|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 11:42:58   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: akvalina

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

akvalina se ti moram zahvaliti za informacijo glede čaja v domžalah-bom šla eno vrečko iskatuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image majchy veš tam sem jaz zaposlena, če boš pr volji lahko kakšni rečeš da jih pozdravlja EVA!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
fino......kamot jim rečemuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu akvalina)
Neposredna povezava do sporočila: 776
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 11:43:46   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

tanci,sunny......evo meneuser posted image user posted image user posted image hvala za skrb ampak sem še v paketu.......je pa dejtvo da naša pupa ne miga 10x na dan in bom to v sredo povedala g

drugače pa dobro jutro vsemuser posted image
no sam da si še tukaj...me je kar malo zaskrbelo....za gibe pa mogoče ni več tolk placa pa so bolj blagi da jih ne čutiš čist...
naš je pa ratal pravi akrobat...joj me že vse boli...pa zmeri mi rebra najde...to mi nikol ni blo jasn kako to zgleda ker erik me ni nikol u rebra nabijaluser posted image
do sedaj mi je skos kej rinila ven,zadnje 2,3 dni pa jo moram orenk požokat da se sploh premakneuser posted image


ti kar raje pokliči, pa vprašaj...mogoče se je samo malo polenila, če se premakne ko jo žokaš, ampak bolje da ti to gin. pove ali pa pogleda kot da mi tukile ugibamo kaj je...držim pestke
bom  poklicala

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 777
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 11:47:34   
sunny24
majchy, ti kar pokliči G. Tko kot ti je tanci napisala, bolje da ti ona pove kako in kaj!user posted image

shuka, ja, naš Šon full uživa na snegu, si ni dal mir niti ene minute. Pol za nazaj domov je kar zaspal v avtu, tolko se je namuču bogec...user posted image user posted image user posted image
Mene pa roke nič ne matrajo, edino zvečer mam kej bolj otečene. Upam, da bo šlo to proč takoj ko rodiš! user posted image user posted image user posted image

tanci, kaj pa une fore za jest ste že vse sprovali (sej 100% ste jih)...Da je polna žlička letalo, pa malo oponašaš letalo in da more parkirat v garažo (usta)...
Al pa ena žlička za tega, ene za tega (to je pr meni palilo, sam da ni bla ena za mamo, ena za tatu, ampak ena za tega smrkca, ena za unga...Pol veš kolko sem pojedla, predn smo našteli vse...user posted image user posted image user posted image )

Zdej sem si pa čajčka skuhala, pa en kivi sem popapcala...Malo vitaminčkov. user posted image

< Sporočilo je popravil sunny24 -- 12.1.2009 11:49:57 >

(odgovor članu akvalina)
Neposredna povezava do sporočila: 778
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 11:52:43   
cati
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

tanci,sunny......evo meneuser posted image user posted image user posted image hvala za skrb ampak sem še v paketu.......je pa dejtvo da naša pupa ne miga 10x na dan in bom to v sredo povedala g

drugače pa dobro jutro vsemuser posted image
no sam da si še tukaj...me je kar malo zaskrbelo....za gibe pa mogoče ni več tolk placa pa so bolj blagi da jih ne čutiš čist...
naš je pa ratal pravi akrobat...joj me že vse boli...pa zmeri mi rebra najde...to mi nikol ni blo jasn kako to zgleda ker erik me ni nikol u rebra nabijaluser posted image
do sedaj mi je skos kej rinila ven,zadnje 2,3 dni pa jo moram orenk požokat da se sploh premakneuser posted image


ti kar raje pokliči, pa vprašaj...mogoče se je samo malo polenila, če se premakne ko jo žokaš, ampak bolje da ti to gin. pove ali pa pogleda kot da mi tukile ugibamo kaj je...držim pestke
bom  poklicala


Men je moja ginekologinja dala nek "papirček" na katerem beležim gibe. Rekla mi je če jih nebo 10 v 12-ih urah se moram it pokazat v porodnišnico. Hvala bogu naše dete nabrca teh 10 gibov ponavadi v 6-ih urah.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 779
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 11:53:13   
akvalina
grem skuhat ta malinov čaj da vidm kakšnega okusa jeuser posted image user posted image user posted image
sem v petek vstopila v 34 teden tako da ga bom kr začela pit pol bomo pa vidl kaj bouser posted image user posted image user posted image , se tipkamo kej kasnej!

