|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  141 142 [143] 144 145   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
25.10.2008 11:48:02   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: ozziebo

Sayuri, Zara ti je čist podobna.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Kok mam jst tebe rada user posted image user posted image

Vsi namreč iščejo podobnost sam pri možu in njegovi žlahti - tud 5 kolen nazaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ozziebo)
Neposredna povezava do sporočila: 3551
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
25.10.2008 11:49:19   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Od našega Tilna je pa Kaja Lina ane Zoja Miša?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Veš kaj, sem se pa že pred kakim mesecem jaz zanjo grebla user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3552
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
25.10.2008 12:02:26   
tatly
sayuri-tudi pri nas je isto kot pri tebi glede podobnostiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 3553
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
25.10.2008 12:05:44   
cebrca
tinka14 ful lepe slikice, pa kako ste že veliki! Pa bravo za gramčke!

Zoja Miša user posted image user posted image user posted image za veselo kopanje, pa namontirane igračke!

aradej user posted image user posted image user posted image user posted image

miškolinček da se čim hitreje pozdravite in vsi dočakate prespane noči!

tamy30 je pa res velik vaš Martin, naš je pri 3 mesecih 6,2kg in 61,5cm velik. Bravo pridno rastete!!!!
IZVIRNO SPOROČILO: Tamy30
A si vasi otroci tudi vneto lizejo prstke? Mojemu se to zdi sila zanimivo. Kadar nima dude, ali si nima kaj poceti Ze najde prstke ali stisnjeno pest in lize, cuca, in mljaska da je vcasih joj  Ali pa podirava kupcka, pa ze pribliza prstke k ustkom, in vneta sesa, da na koncu ze mislim da se je lacen, lol
ISTO user posted image user posted image user posted image


matejchi jaz sem pa že gledala pod kakšno čudno šifro si spravila naju z Ivanom! user posted image Pa pohvaljena za trud, zelo lep seznam!
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi
Meni pa danes že cel dan na joških drema.. saj niso iz pliša, da se stiska...

Ma je to boljše kot pliš, kar svojga vpraš! user posted image user posted image

anaya a daj ne seri Neli pa res ni debela, če mene vprašaš je še presuha za dojenčka. Pa dojenčki morajo biti bolj zaliti, daj ih ne zebe, ker še ne poznajo trepetanja in kurje polti, da bi se lahko ogreli kadar jih zebe! Pa kaj se je res vsem sfuzlalo da so obsedeni s temi KG user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: MATEJKA_
imam pa že kar eno vprašanje - ful so mi začeli izpadat lasje- ima katera kaki predlog? jemljete kake dodatne vitamine?

Dobrodošla v klub! Jaz jem Elevit, ker mi na splošno manjka vitaminov, pa šampon iz čajevca imam za glavo umivat. Imam pa še enkrat več las kot pred nosečnostjo in zaenkrat sem kar vesela, da se malo redčijo, da mi ne bo preveč vroče. Če nimam zvezane lase sem taka kot tofsi!user posted image

nyna84 mislim da luskavice za enkrat res ne poznajo pozdravit, lahko se pa pomaga, da ni tako hudo. Ima od svakinje mož hudo sklepno revmo, posledično mu je pa še luskavica iz sklepov zato ven udarila. Če si ne bi sam malo pomagal s tem kar je napisano, danes najbrž ne bi več premikal prstov na rokah. Nekateri pa imajo srečo, da si z naravo tako uspešno pomagajo, da se skoraj ne opazi, da imajo luskavico! Če imaš kje možnost prit do JUST-a ne boš nič zgubila aktivna krema+namakanje rok v kopeli iz Vivisala (soli iz mrtvega morja - to pa mislim da si že slišala, kako mrtvo morje pomaga pri luskavici!)
Poskusi kje dobit račun iz Müllerja in ti jih bodo brez problema zamenjali, lahko pa greš prej probat še brez računa, poskusit ni greh.

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz
Eno vprašanje:

A se že vaši kaj obrnejo iz trebuščka na hrbet?

