|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.11.2008 17:42:12   
tatly
u ****ti sem zajebala
a nisem lepa
user posted image
e babi mi je kupla oblekco za 2 mini roj.dan
user posted image
in se v belem kot angelcek

user posted image
in se kako se smeskam
user posted image


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4401
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.11.2008 18:58:40   
anaya
tatly: ti pa si res mlada mamica, se mi zdi da še mlajše zgledaš kot pa si dejansko stara, vsa pohvala... pa luškana punčkauser posted image .

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4402
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.11.2008 21:19:31   
tatly
eh anaya ma nisem niksa na tej slikciuser posted image user posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4403
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.11.2008 23:04:37   
bambi14
oj,

britofi obdelani, še vedo so vsi na svojem mestu,....čeprav vsako leto iščemo grobove, če bi mi posekali drevesa in grme na britufu še grobov ne bi našla( se orjentiram po njih). No sem šla pokazat user posted image babici in dediju,....mmmmmm bi bla vesela in bi jo žulila, če bi bla še živa. Kaj češ vsi gremo po isti poti,....user posted image .

Mala aja in upam, da bo čim več uruser posted image .

Grem se še malo požulit user posted image in potem user posted image spat. Ju3 je nov dan in upam, da bo sonček, ker gremo malo na bolho- bolšji sejem malo pregledat kako robo imajo(grem po žakl krompira, pa kako trenerko bi rabla),...včasih se še najde kaj pametnega.

Aja glede kil: sem na 0 in sem ful srečna, ker lahko oblečem kr nekaj hlač(žametke brez problema), ampak kavbolke izpred  leta in pol ne grejo čez boke in najbrž ne bojo nikoli več šle. A se boki povrnejo v prvoten položaj ??

Ajd letim v mižule.user posted image

Danes brez komentarjev, ker nisem prebrala od xxx strani,.....ko bom uspela prebrat in če bojo takrat komentarji še aktualni.

user posted image

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4404
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
2.11.2008 0:09:11   
bella02
Hej!
Tjaša in midva smo šli prižgat svečke okoli 6. ure, ko je bilo lepo pogledat vse te svečke. Se pa strinjam, da se ob tem prazniku razkazujejo plašči in kdo da na grob lepšo in večjo ikebano. Če med letom nikoli ne prižgeš svečke, je vsa ta šara brez pomena. Smo pa za 2 prijatelja svečki prižgali kar na domačem pokopališču in bomo šli na Žale takrat, ko ne bo gužve.
Drugače nič posebnega. Teja spi od 9h in upam, da bo ponovila včerajšno noč (21-6-11).

Kako naj ustvarim vlago v sobi, ker se mi zdi preveč suh zrak? Hec je v tem, da imam radiator čist čist malo odprt in tako voda na njem ne pride v poštev,
pa še Tejina posteljica je tik ob njem. Mi preostane le vlažilec zraka?

No, lahko noč! In uživajte v sončni nedelji!

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 4405
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
2.11.2008 7:14:17   
sayuri
Jutro. Nedeljska kavica je kuhanauser posted image user posted image user posted image user posted image .
LOvro spal celo noč, Zara je samo 1x jedla. user posted image user posted image user posted image .

Pri nas se že sonček kaže.user posted image  Bomo šli vsaj malo ven lahko. user posted image
Kryssa, uživaj v Izoli.  Jst bi šla takoj na obalo za kak dan. user posted image
tatly lepi ste. Zara ima isto oblekico, kot Stella user posted image
 
Žal nima cajta kaj več komentirat....

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 4406
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
2.11.2008 8:26:54   
anita goitan
jutroo,
sayuri havla  za user posted image user posted image , pridno nam čez praznike kavo kuhašuser posted image
Juhu sonceee, danes jo kam pičmo, se beremo jutri, vsem želim lepo nedeljo

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4407
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
2.11.2008 8:29:02   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

u ****ti sem zajebala
a nisem lepa
user posted image
e babi mi je kupla oblekco za 2 mini roj.dan
user posted image
in se v belem kot angelcek

user posted image
in se kako se smeskam
user posted image



lepa, mlada, bravo!

