|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
21.11.2008 8:22:32   
kamilija
IZVIRNO SPOROČILO: metuljcek321

Vprasanje za vse: a ima kaksen otrocek rdece dlani oz. prepogibe med dlanjo in prstki? Nasa ima kar tako kt mal vneto kozo in bolj gladka izgleda. Vcasih je taka tudi pod pazduhami ... kt, da bi nekdo podrgnil mal bolj mocno.

Anyone????



Moja ima pod vratom, pa včasih pod pazduha. Ponavadi na mestih, ki so težje dostopniuser posted image

(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 1126
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
21.11.2008 8:33:30   
Tinky
Dobro jutro

Danes grem v nabavo novega usb modema, ker to kar mi dela ta simobil je za znoret. V teh rovtah nimamo niti telefona, ker gospod Telekom ni nadgradil linije in, ker smo zadnja hiša, je vse skupaj tako švoh.

A hočete še eno močno v zvezi s hiško?
Včeraj je mož želel montirat napo in je ugotovil, da je bila vtičnica dana prenizko in se nahaja točno za hrbtiščem nape in je ne moremo priklopit.
Za popizd.it



_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 1127
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
21.11.2008 8:39:27   
Nasara88
Dobro jutro

Levinja kako si to pisala včeraj, da si boš glede srečanja z lupinico pomagala. Si mi dala misliti. Glede na to kakšno vreme se zunaj kaže, boš vseeno vozičkala ali si že našla  kak prevoz do EP? Ker jaz sem razmišljala, če se odpoveš vozičku (ki ga jaz žal ne spravim v punteka), bi lahko ta malo samo v lupinici imela in potem te lahko jaz poberem. Javi hitro user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 1128
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
21.11.2008 8:47:10   
metuljcek321
Morning, ladies!

Najprej nekaj sladkega za uspesnejsi skok v tale turobi petek:
user posted image

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 1129
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
21.11.2008 8:56:36   
metuljcek321
Vau!

Grem na gmail in me pozdravi pogled na gore. Majo 30 novih tem, ki si jih lahko nastimas ... sem probala planete - pretemno, pol sem si dala pa ocean ... lepo, lepo, me spominja na brezskrbne poletne dni - in letos jih bomo prvic prezivele v druzbi nasih sonckov.

Jep, zna bit, da Tinky res zato vceraj ni mogla preko gmaila posiljati, ker so updatal stran. A pol ti je ratal? In kva je tole z napo? Pa, da znoris, no!

Juno, C U next time, a prav?

liju, a vrat z oljckom namazes? In ti, kamilija? Aha, Majuska, Bepanthen, ja. Ma, sem glih klicala P, pa pravi, da naj najprej se mal opazujem & se potem pridem pokazat, ce ne bo boljs. Tko da bom vidla, kaj in kako. In ja, rovarka, dlani ma nasa se kar precej casa skupaj. Ne vem, mogoce pa zasvica?!

Karamela, lepe slikice s srecanja & pridna, k si jih prilepila. Se vidi, da smo se zabavale & uzivale. Zimska, a ti si jih ze dala dol?

Populis nice pics!!!!

Majuska - ja, ljudje so se kar nasmihali. Saj mora bit res zabavno videt toliko mamic in malckov na kupu. Ena gospa se je kar ustavila in malo povprasala, koliko so stari. Fletno! A naslednjic pa spodaj pod Emporiumom, a ne?

dzanika, res so mi vsec voscilnice. Koliko casa si pa rabila, da si naredila tisto z dvema zvonckoma? Se spomnim, k smo imeli v soli eno leto delavnice (podobno kot je omenila zimska - se mi zdi, da je bila ona), kjer smo izdelovali novoletne okraske, delali vencke, pa iz gline, potem iz voska svece itd - bilo je enkratno in si zelim, da bi se ponovili. Pridruzili so se nam tudi ucenci, nekateri starsi in cas je prehitro minil!

