|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  151 152 [153] 154 155   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
2.12.2008 14:39:18   
nanka
Karamela, takšno skladanko bo dobila Natka za miklavža, samo da ni nič plišastega, ampak sp plastični krogi, ki se nataknejo na stojalo. Ritko sem ji pa pozdravila z Bepanten plusom, tistim ki celi rane in je bilo v 2 dneh dobro. Je imela pa čisto zapečeno ritko od driske. Varovalo za stopnice je moj sam naredil, samo je za zvrtat, tako da ti žal ne znam pomagat. Imamo pa na vrhu stopnic in pod stopnicami, ker imamo oba nadstropja bivalno in smo malo gor
( predvsem otroci) večino pa spodaj in imam tako zasščiteno z obeh smeri.

Aleksander, Lara in Lovro, pravi mali lepotci, ja rastejo ni kajuser posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil nanka -- 2.12.2008 14:41:40 >

(odgovor članu karamela6)
Neposredna povezava do sporočila: 3801
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
2.12.2008 14:44:42   
dzanika
no da nadaljujem. Sem prišla malo k sebi.

Zdajle je Jan papcal korenčka in mu je šlo kar dobro. Je sicer mal čudno faco naredu sam pojedu je pa. Bi še če bi mu dala sam ma dost za prvič. user posted image

No in zdaj ko berem dalje vse tko lepe besede namenjate bastian da spet jočem. user posted image

3jeMi tudi zate nisem vedela da ste izgubili punčko. Nikoli nisi omenila. Tudi ti si morala dati skozi nekaj hudo bolečega in ji boš verjetno znala najbolj svetovati. user posted image user posted image

Majuska   user posted image   za Tjašo!

Super da je od mirjam mož psiholog in bo lahko kaj svetoval bastian.

3jeMi tudi Jan je najsrečnejši če lahko sedi. user posted image   In mimogrede ful je lušten tvoj Lovro. user posted image

24julij tut tvoja je srčkana sam drugič prosim večje slikce. user posted image

mirjam mi za ven kombinezončka še nismo uporabili ker smo bli zadnje dni bol notri ker sem se bala da se prehladi pred sistemackim. Že tko je mel mal noseka zabitga. Mu ga pa dam gor ko gremo samo en štuk nižje h babi pa ma ponavadi spodaj bodi pa kakšno tanko trenirko. Za ven pa kaj ti jaz vem kaj bi mu dala spodi. user posted image   Je dež že cel dan tko da ne vem če bomo šli kaj ven. user posted image

karamela mi sicer še nismo imeli pleničnega izpuščaja sem pa enkrat opazila da se nekaj rdeče dela dol kot da se bo naredu. Pa sem kakšne dva dni mazala z sudocrem (dobila si verjetno tudi reklamno kremico) in je ful pomagalo. Je bla spet lepa rita. Sem pa zdej tut kupla v lekarni to kremico da jo imamo doma za vsak slučaj in je veliko pakiranje 7€.

flower mene je nekaj časa bolelo spodaj med menstruacijo zdej pa več ne. Se mi je zdelo kot da vsak šiv posebej čutim. user posted image

milo - tekoče od niveje.

blacky kako lepe besede si napisala za bastian. user posted image user posted image

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 3802
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
2.12.2008 14:46:16   
dzanika
IZVIRNO SPOROČILO: karamela6

Aja, še to sem hotela vprašat:

A katera ve, kje naj dobim varovalno ograjo za stopnice? Imela bi po možnosti leseno, pa takšno, da ne rabiš vrtat v štoke! Povsod so ali kovinske ali pa take, da rabiš vrtat! user posted image Help please. Doma pri mojih imamo štenge in moram že malo v tej smeri razmišljat.



tole pa tut mene zanima. Bomo tut mogli nabavit.

