala user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image polo bi blo nevarno,da ti bebi sam od sebe kje ven padeuser posted image


A nisi gledala men in black 1. del, ko ena v avtu rojeva, pa se Will Smith postavi da bo pomagal, otrok pa sam ven prileti.Pač bi jih sam lovili...Si predstavljaš naše dede, da lovijo otroke...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3316
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 12:13:44   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: drevozivljenja

sedauj sem se spomnila.nekaj vas vprašam:g mi je predpisal retafer-za slabokrvnost,zanima pa me ali lahko zraven pijem tudi elevit tablete?sedaj jih že 1 mesec ne pijem ker ne vem če lahko in vedno pozabim vprašati g.


a elevit ma železo? kva sem pa jest pol brala? Verjetno je več variant tega elevita, ker sem brala sestavine, pa ni blo železa omenjenega. Skratka, najboljš G vprašat user posted image

Vprašaj G. Po moje pa ni treba. Boš zaprta ko zarjavela pipa. user posted image  Resno mislim, ker elevit ima tudi veliko železa in ta zapira.



Ja, elevit ima od vseh teh pripravkov največ železa.user posted image
Mene ful zapira. Pa na splošno sem v tej nos. veliko zaprta.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 3317
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 12:13:53   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Uh, vam povem kaj sem pa jaz danes sanjala? Da sem nekoga ubila... prav zares!user posted image user posted image
koga te?ker se ti je pa tako zameriluser posted image user posted image user posted image


Kar enega, ki ga ne poznam, saj to je najhuje. user posted image
Pa ful pogosto sanjam dvigalo. user posted image  Ve katera, kaj to pomeni? V sanjah se vozim z njim gor in dol, pa ven in not hodim. user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3318
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 12:16:50   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Uh, vam povem kaj sem pa jaz danes sanjala? Da sem nekoga ubila... prav zares!user posted image user posted image
koga te?ker se ti je pa tako zameriluser posted image user posted image user posted image


Kar enega, ki ga ne poznam, saj to je najhuje. user posted image
Pa ful pogosto sanjam dvigalo. user posted image  Ve katera, kaj to pomeni? V sanjah se vozim z njim gor in dol, pa ven in not hodim. user posted image user posted image


čak bom pogledala v sanjsko knjigo, samo nevem, če so takrat že meli lifte user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3319
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 12:18:22   
tasa_m
PUNCE IMAM SLIKICE NAŠIH PRVIH MARČEVSKIH SONČKOV.. Tomaža in Anžeta. Tu sta bila stara 3 dni..
Zdaj sta že brez cevk,Tomaž tudi že papca samo maminino mleko, Anže pa še malo štrajka..ampak bo že user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3320
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 12:18:45   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Uh, vam povem kaj sem pa jaz danes sanjala? Da sem nekoga ubila... prav zares!user posted image user posted image
koga te?ker se ti je pa tako zameriluser posted image user posted image user posted image


Kar enega, ki ga ne poznam, saj to je najhuje. user posted image
Pa ful pogosto sanjam dvigalo. user posted image  Ve katera, kaj to pomeni? V sanjah se vozim z njim gor in dol, pa ven in not hodim. user posted image user posted image


čak bom pogledala v sanjsko knjigo, samo nevem, če so takrat že meli lifte user posted image



Če maš kako staro, ziher ne. user posted image  Če kej najdeš, mi povej.

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3321
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 12:19:33   
Najaa
tasa, tole boš pa morala mal zmanjšat. user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3322
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 12:20:15   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

tasa, tole boš pa morala mal zmanjšat. user posted image


že dela na tem user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3323
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 12:20:58   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Uh, vam povem kaj sem pa jaz danes sanjala? Da sem nekoga ubila... prav zares!user posted image user posted image
koga te?ker se ti je pa tako zameriluser posted image user posted image user posted image


Kar enega, ki ga ne poznam, saj to je najhuje. user posted image
Pa ful pogosto sanjam dvigalo. user posted image  Ve katera, kaj to pomeni? V sanjah se vozim z njim gor in dol, pa ven in not hodim. user posted image user posted image


čak bom pogledala v sanjsko knjigo, samo nevem, če so takrat že meli lifte user posted image



Če maš kako staro, ziher ne. user posted image  Če kej najdeš, mi povej.


sm iskala, pa ni, tud na netu ne user posted image daj kaj drugega sanjaj, pa ti povem user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3324
   RE: Marčevke 2009 -4.del
18.1.2009 12:23:26   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

tasa, tole boš pa morala mal zmanjšat. user posted image


že dela na tem user posted image


user posted image  sem zmanjšala ampak očitno neuspešno user posted image user posted image


(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  131 132 [133] 134 135   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  131 132 [133] 134 135   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Kako pogosto
qloq

Kako pogosto spremljate odajajo Big Brother?

vsaki dan ( od pon-ned) (28%)

ne spremljam(nikoli) (26%)

občasno( ko se dogaja kaj pametega) (11%)

me ne zanima ( dolgčasna odaja) (35%)


Število vseh glasov: 160

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!