|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  77 78 [79] 80 81   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 22:01:46   
yania
Boma2 glej...tudi jaz imam 4  in pol leta staro hčerko...Ti poznaš njo, ne tvoja mama,ti presodiš koliko spanja otrok potrebuje. Odvisno je tudi, kdaj zjutraj vstaja , hodi v vrtec? Pri nas je zgodba takšna, da gre ponavadi spat okrog 20.30, ja, vem pozno, zjutraj vstane ob 7.40, ko jo mož pelje,če jo jaz pa vstaja tudi ob 9.00, kdaj, ko vidim da je bolj utrujena že zvečer in nam pač ne znese prej v posteljo, namreč, zdaj sem doma na bolniški, drugače pa delam popoldan na šoli in pridem pozno domov, in itak da ne more biti mala ob 19.00 v postelji....je pa tudi tako da v vrtcu ne spi več, ker ne rabi spanja, ji je fuuuul muka ležat na ležalniku, ker pač tako vztrajajo,no danes je izjemoma baje pa doooooolgem času celo spala...tako je rekla, čeprav ne vem, če naj ji verjamem...
Drugače pa dva nista enaka (otročka), eni rabijo več, eni manj,,,,sama najbolje veš...pri nas je največkrat tako, da sta mami in oči bolj utrujena od nje user posted image ...



(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 1951
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 22:02:04   
drevozivljenja
nimam zdaj časauser posted image ...si pečem svinjske zreske.ne vem kaj me pičilo.skoz bi sam jedla.user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1952
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 22:02:28   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

mihaela01, yania, drevozivljenja, mama_milchy
kaj zdaj a bo katera kaj napisala al nič?
pol pa bo se spet govorilo da samo me pišemo.. user posted image

nam bojo rekle,naj si svojo temo odpremouser posted image user posted image user posted image


mislm da ni 2x za rečt user posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 1953
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 22:03:04   
mama_milchy
evo, evo, že pišem....
ma danes sem bol švoh, popoldne sem preležala, me je nekaj lovila vročina; sedaj pa se odpravljam spat; vidim pa da imate spet neke šašave user posted image user posted image user posted image

spps, ma me prav zanima kaj bi se to lahko spremenilo glede LD v letu, ko si na porodniškem; res je da manj dni kot ti priznajo, manj regresa ti plačajo ampak tako po Zakonu o delovnih razmerjih kot po naši kolektivni pogodbi pripada delavki najmanj 4tedne dopusta tudi če nastopa v koledarskem letu porodniško....bomo kakšnega pravnika povprašali še....se mi zdi neumnos, da mi ne dajo nič dopust, konec koncev zakaj bi jim pustila.....

drage moje, jaz grem počasi spat; ker jutri moram ob 6-ih ustat, peljem moža delat pol pa do mojih pa v službo te papirje za CSD potrdit in najverjetneje do zdravnice; pol pa se lotim pranja cunjic pri mojih;

lepo ninajte in sladke sanje....

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1954
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 22:04:19   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: drevozivljenja

nimam zdaj časauser posted image ...si pečem svinjske zreske.ne vem kaj me pičilo.skoz bi sam jedla.user posted image

tak pozno?
saj zakaj pa ne..
dober tek.. user posted image

(odgovor članu drevozivljenja)
Neposredna povezava do sporočila: 1955
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 22:05:05   
drevozivljenja
naš je star tudi čez 4 leta.ne hodi vrtec.gre spat pa kakor gdaj..danes je zaspal ob pol 9,sicer pa gre ob 22,23,24 ali včasih okrog 1 ponoči ko je moj lubi doma(sicer je na terenu)..ampak mali user posted image noče prej spat pa če je nevem kaj...če zaspi ob 21 ali 24 vseeno spi do pol 12 drug dan.al pa do 10tih...

(odgovor članu drevozivljenja)
Neposredna povezava do sporočila: 1956
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 22:06:09   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

evo, evo, že pišem....
ma danes sem bol švoh, popoldne sem preležala, me je nekaj lovila vročina; sedaj pa se odpravljam spat; vidim pa da imate spet neke šašave user posted image user posted image user posted image

spps, ma me prav zanima kaj bi se to lahko spremenilo glede LD v letu, ko si na porodniškem; res je da manj dni kot ti priznajo, manj regresa ti plačajo ampak tako po Zakonu o delovnih razmerjih kot po naši kolektivni pogodbi pripada delavki najmanj 4tedne dopusta tudi če nastopa v koledarskem letu porodniško....bomo kakšnega pravnika povprašali še....se mi zdi neumnos, da mi ne dajo nič dopust, konec koncev zakaj bi jim pustila.....

drage moje, jaz grem počasi spat; ker jutri moram ob 6-ih ustat, peljem moža delat pol pa do mojih pa v službo te papirje za CSD potrdit in najverjetneje do zdravnice; pol pa se lotim pranja cunjic pri mojih;

lepo ninajte in sladke sanje....
ma nimam pojma kak je s tem...najboljš,da res vprašaš.

jaz pa bom tud počas šlauser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1957
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 22:07:03   
drevozivljenja
ja ****.če smo pa skoz lačni..dobro da vse gre v trebuh..saj ni pozno..moj lubek me komaj zdaj pokliče prek skypa(je na terenu)-nizozemska.jaz se tačas napapam.pa neki me trebuh srbi ko user posted image ..pa sem se namazala.