(odgovor članu karamela6)
Neposredna povezava do sporočila: 3803
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
2.12.2008 14:49:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dzanika

IZVIRNO SPOROČILO: karamela6

Aja, še to sem hotela vprašat:

A katera ve, kje naj dobim varovalno ograjo za stopnice? Imela bi po možnosti leseno, pa takšno, da ne rabiš vrtat v štoke! Povsod so ali kovinske ali pa take, da rabiš vrtat! user posted image Help please. Doma pri mojih imamo štenge in moram že malo v tej smeri razmišljat.



tole pa tut mene zanima. Bomo tut mogli nabavit.



eh, mi smo našega kr lepo naučili, kak se hodi po stopnicah pa je...

(odgovor članu dzanika)
  Neposredna povezava do sporočila: 3804
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
2.12.2008 15:02:33   
glugluglu
IZVIRNO SPOROČILO: dzanika

IZVIRNO SPOROČILO: karamela6

Aja, še to sem hotela vprašat:

A katera ve, kje naj dobim varovalno ograjo za stopnice? Imela bi po možnosti leseno, pa takšno, da ne rabiš vrtat v štoke! Povsod so ali kovinske ali pa take, da rabiš vrtat! user posted image Help please. Doma pri mojih imamo štenge in moram že malo v tej smeri razmišljat.



tole pa tut mene zanima. Bomo tut mogli nabavit.


ja mi tudi, rabimo najmanj 3 pa brez vrtanja, pa lahko je kovinska

(odgovor članu dzanika)
Neposredna povezava do sporočila: 3805
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
2.12.2008 15:03:41   
Majuska

IZVIRNO SPOROČILO: karamela6

Aja, še to sem hotela vprašat:

A katera ve, kje naj dobim varovalno ograjo za stopnice? Imela bi po možnosti leseno, pa takšno, da ne rabiš vrtat v štoke! Povsod so ali kovinske ali pa take, da rabiš vrtat! user posted image Help please. Doma pri mojih imamo štenge in moram že malo v tej smeri razmišljat.



mislim da sem pri Recinku videla ...
http://www.recinko.si/proddetail.php?prod=29A-25B&PHPSESSID=23dde33794690a5bda7b0ee81fb5c226


IZVIRNO SPOROČILO: karamela6


Zobar je mimo - groza! 50 min sem imela odprta usta!!! PRekleta šestica, baje najbolj zaje.ban zob. No, zdaj je ok. So ble pa muke. Malo je čuvala prijateljica.



jao, mene tudi časa šestica za poštimat ... me že nekaj tednov matra, ampak očitno še ni tako hudo, da bi šla do moje zobarce user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu karamela6)
Neposredna povezava do sporočila: 3806
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
2.12.2008 15:04:54   
Motoristka
karamela6-jaz imam za plečine izpuščaje od Mustele kremco-če jo rabiš mi sporočiuser posted image , pa praško pasto tudi-meni ni ustrezala oz. Andražu

_____________________________

13.7.2008 ob 2.20 smo dobili sončka Andraža:)

(odgovor članu karamela6)
Neposredna povezava do sporočila: 3807
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
2.12.2008 15:05:14   
Majuska
Naš mali pa ful napreduje danes ... z mojo pomočjo se je sicer s hrbta prevalil na trebuh (samo za rokico sem ga potegnila, ko je bil na igralni podlagi), kontra, s trebuha na hrbet mu pa že gre user posted image

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 3808
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
2.12.2008 15:14:44   
Inigo
karamela - jp, možno da so robčki. mi jih niti od daleč ne smemo videt, tak občutljivo rito mamo. tk, da pr nas je v uporabi samo voda.

metuljček cekinček  - jp, tut jst sm reva brez mleka tukaj. pa še brez jajc! meni je prav hudom ko pogledam v hladilnik in vidim vse kar ne smem - kr babi in marko pa lahko, ne. in jem neke nauzgraužne riževe pudinge, pijem riževo mleko (to je še nekak)... zadnjič sm kupila v Biotop-u neke kekse brez mleka in jajc, ki btw stanejo 5€ user posted image adijo mlečne juhe, adijo mlečne zakuhe, adijo čokolada, pecivo, bye bye božič in potica user posted image user posted image user posted image user posted image tk sm zabedirana! mah... sj bo! se bom mogla navadit. meso in krompir rulzzzz! user posted image