MAJCHY ti pa hitr poklič ginekologinjo če ne te bom za ušesa a si slišalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 780
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 11:55:14   
Čebel@
no punce odhajam k g .......mi je rekla da mi bo ctg naredila da me vsaj pomiriuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image se javim ko pridem nazaj..........držite pestke zameuser posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 781
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 11:55:32   
tanci29
urša-tud men se ne zdi da malo poje tvoj nejc...mi mamo ponavadi za zajtrk in večerjo čokolino, ker drugega ne mara al pa kakšen jajček sam to da sam parkrat u usta(tko da pol sploh ne vem al je bolš da skos ta čokolino natepava, pa vsaj neki poje al je bolš da kdaj tud kakšno žlico česa druzga pojeuser posted image , če je kej na kruhu pol vse ven spluva, med 13-14 kosilo, po okol petih kakšno juho ful gosto...pa umes kakšen krhejl jabuka sam ga ponavad najdem pol zvečer kje na tlehuser posted image ...količine so pa odvisne od dneva do dneva...
glede kil mi je pa rekla, sej ni da bi bil čist presuh ampak......se mu vidi da nima apetita.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 782
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 11:56:50   
sunny24
majchy, super! Naše pestke pa maš, tako da...Pol pa hitro poročaj, prosim. Da nas ne bo skrbelo!user posted image

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 783
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 11:57:47   
tanci29
akvalina-ja midva sva se poročila na bledu, je blo ful lepo...
sunny-aviončki niso zanimivi, najbol pali kakšna knigica al pa avtek...
majchy, držim pesti in da prideš pomirjena nazaj

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 784
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 11:58:03   
akvalina
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

no punce odhajam k g .......mi je rekla da mi bo ctg naredila da me vsaj pomiriuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image se javim ko pridem nazaj..........držite pestke zameuser posted image


potem pa poročaj kaj je blo!!!user posted image en objem da bi bilo vse ok.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 785
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 12:00:09   
Anonimen
Sofebruarčice - eno vprašanje.

A se vam tud zgodi, da kdaj otroček sam enkrat rukne - tko en močan gib - k recimo mi, ko zaspiš pa te rukne. Kaj bi to blo?

U, še eno - a katera ve, kje bi se dobila volnena dekica za pokrit - kako boste mele ve vaše otroške pokrite v vozičku al pa lupinici, ko je še tak mraz...

Hvala in lep dan,

L

(odgovor članu tanci29)
  Neposredna povezava do sporočila: 786
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 12:06:10   
cati
majchy, držim pesti in da prideš pomirjena nazaj in da je vse ok


 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 787
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 12:06:25   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Sofebruarčice - eno vprašanje.

A se vam tud zgodi, da kdaj otroček sam enkrat rukne - tko en močan gib - k recimo mi, ko zaspiš pa te rukne. Kaj bi to blo?

U, še eno - a katera ve, kje bi se dobila volnena dekica za pokrit - kako boste mele ve vaše otroške pokrite v vozičku al pa lupinici, ko je še tak mraz...

Hvala in lep dan,

L
Verjetn mu že ne paše, da si se vlegla na eno stran pa si hoče mal več placa vzetuser posted image

Glede dekce pa tud jest ne vem kje se da kako res fajno in toplo dobit.


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 788
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 12:08:27   
sunny24
anonimna, glede gibov ti je že shuka odgovorila.
Za dekico pa najbujše, da jo spleteš oz ti jo kdo splete, ker v trgovinah jih še nisem zasledila. Majo povsod samo une iz flisa...

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 789
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 12:11:04   
MIHAILO
Pozdravljene punce...sem po zajtrku morala it na obcino urejat zdr. zavarovanje...oooo sem se kar zmatrala tok papirjev,pa na davcno otd....pa vse povsod hrib,sem imela pravo telovadbouser posted image ..ta caj pa se jaz ne poznam,sem samo cula za weleda olje za masiranje presredka in da pomaga ,da nisi potem rezana....bom jaz tudi vprasala g. za ta caj ampak to je sele 22.1.,takrat imam pregled...Majchy drzim pesti ,da bo vse ok...

