|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  157 158 [159] 160 161   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
23.10.2008 5:09:48   
snorlax
Ja, Naty-Taja jih dela in so baje super. Jaz se jih še nisem lotila. Čakajte, meni se zdi, da imam nekje recept. Grem brskat.user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3951
   RE: Montignac
23.10.2008 9:21:46   
April
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

IZVIRNO SPOROČILO: auroraa
- monti palačinke (samo voda + pz moka) + marmelada bs

Auroraa, a to fajn rata, palačinke mislim? Sem že razmišljala, da bi jh naredila,pa si ne predstavljam, kako gre to brez jajc? Za ostale sicer pečem palačinke iz pz moke po običajnem receptu, pa so fine, otroka se tudi nič nista pritožila. Takole pa še nisem probala.



ja gre, sam je treba pazit, ko se palačinko obrača. Ker ni veziva, se zelo rada pretrga. Okusna je, edino lahko je preveč pocasta, če je predebela.  zato bom naslednjič bolj tanko probala nardit.user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3952
   RE: Montignac
23.10.2008 13:50:01   
neli99
punce hvala za ideje, pa sploh nisem vedela da ma montinjak še eno knjigo. jst mam uno klasično Jem torej hušam , pa mi je vedno mal manjkalo idej kaj naj jem. no mogoče si pa omislim še to drugo.

uspešno hujšanje še naprej user posted image

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 3953
   RE: Montignac
24.10.2008 18:26:29   
snorlax
Žal, nisem našla recepta. user posted image Vem pa, da se dela iz kisle vode in moke. Pa menda soda bikarbona. user posted image

< Sporočilo je popravil snorlax -- 24.10.2008 18:27:11 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu neli99)
Neposredna povezava do sporočila: 3954
   [Brisano sporočilo]
24.10.2008 19:50:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu aiwich)
  Neposredna povezava do sporočila: 3955
   RE: Montignac
24.10.2008 20:17:23   
blaža
Jaz sem se zadnjič odločala da katero naj kupim, to , ki si jo dala gor na link al pa jem, torej hujšam. In pol sem kupla Jem torej hujšam. Pol pa pride tašča na obisk in reče, da jo ima ona doma in da zakaj ji nisem povedala, da mi jo podari. pol sem klicala v knjigarno in mi jo bojo za to ta drugo zamenjali. Katera je vam boljša? kaj predlagate?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3956
   RE: Montignac
24.10.2008 20:22:43   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Žal, nisem našla recepta. user posted image Vem pa, da se dela iz kisle vode in moke. Pa menda soda bikarbona. user posted image


a  za palačinke sprašujete? jaz dam radensko in pz moko, pa konico noža pecilnega praška. delam pa vse na oko. nimam točnega recepta. naredim pa tako bolj redko maso. če je gosto se slabo peče. narediš, pol pa dodaš kar se ti zdi da manjka- al radensko al pz moko.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3957
   RE: Montignac
25.10.2008 8:20:15   
snorlax
Sesil, a si tako prijazna, pa vsaj od oka napišeš količine? user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 3958
   RE: Montignac
26.10.2008 10:17:35   
mojamura
punce mene pa je neki virus napadel, pa se komaj gor držim. spila sem že enormne količine čaja, pa vitamine žerem pa bla bla bla




aaaaaaaaaaaapppppppppppčiiiiihaaaaaaaaaa, pazite da se ne okužite

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3959
   RE: Montignac
26.10.2008 14:47:43   
pearl_shell
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Sesil, a si tako prijazna, pa vsaj od oka napišeš količine? user posted image


sicer nisem Sesil user posted image , pa  bom vseeno kopirala recept z M foruma, če ti bo kaj v pomoč:
"PZ palačinke:
0,5 litra vode ali radenske
polnozrnata moka, z dodatkom malo ajdove (za vezavo)
sol
lahko še za noževo konico pecilnega praška

Vse skupaj miksaš, da ni nobene grudice. Jaz dam najprej tam 3 dl vode, potem moko, da je ful gosto in grudice izginejo, nato pa dolivam še radensko dokler ni ravno prav. Počiva najmanj 30 minut, nato pa teflonsko ponev za palačinke.
Samo prvič dam par kapljic olja, segrejem na fulll, obrišem olje s papirnato brisačko in pečem. Potem samo še s to brisačko ( kjer je olje) obrišem ponev. Palačinke so super.Če jih pečeš na premalo vroči ponvi se prijemljejo, na malo bolj (srednji plin) vroči je pa v redu. Pa dobro se morajo speči na prvi strani.
Ta masa je za veliko palačink (20) in jaz jih pečem v dveh ponvah hkrati.

Kdor pa ni na dieti, lahko doda še jajce, mleko, namesto jajca pa se lahko uporabi žlica čičerikine moke.

Te palačinke so rahle, vendar temnejše barve. Meni so super, tako jih pečem že kako leto in od mojih sploh noben ne ve da ni notri jajc in mleka. Sladkor je pa itak brez veze, če si namažeš palačinke z sladkim namazom.

Tako, ko je pečeno namaži s 100 % marmelado, skutnim namazom..."

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3960
   RE: Montignac
27.10.2008 4:47:30   
snorlax
Hvala. Koliko približno pa je moke? Ali pride masa take gostote kot za navadne palačinke, ali bolj ali manj?

