|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  71 72 [73] 74 75   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 19:33:52   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

kaj v mb ni te  KANZ trgovine?

pa niso tok zasoljene cene...sem si mal nagledala...morem it po zoknčke, ker jih še nimam...pa tko sm mal gledla cene, sploh zdej ko so razprodaje so full ugodne cene. Imajo vse - 50%.


si ziher da jih nisi spregledala v škatli user posted image



ziher...mam 4 pare copatkov...no pa vse žabice in hlačke s stopalkami...tko, da menda sploh ne rabim zoknčkov za začetek, hmmmmm....dejmo spps...ti veš...povej kako je s tem...


jaz sem kr sama naštrikala copatke, je ceneje user posted image

zdaj pa se misliš afnat?? men pa kopalke že celo leto od lani delaš... user posted image user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 1801
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 19:35:25   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

kaj v mb ni te  KANZ trgovine?

pa niso tok zasoljene cene...sem si mal nagledala...morem it po zoknčke, ker jih še nimam...pa tko sm mal gledla cene, sploh zdej ko so razprodaje so full ugodne cene. Imajo vse - 50%.


si ziher da jih nisi spregledala v škatli user posted image



ziher...mam 4 pare copatkov...no pa vse žabice in hlačke s stopalkami...tko, da menda sploh ne rabim zoknčkov za začetek, hmmmmm....dejmo spps...ti veš...povej kako je s tem...


jaz sem kr sama naštrikala copatke, je ceneje user posted image

zdaj pa se misliš afnat?? men pa kopalke že celo leto od lani delaš... user posted image user posted image



ti lahko počakaš, našga že nebo v noge zeblo zarad tvojih kopalk user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1802
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 19:36:44   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

kaj v mb ni te  KANZ trgovine?

pa niso tok zasoljene cene...sem si mal nagledala...morem it po zoknčke, ker jih še nimam...pa tko sm mal gledla cene, sploh zdej ko so razprodaje so full ugodne cene. Imajo vse - 50%.


si ziher da jih nisi spregledala v škatli user posted image



ziher...mam 4 pare copatkov...no pa vse žabice in hlačke s stopalkami...tko, da menda sploh ne rabim zoknčkov za začetek, hmmmmm....dejmo spps...ti veš...povej kako je s tem...


jaz sem kr sama naštrikala copatke, je ceneje user posted image



lepo...sej si pa mela cajt, hehehe...pa še lepi so...

...no, sej jst pa od tašče še dobim neke štrikane copatke, ker jih bo ona seštrikala...no...copatk bo dost...

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 1803
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 19:37:08   
tasa_m
dali* jaz bom imela zoknčke gor ker ko gledam kolegice imajo vsi tmali zoknčke gor pa pol še žabice in copatke.. Pa itak sem jih tolk dobila da če dam vsaki marčevki ene zoknčke še jih ima naša mala princesa prek dovolj.. user posted image
Bo mogla bit user posted image tak obsedena z zoknički kot jaz user posted image


(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1804
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 19:37:37   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

kaj v mb ni te  KANZ trgovine?

pa niso tok zasoljene cene...sem si mal nagledala...morem it po zoknčke, ker jih še nimam...pa tko sm mal gledla cene, sploh zdej ko so razprodaje so full ugodne cene. Imajo vse - 50%.


si ziher da jih nisi spregledala v škatli user posted image



ziher...mam 4 pare copatkov...no pa vse žabice in hlačke s stopalkami...tko, da menda sploh ne rabim zoknčkov za začetek, hmmmmm....dejmo spps...ti veš...povej kako je s tem...


jaz sem kr sama naštrikala copatke, je ceneje user posted image



lepo...sej si pa mela cajt, hehehe...pa še lepi so...

...no, sej jst pa od tašče še dobim neke štrikane copatke, ker jih bo ona seštrikala...no...copatk bo dost...

sej si ti tud že od štarta na bolniški user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 1805
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 19:43:24   
Dali*
ja...maš prav...ampak sem v tem času non stop na "tvojem gradbenem" področju...sej veš kako je usklajevati vsa dela in delavce in material, cene, popuste nabavo....ker smo rihtal stanovanje od novega estriha do stropa...ni da ni....vse, alles, tutto....in komaj čakam, da bo vsaj toliko usposobljeno, da se lahko preselim in začnem prat cotke, jih zlagat v omaro....uf...sej bo....ne bom morila....

