|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  130 131 [132] 133 134   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 9:41:00   
cebrca
Pa še poročanje od včeraj!

Smo bili v ordinaciji kar debelo uro. Najprej pri sestri, da sva se vse pomenili in da ga je zmerila in zvagala, potem pa še pri zdravnici. Čisto na koncu je prišlo pa še špikanje. Najprej sva pojedla user posted image cepivo za rotavirus, je tako cmakal, ko da je čokolado user posted image user posted image . Ko ga je pičila v nogico je bil pa jok, pa je mene bolj bolelo! user posted image . Pa pazi to: sestra mu da gor obkladek, jaz mu oblečem hlačke, naš fantiček pa ZASPI!user posted image Sestra je rekla, da kaj takega še ni vidla!
Ko sva prišla domov je pa v ležalniku veselo mlatil po igračkah in pol ure pripovedoval, kje sva bila user posted image user posted image user posted image user posted image . Reakcije pa ni praktično nobene. Zvečer sem mu na 2 uri gazico polila s hladno fiziološko iz hladilnika. Noč je prespal kot običajno.  Danes ima malo rdečo nogico in mogoče malo bolečo, ker mu ni ravno všeč, da ga primem zanjo, vročine pa nobene! user posted image user posted image user posted image

matejchi zdaj imam pa še podatke zate za seznam:
Porod: 3210g, 52cm, (odpustna 2970g)
1.mesec: 4670g, 57cm
2.mesec: 5320g, 58cm
3.mesec: 6180g, 61,5cm


_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 3276
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 9:41:03   
tejkaz
Očitno je včeraj pojedla preveč kostanja. Prej je že pojedla polovico žemljice in spila skodelico čaja. Je čisto dobre volje. 

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3277
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 9:42:23   
gajka
Naty13 - joj, če samo pomislim, da je hranjenje pri Roku na začetku trajalo skoraj 1 uro (ena joška, kupček, previjanje, druga joška, kupček), me kar mine! Pa še ponoči sem 2× vstajala... Zdaj mulček navadno vse poje v max. 10 minutah, po hitrem postopku kupček podre in to je to! Pa spi skoraj celo noč. user posted image user posted image No, ne samo skoraj, ampak kar celo noč, ker navadno moj user posted image takrat že bedi, ker se za v službo spravlja. user posted image Pa jaz sem tudi včasih že ob 5h vstajala, zdaj pa kot polh spim vsaj tja do 7:30. user posted image Bo to še kriza, ko se bo treba spet navadit zgodaj vstajat... user posted image

Tole vreme danes je za za user posted image ! Pa saj ni bila tako zanič napoved! Navadno zjutraj že orng sonce sije, danes pa megla, pa še iz lufta nekaj pada... user posted image Mogoče se bom pa danes vsaj marmelade iz kutin lotila, če ne bo za ven it.

< Sporočilo je popravil gajka -- 23.10.2008 9:43:46 >

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3278
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 9:45:58   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

IZVIRNO SPOROČILO: Neža7
Vreme me sploh ne vabi danes. Se počutim kot v Ljubljani user posted image  

 


Ha, ha Neža! Saj tako grozno pa zopet ni. Včeraj smo celo imeli sonček (od 12h naprejuser posted image ).




Jaz sem v Velenju in moj mož dela v Ljubljani in ko pokliče je VEDNO megla (razen včeraj user posted image )
V soboto smo šli na kosilo pri user posted image  staršev. Tukaj pri nas je bilo že 8- ih tako sončno in toplo, ko smo prišli malo pred Domžale je bila TEMA (megla) da je njegov očka rekel... JOJ, da ne bo tamala zbolela, ker ni imela gor jakno. Hitro v hišo user posted image  po 12. uri je bilo sončno user posted image  








_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 3279
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 9:46:39   
cebrca
tejkaz user posted image user posted image user posted image user posted image za Evo, samo da bo bolje!