Ne zaenkrat še ne, zelo nerad pase kravice in se hitro začne pritoževat, pa tudi na boku mu ni preveč všeč. Na hrbtu na tleh se pa ful steguje za figuricami, toda je še daleč od tega, da bi se obrnil na trebuh.

Ryssa mi smo pri cotikah nekaj podobnega po številkah, čeprav je že večina 68 št, čeprav mu je še na komot, ampak v 62 se mi zdi pa preveč utesnjen. Na sliki je pa Lan tak kot Ivan, bi bila lahko dvojčka!!user posted image


_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 3554
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
25.10.2008 12:06:04   
cebrca
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Aja pa danes je 1 leto od moje zadnje menstre!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

PA res...takle cajt sem začela s postopkom. user posted image  30.10 bom jaz obhajala obletnico, Erin user posted image user posted image user posted image


Jaz bom imela obletnico pa 31.10. na taščin rojstni dan! user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Erin
Mačke na rokci imamo mi tudi, se pa malemu zadnje čase zeloooooooo potijo rokice in nogice..
cebrca - se tvojemu Ivanu še vedno? Če ne, kako si to rešila?

Zgleda da gre samo od sebe na boljše in ima bolj potne šele proti večeru. Drugače sem mu pa rokice čez dan večkrat obrisala z mokro krpico in potem s tetra pleničko, zdaj pa sam po rokah preklada pleničko. Na nogicah je strogo moral imet samo bombažne žabice, nobenih štunfkov ali čevelčkov, zdaj pa počasi že lahko. Zgleda pa da je dedno, ker user posted image tudi grozno švica v noge!


_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 3555
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
25.10.2008 12:27:04   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

Neža7 pol nam pa skoz kokice letijo po luftu a ne?



user posted image  sori ne razumem user posted image user posted image


Predvidevam, da se na koruzništvo nanaša. Če dva nista poročena, se reče, da na koruzi živita - pač tak slovenski izraz. user posted image Upam, da nisem zatežila z razlago, ampak ne vem, kako domača si postala v teh nekaj letih s slovenščino. user posted image


Saj se mi je z delo, da bo kaj takega user posted image  Tako domača še nisem v Sloveniji. Hvala user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 3556
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
25.10.2008 12:45:02   
Neža7
Zdravo mamice user posted image

Naša je spala od 20:30 do 7:00 user posted image
Danes smo že šli vsi 3 na sprehod. Kako je bilo fajn, ko je očka že zraven user posted image

Ko sva prišla domov sem jaz tamalo nahranila in potem sem jo dala igrat. Jaz sem kuhala, ko je user posted image  stanovanje čistil user posted image ...
Pravkar je končal, da mu grem nazaj user posted image  Naša je zaspala... tako se je igrala user posted image

tatly...... Saj sva hotila iti nazaj za 1. obletnico, vendar sem bila v porodnišnici. Bomo vsi 3 en dan šli skupaj. Še tam bomo prespali kje sva se zaročila user posted image


Lep vikend vsem želim in ne pozabite dati uro NAZAJ user posted image  Evo! zima je pred vrati user posted image


p.s joj moja je komaj včeraj začela gor dvigovat, ko jo dam na trebušček user posted image  
A ja! moja pa trebušnjak zna delat user posted image  user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3557
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
25.10.2008 12:46:50   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: cebrca

IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Aja pa danes je 1 leto od moje zadnje menstre!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

PA res...takle cajt sem začela s postopkom. user posted image  30.10 bom jaz obhajala obletnico, Erin user posted image user posted image user posted image


Jaz bom imela obletnico pa 31.10. na taščin rojstni dan! user posted image user posted image user posted image user posted image




Jaz imam pa 13.11 user posted image user posted image  vendar jaz sem že dobila user posted image  1 mesec po porodu user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 3558
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
25.10.2008 12:48:33   
Neža7
Sedaj pa kopalnico čisti user posted image user posted image user posted image   Mojo kuhanje je trajalo samo 20 min in on še čisti  in mala spi user posted image

ciao, ciao

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3559
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
25.10.2008 12:51:27   
bambi14
Dan,

grrrrrrrrr,...je jamrala do 2 ure zjutraj in potem spala do 9. Kaj češ,..sem jo nahranla, pocartala in komaj dosegla, da je zaspala, jo dala čuvat atiju in letela v mulera po plenice. Sem si kupla še en moderc in sem lazja za nekaj dnara.