bastian
- lubica moja... si predstavljam kako je s tabo... ko je pred 16 leti umrl moj ati je blo z mamo ful hudo. je mela leta in leta težave. mučila jo je depresivnost... in to zeloooooooooo dolgo. pomoči ni hotela. sem pa zato jaz morala k psihologinji, kasneje pa sem kakšno leto obiskovala psihiatra v CE. takrat sem bila stara 6 let. in od atijeve smrti nism govorila. nekaj časa... potem pa se je poštimalo. še vedno čutim neko praznino, ker sem brez atija... ampak gre. mama nikolni ni imela partnerja kasneje, tako da niti ne vem najbolje kako sploh je, če imaš očeta. atija se sicer vizualno spomnim, drugega pa nič. verjetno zaradi izbrisa spomina, ko se bila žalost prevelika... priporočam res posvet pri zdravniku in da čimprej prideš do pogovora s strokovnjakom, najbrž ti bodo pomagali s kakšnimi antidepresivi in si boš kmalu opomogla. samo nekaj te prosim: NIKAR ne zavračaj pomoči z zdravili! NIKAAAAAAAAAR! Gal te potrebuje... in verjemi, da te potrebuje še bolj kot sem jaz potrebovala mamo pri 6. letih... oglasi se še kaj... vse mislimo nate! user posted image

(odgovor članu karamela6)
Neposredna povezava do sporočila: 3809
   [Brisano sporočilo]
2.12.2008 15:17:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Majuska)
  Neposredna povezava do sporočila: 3810
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
2.12.2008 15:17:58   
Blacky30
HD, torej nista imeli uspešnega prvega uvajanja?user posted image  No, saj je v večini primerov tako, ne se sekirat. Pa le pokaži slikice, me prav zanima, kako je pogledala, ko si ji dala poskusit.user posted image
Sem te hotla že vprašat, kaj ti, ko tipkaš, uporabljaš pravo miško al ono na prenosniku? Pa ostale? Katero miško uporabljate, če ste na prenosniku?

3jeMi, oprosti, če sem preveč vsiljiva....punčko ste izgubili? Hudo mi je, ko to berem. Kaj se je zgodilo?
user posted image user posted image user posted image

Mi imamo plastično ograjo na stopnicah, kupljeno v BC. Smo morali 4 luknjice v steno zvrtat, ja. Samo drži pa.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3811
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
2.12.2008 15:18:00   
metuljcek321
Dan, bejbike!

Eto, midve z malo mis sva se potepali, mami se je naklepetala s kolegico, Anja pa se skoraj zaljubila v malega princa Borauser posted image  user posted image  user posted image

Potem sva zavili se v H & M in C & A ter nabavili za Miklavza. Prinesel bo kapico, tri pare nogavick medvedka Pooh-ja ter dvoje zabice.

maja, kako to mislis, da redi tisti moj frustek? Jaz sem itak over the moon - sem zjutraj po dolgem casu stopila na tehtnico in ugotovila, da mi do teze pred nosecnostjo manjkata le se 2 kg. Ulala, user posted image  zame. Kdo bi si mislil. Sicer pa hvala vsem za nasvete glede hrane brez mleka. Bolj svoh mi zgleda to - sojine, rizeve, kozje reci/pripravke ... no, ja, kar se mora, ni tezko, al kako ze pravijo?

3jemi, ti si tudi imela tragicno izkusnjo? Ma, drek, no! Samo, da je zdaj vse v redu & je tvoj Lovro tak fleten fantek. Prima slikica!

24julij, spangica, kako fensi smensi. Jaz tud ze komaj cakam, da nasi mal pozenejo lasje in bo nosila kaksne okraske v laseh. Bo se mal trajal, sicer, ampak kdor caka, docaka.

Majuska, user posted image  za zdravje. Pa user posted image  za Tjaso! Blacky, kako Nejc?

Karamela, meni je frendica-zdravnica priporocila Sudokrem, ce bi prislo do plenicnega izpuscaja. Je antisepticna in baje pomaga. K sreci nam se ni bilo treba probat ... trkam, trkam!!!!

