|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  120 121 [122] 123 124   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 13:22:05   
yania
Felix- spraševala si me nekaj glede tosame, ane...nisem ti nič javila, ker nisem našla računa, zato nimam pojma koliko je kaj stalo....kdaj pa je odprto pa tudi ne vem...no sej zdej si že poštimala...

glede LANOLINA pa sem ga tudi v lekarni nabavila, pa piše, da se namaže bradavico pred in po dojenju, pa da ni potrebno izpirat....da ni nekega okusa...zdej pa ne vem no..no itak, ne smeš umivat dojke, samo ko greš pod tuš, drugače, pa pravijo da je boljše da čistiš to kar tako , da malo mleka stisneš in obrišeš....ja ker voda izsuši, a ne...


(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3026
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 13:24:51   
yania
Pupa,jaz sem na RR prebrala, samo kak teden nazaj, da zdej se pa začnejo vezi tam okrog mehčat, pa medenica širiti in to, mislim da je bilo to za 31.teden...nisem ziher, kot priprava na porod, zato ne skrbi, vse bo uredu,,,,
preberi si malo no...tam kjer je nos.koledar po tednih, kako je z mamo po tednih...

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3027
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 13:35:43   
Pupa7
nina00 in yania hvala za odgovor, zdaj grem spet vse brat, ker zmer vse pozabim user posted image je pa boljše če pr mir ležim user posted image

_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3028
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 13:38:40   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: yania

glede LANOLINA pa sem ga tudi v lekarni nabavila, pa piše, da se namaže bradavico pred in po dojenju, pa da ni potrebno izpirat....da ni nekega okusa...zdej pa ne vem no..no itak, ne smeš umivat dojke, samo ko greš pod tuš, drugače, pa pravijo da je boljše da čistiš to kar tako , da malo mleka stisneš in obrišeš....ja ker voda izsuši, a ne...




DAN

yania glede prsin lanolina  si čist prov napisala, sploh pa milo izsuši šebol

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3029
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 13:41:53   
Pupa7
ooo čebeica, kako si kaj? bova počas lahko začele že odštevat ane user posted image ampak prov počas user posted image

_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3030
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 13:43:40   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

vprašanje: ali ima katera občutek, da ji user posted image močno pritiska dol, "občutek kot da bo zdaj zdaj padel ven" in jo poleg tega zelo boli sramna kost in vezi?


V prvi nosečnosti večkrat. Posebno, če sem malo več hodila. Po počitku je bilo navadno boljše. Sedaj me pa zaenkrat le vezi okoli sramne kosti bolijo.


skrbi me zato, ker več ali manj skoz počivam, danes pa se mi to dogaja odkar sem vstala in že ponoči ko sem se obračala v postelji... zdaj lepo ležim in občutek "tiščanja dol" je izginu, boli pa me še vedno, sam da se premaknem... no ja bo že boljše ane user posted image


Verjetno te bolijo vezi, ki se raztegujejo in pripravljajo na porod user posted image


ja verjetno je to, počitek, pa bo

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 3031
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 13:44:35   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: čebeica maja

IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

vprašanje: ali ima katera občutek, da ji user posted image močno pritiska dol, "občutek kot da bo zdaj zdaj padel ven" in jo poleg tega zelo boli sramna kost in vezi?


V prvi nosečnosti večkrat. Posebno, če sem malo več hodila. Po počitku je bilo navadno boljše. Sedaj me pa zaenkrat le vezi okoli sramne kosti bolijo.


skrbi me zato, ker več ali manj skoz počivam, danes pa se mi to dogaja odkar sem vstala in že ponoči ko sem se obračala v postelji... zdaj lepo ležim in občutek "tiščanja dol" je izginu, boli pa me še vedno, sam da se premaknem... no ja bo že boljše ane user posted image


Verjetno te bolijo vezi, ki se raztegujejo in pripravljajo na porod user posted image


ja verjetno je to, počitek, pa bo


delam na tem user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3032
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 13:53:35   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

ooo čebeica, kako si kaj? bova počas lahko začele že odštevat ane user posted image ampak prov počas user posted image


ja pupa, prov počasi.  Drugač pa sm kr nekako, razen tega, da je sestra pri zdravniku mi zmutila pa ni poslala papirje na komisijo za bolniško, in me je že direktor včeraj klical pa me napizdu ko user posted image , sem tulila ko user posted image user posted image zmaj, me je moj komal pomeru, pol je pa še on bluzu da ga bo napizdu, sem ga komaj prepričala, ker pol bi bila cela štala, js sem pa kriva ker sem očeta poslala da ji je nesel papirje, ko pa sama nesmem okol vandrat. Sej se je opravičla, upam da bo v ponedeljek vse zrihtano.upam

