|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčice 2009 2. del
27.12.2008 18:32:52   
mimi30
Samo ne vem, kaj naj naredim s temi kolki, ki mi jih tko narazen rine????

tole ti bo po moje samo olajšalo porod. Mene malo skrbi, ker se tokrat v bokih nisem nič kaj razširila. Prvič so mi bile hlače že kar hitro na začetku preozke v bokih, zdaj so mi pa še vedno tiste nosečniške prav, ki jih takrat zadnje tri mesece sploh nisem več mogla nosit. Se pa bojim, da bom v zadnjem mesecu kar nekaj kg pridobila. Jaz sem se pa čudila zakaj mi je g. rekla, da naj se pazim zdaj, ko bom doma. Bolj me zdelujejo prazniki kot to, da sem doma.


_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 826
   RE: Januarčice 2009 2. del
27.12.2008 18:41:21   
mimi30
Ekola včerej ob 8 zvečer sva bila s tamalim sinom na urgenci, si je presekal arkado - dobil 2 šiva in tiste leplive šive - revček je - pa je bil tako pogumen da je samo 1x zajokal - pa oči bi kmal skup padu, k je on držal glavico, jaz pa preostalo - ENEJ JE BIL PA TAKO PRIDEN. Potem je pa dobil še taveče šprice in smo zadovoljno odkorakali domov. V ponedeljek ga moramo peljat predvit rano, naslednji ponedeljek pa pobrat šive ven. Pa bo spet pestro.


sasa78
, user posted image user posted image Eneju, da se rana čim prej zaceli. Prav pogumen fantek je. Grozno je, če moraš z otročkom na urgenco. Jaz sem mogla it enkrat sama z njim, ko je bil star malo več kot leto, ker je padel po stopnicah.


_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 827
   RE: Januarčice 2009 2. del
27.12.2008 23:54:27   
Zvezdica
Sam na hitr se javim....

Nč se ne jezit, ker ne bom velik komentirala, ker sem KOMA. Sem bila danes v satnovanju, vse ok, še ploščice, pa še enkrat prebelit dnevno sobo, pol pa sam pucat in pucat.

Sem pa res koma, sem morala v štacuno, to me pa totalno izmuči. Jutri upam, da bom večino nardila, v ponedeljek torej do konca pade keramika, potem pa še januarja kopalnica. Vse karnise in ostalo pa ko bo cajt. Prej se nameravam v miru pripravit na prihod tamalga.

Aja, še to....RONJA, te čist štekam. Vsi so ful pametni za počitek, da bi te pa kdo resno upošteval....user posted image user posted image user posted image user posted image . Jast če kaj rečem, resno mislim, ne pa nabijam v prazno.

Saša eneju lupčka, pa da ne bo hudga.


Zdaj pa grem. Vsem en lep snežni pozdravček.


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 828
   RE: Januarčice 2009 2. del
28.12.2008 0:46:11   
Najki
rofl ronja prou zabavno te je blo brat k si tko klela cez obiske pa tasco XD. sam ce bi men en reku da moram it na obisk 3 tedne pred rokom, bi ga nekam poslala. ma sploh se ne rabis zagovarjat! sicer sta pa moja mama in fantova mama obe priznali, da sta ze pozabili kako je v nosecnosti. po porodu je pac postalo nepomembno sploh pa po 28 letih, tko da tud tvoji najbrz ne vejo vec, kako tezko je folgat sami s svojim telesom kaj sele prenasat drugih. sploh pa ce mas pametnejsega posla kot pripravljanje na prihod bebice, namesto skakat po obiskih. sej je vsak dan tezje kej narest pa spucat, tko da lepo delaj po svojem ritmu in brez slabe vesti.

dons sm sla v shopping po tiste zadnje drobnarije za tamalga pa une bedne vir vlozke in sem zdrzala samo 3 ure. potem pa 1 uro k sebi prihajala. da ne omenim da sem spala samo kaksne 3 ure. prejsnji teden sem zdrzala 6 ur v ikei in 3 ure v avtu tko da se mi je res poslabsal =$. po 3 urnem pingvinckanju po stacunah me boli kriz, kolki, podplati, medenica,.... avta ocitno ne morem vec voziti, ker se mali namesti tako visoko, da se ne morem pripogniti niti do volana normalno. ze kar komaj cakam, da bo mimo in ga spoznam. mi smo pripravljeni, le se njega cakamo =]. ceprav ga nocem prezgodaj ampak vseeno komaj cakam :D. aja btw, vse mi pravijo, da imam majhen trebuh za 37 tednov, tako da se mi ful smilite tiste, ki ste normalno zaobljene =$.


btw deklice, H&M ma znizanja, bi ga kar sama izropala, ce bi mela se kej energije dons =X.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 829
   RE: Januarčice 2009 2. del
28.12.2008 12:00:20   
sasa78
dobro jutro!!  Še 4 dni do novega leta - bomo zdržale? Ja itakkkkkkkkk!!!!