Pa user posted image  za zobarja! A si ga kej ugriznla? A je bil zobar vsaj ocem prijazen, da nisi prevec trpela se na tem podrocju, k si bla tko dolgo na stolu?

krema za telo - uporabljam Fruttini - milky orange
user posted image
--- mnjam, mnjam, mnjam, disi totalno sanjsko, priporocam! Prodajajo v Muellerju al pa v Douglasu (CP). Meni je kaj takega tud fajn za darilo, k se dobimo s frendicami v prednovoletnem casu in si kaj izmenjamo:-) Pa tale Fruttini ima vse stvari tko zlo disece. Te kar katapultira v nebesa, k se namazes, res! Kar moza vpraste, k me vcasih lovi po bajti, ker dobim krila in plahutam naokroguser posted image  user posted image  user posted image

Igriva vadba za dojencka - jaz sem si jo sposodila v knjiznici in si jo doma skopirala. Je pa lustna knjigica, se strinjam.

zimska, user posted image  za zvezdico nr. 4! Ti pridno sledim, saj sem si vceraj prisluzila tretjo. Zdaj pa novim zmagam naproti.

mojcek & Ziva user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
lunica, jaz sem M S na FB kar preko ZS oz. mesidza kontaktirala in jo malo povprasala, kam pase. Sem jo povabila, da se na bo pridruzi & pravi, da se bo. I truly hope so! Vidite, zdaj bomo se preko FB rekrutirale julijke na RR. Kdo bi si mislil! We're simply the best!
 
3jemi, k meni je poleti prisla patronazna Sonja (ful faca, res izvrstna!), zdaj bo pa Anica. Pa pri tebi? In Almera, katero imas ti? Jo bosta kaj klicali glede GH?
 
lunica, pisemce za neboglasnico nastaja. A se zlo mudi?
 
bastian, moje misli so s tabo. Le pogumno, punca. Zelo sem vesela, da se je javila mirjam s "ponudbo" - slisi se super. Pravilno se odloci, poslusaj srce & glavo pokonci. Doma imas mali zaklad, kateremu pomenis prav vse na svetu.
 

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3812
   [Brisano sporočilo]
2.12.2008 15:18:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Inigo)
  Neposredna povezava do sporočila: 3813
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
2.12.2008 15:21:10   
metuljcek321
IZVIRNO SPOROČILO: Inigo

metuljček cekinček  - jp, tut jst sm reva brez mleka tukaj. pa še brez jajc! meni je prav hudom ko pogledam v hladilnik in vidim vse kar ne smem - kr babi in marko pa lahko, ne. in jem neke nauzgraužne riževe pudinge, pijem riževo mleko (to je še nekak)... zadnjič sm kupila v Biotop-u neke kekse brez mleka in jajc, ki btw stanejo 5€ user posted image adijo mlečne juhe, adijo mlečne zakuhe, adijo čokolada, pecivo, bye bye božič in potica user posted image user posted image user posted image user posted image tk sm zabedirana! mah... sj bo! se bom mogla navadit. meso in krompir rulzzzz! user posted image  



Ma, bad tole, res. In cene?! WTF? Saj clovek ni sam kriv, da takih reci ne sme, no. Kdaj bojoto trgovci zakapiral?

Zakaj si ze ti na dieti? Zaradi Brina? Spomni me malo, please, ker nas je tukaj toliko, da potem rahlo pobrkljam vse skupaj. Pa brez zamere.

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 3814
   [Brisano sporočilo]
2.12.2008 15:22:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3815
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
2.12.2008 15:22:44   
Inigo
ma ja. kr ma mali zdj kožo kot iz porcelana! prej pa kr vse pikasto, rdeče, hrapavo. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3816
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
2.12.2008 15:24:42   
Inigo
metuljček - ja. z Brinom se še vedn dojima in dobiva od mene te bibe od KM, ki mu ne pašejo. cene so pa... ubijalske - mleko cca 3€.

HD - sm že jst mal brskala, pa sm nekje že opazla... sam se ne spomnem več kje... morm pobrskat.

