|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  119 120 [121] 122 123   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 9:49:18   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Jutro!!

Jaz sem pa danes smreko končno pospravila, no sam okraske sem dol pobrala, moj jo bo pa razstavil, ko pride domov.user posted image

Pri men je pa ta linea skoraj nevidna, pa naj tak kar ostane, strij imam pa že iz preteklosti dost, jih več ne rabim.user posted image

user posted image user posted image user posted image kakšno pa skor,da lahk dobiš,da boš imela spomin na prvo nosečnostuser posted image user posted image user posted image user posted image


Sej pa imam stegna kot pomaračni olupek.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3001
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 9:54:30   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Jutro!!

Jaz sem pa danes smreko končno pospravila, no sam okraske sem dol pobrala, moj jo bo pa razstavil, ko pride domov.user posted image

Pri men je pa ta linea skoraj nevidna, pa naj tak kar ostane, strij imam pa že iz preteklosti dost, jih več ne rabim.user posted image

user posted image user posted image user posted image kakšno pa skor,da lahk dobiš,da boš imela spomin na prvo nosečnostuser posted image user posted image user posted image user posted image


Sej pa imam stegna kot pomaračni olupek.user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image sej o celulitu še nisem nič napisala-jaz imam vse te ženske kvaliteteuser posted image user posted image user posted image  ni daniuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 3002
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 9:59:46   
lejca
Dobro jutro vsem..

tolk da se javim, ponoc sm mela vrocino in danes nisem sla na odvzem krvi...sem cist out..zdej grem nazaj v posteljo..do ponedeljka se morm porihtat ni kej...

pridne bodte

lejca

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3003
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 10:14:06   
novo
dobro jutro vsem.
No, vidim, da imate na repertuarju telesne pridobitve. Se pridružim klubu: celulit, linea negra, strije pa so še na čakalni listi.
Nič, se kaj čujemo, grem mal na sonček.user posted image


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 3004
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 10:56:27   
Pupa7
dobro jutro,

no končn sm se uspela spravit k sebi, prebrala vas pa še nisem, ker ste ble pridne včeri user posted image pride pa tud to še na vrsto user posted image najpraj pa kavica user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 3005
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 11:01:08   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Grahec

Aja, pa možeka moram še pohvalit, pravkar plete že tretji par copatkov - takih, ko je Pupa dala navodila (no en par od teh je za nečakinjo). Pa sprašuje, če ima kdo kak vzorc še za kake malček manjše.


manjše lahko naredi z tanjšo volno in tanjšimi pletilkami, postane razlika neverjetna user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Grahec)
Neposredna povezava do sporočila: 3006
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 11:03:56   
Nina00
Vsem en lep vikend!

Sem zadnjič napisala, da bom za nazaj prebrala in sledila medtem, ko bom na bolniški zaradi malega. Račun brez krčmarja. Sem še jaz pošteno zakurila: tri dni sem kuhala okoli 38 st. C in to ob Lekadolu. Sta mama in tašča hodili pomagat malega rihtat, ker sem jaz še sebe s težavo. Danes sem prvič malo boljše, temp. je še, a ne več tako visoka, kašljam pa še, da je joj. Na srečo je mali že toliko boljši, da je lahko šel k babici, ker je user posted image  moral delat.

Sedaj bom pa res malo pogledala o čem ste čvekale zadnje dni, čeprav mislim, da prav veliko časa pa ne bom zdržala za računalnikom. Pa saj bom še nekaj dni sigurno doma. Ker sedaj pa ne grem v službo dokler ne bom res ok. Me je tale viroza preveč izčrpala.

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 3007
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 11:10:12   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: spps

jaz sem pa mal prej ugotovila ,da so se mi ob straneh trebuha začele delat strijeuser posted image user posted image user posted image user posted image sem ob straneh taka,kot,da bi se me kaka mačka lotlauser posted image ,pa sem se skoz mazalauser posted image tokrat jih bom mela dost več,kot pa po prvi nosečnosti-se pozna,da mam bistveno večji trebuh kot pa prvič.


ne se sekirat, sej si sama rekla da je to celoletna božična dekoracija user posted image ni kej, še enga otroka boste naredli pa boš rekla, evo to pa je če maš 3 user posted image bi se mogla še booooolj mazat, no ja sej tud te bodo zbledele, da te potolažim user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3008
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 11:15:18   
Pupa7
sej se mi je zdel, da mi ne bo treba kej dost komentirat, ker vam je spet špilalo, tokrat kar z orkestrom user posted image

no sam da ste se mele fajn, ma tud jst se nism mela švoh user posted image

zdaj se pa vidi, da je tipično vikend zatišje... no mogoče bo pa popoldan kaj več dogajanja, ko se bodo primorke javle , kako je blo na kafetku user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3009
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 11:15:49   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

Vsem en lep vikend!