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 790
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 12:11:17   
rebeka84
lep pozdravček vsem!
malo prej sem se zbudila, sem spala od jutra. zdaj sem vas za nazaj prebrala.
sunny-ste meli full fajni sprehoduser posted image , jaz bi tudi kam tak v naravo šla, pa glih ne poznam teh krajev okoli ljubljane

cati-sma pa res reve s tem spanjem, no jaz sem vsaj zdaj nadoknadila
kayica-čestitke za vstop v 36.tedenuser posted image

ajvy-lepo, da je hčerkica bolje, držim pestke, da bo čimprej popolnoma zdrava!

urša-super za prespano noč!

majchy- uspešen CTG, pol pa hitro poročaj

shuka-jaz imam zadnje 3 dni probleme z otekanjem tako rok kot nog, ni fajni občutek


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 791
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 12:15:04   
sunny24
rebeka, dobro jutro (drugič) user posted image  Sam da si se naspala!user posted image

A ne veš kam bi šla mal na svež zrakec v okolici LJ...No, jst mam žlahto v LJ pa so meli včasih vikend na Polževem in tam je fajn za se sprehajat pa svežga zraka se nadihat. Sej ni nevem kolko vn iz LJ...vsaj mislim. user posted image  OK, eno idejo sem ti dala, druzga pa tudi jst ne poznam na vašem koncu.

(odgovor članu rebeka84)
Neposredna povezava do sporočila: 792
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 12:15:44   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: akvalina

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

aja tole sem hotla še vprašat:  a ma še kera take težave z rokami kt jest?user posted image


sory shuka sem pozabla kaj je z tvojimi rokamiuser posted image user posted image user posted image
men se zadnje čase dogaja da mi kr zaspi predvesm leva rokauser posted image , pa take težke se mi zdijo ampak je potem boljš k mal potelovadim!

IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

aja tole sem hotla še vprašat:  a ma še kera take težave z rokami kt jest?


oj kaj se ti pa dogaja, jest zdej nimam problemov, sem jih pa mla ko sem bla noseča z erikom..so me tolk prsti bolel da sem jih komaj skupaj v pest stisnla sloh zjutraj, sem se kar prej psihično pripravla da sem jih premaknla..nč luštno ampak mine, če te to kaj potolaži
Moje roke so čez dan skoraj OK, samo prstanec na desni mam zaspan cel dan, opažam pa evo danes in včeraj je bilo tudi tako, da se mi še do sedaj tudi sredinec ni zbudil. Roke mi ne otekajo tako zelo, da bi opazila razliko samo me boli bolj proti večeru in sploh ponoči od komolca pa do konice prstov kot bi imela revmo, potem pa še vsi prsti ratajo zaspani no mi odrvenijo, to da jih ponoči v pest ne morem stisniti se mi itak dogaja že kake 3 tedne, mazinec na levi roki mi kleca in me boli, zdaj je na desni to začel delati tudi palec, tko da komaj kako stvar primem v roko, toliko boli in ne glede na to kaj počnem, ponoči se zaradi tega zbujam ko me toliko bolijo, jih razgibavam stalno pa mam prste zaspane, zdaj me vsaj roka ne boli, prsti so pa konstantno boleči in zaspani. Zjutraj me je celo pod nohti bolelo. Mislm za znoret. Težje tudi tipkamuser posted image
Ampak opažam, da se te bolečine z dneva v dan iz tedna v teden le stopnjujejouser posted image

Sej vem, da morm potrpet ampak čedalje huje je, pa si mislim, da je to samo posledica zastajanja vode v telesu, hormonov in še česa.




_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu akvalina)
Neposredna povezava do sporočila: 793
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 12:17:40   
MIHAILO
Aja,sem pozabila povedati,da danes perem vse cotke in posteljnino,pa se za v p.si bom dala v en predal od previjalne da bo vse na enem mestu...

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 794
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 12:18:10   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

anonimna, glede gibov ti je že shuka odgovorila.
Za dekico pa najbujše, da jo spleteš oz ti jo kdo splete, ker v trgovinah jih še nisem zasledila. Majo povsod samo une iz flisa...
Eno sem kupla v pikapolonici, pa še eno bom šla kupit uno z ovčko, tolk je mehka, pa pomoje tud topla.

evo prbližn taka je v raznih barvah.
user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 795
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 12:20:48   
rebeka84
shuka- ti maš pa res težave, pri meni drugega kot otekanja ni.
sunny-hvala za predlog. zdaj bo pa treba ugotoviti kje je to polževouser posted image .