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 1806
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 19:45:26   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

dali* jaz bom imela zoknčke gor ker ko gledam kolegice imajo vsi tmali zoknčke gor pa pol še žabice in copatke.. Pa itak sem jih tolk dobila da če dam vsaki marčevki ene zoknčke še jih ima naša mala princesa prek dovolj.. user posted image
Bo mogla bit user posted image tak obsedena z zoknički kot jaz user posted image




bom kupila torej...čeprav morem pogledat, ker mam v škatlah tudi jaz nekaj robe, ki sem jo dobila...ampak ne prej kot....sem napisala že v prejšnjem postu...

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1807
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 19:45:48   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Pupa, a to si ti? Kako je lepo pri vas!

tasa, daj poročaj, kako je bilo pri diabetologu?user posted image


to sem jaz ja, bunka debela user posted image saj ti si tud vabljena, lahko prideš, gremo pohajat user posted image user posted image



Pridem vozičkat enkrat poleti. user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 1808
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 19:46:45   
Najaa
Men pa sploh ni jasno, kako lahko G reče, da je test na streptokok modna muha? user posted image  Če se otrok okuži s to bakterijo, lahko umre. In ne, ne vidi se, če je test potrebno delat al ne. Zato pa je test. Pogostost vnetij ni merilo, da imaš streptokok. Ne vem no, to bi se vsaka morala sama odločit, ker je itak samoplačniško. Če si rizična nosečnica, imaš pa zastonj.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1809
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 19:49:30   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Men pa sploh ni jasno, kako lahko G reče, da je test na streptokok modna muha? user posted image  Če se otrok okuži s to bakterijo, lahko umre. In ne, ne vidi se, če je test potrebno delat al ne. Zato pa je test. Pogostost vnetij ni merilo, da imaš streptokok. Ne vem no, to bi se vsaka morala sama odločit, ker je itak samoplačniško. Če si rizična nosečnica, imaš pa zastonj.


Sej veš kak je, velik G in no v MŠ govorijo, da bi morali raznovrstne forume dol zbrisat, ker sam strašijo ljudi.Pač sej jaz bi ji plačala, če bi mi rekla, da ga rabim, sam zaenkrat ji pač moram verjet da ne, ker če gledaš, sej pa je to njeno delo, ne pa da je malomarna.


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1810
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 19:50:20   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Men pa sploh ni jasno, kako lahko G reče, da je test na streptokok modna muha? user posted image  Če se otrok okuži s to bakterijo, lahko umre. In ne, ne vidi se, če je test potrebno delat al ne. Zato pa je test. Pogostost vnetij ni merilo, da imaš streptokok. Ne vem no, to bi se vsaka morala sama odločit, ker je itak samoplačniško. Če si rizična nosečnica, imaš pa zastonj.


pol smo istega mnenja...testa torej ne bi bilo, če bi se to že nekje videlo in da ti pol reče G vam pa ni treba...na podlagi česa??? ah, to se je razpaslo na forumih...je rekla celo tasi, menda...halooooo??? kdo pa odgovarja, če pa do okužbe vseeno pride, ona najbrž ne, je stvar foruma???? user posted image

Mah, čudno se mi zdi tudi meni...


< Sporočilo je popravil Dali* -- 14.1.2009 19:51:16 >

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1811
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 19:53:06   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Men pa sploh ni jasno, kako lahko G reče, da je test na streptokok modna muha? user posted image  Če se otrok okuži s to bakterijo, lahko umre. In ne, ne vidi se, če je test potrebno delat al ne. Zato pa je test. Pogostost vnetij ni merilo, da imaš streptokok. Ne vem no, to bi se vsaka morala sama odločit, ker je itak samoplačniško. Če si rizična nosečnica, imaš pa zastonj.


Sej veš kak je, velik G in no v MŠ govorijo, da bi morali raznovrstne forume dol zbrisat, ker sam strašijo ljudi.Pač sej jaz bi ji plačala, če bi mi rekla, da ga rabim, sam zaenkrat ji pač moram verjet da ne, ker če gledaš, sej pa je to njeno delo, ne pa da je malomarna.