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4408
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
2.11.2008 9:18:51   
anaya
tatly: pa joj kk je tvoja pupika drobčkena, moje je se mi zdi 2x več skup.mamo taka VELIKA ličkauser posted image

user posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4409
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
2.11.2008 9:23:51   
tatly
anaya-gdaj si pa ti rodila?
mogoce jo je v obrazeku mal vec drugace je pa tvoja fulllllllllllllllllllllllll luskana...no itak da so vsi,,,,al pa bo nasa slank in nebo bajsa po mamiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4410
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
2.11.2008 9:44:41   
tinka14
tatly, kok ste lepi!!!!

mi smo pa danes spali do OSMIH!!! jeeeee!!! miško ve, da je nedelja, dan za počitekuser posted image user posted image ! pa še sonce je!!! jupi, zgleda da bo popoln dan!!!

sayuri, vam tudi bravo za noč!!

vsem lepo + sončno nedeljo!!

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4411
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
2.11.2008 9:49:10   
tatly
a pri vseh je soncek?pri nas pa megla ...grrrrrrrrrrrrr

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 4412
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
2.11.2008 9:59:18   
tatly
punce moja pupa je stara 2meseca pa se imamo vse cotke 56 vecinoma-kaj pa pri vas

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4413
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
2.11.2008 10:00:50   
sandra123
Dan user posted image ...
Naša noč ista kot že nekaj časa...sta T&T spali od 20-ih do 3-eh oz. ena do 4-ih...
Sayuriuser posted image user posted image user posted image za Lovrotauser posted image , pa si končno tudi ti prišla do malo spancauser posted image , pa tudi Zara je pridna user posted image user posted image user posted image
Tatly, super sta user posted image user posted image user posted image
Anaya, tudi tvoja princeska je prava lepotičkauser posted image
Vsi avgustovčki so pravi lepotci...user posted image
Bambi...v bokih se ne boš več zožalauser posted image , ampak si vseeno pridna, da si s kg na 0user posted image user posted image user posted image ...jaz sem vse pridobljene kg zgubila že 14.dni po porodu, pa še 5 kg potem, tako, da sem že kar nekaj časa na - kg...pa upam, da bo še kakšen kg šel dol, ker mi je po 1.po prvi nos. ostalo nekaj kg viška....

Moji dve pupi sta znajdli, kako se vriska in to veselo izvajata najbolj zjutraj, ko se cartamo v ta veliki posteljiuser posted image ...danes sem imela pravo gužvo v postelji...ati je zvečer kar v dnevni na kavču zaspal, pa je potem proti jutru Tina prilezla k meni, pa seveda sta še dojenčici bili ob meniuser posted image user posted image user posted image , bo počasi treba kakšno nadstandardno posteljo nabavit, ker tale 180x200 počasi ne bo dovolj velika za 5 ljudiuser posted image user posted image user posted image user posted image ...

Rabim malo pomoči od vas....kakšen nasvet, kaj user posted image kupiti za okroglo št. ob rojstnem dnevuuser posted image .......dejansko ima vse, pa nimam pojma, kaj naj mu kupimuser posted image ........

Matejchi...zate itak vem, kaj boš rekla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 4414
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
2.11.2008 10:49:14   
tatly
sandra povabi vas v kake toplice

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 4415
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
2.11.2008 10:49:28   
tatly
za kak vikend seveda

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4416
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
2.11.2008 10:54:38   
tinka14
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

punce moja pupa je stara 2meseca pa se imamo vse cotke 56 vecinoma-kaj pa pri vas


moj nejc tut še neki cotk 56 nosi, in nekaj 62, ni še velik zrastel, pa je tudi že star 2 meseca.

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4417
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
2.11.2008 11:35:58   
tatly
hey pa se nekaj ko dam stello pred ogledalo in ko se vidi se zacne dret ko lev..se pri vas tudi to dogaja

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 4418
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
2.11.2008 12:06:42   
cebrca
IZVIRNO SPOROČILO: Vilika
Cebrca - kje pa ste dobili tko lepo svečo pa še z napisom imena?

