|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
11.1.2009 15:38:50   
pezbar
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta
Aha.. še tole... A ima katera tehtnico, ki pokaže delež maščobe in vode v telesu? Si je ful želim, pa ne vem, koliko je uporabna. Sem pa gledla,a da so cene od 17 pa do 170 €. Zdaj pa vedi...

jaz sem imela tako, gorenjevo, je stala cca 10kSIT. Je bilo nekaj časa interesantno, a je ne bi imela več. Itak se mi je pokvarila, elektronika pač. -naslednjo kupim eno navadno, klasično.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
11.1.2009 18:00:26   
Bong
Mene pa zanima kaj naj jem na potovanju - grem za 2 dni z busom, jedli bomo v hotelu - nočem jest veliko OH in stvari ki redijo.
Razmišljala sem da bi si nesla kaki jogurt, PZ kruh, ???? več pa ne vem. Predlogi?

(odgovor članu pezbar)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
11.1.2009 18:41:37   
kepa*
Evo, do sedaj sem čisto lepo zdržala le ob čajčku in mi niti ni bilo težko. Zdaj me pa že grabi lakota in sem prišla po malo motivacije na forum.
Ne bom se dala!


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Bong)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
11.1.2009 20:14:11   
klariska
Pozdravi!

Še en dan se preveša v noč.
Bong: Ideja za na pot - oreški, zelenjava. V hotelu pa juhe in solatni krožniki. Sicer pa uživaj, kjer boš.
Današnji dan bil fajn. Sprehod v mrzlem mrazu. Branje knjig v toplem domu.
Hrana večinoma primerna za hujšanje, nekaj hrane pa primerne za debeljenje. eni ljudje imajo tudi dieto s ciljem, da se zredijo. Vedno semjim bila fouš:).
Lepo spite.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
11.1.2009 20:25:24   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Evo, do sedaj sem čisto lepo zdržala le ob čajčku in mi niti ni bilo težko. Zdaj me pa že grabi lakota in sem prišla po malo motivacije na forum.
Ne bom se dala!



Še malo pa bo dan minil. Jutri pa boš zadovoljna ob pogledu na tehtnico.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
11.1.2009 21:18:34   
kepa*
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Evo, do sedaj sem čisto lepo zdržala le ob čajčku in mi niti ni bilo težko. Zdaj me pa že grabi lakota in sem prišla po malo motivacije na forum.
Ne bom se dala!



Še malo pa bo dan minil. Jutri pa boš zadovoljna ob pogledu na tehtnico.


Upam, da res. Sicer pa sem dan preživela veliko laže, kot sem pričakovala.
In kako si ti?


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
11.1.2009 21:36:48   
amy26
kepa in lianna vidve sta pa res pridne, vodni dan, jaz ne bi zdržala

danes spet nisem jedla po loževanju kot bi morala, za kosilo sem jedla govejo juho, musako + plus solata, to je bilo ob 12 uri od takrat nisem več jedla, spila mal prej še kavo z mlekom

sem pa pred pol ure prišla iz savne in plavanja tako da mislim da sem tisto musako pokurilauser posted image , počutje je odlično počutim se prav lahko, bomo videli kaj bo tehtnica jutri pokazala 

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
11.1.2009 22:43:21   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Evo, do sedaj sem čisto lepo zdržala le ob čajčku in mi niti ni bilo težko. Zdaj me pa že grabi lakota in sem prišla po malo motivacije na forum.
Ne bom se dala!



Še malo pa bo dan minil. Jutri pa boš zadovoljna ob pogledu na tehtnico.


Upam, da res. Sicer pa sem dan preživela veliko laže, kot sem pričakovala.
In kako si ti?



