|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  96 97 [98] 99 100   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 21:55:19   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

spps a ni blo nobene superwoman z temnimi lasmi? saj pupa ni blond ali pač?? user posted image user posted image
temna je sam tauser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
     user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

joj pa komaj sem iz wc-ja prišla pa mislim da bom mogla nazaj..

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2426
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 21:55:40   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

spps a ni blo nobene superwoman z temnimi lasmi? saj pupa ni blond ali pač?? user posted image user posted image
temna je sam tauser posted image


F stoji pa za falena al kaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2427
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 21:58:22   
helimaša

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

spps a ni blo nobene superwoman z temnimi lasmi? saj pupa ni blond ali pač?? user posted image user posted image
temna je sam tauser posted image


F stoji pa za falena al kaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sm ta je pa res huda user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 2428
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 22:00:06   
helimaša
spps kaj je pa zdej s tvojo bolniškoo......sicer greš hmau na porodniško sam vseen.....a so ti podaljšal.....men je poslal pa čakam da mi pošljejo iz komisije.....še dopust bi rada pokoristla ker pr nas ga ne plačajo.....tko da morm še v službo poklicat....mam še 14 dni tastarga.....

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 2429
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 22:01:03   
Pupa7
pupe lahko noč pa lepe sanje user posted image

_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 2430
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 22:03:37   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

spps kaj je pa zdej s tvojo bolniškoo......sicer greš hmau na porodniško sam vseen.....a so ti podaljšal.....men je poslal pa čakam da mi pošljejo iz komisije.....še dopust bi rada pokoristla ker pr nas ga ne plačajo.....tko da morm še v službo poklicat....mam še 14 dni tastarga.....
jaz mam do porodniške bolniško podaljšano

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 2431
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 22:04:25   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

pupe lahko noč pa lepe sanje user posted image
nočkouser posted image  jaz bom tud šla počasuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 2432
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 22:05:37   
helimaša

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

spps kaj je pa zdej s tvojo bolniškoo......sicer greš hmau na porodniško sam vseen.....a so ti podaljšal.....men je poslal pa čakam da mi pošljejo iz komisije.....še dopust bi rada pokoristla ker pr nas ga ne plačajo.....tko da morm še v službo poklicat....mam še 14 dni tastarga.....
jaz mam do porodniške bolniško podaljšano



no super......jst pa še čakam.....tko da upam da mi rata.....

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2433
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 22:06:47   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: helimaša


IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

spps kaj je pa zdej s tvojo bolniškoo......sicer greš hmau na porodniško sam vseen.....a so ti podaljšal.....men je poslal pa čakam da mi pošljejo iz komisije.....še dopust bi rada pokoristla ker pr nas ga ne plačajo.....tko da morm še v službo poklicat....mam še 14 dni tastarga.....
jaz mam do porodniške bolniško podaljšano



no super......jst pa še čakam.....tko da upam da mi rata.....
kdaj pa pričakuješ odgovor?

< Sporočilo je popravil spps -- 15.1.2009 22:07:29 >


_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 2434
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 22:12:58   
tasa_m

hja nič babnice..jaz tud grem počasi ajat. Sicer še moram mal počakat da si ponovno cuker zmerim.. user posted image preden zaspim..

nočko vsem in se jutri tipkamo kaj... user posted image

user posted image

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 2435
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 22:14:32   
helimaša
ma nimam pojma kdaj bo odgovor.....poslal mi je v torek......mogoče do sobote sam dvomim......bomo vidl.....

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2436
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 22:16:05   
helimaša
no tasa pa lahko noč.....jst mam pa tamalo v dnevni da mi ni treba skoz skaka iz dnevne v spanico.....tko da jo mora zdele moj prenest pol se bova pa pe midva počas prenesla do spalnceuser posted image user posted image

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 2437
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 22:39:42   
Najaa
Tipično.
Jaz pridem gor, ve pa greste spat. user posted image user posted image   user posted image user posted image

Čakam eno nadaljevanko, pa sem prišla še sem pokukat, če še kaj šteka rr...