Jaz več ne vem kaj naj naredim:
- moja se noče vozit v vozekuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , niti nosit v kengurujčku,.....help.....nikam ne morem ituser posted image , ker se dere 100/ uro....nič letim,..se je zbudla.

Cao

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3560
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
25.10.2008 12:51:57   
bambi14
IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

IZVIRNO SPOROČILO: cebrca

IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Aja pa danes je 1 leto od moje zadnje menstre!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

PA res...takle cajt sem začela s postopkom. user posted image  30.10 bom jaz obhajala obletnico, Erin user posted image user posted image user posted image


Jaz bom imela obletnico pa 31.10. na taščin rojstni dan! user posted image user posted image user posted image user posted image




Jaz imam pa 13.11 user posted image user posted image  vendar jaz sem že dobila user posted image  1 mesec po porodu user posted image


jaz tud 13.11.user posted image

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3561
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
25.10.2008 13:30:47   
tejkaz
Jaz pa 11.11 na svoj rojstni dan user posted image

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 3562
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
25.10.2008 13:34:23   
tatly
neza -pol lahko prides k meni na kavouser posted image zakaj mas pa nick neza?mene je ati klical neza ko sem bla majhnauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3563
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
25.10.2008 13:42:35   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: cebrca
Če nimam zvezane lase sem taka kot tofsi!user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 3564
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
25.10.2008 13:44:24   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Erin tvoj kengurujček mi je pa všeč. Si ga mogoče že sprobala. user posted image



Jaz ne. Moj se zaenkrat po stanovanju z njim šeta pa mali zaenkrat uživa. Na sprehod bomo pa z njim šli v kratkemuser posted image

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3565
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
25.10.2008 13:45:17   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Od našega Tilna je pa Kaja Lina ane Zoja Miša?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Veš kaj, sem se pa že pred kakim mesecem jaz zanjo grebla user posted image user posted image user posted image



Jaz pa 1 mesec in en dan... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 3566
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
25.10.2008 14:22:36   
naty13
Moja zadnja M je bila 10.11. jaaaaa - ma tolk sem mela zmešane cikluse

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  spet sem sama z otrokoma, moj user posted image  mi daje prazne obljube, kako bo z nami celo popoldne. Pa ja. Ura je že 14.30 ob 16h pa spet delat. Ja nas bo prišel za 5 minut pogledat, da bo samo Nejca zmešal. Že tako je danes obupen. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3567
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
25.10.2008 14:25:29   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Od našega Tilna je pa Kaja Lina ane Zoja Miša?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Veš kaj, sem se pa že pred kakim mesecem jaz zanjo grebla user posted image user posted image user posted image



Jaz pa 1 mesec in en dan... user posted image user posted image user posted image



Očitno se bo mogla Kaja Lina sama odločit. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3568
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
25.10.2008 15:00:14   
tejkaz
Naty, k nam pridite če imate avto. Eva je neki tečna. Potrebuje družbo.

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3569
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
25.10.2008 15:02:36   
bambi14
Slabeeeeeeeeeeeeeee volje,.....grizem.user posted image user posted image user posted image / vreme je krivo,...

da se olajšam:
-celi teden sem doma, na sprehode je težko it ker se mala dere v vozeku in kengurujčku,...
- vsak dan kuham kosilo,...pa še večerjo za kakega delavca, če je na bajti,...
- pa pranje, pospravljanje
- pa vedno sem sama s tmalo do 16 in potem gre user posted image delat na bajto, zvečer pa ne zaspi do 24,...moj gre seveda spat, ker gre zjutraj v službo
- tasta in tast jesta pri teti, ker sta abonirana celi teden tam(prideta iz službe ob 16 in sta do 18 na kosilu - sem favš, ker ne rabita skrbet za hrano,..._)
- čez vikend pa obidve kuhama, ona je počasna zato jaz prevzamem večino, ker drugače bi jedli ob 15 uri ned. kosilo_(kuhali pa od 10)user posted image user posted image user posted image