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 796
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 12:20:52   
Shuka


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image
 
PDP   Ime(starost) (št.user posted image , št.user posted imageSpol-ime  Pregledi  Porod.
____________________________________________________
user posted image 1.2. matineja (28)   (1,0)    user posted image    ?
user posted image 1.2. Balonchy (27)  (2,0)   user posted image Matic  RODILA 31.12. user posted image
user posted image 1.2. Urša08 (28)    (2,1)   user posted image       KR 
user posted image 1.2. rebeka84        (1,0)  user posted image - Uroš   16.1. LJ
user posted image 2.2. smokvica72    (3,0)   user posted image      ?  LJ               
user posted image 2.2. TEDIGO (30)   (2,0)   user posted image - Eva (Tevž) ?    
user posted image 3.2. mamutka        (3,2)   user posted image     ?
user posted image 3.2. bara10           (2,0)   user posted image     ?
user posted image 3.2. LaraS             (x,x)    user posted image     ?
user posted image 5.2. Ajvy                (2,1)   user posted image     ?  LJ
user posted image 5.2. nina 166         (2,1)   user posted image     ?
user posted image 5.2. Nusa30 (30)   (2,1)   user posted image     ?
user posted image 5.2. petrap (24)     (1,0)   user posted image   14.1.  PO
user posted image 5.2. claud (22)       (1,0)   user posted image - Larissa  12.1. /16.1.LJ
user posted image 6.2. kk85               (2,1)   user posted image    ?
user posted image 6.2. RAISA (35)      (2,1)   user posted image     LJ
user posted image 7.2. witto (29)       (1,0)   user posted image    15.1.  IZ 
user posted image 7.2. carmar            (2,1)    user posted image    ?
user posted image 7.2. suzyto             (2,1)   user posted image - Lora  ?
user posted image 8.2. reckova (24)   (1,0)   user posted image    21.1.   MB 
user posted image 8.2. timy (29)         (1,0)   user posted image - Eva   12.1.  CE
user posted image 8.2. Nea                 (4,2)    user posted image    ?
user posted image 8.2. diamantina (23) (1,0)  user posted image - Ambrož 14.1./19.1.  MB
user posted image 8.2. Pupka (24)       (2,1)    user posted image   ?  PT    
user posted image 8.2. Linki (30)          (2,1)    user posted image   13.1.  LJ
user posted image 10.2. cati (28)          (3,0)   user posted image   19.1.  MB
user posted image 10.2. kolumbo          (2,1)   user posted image   14.1.
user posted image 10.2. Shuka              (3,0)   user posted image   21.1. KR
user posted image 10.2. Katjusa (27)    (2,1)  user posted image   19.1. CE
user posted image 10.2. orto2 (28)       (1,0)   user posted image     16.1.  LJ
user posted image 10.2. barbyka (32)  (3,1)  user posted image   ?   LJ
user posted image 13.2. izidora            (5,2)  user posted image  -Erik   26.1.CR
user posted image 14.2. Kranjcanka     (x,x)   user posted image    ?
user posted image 14.2. Maša29          (1,0)   user posted image    ?   JES
user posted image 14.2. Kaška (33)     (1,0)   user posted image    ?   CE
user posted image 15.2. micamuca       (1,0)   user posted image   ?
user posted image 15.2. SALT (23)       (2,0)   user posted image    CE 
user posted image 16.2. birdy               (2,1)   user posted image   20.1.
user posted image 16.2. kayica24 (24) (1,0)  user posted image   - Marinela  26.1.  PT
user posted image 16.2. vesnozaver (27) (1,0)  user posted image - Aljaž ?    MB
user posted image 16.2. mala* (23)     (1,0)  user posted image       ? KR
user posted image 16.2. MIHAILO(22) (1,0) user posted image -Mihailo  22.1. TRB
user posted image 17.2. julija 30 (30) (1,0)  user posted image    ?    PT
user posted image 17.2. tanci29 (31)   (2,1)  user posted image   27.1.
user posted image 18.2. naia (25)        (1,0)  user posted image ?    LJ
user posted image 18.2. Želva              (2,1)   user posted image ?
user posted image 18.2. *Nelly* (27)   (1,0)  user posted image   ?
user posted image 19.2. zorica (30)     (1,0)  user posted image ?  MB
user posted image 20.2. maja83 (24)   (2,1)  user posted image ?   SG
user posted image 20.2. mrka               (x,x)  user posted image   ?
user posted image 20.2. macka27 (25) (1,0)  user posted image   ?  KR/LJ
user posted image 20.2. brkn83 (25)     (1,0) user posted image   20.1. CE
user posted image 21.2. Cvetka13        (2,1)  user posted image    ?
user posted image 21.2. Maksi1            (1,0)  user posted image   20.1.
user posted image 21.2. Alter_ego        (2,1)  user posted image   ?
user posted image 22.2. Pikica5 (21)  (2,0) user posted image user posted image - Tai,Mai  RODILA 28.12.user posted image  
user posted image 22.2. glen (28)        (5,1)  user posted image - Val     21.1.  IZ
user posted image 22.2. bad girl (24)   (4,1)  user posted image   12.1.
user posted image 22.2. Deja (25)        (1,0)  user posted image 12.1. CE
user posted image 22.2. baki (32)         (2,1) user posted image   - Nik    28.1. SG
user posted image 23.2. antonia (32)   (3,0)  user posted image ?   PO
user posted image 23.2. majchy23 (23)(1,0)  user posted image - Hana 14.1.  LJ
user posted image 23.2. Anonimen      (x,x)  user posted image   ?
user posted image 23.2 Zwer (28)       (1,0)  user posted image   ?  LJ/PO
user posted image 23.2. bibi5               (2,1)  user posted image ?
user posted image 24.2. sunny24 (27)  (2,0)  user posted image    23.1.  PO
user posted image 24.2. Luca (29)        (1,0)   user posted image   ?   LJ
user posted image 25.2. delfinkica         (x,x)   user posted image   ?
user posted image 25.2. boma2 (31)     (2,1)   user posted image   23.1.  LJ
user posted image 25.2. lilcha (28)        (1,0)   user posted image - Maša 27.1.  LJ
user posted image 26.2. piskot (33)      (2,1)   user posted image   KR
user posted image 26.2. akvalina (27)   (3,1)  user posted image - Lea 2.2. LJ
user posted image 26.2. BarbaraGS (28)(1,0)  user posted image - Elizabeta 13.1.  LJ
user posted image 26.2. Miša99 (34)     (3,2)   user posted image ?   LJ
user posted image  26.2. milči(26)          (2,1)   user posted image    20.1.  BR
user posted image 28.2. dita7                (x,x)   user posted image    ?
user posted image 5.3. sazi (32)             (2,1)  user posted image     21.1.  LJ
 

