|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  165 166 [167] 168 169   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 15:01:01   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ko smo jedli in ko je Jošt jedel, dežja ni bilo, še sonček se je pokazal, potem mu dam pa jakno gor, pa začne dež padat. user posted image user posted image user posted image user posted image  No Jošt je zunaj na balkončku, mal positka, ampak Nejc ne ve, kaj bi. user posted image


Nama je pa uspelo, da sva ravno tisti čas ko je bilo lepo naredila par krogov po dvorišču, ko je začelo pa padat pa hitro notri.

Čakam, da pride moj domov, jaz imam ob 16.00 občinske teste. Spet. Držite pesti.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4151
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 15:02:42   
miškolinček
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Evo punce nekaj za vas...user posted image

user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image dobro žemljico ima,ni kajuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4152
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 15:15:29   
miškolinček
IZVIRNO SPOROČILO: bella02

miškolinček, je ta tvoj sinek že zdaj pravi šarmer



Hvala,  user posted image



IZVIRNO SPOROČILO: bambi14

miškolinček-a je za ženit



O ja,

a je tvoja še frej,pridemo na Štajersko suser posted image




< Sporočilo je popravil miškolinček -- 29.10.2008 15:16:51 >

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 4153
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 15:45:14   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: miškolinček

IZVIRNO SPOROČILO: bella02

miškolinček, je ta tvoj sinek že zdaj pravi šarmer



Hvala,  user posted image



IZVIRNO SPOROČILO: bambi14

miškolinček-a je za ženit



O ja,

a je tvoja še frej,pridemo na Štajersko suser posted image





Miškolinček a nisi rekla, da ne boš ženila še otrok user posted image user posted image user posted image user posted image

Zarečenega kruha se največ poje  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 4154
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 15:46:34   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: naty13

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ko smo jedli in ko je Jošt jedel, dežja ni bilo, še sonček se je pokazal, potem mu dam pa jakno gor, pa začne dež padat. user posted image user posted image user posted image user posted image  No Jošt je zunaj na balkončku, mal positka, ampak Nejc ne ve, kaj bi. user posted image


Nama je pa uspelo, da sva ravno tisti čas ko je bilo lepo naredila par krogov po dvorišču, ko je začelo pa padat pa hitro notri.

Čakam, da pride moj domov, jaz imam ob 16.00 občinske teste. Spet. Držite pesti.



Ma Jošt je zunaj, mu je fajn na zraku, ima mir za spanje. Ampak Nejca bi mogla mal zmatrat, da mu ne bodo zvečer traparije hodile po glavi in bo spet glavni plezalec user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4155
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 15:47:24   
naty13
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tejkaaaaaaaaaaaaaaaaa držim pestiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4156
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 15:52:13   
miškolinček
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

IZVIRNO SPOROČILO: miškolinček

IZVIRNO SPOROČILO: bella02

miškolinček, je ta tvoj sinek že zdaj pravi šarmer



Hvala,  user posted image



IZVIRNO SPOROČILO: bambi14

miškolinček-a je za ženit



O ja,

a je tvoja še frej,pridemo na Štajersko suser posted image





Miškolinček a nisi rekla, da ne boš ženila še otrok user posted image user posted image user posted image user posted image

Zarečenega kruha se največ poje  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Saj jih še ne bom ženila,se bodo kr sami zmenli,sam če se pa že pouija ena taka fajn bejba kot Ela Nina,zakaj pa neuser posted image .

Šibam zdaj na socialno težit,rabim potrdilo za zadnje 3 mesece,ker morm vlogo za znižano plačilo vrtca oddat. Se tipkamo zvečer.

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4157
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 15:54:04   
miškolinček

IZVIRNO SPOROČILO: naty13
Ma Jošt je zunaj, mu je fajn na zraku, ima mir za spanje. Ampak Nejca bi mogla mal zmatrat, da mu ne bodo zvečer traparije hodile po glavi in bo spet glavni plezalec user posted image user posted image user posted image user posted image


A maš že športne plezalce pri hiši...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Tejka,
vso srečouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4158
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 16:22:26   
tatly
tejkazuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 4159
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 16:23:00   
tatly
kaj zdaj pa mam 4user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4160
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 16:24:42   
Krysia
Mogoče bom imela zdej nekaj časa za pisat ... danes ga sračkamo ... smo sitni pa krče mamo pa zeleno kakamo (od krčev, ne zato, ker bi bili ponoči zunaj - stare vraže ) Ponoč smo sezbujal na 2 uri in nonstop jedli, pol smo pa zjutraj naredili eno polno plenico. In ker ni bilo dost prostora v plenici, sem ob 6h zjutraj preoblačila še celo posteljico

No, se že dere ...
mogoče bo več sreče pozneje ...

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 4161
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 17:37:38   
tatly
za klko objav dobis 3 zvezdice?

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 4162
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 17:46:55   
anaya
tatly: 500 se mi  zdiuser posted image

Plenice: evo mi smo tudi danes začeli z 3. To pa zato ker sem mojmu naročila naj spotoma domov skoči po plenice št.2, ampak je prinesel 3, tako da mam zdaj doma 3 pakete 3, pa nobene 2.... in bomo kr menjali.... tako je če user posted image  pošleš v trgovino, pa prodajalki reče ene plenice št.2, pol pa mu dajo 3. on pa tak niti pogleda ne....