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3033
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 14:00:29   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: čebeica maja

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

ooo čebeica, kako si kaj? bova počas lahko začele že odštevat ane user posted image ampak prov počas user posted image


ja pupa, prov počasi.  Drugač pa sm kr nekako, razen tega, da je sestra pri zdravniku mi zmutila pa ni poslala papirje na komisijo za bolniško, in me je že direktor včeraj klical pa me napizdu ko user posted image , sem tulila ko user posted image user posted image zmaj, me je moj komal pomeru, pol je pa še on bluzu da ga bo napizdu, sem ga komaj prepričala, ker pol bi bila cela štala, js sem pa kriva ker sem očeta poslala da ji je nesel papirje, ko pa sama nesmem okol vandrat. Sej se je opravičla, upam da bo v ponedeljek vse zrihtano.upam


bošček user posted image user posted image user posted image , je pa tud kreten tale šef da se gre tko dret... pa smotana sestra... no glavno da se bo vse uredilo in se tudi bo!!! ti pa lepo odmisli te stvari, pa se sprosti pa bo user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3034
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 14:02:34   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: čebeica maja

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

ooo čebeica, kako si kaj? bova počas lahko začele že odštevat ane user posted image ampak prov počas user posted image


ja pupa, prov počasi.  Drugač pa sm kr nekako, razen tega, da je sestra pri zdravniku mi zmutila pa ni poslala papirje na komisijo za bolniško, in me je že direktor včeraj klical pa me napizdu ko user posted image , sem tulila ko user posted image user posted image zmaj, me je moj komal pomeru, pol je pa še on bluzu da ga bo napizdu, sem ga komaj prepričala, ker pol bi bila cela štala, js sem pa kriva ker sem očeta poslala da ji je nesel papirje, ko pa sama nesmem okol vandrat. Sej se je opravičla, upam da bo v ponedeljek vse zrihtano.upam


Se probaj čim manj sekirat. Se bo že uredilo. user posted image

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3035
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 14:10:44   
čebeica maja
Mihcu pa je ustnica bolš (v sredo je pov), sm mu kr neki not visi stranuser posted image , verjetn bi moral jit takrat k zdravnikuuser posted image  tasa hvala za pike
Je pa tud ratal mali vragec, cist se je spremenu, včasih kr neveva z možem kaj bi, npr. danes ni hotel kosila jest pa sva ga dala kr lačnega spat, v eni uri je eno žlico pojel, skakal-norel pa tako, da joj. Sesliš kruto, nasilo pa nemoreš nič, se prec začne dret, takrat pa itak da nebo nič. Bomo videli ča bo malcal. Pa to ni vse.
Me kr stisne kako bom pol sama sfolgala ko bo šeuser posted image , če nebom mogla bo moral pa v vrtec, bo videl tam kaj je red.

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3036
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 14:12:47   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: čebeica maja

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

ooo čebeica, kako si kaj? bova počas lahko začele že odštevat ane user posted image ampak prov počas user posted image


ja pupa, prov počasi.  Drugač pa sm kr nekako, razen tega, da je sestra pri zdravniku mi zmutila pa ni poslala papirje na komisijo za bolniško, in me je že direktor včeraj klical pa me napizdu ko user posted image , sem tulila ko user posted image user posted image zmaj, me je moj komal pomeru, pol je pa še on bluzu da ga bo napizdu, sem ga komaj prepričala, ker pol bi bila cela štala, js sem pa kriva ker sem očeta poslala da ji je nesel papirje, ko pa sama nesmem okol vandrat. Sej se je opravičla, upam da bo v ponedeljek vse zrihtano.upam


bošček user posted image user posted image user posted image , je pa tud kreten tale šef da se gre tko dret... pa smotana sestra... no glavno da se bo vse uredilo in se tudi bo!!! ti pa lepo odmisli te stvari, pa se sprosti pa bo user posted image



ja sej danes sem že bolš

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3037
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 14:16:58   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: čebeica maja