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 2438
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 22:51:04   
helimaša
no zdej bom pa še jst šla.....se grem še mal k mojmu stisnt.....pa lahko noč

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2439
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 23:07:40   
mama_milchy
nočko čveke user posted image

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 2440
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 7:35:46   
tasa_m
DOBROO JUTROOO
ne morem verjet da sem prva.. user posted image

samo zaželim vam lepo jutro in pošljem vam kavico user posted image da boste lažje začele nov dan..

Zdaj pa grem v Lenart,malo mamo jezit pa atija,.. user posted image

Danes zvem,če so mi podaljšli bolniško..upam,da so da niso kaj zabublali zdaj ta zadnji mesec pred porodniško,..ker se grem tak dret na zzzv da bo se bajta podrla..user posted image user posted image

hja, nič bom mogla it.
Pridne bodite pa se tokom dneva še kaj oglasim..sem se včeraj spomnila da sem zvečer zmenjena s sošolko iz SŠ, katero se nisva videli že kar lep čas.Upam,da ni ki pozabla, ker pol jo bom res vpr. al je ona noseča ali jaz user posted image user posted image

čao bau..

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2441
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 8:15:06   
helimaša
jutro!

jst sm pa še tkoooo zaspana.....Maša je bl slabo ponoč spala......skoz se je premetavala......jst itak nism nč spala.....skoz dežurala kako je z vročino......zjutri sva že ob šestih vstale....in skoz sm mami.....zdej pa greve v laboratorij.....men pa tko slabo.....jao......nč se javim kasnej kako je blo....se grem uštimat.....

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2442
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 8:16:50   
mihaela01
Dobro jutro

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 2443
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 8:21:02   
mama_milchy
Dobro jutro,

no tudi jaz sem že pokonci in pijem seveda user posted image  pa prebiram novice....Žigec in možek še spita....no, sej naj se naspita, ker če ne sta potem sitna user posted image ....ma možek gre v nočno pa naj kr potegne še spanje, Žiga pa je šel včeraj pozno spat in bo tudi najbrž kako kitico dlje odspal....sicer je pa pri nas zunaj mrzlo tako da bomo spet v hiši, če se ne pojavi sonček, so rekli, da bo pihala burja ma upam, da ne prehudo....in kaj bomo danes počeli user posted image ...jaz moram na obalni sindikat, se malo pozanimat za moj LD, pa par meilov - odgovorov na mojo težavico z delodajalcem pričakujem in upam, da mi danes uspe tudi kaj rešit....kosilo - nimam pojma, najbrž bom kr sarmo iz zamrzovalnika dala ven in zraven malo pireja pa bo kosilce....grem zdaj en telefon opravit pa pridem nazaj kaj prebrat, čeprav še vse spite....

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 2444
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 8:22:05   
mama_milchy
helimaša, za tvojo pupiko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa da čimbolje opravite in se tudi čimprej pozdravite

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2445
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 8:32:43   
novo
IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

jutro!

jst sm pa še tkoooo zaspana.....Maša je bl slabo ponoč spala......skoz se je premetavala......jst itak nism nč spala.....skoz dežurala kako je z vročino......zjutri sva že ob šestih vstale....in skoz sm mami.....zdej pa greve v laboratorij.....men pa tko slabo.....jao......nč se javim kasnej kako je blo....se grem uštimat.....


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za čimprejšnje okrevanje tvoje Maše!


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 2446
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 8:38:31   
pocka
dobro jutro, tu je pa soooončeeekkk in zaenkrat ne kaže na burjo, tako,da mama m izkoristi hitro lepo vreme

čestitke persidi in malima user posted image ,da je vse v najlepšem redu user posted image user posted image user posted image

