|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  131 132 [133] 134 135   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 12:03:18   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

IZVIRNO SPOROČILO: naty13
Neža to je pa redek primer, da pride možek domov in je žalosten, ker otrok že spi. user posted image user posted image user posted image  Ponavadi so veseli, da spijo, da imajo potem mir. user posted image user posted image user posted image


Neža in jaz (user posted image ) sva njegova princeski, da hoče biti čim več z nama. Zadnja 2 dneva je od 6:00 do 18:00 delo in seveda pride domov iz Ljubljane okoli 19:00, ko tamala gre spat.
Ko slišal njeno igračko je kar user posted image  NEŽAAAAAAAA MOJA user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

Vsako jutro mi2 z Nežiko dobiva SMS od očketa

Danes je bilo tole:

"Zdravo moji čebelici. Očka je že v službi. Želim vama lep dan. Danes bomo več skupaj HVALA BOGU. Mislim na vaju in vaju ljubim za vedno. Milijon 00000000 in XXXXXXXXX vama pošilja očka Aleš"

ali

"Zdravo moji princeski. Očka je že v službi. Upam,d a še lepo spančkata. Imejta lep dan in pazita druga na drugo. KOmaj čakam, da sem spet pri vama. Tako zelo, zelo vaju ljubim. Za vedno vajin OXOXOXOXOX očka Aleš




Ooooooooooo kako lepoooooo....user posted image user posted image user posted image ..in romantičnooooooouser posted image user posted image user posted image

3x HURA za take moške in dejstvo da obstajajo!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3301
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 12:08:54   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: bella02


Mene pa dons vse srbiuser posted image user posted image user posted image . Že ponoči sem se zbudila, ker me je srbelo, pa zjutraj spet. Pa nimam nič novega praška ali mehčalca, pa tudi jedla nisem nič takega. Groza!!! Sem si zjutraj mogla noge umit z mrzlo vodo, če ne bi se spraskala do krviuser posted image . HB je bila Teja spet pridna. Spala je od 22h-4h. Kul!




Mene tudi včasih pa ne vem od česa - umita semuser posted image , kaj novega tudi nisem jedla nikoli, prašek nisem zamenjala...
Mogoče pa za to tudi lahko vreme krivimo?user posted image

naty - supet za tako nočuser posted image , čeprav se mi zdi 12 ur že malce velikouser posted image ..no ne vem.... kaj ni nič lačen pa žejen v tem času? Moj še po 6 urah grabi za jošk kot da ga bo požrl...user posted image

tejka - samo da ste ok! user posted image

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 3302
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 12:09:26   
tatly
vse avgustovke erin?    
aja nasa miska se je spet prijela na lepilo celo skatlico okrog pohubala in se spet resila nebesuser posted image user posted image


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3303
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 12:16:46   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

IZVIRNO SPOROČILO: bella02


Mene pa dons vse srbiuser posted image user posted image user posted image . Že ponoči sem se zbudila, ker me je srbelo, pa zjutraj spet. Pa nimam nič novega praška ali mehčalca, pa tudi jedla nisem nič takega. Groza!!! Sem si zjutraj mogla noge umit z mrzlo vodo, če ne bi se spraskala do krviuser posted image . HB je bila Teja spet pridna. Spala je od 22h-4h. Kul!




Mene tudi včasih pa ne vem od česa - umita semuser posted image , kaj novega tudi nisem jedla nikoli, prašek nisem zamenjala...
Mogoče pa za to tudi lahko vreme krivimo?user posted image

naty - supet za tako nočuser posted image , čeprav se mi zdi 12 ur že malce velikouser posted image ..no ne vem.... kaj ni nič lačen pa žejen v tem času? Moj še po 6 urah grabi za jošk kot da ga bo požrl...user posted image

tejka - samo da ste ok! user posted image



Tudi mene vse srbi na cajte. Sem mislila, da je nov gel za tuširanje, pa ni. Pomoje je suh zrak v stanovanju, ker smo začeli s kurilno sezono. user posted image

Erin ma, če spi, potem ni lačen, ker če bi bil lačen niti slučajno ne bi spal. Pa saj veš, spanc je boljši kot žganec. user posted image  Mi pa podnevi papa na dve uri ali max na 2,5uri. Ima 7 obrokov na dan ( na škatli za mleko pa piše da naj bi jih mel 5).

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3304
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 12:36:09   
Erin
Maš prav - spanec boljš kot žgancuser posted image ...sam kaj pa če je kontra - moj je na vsako uro skoraj - cc tudi do 12x na dan skorajuser posted image spi pa bolj malo... - ponoči 8 ur pa čez dan 1-2, včasih 3 urce...


Ja tatly -vse avgustovke -saj sem napisala.

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3305
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 12:36:35   
gajka

Kaj ko bi se enkrat le vse AVGUSTOVKE opogumile in dogovorile in se dobile nekje????????

Jaz sem za! user posted image Samo povejte, kdaj in kje.