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

K* jih gleda vse skup!   Maš pa dobre kletvice in čist prav

Edino fotr je ok! Vem, da se je že pol leta veselil, kako bo naredil za svoj rd žurko pri sebi doma, da bo vse zrihtal, pa mi je zdaj sam rekel, da naj nikamor ne hodim in da pride on gor, ker pač on pomisli, kaj bi bilo zame lažje. In vem, da če mi jutri ne bo za it na njegov rd, mu lahko rečem samo da se mi ne da, pa ne bo nič užaljen, vsi ostali pa...  moja ati je ravno tak - prvo jaz ni važno kaj je z drugimi - kaj je sedaj zame najlažje - pa zanimivo - nikoli ni užaljen, k drugi (mami, tašča,...) prec mulo kuhajo


saša, vem, da ne bo nikoli vse urejeno, ampak vsaj najnujnejše, tak da maš otroka kam odložit, ko prideš, pa da ni vse svinjsko! Ker jaz zdaj nisem mogla tok, lubi pa ni glih najbolj mahnjen na čiščenjeuser posted image ... Bognedaj, da bi čakala, da vse plane izpolnim, potem sploh ne bi prišla ven... Midve sva trmi, se ne dava, majo da še malo počakajo!
sva trmi, zato tudi dober shajave - sam moj lubi zdej še piškote peče, k jih prej ni nikoli user posted image user posted image user posted image user posted image , tale Anže ga čist osrečuje - nas da ne bo pomote!!!!


Ampak ko pa potem nismo in nismo mogli it, pa ko jo je skoz trgala iz rok pa... - veš kaj, ko jo j*! je ne mislim več tolažit! ja, itak da ma otrok rajši mamo! Pa kja hudiča si mislila???user posted image ne moreš tekmovat z mano, ker ni šans, da zmagaš, ker sem pač mami! In to taka, ki ma rada svoje otroke, tako da sploh nima šans... Ne more je podkupit z ničemer, pa če ji da vse cukre tega sveta, bo mel otrok še vedno rajši mamo, če je ta le kolikortoliko ok... Pa nameravam bit boljša kot kolikortoliko okuser posted image ... tak da bi bilo zanjo res najboljše, da bi s tem čim prej nehalauser posted image .

ja itak da so otroci najraje v maminem objemu - moj Jan je star 6 let pa se pride cartat k en 1.5 star otrok, pa še vedno rad vidi da grem k njemu v posteljo ga stisent in da v objemu zaspi - PA TO SO MAMICE čist normalno!!!!
No pa pri možu sta tud zelo rada - da ne bo pomote da sta sam na men - večinoma sta ampak je tud on dobra "MAMA"




_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 830
   RE: Januarčice 2009 2. del
28.12.2008 12:02:10   
sasa78
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: sasa78

IZVIRNO SPOROČILO: spps

saša,saj ti boš kmalu šlauser posted image user posted image boš lahko dala poročilo iz Rima med taprvimiuser posted image user posted image user posted image


Ma ne vem - upam da me bodo sedaj pustili do 1.1. - sem se včeri zvečer s kolegico pogovarjala pa je rekla da ji še ne zgledam za rodit - a sm k slon user posted image user posted image user posted image user posted image   (aja je medicinska sestra) - pa sem ji rekla po čem sklepa - pa je rekla da po moji volji user posted image user posted image  Sem trma - da sem pa taka pa nisemuser posted image user posted image vedla user posted image
user posted image user posted image user posted image pol bo že vedlauser posted image user posted image user posted image  a količino plodovnice ti bodo kaj preverjali?


jutri ob 8 imam CTG pa upam da bo kera druga zdravnica na pladnju - k nad to sem razočarana
Upam da je še dovolj plodovnice do 1.1. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 831
   RE: Januarčice 2009 2. del
28.12.2008 12:04:55   
sasa78
IZVIRNO SPOROČILO: uršika***

Saša kdaj so tebi napovedali rok? Mislim zdaj drugič? A nisi že čez?
Imaš pa res pestro s svojimi fanti. Kaj šele bo, ko pride še eden razgrajačuser posted image user posted image user posted image user posted image



ma zgleda da so se ful zmotil! Ma jim nisem ravno verjela da bo 3 tedne prej - sam strašil so me da sem vse pripravla že 1 mesec nazaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pestro s fanti - no tako kot z mojim možem - mi ni nikoli dolgčas - še en razgrajač - jp in to velik user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 832
   RE: Januarčice 2009 2. del
28.12.2008 12:06:46   
khurde
Dobro jutro, dober dan!