Sem hotela par stvari pokomentirat, zdaj sem pa vse pozabila user posted image ...no nekaj se še spomnim

pumpica za nosek - mi imamo tisto,ki se ven vleče z usti (Narhinel), se jo dobi v IT in smo kar zadovoljni. A tale baby vac se lahko priklopi samo na navaden sesalec ali gre tudi na tistega "stoječega"?
blazina za pod rit - meni s šlaufom ni in ni šlo, se nikakor nisem mogla naštimat,da me nebi bolelo kot user posted image , sem v P kar stoje jedla, pol mi je pa cimra svetovala eno blazino iz Sanolaborja (mislim,da je stala takrat cca. 25 €) in pol je bilo pa super, sem končno lahko spet sedela. So me pa šivi tako boleli,da brez te blazine nevem kako bi se pripeljala do doma.user posted image

današnje kosilo - goveji zrezki v omaki z zelenim poprom in kruhovi cmoki, zraven pa solatka

mama m  - upam,da rešiš s tem dopustom, ne se jim pustit, ker ti pripada. Sem pa tudi jaz slišala,da so baje neke spremembe vzvezi z dopusti,ampak nimam pojma kakšne
rižev narastek - he he, meni se je tudi perd par dnevi ful zaluštal in mi ga je moj naredil user posted image , je res dober, ampak kaj ko je precej dela z njim

Eno vprašanje izven konteksta, tiste ki rade ustvarjate, ima katera izkušnje glede scrapbooka? Bi rabila kak dober link, pa nič pametnega ne najdem.

spps - si se kaj pozanimala glede tvoje porodniške, a tebi bo začela teči že 45 dni pred pdp ali šele 28,glede na to,da si na bolniški do konca?

za seznam, sem si bušija zmerila, zdaj je 102 cm, spps, te lepo prosim,če popraviš, hvala






_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2447
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 8:39:37   
pocka
helimaša - tudi mi pošiljamo Maši en kup user posted image user posted image user posted image ,da se čimprej pozdravi

_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2448
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 8:41:13   
kajaka
Dobro jutro tudi z moje strani!

Jaz pa imam neprespano noč za sabo - sem vas iskala na forumu okrog enih ponoči, pa očitno ni bilo nobeni za klepetat z mano... user posted image  Upam, da ste se vsaj ve naspale. user posted image

Tamala se mi je sredi noči parkrat prebudila, ker jo je tako zelo noga bolela. Pravi, da v kosteh in potem se zmeraj prebudi v joku in krikih ter se zvija od bolečin...Zdravnica pravi, da bi naj bilo to povezano z rastjo. user posted image  Kaj ima še katera podobne izkušnje? Pri nas je tak primer približno enkrat mesečno.

Sem vas malo za nazaj preletela, pa vidim, da je še zmeraj aktualna bolniška, dopust in porodniška... Meni so bolniško podaljšali do 10.2., 15.2. pa nastopim s porodniško - vmes pa so trije delovni dnevi, ko bom verjetno vzela dopust - sicer pa mi je osebna zdravnica rekla, da ni problem, da mi komisija še te tri dni podaljša, le da moram še eno potrdilo od G prinesti.

Glede LD pa je po mojih informacijah tako, da (če dopusta ne izkoristiš) ti lahko propade 14 dni dopusta oz. 10 delovnih dni, ostalo pa si lahko preneseš v naslednje leto. Če imaš pa fajn delodajalca, pa ti lahko prenese tudi celoten dopust.

Zdaj bo res treba iti eno kavico popiti, dugače malo kasneje verjetno več ne bom mogla slediti vaši debati. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2449
   RE: Marčevke 2009 -4.del
16.1.2009 8:46:08   
yania
Dobro jutro še od mene...mali tako kolca,  mislim da vas hoče pozdravit....user posted image

Jaz pa jem zajtrk zdej, pol pa šibam na socialno, uredit še vse, da bom pol mirna...sem hotla v sredo, pa je tam obup za parkirat, zaradi snega, ko vse na parkinge zmečejo..upam da je kaj boljš danes...
Tasa ti si rekla, da še nisi bonov dobila, a ne...no jaz tudi še ne tistih zvarkov (haha, kolk mi je smešno-zvarki...od Dali pripomba...)....pa sej itak mi je čist kul brez teh umetnih zadev, kri voda, vse BP.....kak kalcij al pa magnesol, 1x na teden, pa je čist kul...


ej , se tipkamo kasneje....a SPPS pa še spi?

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  96 97 [98] 99 100   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  96 97 [98] 99 100   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




.
пеперутка16

.

. (100%)

. (0%)


Število vseh glasov: 1

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!