_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 3280
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 9:50:34   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: naty13
Neža to je pa redek primer, da pride možek domov in je žalosten, ker otrok že spi. user posted image user posted image user posted image  Ponavadi so veseli, da spijo, da imajo potem mir. user posted image user posted image user posted image


Neža in jaz (user posted image ) sva njegova princeski, da hoče biti čim več z nama. Zadnja 2 dneva je od 6:00 do 18:00 delo in seveda pride domov iz Ljubljane okoli 19:00, ko tamala gre spat.
Ko slišal njeno igračko je kar user posted image  NEŽAAAAAAAA MOJA user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3281
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 9:50:37   
cebrca
Danes bo pa bolj zoprn dan!

Megla je taka, da bi jo lahko rezala in se počutim ko palček smuk. Običajno je bil takle čas pri nas že sonček!user posted image
Pa še glavobol se me loteva, grem napast čokolino pa kekšen lekadol, če ne bo še slabše.
Pridem na obisk še zvečer, če bom dobila frej!user posted image


_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 3282
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 9:52:08   
cebrca
IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

IZVIRNO SPOROČILO: naty13
Neža to je pa redek primer, da pride možek domov in je žalosten, ker otrok že spi. user posted image user posted image user posted image  Ponavadi so veseli, da spijo, da imajo potem mir. user posted image user posted image user posted image


Neža in jaz (user posted image ) sva njegova princeski, da hoče biti čim več z nama. Zadnja 2 dneva je od 6:00 do 18:00 delo in seveda pride domov iz Ljubljane okoli 19:00, ko tamala gre spat.
Ko slišal njeno igračko je kar user posted image  NEŽAAAAAAAA MOJA user posted image


KAKO LEPOOOOOOOOOOO!user posted image user posted image user posted image user posted image Si vas kar predstavljam kako vam je lepo, se kar topim ob tvojih besedah!


_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3283
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 9:52:16   
Neža7
Res je user posted image  Celo uro je trajalo hranjanje na začetku. Sedaj v 20min je lepo nahranjena user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3284
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 9:54:33   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: cebrca

IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

IZVIRNO SPOROČILO: naty13
Neža to je pa redek primer, da pride možek domov in je žalosten, ker otrok že spi. user posted image user posted image user posted image  Ponavadi so veseli, da spijo, da imajo potem mir. user posted image user posted image user posted image


Neža in jaz (user posted image ) sva njegova princeski, da hoče biti čim več z nama. Zadnja 2 dneva je od 6:00 do 18:00 delo in seveda pride domov iz Ljubljane okoli 19:00, ko tamala gre spat.
Ko slišal njeno igračko je kar user posted image  NEŽAAAAAAAA MOJA user posted image


KAKO LEPOOOOOOOOOOO!user posted image user posted image user posted image user posted image Si vas kar predstavljam kako vam je lepo, se kar topim ob tvojih besedah!



Mi se imamo radi.... radi, radi radi..... KAKO GRE TISTA PESMA user posted image user posted image
Moj je res najboljši kot sem kdaj imela user posted image  LOVE YOU MIŠEK user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 3285
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 9:58:07   
matejchi
Neža7, kaj vas je pa peljalo v Velenje? A si ti od tam?


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3286
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 10:09:37   
Neža7
Preden smo šli v Avstralijo leta 1985 smo v Velenju živeli in še moja stara starša. Leta 2002, ko se je moja družina priselila nazaj v Slovenijo so kupili hišo v Velenju user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3287
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 10:17:40   
Neža7
Vsako jutro mi2 z Nežiko dobiva SMS od očketa user posted image

Danes je bilo tole:

"Zdravo moji čebelici. Očka je že v službi. Želim vama lep dan. Danes bomo več skupaj HVALA BOGU. Mislim na vaju in vaju ljubim za vedno. Milijon 00000000 in XXXXXXXXX vama pošilja očka Aleš"

ali

"Zdravo moji princeski. Očka je že v službi. Upam,d a še lepo spančkata. Imejta lep dan in pazita druga na drugo. KOmaj čakam, da sem spet pri vama. Tako zelo, zelo vaju ljubim. Za vedno vajin OXOXOXOXOX očka Aleš