Pri nas ful lepo sonček sije, čeprav je zunaj prav mrzlo. Danes bova imela zgodnje kosilo, da se potem spokava na sprehod. user posted image  Upam samo, da mi ga danes uspe prepričati v malo daljši sprehod kot ponavadi. user posted image user posted image user posted image

Ronja, jaz bi tud "znorela" pri vsej tej lažni morali. Mene moja mami kliče non-stop, no, mogoče je sedaj malo bolje, pa ona bi najraje, da se vedno, ko grem v Lj, ustavim pri njej na obisku, ker živi nekje na poti, pa tudi, če grem z busom ali vlakom ali avtom..., njej ni pomembno. Potem me pa kliče in govori, naj pazim nase itd., če ji pa rečem, da se iz Lj domov nisva ustavila pri njej, ker sem bila preveč crknjena, pa surlo stegne. In sem zadnjič tudi malo popizd***, pa ji rekla, da se čisto komot tudi ona pri naju oglasi. Potem ne mislim non-stop pri njej viset z otrokom, samo zato, ker njej paše, ne pa ostalim. In njej je enkrat tedensko premalo že sedaj, da se vidimo, ona bi najraje, da sva vsak dan tam, kaj šele bo...user posted image  Sam tašči bi pa jaz res kaj rekla, če bi take govorila, mislim, koga naj ima pa otrok najraje... najprej njo, potem sosedo s piškoti in na koncu mamo?!?!? Pa verjetno bi ji tud kaj rekla, če bi mi otroka pulila iz rok, potem naj se pa drži, pa grdo gleda, če ji paše. Saj njej tudi tako obnašanje ne bi bilo všeč, če bi bilo obratno.

Včeraj zvečer sva šla v BTC po nakupih in končno imava vse cunjice, ostalo pa še pride ta teden. user posted image  Sva šla v H&M, pa BC in imajo res kar nekaj stvari znižanih, v obeh trgovinah. Sva nakupila bodije, žabice..., sva dala okoli 4 evre za kos, potem pa še v H&M, kjer so pa ful stvari sicer že pobrali, samo sva vseeno našla kar nekaj zadev. Men imajo tak lep design v H&M; sva kupila majčko velikost 68 z buldogom na njej, se nisva mogla upret, pa ene usekane zajce, pa bodi z napisom "save my forest". user posted image

Uf, moram naprej kuhat.

Lep dan!

(odgovor članu Najki)
Neposredna povezava do sporočila: 833
   RE: Januarčice 2009 2. del
28.12.2008 14:01:00   
krtekxx
Oj, Ronja, jaz sem bila doslej skupaj kar 120 tednov noseča. Drugače pa je enim rodit očitno res mala šala, za otroke skrbet pa hud problem...če pokličejo na CSD in rečejo, da "njihov otrok tako joka, da res ne morejo to poslušat".
Jaz bi tako rada našla čas, da bi šla na kak dooolg sprehod. Ker je pri nas res lep dan, ki bi mu lahko rekli prava zimska pravljica.

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 834
   RE: Januarčice 2009 2. del
28.12.2008 14:20:21   
mimi30
Men imajo tak lep design v H&M; sva kupila majčko velikost 68 z buldogom na njej, se nisva mogla upret, pa ene usekane zajce, pa bodi z napisom "save my forest".

khurde, jaz se tudi nisem mogla upreti majici z napisom "i love trees", zraven pa hlačkam in bodiju v istih barvah. Vse je v zelenem, ker še vedno ne vemo kaj bo. Sem pa v Mb in Ce iskala tak bel kompletek, ki ima v kapuci zelene črte in nikjer ni št.56.

_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 835
   RE: Januarčice 2009 2. del
28.12.2008 14:39:23   
mimi30
Ravnokar sem označila oblekice št.62 in 68, grem v torek k eni kolegici, da mi vrne 56 jaz ji pa posodim naprej. Je tako bolj malo uporabnega, ker so večinoma bolj poletne stvari.
Zjutraj smo si fino privoščili, ker je škrat spal do 8:10 potem pa še malo risanke gledal. Zajtrk smo imeli komaj ob 9:30, sem pekla palačinke, vsakemu s svojim namazom. Eden bi evrokrem, drug kislo smetano, tretja jaz pa kar marmelado in kislo smetano. Zdaj oba počivata, čez kakšne pol ure bo kosilo, potem se gresta pa kopat.