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

ooo čebeica, kako si kaj? bova počas lahko začele že odštevat ane user posted image ampak prov počas user posted image


ja pupa, prov počasi.  Drugač pa sm kr nekako, razen tega, da je sestra pri zdravniku mi zmutila pa ni poslala papirje na komisijo za bolniško, in me je že direktor včeraj klical pa me napizdu ko user posted image , sem tulila ko user posted image user posted image zmaj, me je moj komal pomeru, pol je pa še on bluzu da ga bo napizdu, sem ga komaj prepričala, ker pol bi bila cela štala, js sem pa kriva ker sem očeta poslala da ji je nesel papirje, ko pa sama nesmem okol vandrat. Sej se je opravičla, upam da bo v ponedeljek vse zrihtano.upam


Se probaj čim manj sekirat. Se bo že uredilo. user posted image


Hvala, ma sej sem vajena direktorja, te napizdi čis brez veze, pol se moraš pa ti njemu opravičevat, je velikuser posted image  , sm mene vse to še bol prizadane kot druge, zdej pa še bol, ma sej škoda besed.

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 3038
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 14:21:47   
1hruška
Živjo punce! Kako ste? Se moram pohvalt, da sva dans dobila, oz. kupila voziček! user posted image user posted image user posted image Itak sem ga mogla takoj sestavt..user posted image Zdej ga moram pa razstavt, da gre za en mesec ali dva v klet, ker v stanvanju ni placauser posted image . Komi že čakam, da bo v njem ena mala štručka user posted image .
A je katera od vas tut slišala, da se je dobro že zdaj mazat z lanolinom, da se bradavice bolj utrdijo?

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 3039
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 14:26:53   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: 1hruška

Živjo punce! Kako ste? Se moram pohvalt, da sva dans dobila, oz. kupila voziček! user posted image user posted image user posted image Itak sem ga mogla takoj sestavt..user posted image Zdej ga moram pa razstavt, da gre za en mesec ali dva v klet, ker v stanvanju ni placauser posted image . Komi že čakam, da bo v njem ena mala štručka user posted image .
A je katera od vas tut slišala, da se je dobro že zdaj mazat z lanolinom, da se bradavice bolj utrdijo?



hitro poslikaj, da vidmo vaše prevozno sredstvo user posted image user posted image

glede lanolina pa tega še nisem slišala, sigurn pa škodit ne more user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu 1hruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3040
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 14:31:29   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: 1hruška

Živjo punce! Kako ste? Se moram pohvalt, da sva dans dobila, oz. kupila voziček! user posted image user posted image user posted image Itak sem ga mogla takoj sestavt..user posted image Zdej ga moram pa razstavt, da gre za en mesec ali dva v klet, ker v stanvanju ni placauser posted image . Komi že čakam, da bo v njem ena mala štručka user posted image .
A je katera od vas tut slišala, da se je dobro že zdaj mazat z lanolinom, da se bradavice bolj utrdijo?



Čestitke za vozičekuser posted image
Za mazanje sem slišala nek, sm nevem če je smiselno prej, jaz sem prvič začela po parih podojih mazat, zdej bom pa prec ko bom utegnila po porodu.

(odgovor članu 1hruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3041
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 15:20:57   
felix7
dober dan user posted image

evo mene, da se pofočkam, že cel dan neki skačem po hiši in pospravljam. Ne boste verjele, celo smrekico sem podrla user posted image  sem točno en teden prosila moža, naj gre na podstrešje po škatle, pa je vedno rekel: "ja, ja, boš dobila". No, ko sem pa zagrozila, da bom sama zlezla na podstrešje, je pa takoj šel user posted image

pupa, ti pa lepo miruj in počivaj, da ne bo preveč bolelo. Sicer pa... noseča si, a veš? user posted image user posted image user posted image  In vse takšne tegobe pridejo s tem.

spps, strije pa ja morjo bit, da te bodo še kasneje spominjale na teh lepih 9 mesecev user posted image user posted image user posted image  Nič se ne sekiraj, če so nam namenjene, pa naj bodo.

kje se pa tasa skriva? se mi zdi, da nisem nobenega njenega posta zasledila danes (al sem spet kaj zabluzila?).

yaniša, nič hudega za Tosamo, smo že zrihtal. Se mi je pa kar smejalo, ko sem bila potem še v BC, v Mullerju in Tušu, pa so bili povsod identični izdelki kar precej dražji.