To je pa moja sestrica zrihtala, ko je bila botrca. Baje je to zorganizirala od sestrine svakinje sestrična (user posted image ma sm zakomplicirala) Je pa svečka mislim da priromala iz Kamnika al nekaj tacga.
Svečke z imenom in datumom pa mislim da lahko naročiš tudi v LJ na Mačkovi, v cerkveni založbi, kjer to prodajajo, pa najbrž še kje.

A v Dolenjskih toplicah imajo tudi plavanje za dojenčke!?

IZVIRNO SPOROČILO: tatly

eh anaya ma nisem niksa na tej slikci


Kako da ne, prav luštna si. Tvoja princeska pa prav tako!

Krysia uživajte na morju!

bella02 kaj pa če poskusiš kakšen kos perila sušit v sobici?

sayuri še malo pa boste vsi spali!

Mi se pa nismo nič na ogled postavili včeraj, Je šel oči sam svečke prižgat, ker je preveč pihalo, pa pri nas je na pokopališču še huje, še sveče ugasuje!

OK zdaj pa moram it, je sirena!




_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 4419
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
2.11.2008 15:38:59   
bella02
IZVIRNO SPOROČILO: cebrca

IZVIRNO SPOROČILO: Vilika
Cebrca - kje pa ste dobili tko lepo svečo pa še z napisom imena?

To je pa moja sestrica zrihtala, ko je bila botrca. Baje je to zorganizirala od sestrine svakinje sestrična (user posted image ma sm zakomplicirala) Je pa svečka mislim da priromala iz Kamnika al nekaj tacga.
Svečke z imenom in datumom pa mislim da lahko naročiš tudi v LJ na Mačkovi, v cerkveni založbi, kjer to prodajajo, pa najbrž še kje.





Na Mačkovi ne vem, če napišejo gor, sem pa 100%, da ti napišejo gor v trgovinici na Rakovniku (trgovina je zadaj za cerkvijo, oz. v sklopu nje, če se prav spomnim)

IZVIRNO SPOROČILO: cebrca

bella02 kaj pa če poskusiš kakšen kos perila sušit v sobici?



Mi zmanjka prostora, je soba postala res sobica. Je pa tudi to varianta, imaš prav.

Čeprav je nedelja, se mi ne zdi tako. Moj user posted image in tašča že cel dan pereta in pripravljata jabolka za prešat, je treba jutri zvečer peljat. Pa so izkoristili lep dan, jaz pauser posted image , ker bo šla spet ena lepa nedelja mimo. Sem hotla it prej s Tejo ven, pa ne upam, imava v torek cepljenje in je ne bi rada prehladila. Saj se tako tudi lahko, samo ne bom si potem očitala. Pa ker sem se odločila, da bo likalnik sproti pel, sem že vse zlikalauser posted image . Še v omare pošibam, pa je. Kmalu se bo Teja zbudila in bo treba it jest. Zdaj ji dam zvečer še kar flaško in poje tam od 50-100ml. Torej imam očitno malo premalo. Je pa res, da mi pa potem spi celo noč (cca 10ur- v enem kosu)user posted image user posted image user posted image . Tudi čez dan ji ponudim, če se mi zdi, da je pri meni malo dobila, pa poje največ tam 30ml.
Ko bova pojedli, gremo (brez Teje) še do user posted image tete, ki mu je botra, je imela rojstni dan, pa moramo it čestitat. Pa bo nedelje konec. Jutri pride na obisk moja poročna priča in bo eno noč prespala, da se malo načvekavauser posted image user posted image user posted image . Je ona, ne on, da ne bo kake pomoteuser posted image user posted image user posted image , niso nevestam vedno ženske priče, a ni res? Ta punca se že 8 let trudi za user posted image , pa jima ne rata. Sicer se je mesec po moji zanostivi po postopku tudi njej prijelo, pa ji je v 9 tednu plod odmrluser posted image user posted image user posted image , sem bila tako žalostna. Ji res privoščim to srečo. Pa bo Tejo pocrkljala, pa še krstna botrca ji bouser posted image user posted image user posted image .