Jaz sem ok. Dan sem preživela normalno. Je bilo še lažje kot ponavadi, ker ponavadi sem imela najprej en dan sadni dan, naslednji dan pa še vodnega.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
12.1.2009 4:43:23   
snorlax
Evo, se javljam. Sem ga dva dni srala tako, da ni za nikamor. S hrano in pijačo. Moram se vzet v roke, ker tole pa res ne pelje nikamor več.user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
12.1.2009 5:40:59   
kepa*
Se javim, preden grem v službo, čeprav bi še tako spala.user posted image

No, če se danes tehtamo, naj povem, da sem v tem tednu shujšala 3,5 kg. Kar dobro, čeprav mi je jasno, gre na začetku itak ful dol, potem pa počasi.
No, včeri ob vodnem dnevu -1kg.



Snorlax, to mi je tako znano. Se mi je že zgodilo pred leti, ko sem že ful shujšala, da sem si dala premor in potem se nikakor nisem mogla več disciplinirat. No, upam in želim, da pri tebi ne bi bilo tako.
Sicer pa naj ti mura da eno brco.Drži se!


< Sporočilo je popravil kepa* -- 12.1.2009 5:41:34 >


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
12.1.2009 7:42:33   
Alfabeta
Če je danes tehtanje:

-1,7 kg v 1 tednu user posted image user posted image

kepa user posted image user posted image  za toliko minusa. Pri meni gre bolj počas. Koliko pa imaš za izgubit?

< Sporočilo je popravil Alfabeta -- 12.1.2009 7:47:14 >

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
12.1.2009 8:25:44   
zvesta
Evo, prvo tehtanje je prineslo -3,1 kg.... zdaj sem na 96,1 kg...

Sem kar zadovoljna... Viiii....

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
12.1.2009 8:45:21   
tinkatonka
Pozdravljene punce!

Jaz se še vedno držim Monitja kolikor je le mogoče. Sicer sem ga v soboto zvečer malo bolj ornk posrala, ker sem spila kar nekaj kuhanega vina, tak da sem bila kr malo bolj v rožcah, ampak sem se predtem malo manj kot 3 ure sankala, tak da sem vsaj "migala".

Počutje je super, nisme napihnjena, lačna tudi ne prav pogosto, migam skoraj vsak dan. Ponavadi na fitnesu, ob petkih pa malo bolj blaga telovadba na družinski telovadbi s sinom, pa sankanje in sprehodi ob vikendih.

Jaz se kot rečeno še nekaj časa ne bom tehtala, ker so mi merilo prevelike cunje in ne toliko teža, saj s fitnesom ni nujno da izgubljam kg, ampak preoblikujem svojo telo. Moje prvo tehtanje bo 1.2.2009.

Dajmo punce, samo voljo je treba imeti, pa prav paše ko te kdo pohvali, da si šel kakšen kg dol. user posted image user posted image user posted image

Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
12.1.2009 8:54:46   
mojamura
vsem, ki ga preveč sračkate, v prvi vrsti pa seveda naši šefici ....snorlax

ena orweng brcika:

user posted image

kepa pa zvesta....pa seveda vse ostale, ki vam je uspelo skenslati kile TO DEKLETA....TAK SE TO DELA!!!user posted image user posted image user posted image

zvesta meni so tudi zelo dobre ocvirkove pogače - a ne vem če bi se g. monti strinjal z njimiuser posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
12.1.2009 8:56:47   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

zvesta meni so tudi zelo dobre ocvirkove pogače - a ne vem če bi se g. monti strinjal z njimiuser posted image user posted image


Ne, monti se ne bi strinjal....

meni je pa tudi že žal, da sme jih jedla, ker me je pol zvečer vinjsko bolel želodec..... za naslednjih 10 let jih imam dosti...

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
12.1.2009 8:56:51   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: morrak

Je, se moram pohvaliti, da sem pridna in vesela, ko vidim kako kopnijo, odhajajo, me zapuščajo kilogramčkiuser posted image user posted image
Če bom tako pridna naprej, bom zelo , zelo, zelo hvaležna da obstaja g. montiuser posted image




evo morrak zate pa monti

user posted image

monti is watching you!!!