In danes sem pop....user posted image user posted image user posted image , sem letela po plenice in seveda je ona tud nekam šla.Jo kličem, ne dviguje telefona...bi lkahko ona kupla plenice, če je v mestu. Priletim domu, zrihtam malo, najošk,...in ona pride vprašat, kaj bomo jedli user posted image . Pravi, da bo spekla gobe z jajco in solato-grrrrrrrrrrrrr, jaz ne morem tega jest, ker bom spet pol noči auf,......ma koji kkkk pa sem jaz.pa itak ve , da morem pazit,....Vsi o jedli to no jaz pa sem si mogla it skuhat, če hočem kaj jest.....pa so padli špageti s tuno.Pa ne, da bi skup jedli kosilo,....neeeeeeeee, sploh mi niso povedli, da grejo jest in potem sem jedla sama, kar mrzim..... pa tudi na kofe nisem šla dol, ker se mi je bliskalo iz oči in je blo boljše, da ne grem.Drugače pa dela cela kosila z župo in sladico........
,
.......drugače pa sta zlata ampak ne študirata ravno najbolj

++++ pa sem se zlapala.

user posted image

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3570
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
25.10.2008 15:54:43   
Zoja Miša
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Od našega Tilna je pa Kaja Lina ane Zoja Miša?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Veš kaj, sem se pa že pred kakim mesecem jaz zanjo grebla user posted image user posted image user posted image



Jaz pa 1 mesec in en dan... user posted image user posted image user posted image



Vesta kaj, naredimo srečanje, pa da vidimo na koga bo padlauser posted image user posted image user posted image user posted image  Če je pametna, bo imela oba!user posted image

Važno, da že imamo parčke! Mi je bilo všeč, ko je Naty seznam pripravilauser posted image . To bi lahko delale še naprej! Kaj se ve, mogoče pa čez 20 let res kje skupaj pristanejo. Slovenija je itak malauser posted image

MI smo bili pa zunaj na kosilu. Je bila ful pridna, budna, pa nič jokala!user posted image user posted image user posted image
Bambi, enuser posted image zate

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3571
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
25.10.2008 16:08:17   
matejchi
A samo na zunanjo lepoto gledate?? Bo imela pa enega za moža pa enega za ljubimca pa je... haha
Mi smo pa v LJ leteli pa je mala spala od 8.30 do 14.30 v vozičku, vse je prespala.
Zdaj se grem pa malo vležt, ker sem hin.


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 3572
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
25.10.2008 16:31:32   
Ryssa
Ojla!


Lepe slikice vseh.

sayuri men se pa zdi da so vsi trije ful tebi podobni user posted image



IZVIRNO SPOROČILO: cebrca

Ryssa mi smo pri cotikah nekaj podobnega po številkah, čeprav je že večina 68 št, čeprav mu je še na komot, ampak v 62 se mi zdi pa preveč utesnjen. Na sliki je pa Lan tak kot Ivan, bi bila lahko dvojčka!!user posted image



cebrca daj hitro kakšno slikico Ivana gor da vidim če je res user posted image




A za Lana se pa ne bo nobena punca grebla? user posted image


(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 3573
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
25.10.2008 17:08:46   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: Ryssa

A za Lana se pa ne bo nobena punca grebla? user posted image




Za Jaša se tudi nobena ne, ampak jaz ga itak ne dam!


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 3574
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
25.10.2008 17:19:31   
anita goitan
hojla, mi bli v BTCju, je betecejada, in v Mullerju je -10% tko da sva nabavila ful robe-plenice, robčki, itd za 50€user posted image

Punce jaz sem tudi za Šiško ni panike, iz Kamnika je men isto al BTC al Šiška, sam NE 18.11. ker ima Zoja posvetovalnico (cepljenje itd)

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  141 142 [143] 144 145   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  141 142 [143] 144 145   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Preglas v imenu?
Aninchy

Katera "oblika" imena Martin vam je ljubša?

Martin z poudarkom na A (49%)

Martin z poudarkom na I (51%)


Število vseh glasov: 171

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!