Ja, voscilnice s ta malimi kot Bozicki ipd. - to je meni tko simpaticno. Ze nekaj let je to prava moda med frendicami, ki imajo mal starejse otrocke kot me --- se vsako leto prav narezim, kake dobre ideje imajo - ena je recimo malega namotirala v veliko skatlo z masnjo in je kukal ven kot darilo. Ma, cukrasto, res. Jaz se razmisljam, kaj bi uspicili z naso malo. Morda pa nekaj v stilu Blacky & tistega kozuscka. Moram cekirat stran & se mal poigrat.

Blacky, user posted image   user posted image  za torto za sv. birmo - dobra forauser posted image  user posted image

Majuska, lepe slikice. Pa kaksna avenija. Vau!

levinja, thanks za pohvale - it means a lot:-)

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 1130
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
21.11.2008 8:58:00   
Anonimen
jutro!

uživajte na srečanju

več pa kasneje. grem k lukcu user posted image

(odgovor članu metuljcek321)
  Neposredna povezava do sporočila: 1131
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
21.11.2008 8:59:52   
metuljcek321
Malcica dremucka po jutranjem obroku, jaz se pa ravno odpravljam jest. Se prej pa ena dobra finta.

Nasara, Zimska & metuljcek ---- vse z istim imenom & rojene istega leta ... ugotovila vceraj!user posted image  user posted image

Zdaj pa 2 nagradni vprasanji: kako nam je ime & katerega leta smo pribrcale na svet?
 
Prvo, ki pravilno odgovori, caka mini nagradauser posted image

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 1132
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
21.11.2008 8:59:57   
glugluglu
Danes smo spali malo bolje, ampak še vedno je šmrkelj in malo kašlja (to je po mojem zaradi šmrklja), sicer šmrkelj ni zelene barve in danes ga je manj, no kličem v posvetovalnico in mi pravi sestra, da naj kar pridem, da mogoče bo lahko Tiana zdravnica vseeno cepila, ker ni imel vročine. user posted image
A ni tako, da mora bit čisto zdrav?, očitno je spet povsod drugače.



(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 1133
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
21.11.2008 9:04:45   
maja24
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30


 maja24 (drugič večje fotke, prosim, zgleduj se pri Majuskiuser posted image ),


Maja24, kje si Eli kupila bundico??




Bundo sm ji kupla v Exitu v Lescah bla je pa 29e,majo pa drgač ful hude cotke za tamale,sam je pa drago.Majo pa vse žive barve cun in ne sam tista klasika roza,bež,plava.Pa ful majo hude pončote,sam to ne pride upoštev zejuser posted image

Blacky ne znam naštimat na večje fotke,ko bom pogruntala kak o to gre bom pa mal večje limalauser posted image user posted image user posted image user posted image ,sam bo en cajt trajaluser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 1134
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
21.11.2008 9:37:07   
metuljcek321
maja, za slikice je cist simpl, sam telim pravilom moras sledit:

1. pojdi na www.shrani.si

2. klikni BROWSE in poisci slikico, ki jo imas nekje na racunalniku, klikni nanjo in pritisni OPEN. Slikica je zdaj pripravljena, da jo das v primerno velikost, da bo OK za RR in ne bomo rabile povecevalnega steklauser posted image  user posted image

3. klikni DODATNE MOZNOSTI, izberi velikost 320 in NE POZABI spredaj OBKLJUKATI

4. klikni SHRANI, malo pocakaj, da se nalozi, nato pa

5. izberi 2. link, ki ti ga ponudi - KODA ZA FORUM ... kliknes KOPIRAJ in to je to.


Potem v odgovor na RR-ju stisnes ctrl+v in zadevica je ready to be published.

A sem kej pomagala?

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 1135
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
21.11.2008 9:41:00   
nanka
Punce meni je zelo žal da se je to zgodila, ampak vam moram povedati,user posted image user posted image user posted image user posted image da se je Zoja danes zjutraj zbudila vsa v izpuščajih in moja diagnaza je vodene koze ( so vodeni mehurčki, ki jo neznosno srbijo, seveda si jih je že spraskala). Zdaj mi je pa zelo žal da sem včeraj prišla na srečanje, če bi to vedela, nebi prišla.

Upam da vam nisem pustila kakšnega virusa, Natka zaenkrat ni še nič pokasirala.  Res mi je žal, ampak nisem niti v sanjah slutila, da je bila s kom v stiku, ja to je pa vrtec, čeprav mi je danes vzgojiteljica povedala da manjka samo en otrok, pa še ne vedo zakaj.