(odgovor članu drevozivljenja)
Neposredna povezava do sporočila: 1958
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 22:07:05   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: drevozivljenja

nimam zdaj časauser posted image ...si pečem svinjske zreske.ne vem kaj me pičilo.skoz bi sam jedla.user posted image
uf,pa maš pozno večerjouser posted image user posted image user posted image dober tekuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu drevozivljenja)
Neposredna povezava do sporočila: 1959
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 22:08:38   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: drevozivljenja

nimam zdaj časauser posted image ...si pečem svinjske zreske.ne vem kaj me pičilo.skoz bi sam jedla.user posted image

tak pozno?
saj zakaj pa ne..
dober tek.. user posted image



ja če si nosečnica zaželi, potem je že nekaj na tem da rabi, tak da dober tek!!!


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1960
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 22:08:56   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: drevozivljenja

ja ****.če smo pa skoz lačni..dobro da vse gre v trebuh..saj ni pozno..moj lubek me komaj zdaj pokliče prek skypa(je na terenu)-nizozemska.jaz se tačas napapam.pa neki me trebuh srbi ko user posted image ..pa sem se namazala.
a je velikrat na terenu?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu drevozivljenja)
Neposredna povezava do sporočila: 1961
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 22:12:05   
Pupa7
drage moje dame,

lahko noč in sladke sanje vam želim !!!

papa


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1962
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 22:13:45   
felix7
ojoj, 12 strani moram prebrat user posted image  no, dajte mi eno uro user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 1963
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 22:14:31   
drevozivljenja
ja velikokrat.že ene 3leta...pride pa na mesec enkrat ampak je potem malo dlje doma,kaj čmo.sem se že navadila.ampak ga vseeno pogrešamuser posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 1964
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 22:16:18   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

ojoj, 12 strani moram prebrat user posted image  no, dajte mi eno uro user posted image

ne beri..nič pametnega..To pa bi zdaj že lahko vedela hehe.. user posted image

mene tud neke trebuh srbi..se grem namazat..no moj dragi me bo.. Upam da nebo rekel, da je preveč utrujen od predavanj.. user posted image

Punce nič,mam jutri še kr letanje..moram spat..

nočko vsem user posted image



< Sporočilo je popravil tasa_m -- 14.1.2009 22:17:36 >

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 1965
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 22:17:30   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: drevozivljenja

ja velikokrat.že ene 3leta...pride pa na mesec enkrat ampak je potem malo dlje doma,kaj čmo.sem se že navadila.ampak ga vseeno pogrešamuser posted image

saj imaš nas..no nismo glih družba kot tvoj dragi ampak smo pa mogoče vsaj za 1/10 tvojega dragega..da se mal nasmejiš.. user posted image user posted image

lahko noč

(odgovor članu drevozivljenja)
Neposredna povezava do sporočila: 1966
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 22:38:59   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

ojoj, 12 strani moram prebrat user posted image  no, dajte mi eno uro user posted image

ne beri..nič pametnega..To pa bi zdaj že lahko vedela hehe.. user posted image

mene tud neke trebuh srbi..se grem namazat..no moj dragi me bo.. Upam da nebo rekel, da je preveč utrujen od predavanj.. user posted image

Punce nič,mam jutri še kr letanje..moram spat..

nočko vsem user posted image




kaj češ, babja firbčnost, da ja ne bi kej zamudila user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1967
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 22:40:27   
felix7
vidim sicer, da vas je še kar nekaj pokonci, ampak jaz pa ne morem več, sem mislila, da bom še kaj pokomentirala, pa mi itak možgani ne funkcionirajo več.

Tako da vas lepo pozdravljam do jutri in želim dobro prespano noč.

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 1968
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 22:55:45   
jadrnica
busijevke čvekaste

raportiram:

Angercare za dihanje
- ne bomo kupovali

Steptokok b test
- bo samoplačinški , me ne da na pregeld, nisem rizicna

majčke s trakci ali bodiji na preklop - dobla sem full majčk, tako da bodio na zacetku majčke :) pol pa tudi bodiji

zbiram papirje za CSD - oziroma sem jih ze v sluzbo nesla, mož se ne, drgač pa komaj čakam porodniško, moja pupa pa tud tako brca, da me kar zaboli ........auuuuu....a vas tud kdaj tako otroci brcajo?



(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 1969
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 23:37:56   
čebeica maja
Čer ZDEJ KO ŽE VSE SPITE

ANGERCARE- mi nismo imeli patudi nebomo, je pa mem uredu, ga ima kolegica, se tud pohval

Glede bodijev, sem pa jaz ga oblekla najprej majčko na preklop,sem kr spredaj zavezala, povrhu pa bodi na preklop, ker dva bodija je kr čudno, povrhu pa pajacek brez rokavov, če je pa pajacek mel rokave pa sm bodi.