Ma ja, sej veliko stvari je napihnjenih. Na forumu je miljarda ljudi in miljarda dogodkov in informacij... normalno, da se vse napihne. Sam s tem se res ni za hecat. Poznam fantka, ki je bil okužen s tem ob porodu in res ni prijetno.
Pa še to - če ti zahtevaš test, ti ga mora narediti. To ni njena dobra volja, sej boš pa ja plačala?! user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 1812
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 19:55:16   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Men pa sploh ni jasno, kako lahko G reče, da je test na streptokok modna muha? user posted image  Če se otrok okuži s to bakterijo, lahko umre. In ne, ne vidi se, če je test potrebno delat al ne. Zato pa je test. Pogostost vnetij ni merilo, da imaš streptokok. Ne vem no, to bi se vsaka morala sama odločit, ker je itak samoplačniško. Če si rizična nosečnica, imaš pa zastonj.


Sej veš kak je, velik G in no v MŠ govorijo, da bi morali raznovrstne forume dol zbrisat, ker sam strašijo ljudi.Pač sej jaz bi ji plačala, če bi mi rekla, da ga rabim, sam zaenkrat ji pač moram verjet da ne, ker če gledaš, sej pa je to njeno delo, ne pa da je malomarna.



sej to ni stvar foruma...o tem je že pisal Pušenjak...enkar je bil celo tle link do te strani, pa v revijah mama sem tudi brala mnenja raznih znanih ginekologov. Tega si niso izmislili na forumu.

Samo en podatek. V SLO je 25% žensk okuženih s streptokokom. V Ameriki pregledajo vsako in je to del pregov, ki sodijo v nosečnost. V SLO pa še nismo tako daleč, da bi ta pregled bil rutinski, amak delajo na tem...kratek povzetek enega članka, ki ga je napisal Pušenjak...

No, pa pustmo to...smo o tem že parkrat pisale in si še vedno pustim, da me vznemiri nevednost in nepoznavnost...mah...vsak po svoje...

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 1813
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 19:58:10   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Men pa sploh ni jasno, kako lahko G reče, da je test na streptokok modna muha? user posted image  Če se otrok okuži s to bakterijo, lahko umre. In ne, ne vidi se, če je test potrebno delat al ne. Zato pa je test. Pogostost vnetij ni merilo, da imaš streptokok. Ne vem no, to bi se vsaka morala sama odločit, ker je itak samoplačniško. Če si rizična nosečnica, imaš pa zastonj.


Sej veš kak je, velik G in no v MŠ govorijo, da bi morali raznovrstne forume dol zbrisat, ker sam strašijo ljudi.Pač sej jaz bi ji plačala, če bi mi rekla, da ga rabim, sam zaenkrat ji pač moram verjet da ne, ker če gledaš, sej pa je to njeno delo, ne pa da je malomarna.


Ma ja, sej veliko stvari je napihnjenih. Na forumu je miljarda ljudi in miljarda dogodkov in informacij... normalno, da se vse napihne. Sam s tem se res ni za hecat. Poznam fantka, ki je bil okužen s tem ob porodu in res ni prijetno.
Pa še to - če ti zahtevaš test, ti ga mora narediti. To ni njena dobra volja, sej boš pa ja plačala?! user posted image


no sej z mojim sva se zmenla, da bova še razmislila, ker imava še čas.Je pa res. da mi je odleglo, ko je rekla, da ga ne rabim, pa zdaj ne razmišljam o tem.user posted image Imam pa eno kolegico, ko sploh ni vedla doslej, da obstaja možnost okužbe, pa je rodila že, pa se potem tudi ni sekirala.user posted image Zdej če me je nalagala, pa jaz ne naredim testa, je z njo konec.user posted image

< Sporočilo je popravil Lolita23 -- 14.1.2009 19:59:31 >


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1814
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 20:06:35   
tasa_m
najaa jaz ne vem po čem sklepa da ni treba ampak ko sem ji to omenla mi je rekla da ni potrebe, čeprav mi je vzela bris.
Sama pa veš da moraš svoji G. zaupat tak da jaz ji zaupam. Sicer sem v 32. tednu tak da še imam čas in če bo spremenila mnenje bom plačala in naredila..saj mi druga itak nebo preostale a ne?