Karamela in Majuška a mi lahko prosim pošljeta slike na mail, prosimmmmmmmm.

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 1136
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
21.11.2008 9:56:53   
kamilija
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


No, jest upam, da mi je upelo slikice pripopat.

(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 1137
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
21.11.2008 9:57:58   
kamilija
Hvala Metuljček za podrobna navodilauser posted image . To je pa moja, ko je stara en mesec in pol.

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 1138
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
21.11.2008 10:00:49   
karamela6
Ojoj nanka, upam, da res nismo kaj staknili. Let´s think positive!
Napiši mail, pa pošljem. Danes upam, da mi bo uspelo poslat tudi tuševe zvezdice!

alarm

(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 1139
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
21.11.2008 10:09:31   
Blacky30
IZVIRNO SPOROČILO: metuljcek321

Malcica dremucka po jutranjem obroku, jaz se pa ravno odpravljam jest. Se prej pa ena dobra finta.

Nasara, Zimska & metuljcek ---- vse z istim imenom & rojene istega leta ... ugotovila vceraj!user posted image  user posted image

Zdaj pa 2 nagradni vprasanji: kako nam je ime & katerega leta smo pribrcale na svet?
 
Prvo, ki pravilno odgovori, caka mini nagradauser posted image



Najlažje vprašanje:

Vse ste Nataše, rojene leta 1977. Blacky vse ve....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 1140
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
21.11.2008 10:10:28   
Blacky30
IZVIRNO SPOROČILO: maja24

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30


 maja24 (drugič večje fotke, prosim, zgleduj se pri Majuskiuser posted image ),


Maja24, kje si Eli kupila bundico??




Bundo sm ji kupla v Exitu v Lescah bla je pa 29e,majo pa drgač ful hude cotke za tamale,sam je pa drago.Majo pa vse žive barve cun in ne sam tista klasika roza,bež,plava.Pa ful majo hude pončote,sam to ne pride upoštev zejuser posted image

Blacky ne znam naštimat na večje fotke,ko bom pogruntala kak o to gre bom pa mal večje limalauser posted image user posted image user posted image user posted image ,sam bo en cajt trajaluser posted image user posted image user posted image


Saj sem ti napisala navodila za slikomat.user posted image  Je veliko enostavnejši kot shrani.si

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 1141
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
21.11.2008 10:13:57   
Netta
dobro jutro, uf ste napisale...se pozna da gre zima notriuser posted image

maja24 - KIK trgovina - kje je? če imajo take nizke cene, bi šla tud jaz mal pogledat!

dzanika - ful lepe voščilnice delaš. od kje ti ideje...si sama zmisliš al maš kakšno ustvarjalno knjigo??

lejla - jaz dajem ad3 že od začetka...mi je pa ful čudno, ker v navodilih piše do 7 kapljic, pediatrinja mi je pa rekla 10user posted image user posted image bi katera znala razložit zakaj? krčov pa nimamo! če pa te to skrbi, poskusi najt nekoga ki je doma blizu italije, ker v tistih lekarnah dobiš kapljice, ki so kao ad3 ampak baje da ne napenjajo. ne vprašaj me kako se jim reče...če ta te zanima, se lahko pozanimam!

metuljček - sem tudi jaz zdaj tri dni pila plahtico (nasvet moje zlate mamiuser posted image ) in je že ok. hvala vseeno!

Vprasanje za vse: a ima kaksen otrocek rdece dlani oz. prepogibe med dlanjo in prstki?


tam zaenkrat še nima ful enih kolobarjev ima pa večrat vneto kožo pod vatom med tistimi stotimi podbradkiuser posted image in pa pod pazduho ...ji mažem z riboderminom!

majar - narezana čebula na cukru??? kak pa to izvedeš?


hehe, vidim da vse nekaj avtomobile menjujete...jaz pa čakam na novo nagradno igro tle na ringaraja.net, ker takrat bom pa zihar zmagalauser posted image user posted image user posted image user posted image

sej ga doma itak čaka kazen za katero še ne ve: menstruacija!