Sem zadnjič napisala, da bom za nazaj prebrala in sledila medtem, ko bom na bolniški zaradi malega. Račun brez krčmarja. Sem še jaz pošteno zakurila: tri dni sem kuhala okoli 38 st. C in to ob Lekadolu. Sta mama in tašča hodili pomagat malega rihtat, ker sem jaz še sebe s težavo. Danes sem prvič malo boljše, temp. je še, a ne več tako visoka, kašljam pa še, da je joj. Na srečo je mali že toliko boljši, da je lahko šel k babici, ker je user posted image  moral delat.

Sedaj bom pa res malo pogledala o čem ste čvekale zadnje dni, čeprav mislim, da prav veliko časa pa ne bom zdržala za računalnikom. Pa saj bom še nekaj dni sigurno doma. Ker sedaj pa ne grem v službo dokler ne bom res ok. Me je tale viroza preveč izčrpala.


pozdravi se čim prej user posted image user posted image user posted image da ti bo lažje user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 3010
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 11:23:03   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: spps

jaz sem pa mal prej ugotovila ,da so se mi ob straneh trebuha začele delat strijeuser posted image user posted image user posted image user posted image sem ob straneh taka,kot,da bi se me kaka mačka lotlauser posted image ,pa sem se skoz mazalauser posted image tokrat jih bom mela dost več,kot pa po prvi nosečnosti-se pozna,da mam bistveno večji trebuh kot pa prvič.


ne se sekirat, sej si sama rekla da je to celoletna božična dekoracija user posted image ni kej, še enga otroka boste naredli pa boš rekla, evo to pa je če maš 3 user posted image bi se mogla še booooolj mazat, no ja sej tud te bodo zbledele, da te potolažim user posted image

user posted image user posted image user posted image ma saj se ne sekiram tak hudouser posted image user posted image nek se vidi razkoš-sem pa le mamauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3011
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 11:29:29   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: spps

jaz sem pa mal prej ugotovila ,da so se mi ob straneh trebuha začele delat strijeuser posted image user posted image user posted image user posted image sem ob straneh taka,kot,da bi se me kaka mačka lotlauser posted image ,pa sem se skoz mazalauser posted image tokrat jih bom mela dost več,kot pa po prvi nosečnosti-se pozna,da mam bistveno večji trebuh kot pa prvič.


ne se sekirat, sej si sama rekla da je to celoletna božična dekoracija user posted image ni kej, še enga otroka boste naredli pa boš rekla, evo to pa je če maš 3 user posted image bi se mogla še booooolj mazat, no ja sej tud te bodo zbledele, da te potolažim user posted image

user posted image user posted image user posted image ma saj se ne sekiram tak hudouser posted image user posted image nek se vidi razkoš-sem pa le mamauser posted image user posted image user posted image


a seveda user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3012
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 11:33:40   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: spps

jaz sem pa mal prej ugotovila ,da so se mi ob straneh trebuha začele delat strijeuser posted image user posted image user posted image user posted image sem ob straneh taka,kot,da bi se me kaka mačka lotlauser posted image ,pa sem se skoz mazalauser posted image tokrat jih bom mela dost več,kot pa po prvi nosečnosti-se pozna,da mam bistveno večji trebuh kot pa prvič.


ne se sekirat, sej si sama rekla da je to celoletna božična dekoracija user posted image ni kej, še enga otroka boste naredli pa boš rekla, evo to pa je če maš 3 user posted image bi se mogla še booooolj mazat, no ja sej tud te bodo zbledele, da te potolažim user posted image

user posted image user posted image user posted image ma saj se ne sekiram tak hudouser posted image user posted image nek se vidi razkoš-sem pa le mamauser posted image user posted image user posted image


Vidiš to je ženska, ki je ponosna na svoje telo.V najhujšem primeru, pa ti ostane tista krema, ki jo na top shopu, tako veselo predstavljajo mamice, ki so vse to imele, ampak ta krema je sve uredilauser posted image user posted image user posted image , seveda če verjameš v to.user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3013
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 11:48:13   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: spps

jaz sem pa mal prej ugotovila ,da so se mi ob straneh trebuha začele delat strijeuser posted image user posted image user posted image user posted image sem ob straneh taka,kot,da bi se me kaka mačka lotlauser posted image ,pa sem se skoz mazalauser posted image tokrat jih bom mela dost več,kot pa po prvi nosečnosti-se pozna,da mam bistveno večji trebuh kot pa prvič.