Sicer pa mene zdj bolj skrbi to pikanje-dodajanje insulina user posted image boli ko satanuser posted image user posted image . Pa saj bom verjetno vsa plava do konca poroda.No, kolko še nisem plava po prstihuser posted image
Zdaj pa bom res začela na koledarju črtat dneve,koliko še je do dneva poroda.. user posted image user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 1815
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 20:07:40   
pocka
Evo mene,se javljam na raport.
Danes sem imela UZ, user posted image malo prehiteva z merami (za 2 tedna), edino obseg glavice je precej večji, me je kar malo zaskrbelo,da ne bo kaj narobe,ko ima toliko večjo glavo,pa je G rekla,da ni panike. A ima še katera tak primer? Težek je 1858 g, MV se mi je malenkost skrajšal,ampak ni še krize. Je pa rekla,da bi bilo idelano,če mi uspe zdržati v enem kosu vsaj do 20.2.,ampak če bo tako kot prvič, bom itak rodila šele aprila.user posted image user posted image user posted image Napotnico za epiduralno sem dobila. A ste ve dobile že napotnico za v P ali še ne?user posted image

za seznam: naslednji pregled 5.2., obsega bušija pa še vedno nisem zmerila, bom enkrat te dni, ostalo je nespremenjeno

ammmm, kaj sem hotela še pokomentirat...? aha, že vem...

tasa - user posted image user posted image berem,da si dobila inzulin,saj bo šlo, saj je samo še dva meseca...vse za naše user posted image . Jaz se pa tega bojim kot user posted image , ker ne prenesem injekcij in si ne znam predstavljati kako bi se sama pikala.

čestitke vsem za preglede user posted image user posted image

angelcare - mi ga imamo,smo ga dobili za Tajo in smo ful zadovoljni, tako, da ga bomo tudi tokrat uporabljali

bodiji - tudi jaz mislim,da so najbolj praktični tisti na preklop, vsaj na začetku, ko je user posted image tako mičken

h&m - ima malo večje številke in mislim,da smo se mi malo zafrknili, ker smo vse kupili 62 št.,se bojim,da bo preveliko, pol bo pa že pretoplo za te cunjice

najaa - ne smem pozabit, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da ti je uspelo pospraviti jelko user posted image

streptokok - jaz sem jo danes vprašala, pa je rekla,da ni potrebno, mi je pa prejšnji teden vzela bris in je bilo vse negativno, pa nisem čisto razumela, če mi je tudi to pogledala ali ne

...če je bilo še kaj za pokomentirat ne vem, sem sproti pozabila...mene tudi že malo user posted image demenca daje


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 1816
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 20:08:08   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

ja...maš prav...ampak sem v tem času non stop na "tvojem gradbenem" področju...sej veš kako je usklajevati vsa dela in delavce in material, cene, popuste nabavo....ker smo rihtal stanovanje od novega estriha do stropa...ni da ni....vse, alles, tutto....in komaj čakam, da bo vsaj toliko usposobljeno, da se lahko preselim in začnem prat cotke, jih zlagat v omaro....uf...sej bo....ne bom morila....

dali* verjetno si že pisala ampak sem pozabla.. user posted image
vidva si urejata stanovanje kje v bloku ali hiško??

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 1817
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 20:10:34   
lejca
en lep pozdrav...

k sreci mi ni treba govorit..ampak samo pisat...moj glas je sedaj ko ena zaprasena flavtica...sam piska se...
matr sm boga...ze dolg me ni tak pohopsal..se sploh ne spomnem kdaj sm bla nazadnje tak bolana...k sreci nimam vrocine..edino to je vredi...

pa sej bo..mora bit...v soboto moram na odvzem krvi..in kolega mi pride delat murales...komaj cakam..

kak ste kej ostale?