Upam, da nobeni ne bo user posted image  Ampak to je moj mišek user posted image


Grem jaz kuhat, ker tukaj dežuje user posted image user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3288
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 10:55:53   
sayuri
Sem vam sam kavico ponudila, potem je pa že bila budnica. Pa hranjenje, previjanje (x2)user posted image , pa filipa za v vrtec uštimat, pa svež kruh kupit.... Je tko fajn, ko je mož doma in lahko skupaj zajtrkujeva user posted image . Je pa občutno boljši, kar se noric tiče. SAmo še 3 mehurčke ima, ostale so že vse suhe user posted image . Tudi dvojčkoma že odpadajo.user posted image
Pri meni je tistih 6 pik ostalo in še vedno so user posted image  Niso pa postale vodene, tko da sklepam, da norice niso. user posted image

neža7 tvoj možek je nekako tko pozoren, kot moj user posted image  Tudi jaz dobim vsako dopoldne sms iz službe user posted image . NAma je družina v vsakem primeru na prvem mestu. Če sva še tako utrujena, imava energijo in čas za naše tri čmrlje user posted image

Zoja Miša nakupila sem 3 velike vreče oblekic user posted image . Saj mi je blo akr nerodno,ampak če kupuješ za 3 otroke in to kar veliko stvari, ker so vsi trije že skor vse prerasli, tko nanese user posted image . Sem pa veliko bodijev kupila, pa žametke, pa jesenski jakni, pa podložene čeveljčke (imajo luštne v Leclercu, če bo katera iskala), pa za Filipa hlače, jakno, majce, spodnje majce,dokolenke.... Bom pa poslikala, kaj bosta naša čmrlja za krst oblečena user posted image

A bi bla katera ljubljančanka (Zoja Miša, bella...) kdaj za kako kavico tkole dopoldne, kadar bom imela kak opravek? JAz bi si zdaj že upala v LJ z user posted image user posted image  priti user posted image .

tejkaz sem ujela nekje, da je neka gospa označila tvojo Evo za debelo user posted image user posted image user posted image  PA taka suhica jeuser posted image  Mislim.... Kako ljudem sploh pride na pamet kaj takega. Pa tudi, če bi bila, pa kaj pol. Se spomnim, kako sem se jaz sekirala, ko mi je nekoč ena rekla, da je moj Filip pravi debeluh.user posted image Kot dojenček je bil res močan, ampak sem vedela, da ni prenažrt s hrano, da lepo je.... Me je pa takrat to tako prizadelo user posted image . Včasih mi res ni jasno, kaj eni ljudej mislijo, da kar bleknejo ven stvari, preden sploh kaj razmislijo user posted image user posted image user posted image

naty tvoj Jošt je pa res pravi zaspanček. user posted image  Poskrbi, da se mamica lepo spočije user posted image
Erin, sem pozabila komentirat, kok sta lepa s Tilnom. Tilen je res čedalje bolj tvoj user posted image .

No...Zara se je zbudila....

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3289
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 10:58:45   
bambi14
jutro,

mala pridna 23-6- 10 in jz z njo, ker je dan za spanje,...megla tudi na štajerskem koncu-grrrrrrrr,...jaz se bom spravla delat mufine/mogoče/.user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

Vsako jutro mi2 z Nežiko dobiva SMS od očketa user posted image

Danes je bilo tole:

"Zdravo moji čebelici. Očka je že v službi. Želim vama lep dan. Danes bomo več skupaj HVALA BOGU. Mislim na vaju in vaju ljubim za vedno. Milijon 00000000 in XXXXXXXXX vama pošilja očka Aleš"

ali

"Zdravo moji princeski. Očka je že v službi. Upam,d a še lepo spančkata. Imejta lep dan in pazita druga na drugo. KOmaj čakam, da sem spet pri vama. Tako zelo, zelo vaju ljubim. Za vedno vajin OXOXOXOXOX očka Aleš