ne se sekirat, sej si sama rekla da je to celoletna božična dekoracija user posted image ni kej, še enga otroka boste naredli pa boš rekla, evo to pa je če maš 3 user posted image bi se mogla še booooolj mazat, no ja sej tud te bodo zbledele, da te potolažim user posted image

user posted image user posted image user posted image ma saj se ne sekiram tak hudouser posted image user posted image nek se vidi razkoš-sem pa le mamauser posted image user posted image user posted image


Vidiš to je ženska, ki je ponosna na svoje telo.V najhujšem primeru, pa ti ostane tista krema, ki jo na top shopu, tako veselo predstavljajo mamice, ki so vse to imele, ampak ta krema je sve uredilauser posted image user posted image user posted image , seveda če verjameš v to.user posted image user posted image



kašna krema, kje kako user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 3014
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 12:09:46   
Pupa7
vprašanje: ali ima katera občutek, da ji user posted image močno pritiska dol, "občutek kot da bo zdaj zdaj padel ven" in jo poleg tega zelo boli sramna kost in vezi?

_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3015
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 12:12:32   
pondelak
oj nosečke.malo se vam javim...
strije-celulit-ojojoj.sem tudi sama kot pomaranča,strije pa mam nekaj malega že od prej.zaekrat se še ne sekiram...se bom čez kakšnega pol leta,ko nebo več izgovora...user posted image user posted image


_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3016
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 12:13:54   
pondelak
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

vprašanje: ali ima katera občutek, da ji user posted image močno pritiska dol, "občutek kot da bo zdaj zdaj padel ven" in jo poleg tega zelo boli sramna kost in vezi?


sem že mela tak občutek..to je blo mislim da nekje v 4.-5. mesecu,ampak je po kakšne pol ure ko sem počivala minlo...


_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3017
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 12:15:53   
pondelak
vprašanje še od mene-je kateri ginekolog rekel,da ima pod kožo vodo?zaradi tega se na ultrazvoku bolj slabo vidi,pa rekel mi je da mi bodo zaradi tega noge zatekale...no saj malo mi že ampak ni neke panike...

_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 3018
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 12:22:18   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

vprašanje še od mene-je kateri ginekolog rekel,da ima pod kožo vodo?zaradi tega se na ultrazvoku bolj slabo vidi,pa rekel mi je da mi bodo zaradi tega noge zatekale...no saj malo mi že ampak ni neke panike...


nič takšnega mi ni rekel, pa precej zatekam cela ... nimam pojma kaj htel s tem povedat user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 3019
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 12:30:37   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

vprašanje: ali ima katera občutek, da ji user posted image močno pritiska dol, "občutek kot da bo zdaj zdaj padel ven" in jo poleg tega zelo boli sramna kost in vezi?


V prvi nosečnosti večkrat. Posebno, če sem malo več hodila. Po počitku je bilo navadno boljše. Sedaj me pa zaenkrat le vezi okoli sramne kosti bolijo.

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3020
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 12:32:13   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

vprašanje še od mene-je kateri ginekolog rekel,da ima pod kožo vodo?zaradi tega se na ultrazvoku bolj slabo vidi,pa rekel mi je da mi bodo zaradi tega noge zatekale...no saj malo mi že ampak ni neke panike...


Saj zatekanje je to, da se ti voda nabira v podkožju. Verjetno je to mislil. Se je pa res čudno izrazil.

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 3021
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 12:59:06   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

vprašanje: ali ima katera občutek, da ji user posted image močno pritiska dol, "občutek kot da bo zdaj zdaj padel ven" in jo poleg tega zelo boli sramna kost in vezi?


V prvi nosečnosti večkrat. Posebno, če sem malo več hodila. Po počitku je bilo navadno boljše. Sedaj me pa zaenkrat le vezi okoli sramne kosti bolijo.


skrbi me zato, ker več ali manj skoz počivam, danes pa se mi to dogaja odkar sem vstala in že ponoči ko sem se obračala v postelji... zdaj lepo ležim in občutek "tiščanja dol" je izginu, boli pa me še vedno, sam da se premaknem... no ja bo že boljše ane user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 3022
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 13:17:28   
yania
Zatekanje, ja tudi jaz sem opazila, ker mam noge kar nabuhtane,,,pa sej vem da se kak kilogram  pozna tudi seveda, samo toliko pa tudi ne ,,,škornje, ki so mi drugače preveliki pri kolenih mislim, so zdej čist na knap...tu vidim, pa tudi št.38 je mal premalo..še dober da imam ene mal bolj komot 39...k sem jih enkrat kupila, k ni bilo 38, pa so mi bile včeč v Bati, pa sem kar 39 kupila user posted image user posted image user posted image , no zdej pridejo prav..