_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
12.1.2009 8:58:12   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

zvesta meni so tudi zelo dobre ocvirkove pogače - a ne vem če bi se g. monti strinjal z njimiuser posted image user posted image


Ne, monti se ne bi strinjal....

meni je pa tudi že žal, da sme jih jedla, ker me je pol zvečer vinjsko bolel želodec..... za naslednjih 10 let jih imam dosti...



uuuuufff...si se jih prenajedla....oz. si jih preveč pojedla...eh saj bo boljše. pojej nekaj kislega zelja, da te spuca, pa boš kot nova.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
12.1.2009 9:01:15   
zvesta
nisem jih preveč pojedla.... kakšnih 5, pa pol deci mleka zraven... očitno je bilo pretežko za želodec....

me je pa že spucalo, pa danes je sadni dan, tak da bom jutri ko nova :)

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
12.1.2009 9:06:28   
ljiljana
jst se javljam, v sob. sem jedla ku p.... teza ostaja nespremenjena, na zalost. Se javim naslednji ponedeljek. Hujsam pa "brez vecerje".

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
12.1.2009 9:52:31   
Lianna
Jaz imam pa trenutno slabo vest, ker sem pojedla kos kruha z marmelado za zajtrk. Pa drugače kruha jem. M. je prišla in se počutim vso napihnjeno, uglavnem grozno počutje. Tako, da bom danes samo še kosilo pojedla pa bo dovolj, to bo pa omleta.

(odgovor članu ljiljana)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
12.1.2009 10:08:54   
Alfabeta
Mene pa zanima nekaj drugega....

Po Montiju se lahko jejo bs marmelade, a ne? No, zanima me katere kupujete? Jaz sem v Šparu kupila eno v takem zelo ozkem, visokem kozarčku, z modro etiketo, pa je božanska. Obstaja še kaka taka?

Pa še kak predlog za namaz?

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
12.1.2009 10:10:59   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Se javim, preden grem v službo, čeprav bi še tako spala.user posted image

No, če se danes tehtamo, naj povem, da sem v tem tednu shujšala 3,5 kg. Kar dobro, čeprav mi je jasno, gre na začetku itak ful dol, potem pa počasi.
No, včeri ob vodnem dnevu -1kg.



Snorlax, to mi je tako znano. Se mi je že zgodilo pred leti, ko sem že ful shujšala, da sem si dala premor in potem se nikakor nisem mogla več disciplinirat. No, upam in želim, da pri tebi ne bi bilo tako.
Sicer pa naj ti mura da eno brco.Drži se!



Bravouser posted image

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
12.1.2009 13:40:15   
Bethany
Marmelade brez sladkorja po Montiju: najdeš jo v Tušu in Mercatorju, mogoče tudi v Šparu, ko ima na etiketi napisano na veliko 100%, tak mali kozarček. Firma: Menz & Gasser. Jaz te kupujem, že skoz in so ful dobre, vsaj meni, sploh marelična. Dobi pa se še jagodna, malinina, gozdni sadeži...

Grehi: js si tud zaslužim brco v rit, sem ful grešila ta vikend, začenši v petek s pico in tortico, pa nadaljevala v soboto z narezkom in spet torto ter ostalim pecivom... user posted image Bemti, ko kar ni konec teh praznovanj... Posledično temu je kilaža ista kot prejšnji teden. user posted image Pa gremo spet jovo na novo...

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
12.1.2009 13:50:34   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Bethany



Grehi: js si tud zaslužim brco v rit, sem ful grešila ta vikend, začenši v petek s pico in tortico, pa nadaljevala v soboto z narezkom in spet torto ter ostalim pecivom... user posted image Bemti, ko kar ni konec teh praznovanj... Posledično temu je kilaža ista kot prejšnji teden. user posted image Pa gremo spet jovo na novo...


user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
12.1.2009 14:01:08   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: Bethany



Grehi: js si tud zaslužim brco v rit, sem ful grešila ta vikend, začenši v petek s pico in tortico, pa nadaljevala v soboto z narezkom in spet torto ter ostalim pecivom... user posted image Bemti, ko kar ni konec teh praznovanj... Posledično temu je kilaža ista kot prejšnji teden. user posted image Pa gremo spet jovo na novo...


user posted image



UPS Tole pa ni v rit!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?