Prinas se je pa zvečer kr dogajalo, sta bla moj in Miha pri enih na obisku, in ko prideta domov je Miha tako norel po bajti dajoj, in mi moj glih razlaga da dobr da sta cela , ker je znjim v naročju po zunanjih stopnicah padel, obema niblo nič, med tem časom pa miha priskače k meni do postle  mi kaže neko žigico se obrne in sploh nevem toje bilo v trenutku, pade ob rob postle in natla, kri po celem obrazu, ustih, kaj zdej, men je blo slabo, pol smo ga z nodijem-risanko nekako mal pomirla, in ugotovla, da si je notrano stran ustnice poškodoval, kr dve ure sva ga mirila, zdej spi, sm še jamra, ker ima dudo ponoč. upam da bo jutr že bolš.

nočko

< Sporočilo je popravil čebeica maja -- 14.1.2009 23:53:21 >

(odgovor članu jadrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 1970
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 6:11:00   
spps
dobro jutro!
ma,ko je nametalo snegauser posted image ,zdaj ga čist nič ne nucam večuser posted image
feliša,kje si pa hodla tolk časa,da smoo šle vse prej spat?user posted image user posted image
tistim,ki morate danes na cesto- user posted image user posted image user posted image varno vožnjo!

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 1971
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 6:21:41   
Dali*
Dobro jutro!

Jst sm pokonc že od 4. ure...Sploh nisem mogla nazaj zaspat, pa še mali je take akrobacije izvajal. Opažam, da se zdej že 1 teden drži ure ob 23. zvečer in potem ob 4. zjutraj...mogoče si pa že ustvarja ritem....Sam...zdej pa grem nazaj spat...Do sedaj sem pa kr neki gledala in brala na netu....


(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1972
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 7:10:54   
buksi
DObro jutro!

No danes sem pa malo bolje spala. samo 2x na WC. me je pa zbudil pplug, ki je drsal pod hišo. Pri nas je tko snega. ze vceraj ga je blo 20 cm, pa dans zutri ga je blo spet videt tolk. Dobr da me moj vozi zdaj dva dni v sluzbo, ker drugace ne vem kako bi slo. je kar smotana cesta in nič splužena. sam kaj drugega pač nimamo pričakovat, saj je le zima. Očistit pa tud ne morejo vse ceste naenkrat. sem pa zato ker me moj vozi od 6. do 16. v službi. Se kar vleče in nimam več kaj delat.
ko pa pridem domov sem pa čist gin in ne morem čisto nič delati.


Upam, da z izcedkom ni nič narobe. bomo vidli kaj bo danes.
Se mi pa mali tako premika notri, kot da se nekako obrača. ni več tistih brc. prav zanimiv občutek. je videti da nima več veliko prostora. komaj čakam drugi teden ko imam pregled. In daz vem da je vse ok.




(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 1973
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 7:39:59   
KOKICA32
Dobro jutro še iz moje strani.

Res je, sedaj ga pa imamo. Sneg namreč. Se mi zelo dopade. user posted image Res pa je fajn, da ne rabim v službo hoditi, ker bi potem morala z busom iti, ker je v MB problem z parkingi, ko pa je sneg pa itak, ko še nič ni sčiščeno. user posted image
Me pa kar vleče kidati sneg okoli hiše a ne smem...user posted image bom pa drugo zimo, mali pa bo zraven po snegu kobacal..user posted image

Grem malo za nazaj brati...da slučajno kaj pametnega ne izpustim...

(odgovor članu buksi)
Neposredna povezava do sporočila: 1974
   RE: Marčevke 2009 -4.del
15.1.2009 7:42:54   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: novo

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Punce, tiste, ki še kupujete cotike za user posted image . V H&M imajo ful dosti stvari po 3, 4, 5, 9 EUR!!! V Europarku, MB..sem bila prej. Pa si malo oči pasla, ker teh malih stvari več nič ne rabim...

Hvala, upam, da imajo tudi v CE kaj pametnega, sam se mi zdi, da je v MB večja izbira.
Js pa nimam pojma, pri kateri št. naj začnem kupovati. Kr odlašam, kakšen konkreten nasvet prosim!



Sem že bila v CE v H&M..pa se tudi meni zdi, da je v MB večja izbira! user posted image Nekaj si nabavi št. 56, ne veliko, drugače pa od št. 62 dalje kupuj, pač malo zavihaš na začetku, pa je! Naj povedo izklušene punce, ki so že mamice. Pa v H&M imajo bolj male številke, kot drugje..tudi na to bodo pozorna! Pa veliko užitkov pri nakupovanju, ti želim! user posted image



Si misla velike? HM je znan, da ima malo večje št. Tako da so npr. 56 kot drugje 62.


meni pa se ne zdi, da je tako...user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  77 78 [79] 80 81   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  77 78 [79] 80 81   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Tai/Taj
Meri 07

Kako napisati ime: TAI ali TAJ?

Tai (42%)

Taj (58%)


Število vseh glasov: 206

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!