Ponoči me je pa kr nekaj grabilo, kot popadki, trd trenuh na 5 minut, res, prej malček ful živahen, no potem se pa umiri, in skos bunkast trebuh,pa bolelo čez in čez spredaj, kot pri trdeči...sem misnla, da bo to že to...sam pol sem itak zaspala, zjutraj pa vse mirno, sva ga z mojim kar mal budila, pol pa spet trd trebuh...ko sem vstala pa je bilo boljše...me pa tudi boli na desni strani ta vez spodaj, danes prav konkretno, če grem po stopnicah...
Ma to je vse normalno punce moje,,,,še malo pa bo treba jit rodit!!!!!!!!!!kolk gre hitro a ne...čeprav sem neučakana ko user posted image ...pa se mi včas zdi da cajt ne gre nikamor, če pa pomislim, da samo še dober mesec...ahjoj..

Nič lepo bodite, dober tek tistim ki že jeste, al pa še boste....midva sva pa danes z mojim sama, tamala je šla na Veliko planino sankat se z babi in dedijem, pa bo pol tam spala pri njih, ker imava mi2 eno fežto zvečer, sicer šele ob 9ih, upam da ne bom prej zaspala...haha..
moj oči pa danes kuha za naju: matevža, krvavice pa repco...njami..


papa

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 3023
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 13:19:21   
trezika
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: spps

jaz sem pa mal prej ugotovila ,da so se mi ob straneh trebuha začele delat strijeuser posted image user posted image user posted image user posted image sem ob straneh taka,kot,da bi se me kaka mačka lotlauser posted image ,pa sem se skoz mazalauser posted image tokrat jih bom mela dost več,kot pa po prvi nosečnosti-se pozna,da mam bistveno večji trebuh kot pa prvič.


ne se sekirat, sej si sama rekla da je to celoletna božična dekoracija user posted image ni kej, še enga otroka boste naredli pa boš rekla, evo to pa je če maš 3 user posted image bi se mogla še booooolj mazat, no ja sej tud te bodo zbledele, da te potolažim user posted image

user posted image user posted image user posted image ma saj se ne sekiram tak hudouser posted image user posted image nek se vidi razkoš-sem pa le mamauser posted image user posted image user posted image


saj s tem mene moj dragi tolaži user posted image  kr mam trebuh res tak, da bi se najraje zjokala user posted image  ampak kaj češ... to je del nosečnosti user posted image  sn se pa zafrkavala, da si jih grem, v primeru, da zadanema na lotu, dat odstranit...pa je rekel, da se zdaj še ne splača...da je treba najprej še drugega pikeca na svet spravit user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3024
   RE: Marčevke 2009 -4.del
17.1.2009 13:20:11   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

vprašanje: ali ima katera občutek, da ji user posted image močno pritiska dol, "občutek kot da bo zdaj zdaj padel ven" in jo poleg tega zelo boli sramna kost in vezi?


V prvi nosečnosti večkrat. Posebno, če sem malo več hodila. Po počitku je bilo navadno boljše. Sedaj me pa zaenkrat le vezi okoli sramne kosti bolijo.


skrbi me zato, ker več ali manj skoz počivam, danes pa se mi to dogaja odkar sem vstala in že ponoči ko sem se obračala v postelji... zdaj lepo ležim in občutek "tiščanja dol" je izginu, boli pa me še vedno, sam da se premaknem... no ja bo že boljše ane user posted image


Verjetno te bolijo vezi, ki se raztegujejo in pripravljajo na porod user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  119 120 [121] 122 123   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  119 120 [121] 122 123   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Neplodnost
Vitaebella

Kaj bi storili, če bi izvedeli, da sta s partnerjem nekompatibilna pri zanositvi, kljub temu, da je z vsakim posebej vse v redu?

Še naprej bi poskušala in se borila (59%)

Šla bi v posvojitev (15%)

Šla bi vsak svojo pot in poskusila z drugim partnerjem (4%)

V življenju so še druge lepe stvari (12%)

Kupila bi si psa (3%)

Nič od naštetega (7%)


Število vseh glasov: 431

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!