hehehehuser posted image user posted image user posted image user posted image tle sem pa skor dol padlauser posted image user posted image user posted image

populis - luštkan fantič...pa isti mobile imamo!!!

lunica - pozabila sem ti napisat v mail, da lahko posvetilo napišeš ampak ne za Ano, ampak za mojega nečaka, ki je tudi LUKA!!user posted image Bo za darilo!!

karamela - uauuuuuuu, kolk luštne slike iz srečanja...pa cartki so vsi otročki in mamice...user posted image user posted image user posted image

blacky - luštna medika...kje si to ušitmala???

aha, vidla naprej,da si dala link...hvala!"!!!!

tims - super da vama stanovanje napreduje...hja pa krstita poslo brez jogijev...saj na jogiju jo bosta pol še lahkouser posted image user posted image user posted image

dzanika.. za voščilnice, če se ti ljubi, bi mi lahko poslala postopek izdelave na ZS..mi bi z otroki to delali


meni tudi prosimmmmm - tisto z angelčkom!!!user posted image user posted image user posted image

blacky - tudi jaz ji moram ponoči nujno podreti kupček drugač se sigurno zbudi čez kake pol ure in ne zaspi nazaj. sem pa danes slišala da je prijateljici padla punčka iz postelje ko sta se dojili ponoči in je ona zaspala...zdaj ma pa črn nosek in učkouser posted image user posted image

ne...pr housu sem mislila na nekaj drugega...na njegov poljub z ............user posted image user posted image user posted image


ja, seveda....sem že 8 tednov noseča


bravo tinky za 8 tednovuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
joj tinky ... tole s tvojo hiško je paže too muchuser posted image


Zdaj pa 2 nagradni vprasanji: kako nam je ime & katerega leta smo pribrcale na svet?


sara...pa 1979 ???user posted image

ah, zdaj pa vidm da je blacky že ščvekala...pa si pokvarla zabavo...sem vas pa mal pomladila...pridna ne!!user posted image user posted image

nanka - upam da bo Zoja čimprej ok..!!!
kamilia - kok je luštna...tista s klobučkom splohuser posted image user posted image



ali se tudi vam otročki ful nazaj zvijajo...moja si skor vrat zlomi tako hoče vser vidit kaj je zadaj za njo (še posebej če leži)?? pa ne vem, če je to dobro...me mal skrbi!

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 1142
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
21.11.2008 10:14:09   
Blacky30
Kamilija, prečudovite slikice in jaaaaaaaaaaaaaaa, tako se slikice lepi!!!!!!!!! Uživam ob pogledu na tako velikost!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Metuljcek, tak dobra navodila si ji dala, ti pa še vedno premale slike objavljaš.user posted image user posted image user posted image

Nanka, uboga Zoja, čaka vaju hud teden, mi smo to pri Nejcu preboleli tudi pri približno enaki starosti kot vidve, je bilo hudo. Srčno upam, da ni Natka kaj staknila, ne bi bilo fajn, tak hitro. Je pa 14 dni inkubacijske dobe, da se bo pokazalo. Drži se! Prosi P za sirup proti srbenju, druga itak zdaj ne dajo več. Nobene kremice, nič.

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 1143
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
21.11.2008 10:16:16   
Blacky30
Mirjam, ne puščaj me zdaj v nevednosti.....hitro povej.... poljub s kom???????????????

Pa kak si te prišle na saro? Iz naSare??user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 1144
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
21.11.2008 10:19:19   
neboglasnica
Dober dan!


Sem se hotela odvajati odvisnosti od RR-ja, pa sem podlegla skušnjavi.


MB in okolica:
uživajte na kofetu, samo da vas ne bo zamedlo!!

lunica24:
saj sem ti že včeraj napisala, da tista stran ne deluje. Super, da ste uredili in bo šlo direktno. Je knjiga že razprodana?

glugluglu: fino, da se Mitja vrača domov, boš malce razbremenjena. Kako pa je potekala noč?

almera:
še dobro, da je populis omenila, da imam razvlaževalec in ja, res je, od ufese ga imamo. Super stvarca, samo draga user posted image .

populis: že večkrat sem te hotela vprašati, če si kupila vrtiljak, zdaj pa vidim, da deluje!!