Se pa zmeraj bolj nagibam v smer, da Teje ne dam cepit proti rota virusu. Sicer ga je Tjaša imela in je bila boga, le da zdaj vem, kako moram ravnat že v samem štatru, da omilim zadevo, kolikor se le da. Moti me to, ker je še kup drugih virusov, ki jih lahko stakne in ker sem slišala slabe stvari o tem novem cepivu. Imam še do torka čas, vendar se bolj nagibam k NE. Ma, še sama ne vemuser posted image user posted image .

Se zvečer še kaj oglasim, da vidim, kaj se vam je kaj dogajalo, če se ne boste vse crkljale. No, pa da bi se leuser posted image !!!

< Sporočilo je popravil bella02 -- 2.11.2008 15:41:26 >

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4420
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
2.11.2008 17:17:06   
Ryssa
Ojla!

Lep dan je bil danes, se pozna - je bolj suša tukaj.

Včeraj nismo hodili po grobovih, nimamo te navade.
Po novem so naše noči fajn, spat gre ob osmih - pa zaspi do ca devetih ali prej in spi do petih oz. danes celo do pol šestih, popapa in dalje spi do osmih oz. devetih user posted image
Prej se je pa zbujal ob treh od kar se je ura prestavila. Zadnjič sem mu dala zvečer Milumil in se je kar poznalo, je dalje spal. Včeraj pa je dolgo spal tudi po mojem mleku, upam da bo tako še naprej.

Pa kar dosti poje, ima šest obrokov in na obrok poje okrog 160ml, zvečer celo včasih 200 user posted image Glede na izračun pa kar štima, saj ima že 6 kg.
Koliko pa kaj vaši pojejo?

Ful ste luštni vsi, ne bom posebej komentirala.

Bella povej kaj si slabega slišala o cepivu za rotavirus?
Jaz sem tudi razmišljala o tem ali bi dala ali ne, ampak če ne bi dala bi ziher zbolel pol bi si pa očitala. Tak da zaenkrat smo na tem da ga cepijo.



(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4421
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
2.11.2008 17:45:09   
tatly
ryssa-moja ce poje naenkrat 90ml mi pol izbruha,najraje poje po 60 pa veckrat zvecer pa tak je pa poliva spet je in poliva,,,grrrr

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 4422
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
2.11.2008 17:47:00   
tatly
no saj to cepivo za rota viros ni ceplenje ker ga malcki pojejo..in pol ce izbruha gre ta denar v kos...joj to pa imajo cudno narejeno,sem jaz rekla sestri kaj se zgodi ce izbruha mi pa je odgovorla da oni nic nemorejo in naj drugic pride malo lacna...samo ko je lacna zoli kot lev

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4423
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
2.11.2008 18:08:02   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

user posted image


Kako sta luštkaniuser posted image A zadaj se pa ati skriva?

IZVIRNO SPOROČILO: tatly

hey pa se nekaj ko dam stello pred ogledalo in ko se vidi se zacne dret ko lev..se pri vas tudi to dogaja


Jauser posted image Ne vem zakaj se svoje podobe tako ustrašijouser posted image Mogoče se pa samo bojijo da jim je en dojenček speljal mamico

sayuri - čestitam za super nočuser posted image Kar tako naprejuser posted image

sandra - nimam pojma kaj kupitiuser posted image mam jaz tudi s tem probleme. Kaj pa bon za npr Merkurja pa si sam kupi nekaj kar si želi?


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4424
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
2.11.2008 18:20:52   
Erin

***~~~~~~~~~~~°°o°°~~~~~~~~~~~***
user posted image SREČANJE AVGUSTOVK inuser posted image :user posted image

petek 7.11.ob 11 h v Mercator- Šiška

~~~~~~~~~~
  • Erin
  • Zoja Miša
  • Matejchi 
  • cebrca 
  • naty13 
  • vilika 
  • anita goitan 
  • bella02 
  • Krysia 
  • tejkaz
***~~~~~~~~~~~°°o°°~~~~~~~~~~~***






user posted image ŠE KATERA?????????????user posted image user posted image




< Sporočilo je popravil Erin -- 2.11.2008 18:21:24 >

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?