Ronja, prav fino je prebrat tvoje komentarje, ki so tako doživeto in realno napisani. Vedno se najdem v kakšnem dogodku, samo akterji so drugi. Pri nas je tudi zelo pomembno, da prideš k tašči na kosilo in potem te sprašujejo kako se počutiš in ko jim rečeš, da ti je non-stop slabo se nihče ne vpraša kako lahko sploh prideš do njih, ko so sami ovinki.
Najbolj grozno mi je bilo vedno to, da smo mogli vedno mi tja hodit, oni pa so bili v vseh teh letih samo parkrat na obisku. Verjamem, da je hudič, če nimaš izpita in samo čakaš, da kdo k tebi pride. Konec koncev bi se lahko kdaj na hitro oglasili tudi, ko grejo v šoping. Nam je parkrat tavelikega pazila, ko je bil bolan in smo imeli cel projekt kako bo do nas prišla oz. najboljše bi bilo, da ga kar tja vozimo (20min od nas) pred službo in ga pridemo potem iskat.
Drugače pa ni hudobna samo ne da se ji razmišljat. Me zanima kako so se lahko takrat odločali, ko so imeli svoje, ker zdaj jim je treba vse natančno razložit. Če rečeš po bolezni, da lahko gre otrok prvi dan malo ven in ne definiraš ure, bo to sigurno zjutraj, ko je najbolj mrzlo.
Dost bo, ne smem več šinfat. Samo včasih se tako paše malo skašljat.

krtekxx, pri nas ni pa nič kaj veselo vreme. Brez sončka in tako sivo. Me čisto nič ne mika sprehod.


_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 836
   [Brisano sporočilo]
28.12.2008 18:02:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mimi30)
  Neposredna povezava do sporočila: 837
   RE: Januarčice 2009 2. del
28.12.2008 18:03:25   
OLjica
pozdravljene punce,

sasa jst mam jutri zjutraj ob 7.30h tudi ctg in imam občutek da bom kar ostala v P. me je pa kar malo strah, čeprav komaj čakam bebico.

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 838
   RE: Januarčice 2009 2. del
28.12.2008 18:47:42   
pikapoka2
No, smo že tri. Tud jaz imam jutri zjutraj ctg in pregled. Bomo videli kaj bo.user posted image
Bom poročala, upam da od tule in ne prek sms-a iz P.user posted image

(odgovor članu OLjica)
Neposredna povezava do sporočila: 839
   RE: Januarčice 2009 2. del
28.12.2008 18:49:52   
pikapoka2
ojoj, do prihoda naše pikice je samo še 6 dni!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 840
   RE: Januarčice 2009 2. del
28.12.2008 19:25:34   
*m*o*j*c*a*

js sm še tut kr tu!!!!!user posted image user posted image

še vztrajam..user posted image bomo že dočakali 1.1. user posted image user posted image user posted image sej na konc bom še pa fajn čez pdp..user posted image user posted image


_____________________________

no pa imamo: očkovo ljubico (31.12.2008) in maminega sinčka (13.4.2010).. :P

(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 841
   [Brisano sporočilo]
28.12.2008 19:56:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *m*o*j*c*a*)
  Neposredna povezava do sporočila: 842
   RE: Januarčice 2009 2. del
28.12.2008 19:58:19   
Jancci
Čer!

Kaj je to zdej? A imamo jutri vse ctg? Jest ga imam tut. Prvič. Sploh ne vem kako to zgleda!? Mal sem mojga možička naštimvala, da gre z mano, pa ni najbolj navdušen. A se mi splača težit? user posted image

Sicer mam pa itak občutek, da se še nič ne dogaja... čakamo januar! user posted image

Lep večer še naprej!

(odgovor članu *m*o*j*c*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 843
   [Brisano sporočilo]
28.12.2008 20:06:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Jancci)
  Neposredna povezava do sporočila: 844
   RE: Januarčice 2009 2. del
28.12.2008 20:11:44   
Jancci
O Niia hvala za informacije. Potem ga pa ne bom matrala! user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 845
   RE: Januarčice 2009 2. del
28.12.2008 20:18:24   
uršika***
Katere ste prve na vrsti za v Rim?????