< Sporočilo je popravil gajka -- 23.10.2008 12:37:29 >

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3306
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 12:37:49   
Erin
Najboljš da res nekje v LJ user posted image user posted image user posted image   Se bova s Tilnom že nekako do tja privleklauser posted image Čene bo pa ati dopust vzeluser posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 3307
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 12:40:29   
bella02
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Neža, glede megle imaš prav, tu do 12h še ptiči peš hodijouser posted image


user posted image user posted image user posted image Ta je pa dobra!!!

Erin, jaz sem za. Sam kam se pa bomo spravile vse z vozički? No, pa saj verjetno se nas veliko na enkrat ne bo mogla dobit.
Pa to srbenje, prov noro. Zdej je mal bolš. Kot bi me 100 komarjev napadlo. Halo!!!

Naty, sem glih včeraj računala, da ima naša 5 obrokov. Pa zadnje dni tudi manj poliva. Jo bom stehtala.. enkrat.

Ha, moj kup cunj se je občutno zmanjšal. Sam ko pomislim, da mi še 2 stroja visita, pa mi user posted image izgine iz obraza. Sam je pa že velik zlikanouser posted image user posted image user posted image . Tam drug teden moram pa še enkrat Tjašino omaro presortirat in zamenjat letno/zimsko robo. Spet bo delo!
Se bo Tejka zbudila! Kar prakticiram spanje ob odprtem oknu in nimam slabe vesti, ker ne vozičkam.

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 3308
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 12:41:23   
ozziebo
Pozdravček!
Spanje danes nekaj štrajka pri nas, se je Lara ponoči non stop zbujala, pa še tamali si je ob 2h plenico odmontiral in se polulal v posteljouser posted image

Danes sva uspeli bit celo 1 uro zunaj, upam, da še ne bo dež, ker morava še v vrtec.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3309
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 12:41:30   
Vilika
Hojla!

Naty - jaz bi tudi imela takega zaspančka. Naš Vid je pa ravno danes po nekaj lepih nočeh zopet slabše spal. Od 20.30 - 2.00 - 5.00 - 8.00, ko se prvič zbudi, se zbuja potem na 3 ure pa če bi bil ne vem s čim omamljen user posted image .

Neža - ful romantično je tole pri vas - lepo, lepo. No, moj ni niti približno takšen. Tudi on ne mara smsjev in dolgih telefonskih poogovorov. Tudi na splošno mi ne govori kako me ljubi nonstop...
Sploh pa jaz take pocukranosti itak ne maram in on to ve. Mi je čisto všeč tak normalen, zdrav odnos. In več mi pomnenijo dejanja kot besede.
Ko gre v službo da obema poljubček, ko pride da obema poljubček. Ko ima čas se z Vidkom pogovarjata in ujčkata, pelje naju na kakšen izlet, skrbi da nama nič ne manjka... Jaz sem zadovoljna. Ko me razjezi je pa spet druga pesem. user posted image

Ja babnice - dajmo se dobit v Ljubljani enkrat - tiste ki lahko. Po možnosti še pred zimo. Jaz se tudi prpeljem. Sayuri lahko bi šli skupaj, če bi zneslo.


Spet se mišon oglaša, noče spat, danes se mi bo kar zrolalo....


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3310
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 12:43:12   
ozziebo
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Maš prav - spanec boljš kot žgancuser posted image ...sam kaj pa če je kontra - moj je na vsako uro skoraj - cc tudi do 12x na dan skorajuser posted image spi pa bolj malo... - ponoči 8 ur pa čez dan 1-2, včasih 3 urce...



Tudi naša je vsako uro, pa tudi, če ji že vse iz ust teče..ona bi še kar vlekla.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3311
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 12:48:53   
dojenč
POZDRAVČEK, VSEM,VIDIM DA SE DOGOVARJATE ZA SREČANJE, MISLIM DA NAM TO NEBO RATALO, ČEPRAV SEM IZ STAJERSKE REGIJE, SEM ZA,....

_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu ozziebo)
Neposredna povezava do sporočila: 3312
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 12:50:11   
Neža7
Danes za kosilo bo (po dolgem času) dunajski zrezke, pire krompire s korenčkom, malo brokoli in mešano salato. Sladica user posted image user posted image  MENE user posted image user posted image

Vsako jutro je kiss, kiss... pred postajo sms in čez dan se tudi šlišiva (kontrola user posted image ) Moram gledati, da MUJO gre preden user posted image  pride domov user posted image user posted image user posted image

Upam, da bo poklical ob 13. ure in rekel, da je na poti............. drugače konca ob 14.uri

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii je že poklical user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3313
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 12:51:39   
Erin
Mah itak da vse ne bodo prišle, tiste ki bodo pa bodouser posted image user posted image user posted image Fanj se bomo vseeno imeluser posted image

Rabimo en plac ki bo pokrit in bo imel blizu previjalnico pa dobro kavicouser posted image

Ljubljančanke poznate kakšnega??????


< Sporočilo je popravil Erin -- 23.10.2008 12:55:05 >

(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 3314
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 12:53:07   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: gajka


Kaj ko bi se enkrat le vse AVGUSTOVKE opogumile in dogovorile in se dobile nekje????????