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 3817
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
2.12.2008 15:25:58   
metuljcek321
hd, ej, take reci pa meni dvignejo pokrov. In kolkrat se kaj takega zgodi, k kaj narocas al kupujes. Ej, vse je treba tisockat preverit, se prepricat, ponovno rect, bla, bla, bla, a se zabluzijo. Porka fiks! In kaj boste zdaj s sedezno? So jo ze odgurali nazaj? Kdaj bo pa nova prisla? A rdeca je cist mim? Pri dveh prijateljih (oz. pri dveh parih prijateljev ... v dveh hisah) imajo rdeco sedezno & moram rect, da mi je blazno vsec.

Ampak, ja, vidva sta zbrala rjavo & rjava it is. Enkrat kmal, vsaj! Which reminds me: Tinky, a ste vi uspeli kaj skoordinirat? Kako kaj zivljenje v novih prostorih? Nam bos kaj slikic nalepila?

Blacky, ma, jaz sem kar zdresirana na klasicno misko in jo imam poleg laptopa. Je taka bolj majhna in prav dobro okretna. Sem imela nekaj casa brezzicno, a se mi je tko hitr praznila, da sem sla kar na klasiko nazaj. Ne vem, no, zaenkrat sem se tko bolj komot in je mis zakonuser posted image  user posted image  user posted image  Ti?

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 3818
   [Brisano sporočilo]
2.12.2008 15:26:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Inigo)
  Neposredna povezava do sporočila: 3819
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
2.12.2008 15:27:30   
metuljcek321
IZVIRNO SPOROČILO: metuljcek321

user posted image  


Vau, fantasticna slika, res. Resolucija trga gate. Sem prepricana, da vse vidte, za kateri izdelek gre. Pet tock zameuser posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 3820
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
2.12.2008 15:27:33   
Majuska

IZVIRNO SPOROČILO: metuljcek321


krema za telo - uporabljam Fruttini - milky orange
user posted image
--- mnjam, mnjam, mnjam, disi totalno sanjsko, priporocam! Prodajajo v Muellerju al pa v Douglasu (CP). Meni je kaj takega tud fajn za darilo, k se dobimo s frendicami v prednovoletnem casu in si kaj izmenjamo:-) Pa tale Fruttini ima vse stvari tko zlo disece. Te kar katapultira v nebesa, k se namazes, res! Kar moza vpraste, k me vcasih lovi po bajti, ker dobim krila in plahutam naokroguser posted image  user posted image  user posted image
 


Fruttini je zakon ... tale vonj sem imela kot body-butter, kožo sem imela po njem kot baby ritka. Drugi sanjski vonj je bil vanilija-češnja. Ja, take stvari je RES treba probat user posted image

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 3821
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
2.12.2008 15:29:50   
Inigo
hruška - ej, ne najdem zdj. če češ ti pogledam v Toys'r'us-u, ko gremo u soboto.

(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 3822
   [Brisano sporočilo]
2.12.2008 15:30:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3823
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
2.12.2008 15:30:52   
Anonimen
jemo njam njam user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3824
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
2.12.2008 15:33:43   
metuljcek321
IZVIRNO SPOROČILO: Inigo

metuljček - ja. z Brinom se še vedn dojima in dobiva od mene te bibe od KM, ki mu ne pašejo. cene so pa... ubijalske - mleko cca 3€.



Aha, ti smola, no! Upam, da mine!!!!

lunica, ja, Recinko ima tisto ograjo - tud jest sem se na njih spomnila. To je tista trgovina, kjer lahko sestavis pakete ob rojstvu otrocka, potem pa tudi po (t)istih cenah prodajajo tudi v loceni prodaji.

karamela, pa ne, da se ze blizajo dnevi plazenja ... maricka, kolk hitr rastejo nasei otrocki. NORO!

hd, za bouncer ne bi vedla, sem se pa nekaj drugega spomnila. A ma katera tale stolcek - stolcek bumbo:
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=160188

Imata ga dve frendici, ena ful zadovoljna, ena prav nic. Vase izkusnje? Anyone?

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 3825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  151 152 [153] 154 155   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  151 152 [153] 154 155   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?