_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 1818
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 20:11:19   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

Evo mene,se javljam na raport.
Danes sem imela UZ, user posted image malo prehiteva z merami (za 2 tedna), edino obseg glavice je precej večji, me je kar malo zaskrbelo,da ne bo kaj narobe,ko ima toliko večjo glavo,pa je G rekla,da ni panike. A ima še katera tak primer? Težek je 1858 g, MV se mi je malenkost skrajšal,ampak ni še krize. Je pa rekla,da bi bilo idelano,če mi uspe zdržati v enem kosu vsaj do 20.2.,ampak če bo tako kot prvič, bom itak rodila šele aprila.user posted image user posted image user posted image Napotnico za epiduralno sem dobila. A ste ve dobile že napotnico za v P ali še ne?user posted image


ammmm, kaj sem hotela še pokomentirat...? aha, že vem...

tasa - user posted image user posted image berem,da si dobila inzulin,saj bo šlo, saj je samo še dva meseca...vse za naše user posted image . Jaz se pa tega bojim kot user posted image , ker ne prenesem injekcij in si ne znam predstavljati kako bi se sama pikala.


user posted image user posted image user posted image za pregled.. sam da je z user posted image vse ok prav tako pa z tabo!!

hvala pocka,..saj verjemi tud jaz bom začela verjetno se prav bat igel ker zdaj ko imam še ta inzulin mi ni glih prijetno ampak saj tako kot pravite ve tu na forumu..še malo.. user posted image
hvala vam... user posted image

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 1819
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 20:12:01   
pocka
lejca za glas baje pomaga kalcij (šumeča tableta)

_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 1820
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 20:13:34   
tasa_m
lejca.. da se čimprej pozdraviš ti pošiljam čajek z limonco... user posted image in en veeeeliiikk topel objemček user posted image

user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1821
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 20:14:55   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

najaa jaz ne vem po čem sklepa da ni treba ampak ko sem ji to omenla mi je rekla da ni potrebe, čeprav mi je vzela bris.
Sama pa veš da moraš svoji G. zaupat tak da jaz ji zaupam. Sicer sem v 32. tednu tak da še imam čas in če bo spremenila mnenje bom plačala in naredila..saj mi druga itak nebo preostale a ne?

Sicer pa mene zdj bolj skrbi to pikanje-dodajanje insulina user posted image boli ko satanuser posted image user posted image . Pa saj bom verjetno vsa plava do konca poroda.No, kolko še nisem plava po prstihuser posted image
Zdaj pa bom res začela na koledarju črtat dneve,koliko še je do dneva poroda.. user posted image user posted image



Če ti je vzela bris, je pa mogoče vseeno naredila? Ali pa kakšne druge preiskave, ki nakažejo streptokok... Kaj pa vem, nisem pametna.
No, sej nima veze. Jaz tud zaupam G, sam ne slepo. Samo enkrat sem, pa se ni dobro končalo, tako da malo moraš razmišljat tudi s svojo glavo. Žal.

Ful se mi smiliš zarad inzulina. To je pa res bedno, no. Pa saj boš zdržala. A moraš po vsakem obroku, a ne?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1822
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 20:17:55   
lejca
tsa,pocka hvala hvalauser posted image

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1823
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 20:19:44   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

en lep pozdrav...

k sreci mi ni treba govorit..ampak samo pisat...moj glas je sedaj ko ena zaprasena flavtica...sam piska se...
matr sm boga...ze dolg me ni tak pohopsal..se sploh ne spomnem kdaj sm bla nazadnje tak bolana...k sreci nimam vrocine..edino to je vredi...

pa sej bo..mora bit...v soboto moram na odvzem krvi..in kolega mi pride delat murales...komaj cakam..

kak ste kej ostale?



jamraj, bo lažje user posted image resno včas zaleže bolj ko aspirin user posted image mi smo s tabo in naj čim prej se ti povrne glas user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 1824
   RE: Marčevke 2009 -4.del
14.1.2009 20:21:07   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

en lep pozdrav...

k sreci mi ni treba govorit..ampak samo pisat...moj glas je sedaj ko ena zaprasena flavtica...sam piska se...
matr sm boga...ze dolg me ni tak pohopsal..se sploh ne spomnem kdaj sm bla nazadnje tak bolana...k sreci nimam vrocine..edino to je vredi...

pa sej bo..mora bit...v soboto moram na odvzem krvi..in kolega mi pride delat murales...komaj cakam..

kak ste kej ostale?

po staremuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 1825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  71 72 [73] 74 75   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  71 72 [73] 74 75   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




učitelji oš jožeta moškriča
popi

Anketa za vse na oš Jožeta Moškriča.

Sabina Mattersdorfer (65%)

Marko Popit (7%)

Damjan Košir (9%)

Mojca Štangar (2%)

Klavdija Rudolf Voje (7%)

Barbara Jordan Fleten (9%)


Število vseh glasov: 54

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!