Jaz sem za! user posted image Samo povejte, kdaj in kje.



Jaz sem tudi za. Sedaj, ko nima rizično user posted image  user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 3315
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 12:56:07   
Neža7

IZVIRNO SPOROČILO: bella02


Mene pa dons vse srbiuser posted image user posted image user posted image . Že ponoči sem se zbudila, ker me je srbelo, pa zjutraj spet. Pa nimam nič novega praška ali mehčalca, pa tudi jedla nisem nič takega. Groza!!! Sem si zjutraj mogla noge umit z mrzlo vodo, če ne bi se spraskala do krviuser posted image . HB je bila Teja spet pridna. Spala je od 22h-4h. Kul!




Mene je tudi za 2 dni vse srbelo. Sem se že ustrašila, da sem dobila norice user posted image user posted image  Vendar sedaj je ok user posted image  Res čudno. Vem, da sem imela novi gel za prhanje.

KAJ POMENI TA "HB" user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3316
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 12:58:25   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: Erin


Rabimo en plac ki bo pokrit in bo imel blizu previjalnico pa dobro kavicouser posted image

Ljubljančanke poznate kakšnega??????



TOČNO! Če se da kje  imajo previjalnice posebej in ne na ženskem WC-ju user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3317
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 12:58:57   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

KAJ POMENI TA "HB" user posted image


Hvala bogu user posted image

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3318
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 12:59:26   
bambi14
IZVIRNO SPOROČILO: Neža7


IZVIRNO SPOROČILO: bella02


Mene pa dons vse srbiuser posted image user posted image user posted image . Že ponoči sem se zbudila, ker me je srbelo, pa zjutraj spet. Pa nimam nič novega praška ali mehčalca, pa tudi jedla nisem nič takega. Groza!!! Sem si zjutraj mogla noge umit z mrzlo vodo, če ne bi se spraskala do krviuser posted image . HB je bila Teja spet pridna. Spala je od 22h-4h. Kul!




Mene je tudi za 2 dni vse srbelo. Sem se že ustrašila, da sem dobila norice user posted image user posted image  Vendar sedaj je ok user posted image  Res čudno. Vem, da sem imela novi gel za prhanje.

KAJ POMENI TA "HB" user posted image


HB- hvala boguuser posted image

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3319
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 13:01:52   
Erin
PREVIJALNICE v LJUBLJANI:
  • SEZAM, Novi trg 1: previjalnica in dojilnica

  • VELEBLAGOVNICA NAMA, oddelek za otroke: previjalnica in dojilnica,
  •                                         5. nadstropje

  • VELEBLAGOVNICA MAXIMARKET, oddelek za otroke: previjalnica


  • ČAJNA HIŠA CHA, Stari trg 3: previjalnica

  • CENTRALNA LEKARNA, Prešernov trg 5: previjalnica

  • LEKARNA BARSOS-H, Gregorčičeva 9/a: previjalnica in dojilnica

  • SLAŠČIČARNA ČOLNALNA V TIVOLIJU: previjalnica

  • javna stranišča s PREVIJALNICO so v PLEČNIKOVEM PODHODU IN NA TROMOSTOVJU

  • petrolove črpalke s PREVIJALNICO so v ČRNUČAH, na RUDNIKU in na LETALIŠKI

  • BTC - PREVIJALNICE so v dvorani A, Baby centru, Emporiumu, Merkurju, trgovini Ariel, v Vodnem mestu Atlantis in v City Parku, Mega factory outlet Hala 12 v BTCju
  • LESNINA  Brdo (je 100%)

  • BC na Rudniku
  • E LECLERC Rudnik

  • Interšpar na Viču
  • Hotel MONS
  • Mercator hipermarket

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3320
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 13:03:27   
Neža7
Pri nas tudi niso samo besede user posted image  Kam gremo na izlet, da ga spet izkoristim user posted image user posted image

Ni uspelo iti v trgovino, da možek gre user posted image  Ta vreme je za user posted image  Še na tamalo ful vpliva, ker ni dobila njen sprehod..


_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3321
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 13:03:34   
tejkaz
Srečanje avgustovk 2008
Ljubljana 8.11.2008


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3322
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 13:04:10   
bella02
Neža, tud jest sem pomislila na noriceuser posted image user posted image user posted image , nas je sayuri okužla z njimi kar po računalnikuuser posted image user posted image user posted image . Joke, saj niso norice

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3323
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 13:04:37   
tejkaz
Jaz sem za Tivoli
Če bo lepo smo lahko zunaj, če bo pa slabo, je pa nekaj prostora tudi notri


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3324
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 13:04:44   
Neža7
No, hvala bogu user posted image user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  131 132 [133] 134 135   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  131 132 [133] 134 135   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Kdo?
Erin

Kdo obišče decembra vašega otroka oz mu prinese darila?

Miklavž (17%)

Božiček (8%)

dedek Mraz (8%)

vsi trije (22%)

Miklavž & Božiček (37%)

Miklavž & dedek Mraz (8%)


Število vseh glasov: 315

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!