Upam, da nobeni ne bo user posted image  Ampak to je moj mišek user posted image


Grem jaz kuhat, ker tukaj dežuje user posted image user posted image



kak lepo. Moj tudi komaj čaka, da naju vidi, samo smsov pa ne pošilja-mrzi tel. in sporočila, pa pogovarja se tudi nea rad.user posted image

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3290
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 11:04:25   
Neža7
bambi14 in sayuri....... Za zlate user posted image  user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 3291
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 11:07:07   
Neža7
user posted image  nimam vse kar rabim za kuhanje danes. Neža je budna user posted image  gremo se nahraniti potem hitro v trgovino preden ponovno začne dežvat.

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3292
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 11:16:44   
bambi14
IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

user posted image  nimam vse kar rabim za kuhanje danes. Neža je budna user posted image  gremo se nahraniti potem hitro v trgovino preden ponovno začne dežvat.



kaj boš kuhala?


(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3293
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 11:17:09   
tatly
joj mate zlate user posted image naj se dajo malo takega navdiha mojemu

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3294
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 11:20:38   
Zoja Miša
Neža, imaš pozornega moža, ful lepo! Moj je tudi pozoren, čeprav zadnje čase takihle sms-ov res ne dobivamuser posted image . No, mi pa vsako jutro pove, pa to tudi šteje, ne?user posted image

Sayuri, jaz sem za kavico, ampak bom sedaj vsaj še 1 mesec brez avtauser posted image , mi ga je moj zaplenil, ker je svojega prodal, sedaj pa čakava da teta novega dobi in nama njenega proda. Sem kar nesrečna, ker sem navajena, da sem neodvisna. Si pa lepo vabljena v Trzin!user posted image  Saj ni tako daleč stran od Ljubljane!user posted image Ali pa če se za točno kateri dan zmenimo, tudi ni problem, potem pa jaz avto vzamem in se mora moj znajt!user posted image
Pa super za tako orng šoping! Kakšne slikice pa le propopaj

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 3295
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 11:29:45   
bella02
Zoja Miša, tudi jaz upam, da se spoznava tudi tako, ne samo virtualnouser posted image user posted image user posted image

sayuri,
sem takoj za kavico, samo si moram avto zrihtat al pa da se do mene pripelješ. Sem cca 10 min iz obvoznice. S Tejo še ne grem kaj rada, ker je ful polivala, pa se malo bižojim, da jo to med vožnjo doleti. Pa čeprav jo dam na sprednji sedež. Ko boš mela plan priti v LJ, pa javi, tud men paše it malo od domauser posted image user posted image user posted image

neža, kako lepo od tvojega user posted image . Naš tudi ne mara pisat sms-ov, pa na šihtu tud nima časa. Je mi pa redno pošiljal sms-se, ko sem jaz še živela doma. Sem vse prepisala in ko jih kdaj berem, mi kar solze tečejo.

Mene pa dons vse srbiuser posted image user posted image user posted image . Že ponoči sem se zbudila, ker me je srbelo, pa zjutraj spet. Pa nimam nič novega praška ali mehčalca, pa tudi jedla nisem nič takega. Groza!!! Sem si zjutraj mogla noge umit z mrzlo vodo, če ne bi se spraskala do krviuser posted image . HB je bila Teja spet pridna. Spala je od 22h-4h. Kul!

cebrca, za kaj se rabi Activna krema od Justa?