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu pearl_shell)
Neposredna povezava do sporočila: 3961
   RE: Montignac
27.10.2008 8:29:48   
rainbow
Ojla, punceuser posted image

Snorlax, kak si pa ti zgodnja, sem mogla dvakrat pogledat, če sem prav uro videla.

Počitnice so, juhuhuuser posted image
meni še vedno kar uspeva, malček je že šlo dol, tako da sem dobila voljouser posted image

Vprašanje: kaj ve imate pretežno mesna kosila, ali kako drugače?? Tak če bi na teden gledali, kolikokrat jeste meso??
Pa če ima katera kako dobro idejo za brezmesno kosilo (ok, testenine, pa riž so mi jasne), napišite, pliiiiiiiiiiizuser posted image

lep ponedeljek vsemuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3962
   RE: Montignac
27.10.2008 18:56:20   
snorlax
Jap, kaj češ. Rana ura, zlata ura. user posted image

Pri meni je meso samo 1x do 2x na teden na jedilniku, ker nisem nek mesojedec. Nisem vegi, ampak nekako mi bolj teknejo OH kot beljakovine. Največkrat jem špagete, velikokrat tudi kus-kus, pa včasih pico (z zelenjavo). Riž sem jedla samo 1x, pa me je čisto zapacal. user posted image

Aja, pa namesto mesa, jem tudi kakšne polnjene bučke ali malancane z zelenjavo, jajčko in sirom.


< Sporočilo je popravil snorlax -- 27.10.2008 18:57:24 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 3963
   RE: Montignac
27.10.2008 20:41:02   
rainbow
Snolax, dobre ideje, hvalauser posted image

Po čem prepoznam polnozrnat kuskususer posted image

jaz sem pa ponosna na moji nedavni večerji, in sicer ena varianta solata z lečo, rdečo papriko in kitajskim zeljem+ malo česna, danes pa sem si popekla jajčevce, pol pa zraven malo kaper, oliv, česna in limoninega sokauser posted image  še imam za jutri.

lep večer šeuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3964
   [Brisano sporočilo]
27.10.2008 21:00:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rainbow)
  Neposredna povezava do sporočila: 3965
   RE: Montignac
27.10.2008 22:03:31   
sesil
recept za palačinke je že prifrčal  tudi brez mene
sedaj pa bi jaz vprašala kaj zaboga je ta kus kus. recept prosim.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3966
   RE: Montignac
28.10.2008 4:43:29   
snorlax
P.z. kuskus sem kupila v Mercatorju. Imajo pa ga zraven navadnega kuskusa, približno tam, kjer je polenta, moka in podobno. Je pa podoben okus kot zdrob, pa hitro je pripravljen. Samo zavreš vodo in malo soliš, vržeš notri kuskus, ugasneš in pokriješ, pa čez 5 minut ješ. Jaz si dam čez zelenjavno omako (tako kot za špagete) ali pa jem zraven kislega zelja itd..

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 3967
   RE: Montignac
28.10.2008 4:45:30   
snorlax
TUKAJ

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3968
   RE: Montignac
28.10.2008 5:18:29   
TRIŠ
Drage moje pri meni pa je krizaaaaaaaaaa na celi črti.Sem se pregrešila in pojedla torto,če je pa bila tako finauser posted image .Non stop bi nekaj jedlauser posted image

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 3969
   RE: Montignac
28.10.2008 8:11:47   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

Drage moje pri meni pa je krizaaaaaaaaaa na celi črti.Sem se pregrešila in pojedla torto,če je pa bila tako finauser posted image .Non stop bi nekaj jedlauser posted image



ti ti ti packauser posted image ....no, naj ti zaenkrat bo oproščenouser posted image

ampak v prihodnje ga pa nič več sračkat


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3970
   RE: Montignac
28.10.2008 8:13:37   
mojamura
no, pa še to....moram si podpis popraviti....mi je šel en kg po gobe user posted image user posted image

tak da je zdaj skupaj -26 user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3971
   RE: Montignac
28.10.2008 10:25:48   
aiwich
ooo packauser posted image  sem ti fouš... jz tud sploooh nisem pridnauser posted image  ne me tepstuser posted image
za danes sem si pa včeraj že vse pripravila tako, da ne bo prekrškov

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3972
   RE: Montignac
28.10.2008 14:33:22   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: aiwich

ooo packauser posted image  sem ti fouš... jz tud sploooh nisem pridnauser posted image  ne me tepstuser posted image
za danes sem si pa včeraj že vse pripravila tako, da ne bo prekrškov



čuješ ti mala packa....nič več ga sračkat...jasno user posted image user posted image , drugače bo miklavž samo šibo prinesel hahahaha


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu aiwich)
Neposredna povezava do sporočila: 3973
   RE: Montignac
28.10.2008 15:47:58   
sesil
moram tudi jaz provat ta kus kus. a mi verjamete da ga še v življenju nisem jedla? no, kar verjamte mi.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3974
   RE: Montignac
28.10.2008 15:48:23   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: aiwich

ooo packauser posted image  sem ti fouš... jz tud sploooh nisem pridnauser posted image  ne me tepstuser posted image
za danes sem si pa včeraj že vse pripravila tako, da ne bo prekrškov



čuješ ti mala packa....nič več ga sračkat...jasno user posted image user posted image , drugače bo miklavž samo šibo prinesel hahahaha



Če bomo pa pridne pa en štikelc pršuta in milkouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  157 158 [159] 160 161   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  157 158 [159] 160 161   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?