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4163
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 18:37:32   
tejkaz
NAREDILA user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4164
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 18:53:53   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

NAREDILA user posted image user posted image user posted image



Bravvvvvvvvvoooooooooooooo.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4165
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 18:56:11   
naty13
Čer.

Jošt spančka. Danes spet super priden.Jokal samo za hrano ali če smo bili zaspani. user posted image  Nejc je tudi že v pripravljenosti za zgornji štuk, še mleko dobi. Čakam, da se še mal zmatra, da ne bo plezalec. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4166
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 19:04:09   
tejkaz
Jaša tudi že spančka, Eva in Gregor pa v garaži menjujeta žarnico v avtu.

Jaz moram pa steklokeramično ploščo sčistit. Mi je krompir prej prevrel. Se še kaj javim


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4167
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 19:05:03   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: bambi14

IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Pa M sem dobila, po izračunih sem ravno pravi termin za toplice rezervirala. user posted image  Če bom sitna, ko pridem s toplic, veste zakaj. user posted image


A se bo tamali tudi kopal?, mislima it v toplice decembra in me zanima kako vam bo uspelo tovorit vso kramo s sabo?user posted image ,....kaj vzeti na bazen za user posted image .



Glede na to, da gremo v hotel, peljem samo oblačila, pa za oba otroka prenosne postlce. Za Jošta bom mela voziček in lupinico, kopal se bo. Imam fridov obroč še od Nejca. Za Jošta pa rabim še mleko v prahu, flaške in te stvari. Za na bazen: voziček, rezervna oblačila, hrana, fridov obroč in brisača. Je pa notri toplo, sem mela Nejca pri 4ih mesecih samo v dolgem bodiju, ko je prišel z vode, pa z brisačo sem ga pokrila, ko je zaspal. user posted image  Nič kompliciranja. manj robe ko pelješ, boljše je. user posted image  Pa še to. Kdaj decembra pa greste in kam greste. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 4168
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 19:07:20   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Jaša tudi že spančka, Eva in Gregor pa v garaži menjujeta žarnico v avtu.

Jaz moram pa steklokeramično ploščo sčistit. Mi je krompir prej prevrel. Se še kaj javim



user posted image user posted image user posted image  za vašga fanta.

Jaz sem jo tudi pred pol ure zribala. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4169
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 19:07:24   
tinka14
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

NAREDILA user posted image user posted image user posted image


bravo tejkaz!!user posted image user posted image user posted image

in bravo mi!! ker nam je uspelo fajn avto prodatuser posted image user posted image user posted image , zdej pa še ta drujga prodama in potem kupma tak avto, da se ne bom mučla s tišanjem voza v prtlažnik... jupi.

pa še ena user posted image  novica. sem glih za v čarovnice, datumu primerno sem grozna v uste. danes mi je zobar pobrusu 2 zoba spredna, ker sta bla mrtva in sta temnela, tk da se do ju3 zvečer v javnosti ne morem smejat...user posted image  dobr da mam kenguruja, bom ju3 kr v gošo z nejcem pobegnala, in še sreča, da se mi še un ne zna smejat v obraz...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4170
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 19:08:55   
tinka14
IZVIRNO SPOROČILO: naty13
Glede na to, da gremo v hotel, peljem samo oblačila, pa za oba otroka prenosne postlce. Za Jošta bom mela voziček in lupinico, kopal se bo. Imam fridov obroč še od Nejca. Za Jošta pa rabim še mleko v prahu, flaške in te stvari. Za na bazen: voziček, rezervna oblačila, hrana, fridov obroč in brisača. Je pa notri toplo, sem mela Nejca pri 4ih mesecih samo v dolgem bodiju, ko je prišel z vode, pa z brisačo sem ga pokrila, ko je zaspal. user posted image  Nič kompliciranja. manj robe ko pelješ, boljše je. user posted image  Pa še to. Kdaj decembra pa greste in kam greste. user posted image


naty, kdaj pa lahko dojenčka že kopaš? js bi tut šla že na kak bazen.

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4171
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 19:27:13   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

punce, se še spomnite user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

http://www.ringaraja.net/forum/m_2094353/mpage_1/key_/tm.htm#2094353


Joj...Kam smo že prišle user posted image  

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4172
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 19:31:44   
tejkaz
Naty, Fredov obroč je user posted image

*zvezdica* vidim te. Kako ste?


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 4173
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 19:41:59   
naty13
Sem šla mal našo bivšo temo brat. Tejka pa saj ne more biti res. Jaz se pofočkam 10.12. ob 13.16, ti pa 10.12. ob 15.16. user posted image  A sva se zmenile user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 4174
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
29.10.2008 19:43:34   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Naty, Fredov obroč je user posted image

*zvezdica* vidim te. Kako ste?



Upssssss. Hvala za popravek. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  165 166 [167] 168 169   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  165 166 [167] 168 169   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?