_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3042
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 15:22:11   
tasa_m
dober dan, kako smo?
jaz sem že od 9h po terenu user posted image sem bla na nogometnem turnirju, ker je moj bruder igral. Sva z tamalo tak navijali da je bla kr groza. So me vsi tak gledali koda še niso videli nobene nosečke user posted image   user posted image   No, mogoče še niso videli nobene nosečke, katera je tak glasno navijala za ekippo svojega brudera user posted image user posted image   Je bila naša tamala kar aktivna ampak ona z brcanjem (mu je pomagala ampak ).

Brala vas nisem nič za nazaj ker priznam da se mi res ne da.. mogoče še bom, tak da raje nebom nič komentirala..

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3043
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 15:24:02   
felix7
hruška, čestitke za voziček user posted image user posted image user posted image

čebeica, ti se pa ne sekiraj zaradi šefa, njegov problem, če se ne zna kulturno pogovarjat user posted image user posted image user posted image

aja, midva greva ob 17h še na en rojstni dan, tako da ne vem točno, če bom zvečer še kaj z vami. Odvisno, kdaj se bom naveličala tam viset user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 3044
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 15:24:52   
felix7
no, glede na to, da imam monologe, grem pa malo zalegnt pred tv user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 3045
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 15:25:15   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

vprašanje: ali ima katera občutek, da ji user posted image močno pritiska dol, "občutek kot da bo zdaj zdaj padel ven" in jo poleg tega zelo boli sramna kost in vezi?


Ja, predvsem kadar sem veliko na nogah kakor danes. Imam občutek, kot da ena velika kepa pritiska spodaj in hoče ven. user posted image  Ful zoprno, zato danes samo še počivam.

Pupa, kako sta se imela včeraj zvečer? Sta šla kaj ven?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3046
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 15:25:27   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: čebeica maja

Mihcu pa je ustnica bolš (v sredo je pov), sm mu kr neki not visi stranuser posted image , verjetn bi moral jit takrat k zdravnikuuser posted image  tasa hvala za pike
Je pa tud ratal mali vragec, cist se je spremenu, včasih kr neveva z možem kaj bi, npr. danes ni hotel kosila jest pa sva ga dala kr lačnega spat, v eni uri je eno žlico pojel, skakal-norel pa tako, da joj. Sesliš kruto, nasilo pa nemoreš nič, se prec začne dret, takrat pa itak da nebo nič. Bomo videli ča bo malcal. Pa to ni vse.
Me kr stisne kako bom pol sama sfolgala ko bo šeuser posted image , če nebom mogla bo moral pa v vrtec, bo videl tam kaj je red.


Koliko je pa star tvoj Mihec?
Tole me namreč precej spominja na našo Tijo. Stara je 2 leti in postala je pravi mali lumpek. Trma da je joj!

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3047
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 15:28:23   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Koliko je pa star tvoj Mihec?
Tole me namreč precej spominja na našo Tijo. Stara je 2 leti in postala je pravi mali lumpek. Trma da je joj!

user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3048
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 15:28:32   
Najaa
No, primorke smo se dobile. Žal mamaM ni mogla, pa drugič. Bile smo spet v zasedbi jjasna, piruri in jaz. Pa Tija seveda, ki je pokazala kakšna trma je postala. user posted image  In še ena mala zelo kjut punčka Lana. Tako zelo je pridna, da naš mali user posted image  še bolj pride do izraza. user posted image

Lanolin - ni se treba z ničemer mazat pred porodom, res ne. Mati narava poskrbi, da je ko se otrok rodi vse pripravljeno za dojenje. Ali pa tisto, ko se nekatere z brisačo otirajo... Ni treba, sam brez veze vas bo bolelo.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3049
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 15:29:10   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Koliko je pa star tvoj Mihec?
Tole me namreč precej spominja na našo Tijo. Stara je 2 leti in postala je pravi mali lumpek. Trma da je joj!

user posted image user posted image user posted image




Se ti fajn zdi? user posted image user posted image

počakaj 2 leti, se bom jaz tebi smejala! user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  120 121 [122] 123 124   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  120 121 [122] 123 124   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...





slutnja

kdaj ste dojencke zaceli dajati "kravce past"

1m (40%)

2m (21%)

3m (15%)

4m (8%)

kasneje (5%)

nikoli (10%)


Število vseh glasov: 382

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!