levinja t.:
tudi Staš je včeraj spal, se vmes zbudil za jest in kar v civilu zaspal do enih, ko je spet jedel, sem ga previla in preoblekla v pižamo in je potegnil do 5.50. Upam, da bo to sedaj postala praksa.

liju: poskusi s pudrom, ki pomirja in posuši vneto kožo

populis in metuljček321: hvala za zajtrk

srečanje LJ: še vedno mislim, d aje najbolje, da v City parku zaradi pokritega parkinga. Kmalu se bo začelo mokro vreme, sneg, plundra.. pa voziček ven, noter.. No, to je moje askromno mnenje.

slikice: ja prav vse ste lušne in tudi fotke enkratne

metuljček321:
ime vam je Nataša, letnik 1977

nanka in norice: draga, ne se bat, nisi prenašalka, če si jih pa ti že prebolela. Če se dojijo, je še bolje, če pa ne, pa tudi nič hudega. Saj verjetno nisi od enega do drugega hodila in vse pocrkljala, menda. Sicer je pa okoli nas v takih nakupovalnih središčih vedno polno bacilov.


No, sedaj pa vas zapuščam, ker bom kmalu dobila obiske in spet diši iz pečice po jabolčni piti, od včeraj imam pa še slano sirovo pecivo. Pa še pico bom spekla... Moram segreti prosotr, kaj češ.


_____________________________

[img]http://img34.glitterfy.com/104/glitterfy-flpbk1408004262323134.gif[/img]


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1145
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
21.11.2008 10:20:49   
neboglasnica
mirjam80: populis ima deklico, Laro

(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 1146
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
21.11.2008 10:22:08   
nanka
Saj zaradi vodenih koz mi je hudo samo zato, ker sem bila včeraj s puncami na kavi,ampak kaj ko nisem niti v sanjah slutila da je kaj takega možno, res, ker ni imela nobenega znaka, tudi tećnobe ne, ponavadi je kar sitna preden zboli, zdaj pa nič.

Drugače pa bi bilo kar fino, če bi jih dobila tudi Natka, ker jih bo velikol lažje prebolela, ker se še ne praska, Zoja si je pa vse sparskala. Drugače pa zdaj obstaja ena pena Poxclin, ki blaži srbenje in punce pravijo da zelo pomaga. Bom poročala kako je, ker jo dobiva šele popoldne, ko pride očka iz službe.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 1147
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
21.11.2008 10:23:45   
Netta
Mirjam, ne puščaj me zdaj v nevednosti.....hitro povej.... poljub s kom???????????????

Pa kak si te prišle na saro? Iz naSare??



ugibaj...saj je čisto lahko!!!user posted image user posted image

ja...na SARA...logika po kmečkouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 1148
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
21.11.2008 10:25:08   
maja24
Mirjam Kik trgovina je v Kranju pa pomoje more bit tut v LJ

Metuljček drgač sm že na Shrani.si sam zej neznam nazaj naštimat na primerno vlikost

Blacky bom probala še na Slikomat, kolk nej pa naštimam velikost?

Nanka joj tvoja pupa je pa res uboga,enouser posted image ,da bo Zoja čim prej okrevala
Tinky ti maš pa res piz.darije s hišo,ma jest bi jih stožla na fertik,odškodnina pa res nič ne pomaga če maš vse narobe narjen pri hiši,groza katastrofauser posted image

Moja pipika dones štrajka noče in noče zaspat,zej se neki buni v pojstlci,evo me že kliče kako bom kuhala nevem pomoje bom spet musko poslušalauser posted image user posted image

Lunca trenutno ser mi ne da fotkat Elo v škornah,jo bom takrt k se mi bo dalouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 1149
   RE: JULIJSKE čveke '08 IV. del
21.11.2008 10:25:56   
Netta
mirjam80: populis ima deklico, Laro


oh grozaaaaaaa, pa glih jaz ki sem tak huda če moji kdo reče da je fantek. POPULIS - OPROSTIuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 1150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poskok v rasti: Dojenček neprestano joče
S t.i. poskoki v rasti se pri dojenčku pojavijo spremembe v ritmu hranjenja, pogosta prebujanja, spremembe v vedenju - o...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?