Ronja: Spet smo pri taščahuser posted image user posted image user posted image user posted image najina najljubša temauser posted image user posted image user posted image user posted image
Ampak je res otročja no. Ravno toliko kot mojauser posted image tidve bi bile sigurno najboljši prijateljici na celem svetuuser posted image
Glede priprav za bebico pa ne vem kaj naj ti rečem. Očitno so vso moški tko naštimani, da jih je treba silit naj nekaj naredijo, ker drugače ni iz njih nič!!!!! Jaz tudi mojega silim, naj že končno prestavi likalnico in račkota v spodnji štuk, da jaz lepo v miru naštimam sobico tako kot meni paše, ne pa, da bo potem letal s temi stvarmi, ko bom jaz že rodila. Najbolj me pa muči to, ker ne morem tega naredit samauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image drugače bi bilo že vse zdavnaj pripravljeno(pa ne samo 80%, tako kot je zdaj, ampak 100%, tako kot imam jaz radauser posted image )

Zvezdica pazi nase!!!!!

Mimi jaz imam tudi najrajši kislo smetano+marmelado skupaj zmešano v palačinkahuser posted image user posted image user posted image
Pa če še katera ni tega jedla, morate probat- meni je bilo ful smešno slišat za to kombinacijo, ampak je božanskauser posted image

Mene tudi obiski ubijajo. Enkart midva šibava nekam, drugič je pri nas polna hiša, pa to sedenjeuser posted image komaj čakam, da bo ves ta džumbus mimo. Pa nesrečna sem, ker so vsepovsod neki koncerti na prostem, pa rajši ne greva, ker nikol ne veš- ti mulci pjani so pritišjeni in mimogrede te kater rukne ali pa spotakne, pa petarde mečejo, pa glaževine je polno vsepovsod...potem pa tkole doma ždimo in sprejemamo obiske pa jih pedenamouser posted image


Niia blagor se tebi, da si bila na masaži. Tudi jaz sem  imela namen it, pa se nekako nikoli ne odpravim. Grem kar zdajle- tamle na sedežno k svojem dragem in mu bom zatežila naj me zmasirauser posted image user posted image user posted image






(odgovor članu *m*o*j*c*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 846
   RE: Januarčice 2009 2. del
28.12.2008 20:19:38   
uršika***
IZVIRNO SPOROČILO: niia

Danes sem bila na masaži za user posted image in sem neizmerno uživala.
Zdaj pa gledam, če bo kakšen dober film po TV-ju, pa bolj slabo kaže. Ampak mene vsake toliko časa špikne v nožnici oz. bolj pri MV se mi zdi. Kaj to pomeni, da se mehča? Me kar malo skrbi, da se ne bi kaj rej začelo dogajat. A še katera to občuti?



Ja, niia. Mene tudi tko špika, pa včeraj sem imela podoben krč kot pri menstruaciji.
Katera ve, kaj je to???

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 847
   RE: Januarčice 2009 2. del
28.12.2008 20:31:59   
mimi30
Mene tudi tko špika, pa včeraj sem imela podoben krč kot pri menstruaciji.
Katera ve, kaj je to???


uršika, če boš zdaj napisala še, da se ti je kar naenkrat prebava uredila in si bila že večkrat na veliki potrebi potem zna biti to res to. Tako nekako se je pri meni začelo. Samo ne en dan prej ampak se je vse zvrstilo v parih urah.
Špikanje je lahko pa tudi od kakšnega dlje trajajočega enakega položaja, ki ni bil glih najboljši. Mene naprimer cela sramna kost in vse spodaj boli, če dalj časa ležim in gledam TV pol grem pa na WC, komaj hodim.


_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 848
   RE: Januarčice 2009 2. del
28.12.2008 20:35:04   
mimi30
Moj user posted image je fenomen. Zjutraj lahko spi do 10h, potem gre po kosilu počivat, lahk tud za 2uri in potem mu rata zvečer zaspat med 23h-24h. Kaj to je normalno? Če grem jaz popoldan počivat, ni varjante, da zvečer preprosto zaspim (se ful premetavam) in ni variante, da celo noč fino spim.



_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 849
   RE: Januarčice 2009 2. del
28.12.2008 20:39:58   
mimi30
Kaj blazino za dojenje ste si kupile? Jaz sem jo imela prvič sposojeno in mi je bila prav fajn. Zdaj si je pa še nisem nabavla.
Sicer imam še kar nekaj stvari za nabavit. Nimamo še jajčke. Je treba pogledat, če imamo v avtu tiste hakle za podstavek.


_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Kajenje med nosečnostjo.
пеперутка16

Zanimajo me izkušnje KADILCEV glede te teme, ali še kadite/ste kadile, ker vem, da nekadilci reagirajo zelo ostro in ne razumejo želje po cigareti.