 
 
 
 
   VSEH TREBUŠČKARC = 74  
 
user posted image   = 21
user posted image   = 12
 user posted image    = 41
 
 
 
 
 
   Z nami so pot začele:   
kalaxy, nicnic, anonimna, loveforever - junija pričakuje user posted image   user posted image user posted image , fortun, mariana, Rubin, Fargesia, Katyy26, lea88
 

VSEM ŽELIM USPEŠNE PREGLEDE IN ČAKAMO NA POROČILO!!!


Dekleta, ko sporočate naslednje preglede prosim če jih napišete v drugi BARVI kot je teks lahko ODEBELITE in PODČRTATE, da bojo bolj vidni. Ker se tle čveka na kilometre nam urejevalkam lahko kej uide, pol pa da naute pozable it na pregled, me pa da naumo pozable navijat.




_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 797
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 12:23:08   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: rebeka84

shuka- ti maš pa res težave, pri meni drugega kot otekanja ni.
sunny-hvala za predlog. zdaj bo pa treba ugotoviti kje je to polževouser posted image .

Hvala bogu, da je samo touser posted image

Polževo a sta se o tem pogovarjale ?


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu rebeka84)
Neposredna povezava do sporočila: 798
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 12:24:38   
cati
Kar se rok tiče meni sicer ne zatekajo in s prsti nimam problemov je pa ta težava da zjutraj komaj komolce ramnigam. Je precej boleče in prav tako kolenski sklepiuser posted image  Se pravi težave imam z sklepi.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 799
   RE: februarčice 2009-5.del
12.1.2009 12:25:30   
cati
Glede na to da ste vse tako pridne grem pa tudi jaz dat kak stroj prat danes. Lep dan vam želimuser posted image

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: 13 osupljivih fotografij poroda
Fotografinja Leilani Rogers že skoraj pet let ustvarja fantastične slike poroda in dojenja. Delila je zbirko nekaterih n...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?