No, grem nekaj delat. Kaj že? Saj res, likat!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 3296
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 11:38:36   
Zoja Miša
Neža, glede megle imaš prav, tu do 12h še ptiči peš hodijouser posted image

Bella, se ti pridružujem, pri likanju namreč!user posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 3297
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 11:50:57   
naty13
Smo šli mi3 mal ven ob 11h, en krog po vasi. Smo ravno domol prišli, pa začne dež padat. user posted image user posted image user posted image  Smo bili celih 45min zunaj. To bodo sitni otroci danes. user posted image

Neža tvoj user posted image  je pa res zlat. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 3298
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 11:59:07   
tejkaz
Pri nas pa oba spita. Jaz pa ne vem ali naj grem likat, ali naj kosilo skuham, ali naj še enkrat po tleh pomijem, ker še vedno drsi, ali naj v miru kavo spijem, ali naj grem spat. Nalogo za rač2 sem včeraj uspešno oddala, pojavila se je že nova. Zunaj je čisto depresivno vreme, jaz sem pa tudi. Non stop iščem kaj bi dala v usta. Prav nič mi ne diši.

Neža, iii kako pozoren je tvoj dragi. Moj me sicer vedno pokliče, da je srečno prispel v službo in vpraša kako smo, vendar ni pretirane romantike iz njegove strani. Nikoli.

Kaj boste kuhale danes? Pri nas bo kar juha. Se mi zdi, da bo Evi še najbolj juha pasala, čeprav je čisto dobra. Vsaj zaenkrat. Trkam.

Sayuri, besede prizadanejo. Včasih ljudje sploh ne vedo kako. Ko se gre pa za tvoje otroke, prizadanejo pa še bolj. user posted image user posted image za uspešen nakup. 250 Evrov za tri polne vrečke sploh ni veliko, ali pač?

Pri nas je na začetku hranjenje potekalo 10 minut, zdaj pa 5 minut. Res pridno vleče. Razen zvečer je po pol ure na joški samo grizo jo in se uspava.

Cebrca user posted image user posted image za pregled.

Gajka, ona je suha, verjetno nista taprava. Pa saj nima veze.

Še vedno se nisem odločila kaj bom


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 3299
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
23.10.2008 12:01:33   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri
Je tko fajn, ko je mož doma in lahko skupaj zajtrkujeva user posted image . Je pa občutno boljši, kar se noric tiče. SAmo še 3 mehurčke ima, ostale so že vse suhe user posted image . Tudi dvojčkoma že odpadajo.user posted image
Pri meni je tistih 6 pik ostalo in še vedno so user posted image  Niso pa postale vodene, tko da sklepam, da norice niso. user posted image



Zoja Miša nakupila sem 3 velike vreče oblekic user posted image . Saj mi je blo akr nerodno,ampak če kupuješ za 3 otroke in to kar veliko stvari, ker so vsi trije že skor vse prerasli, tko nanese user posted image . Sem pa veliko bodijev kupila, pa žametke, pa jesenski jakni, pa podložene čeveljčke (imajo luštne v Leclercu, če bo katera iskala), pa za Filipa hlače, jakno, majce, spodnje majce,dokolenke.... Bom pa poslikala, kaj bosta naša čmrlja za krst oblečena user posted image

A bi bla katera ljubljančanka (Zoja Miša, bella...) kdaj za kako kavico tkole dopoldne, kadar bom imela kak opravek? JAz bi si zdaj že upala v LJ z user posted image user posted image  priti user posted image .


Erin, sem pozabila komentirat, kok sta lepa s Tilnom. Tilen je res čedalje bolj tvoj user posted image .


HVALAuser posted image user posted image user posted image
Super za norice da se zdravijo!user posted image Ravno zadnjič sem brala ali gledala nekjeuser posted image user posted image   da se lahko psiha ponorčuje z nami in kljub temu da bolezni nimamo telesu narekuje da prikazuje iste simptome kot če bi bili res bolani. Mogoče si zaradi navala vseh noric in problemov in skrbi tudi sama dobila pikice??

Slikice pa le pokaži!user posted image user posted image user posted image

bella, Zoja Miša, sayuri, cebrca in vse ostale - tudi jaz bi vas rada - nekatere spoznala nekatere ponovno videla...

Kaj ko bi se enkrat le vse AVGUSTOVKE opogumile in dogovorile in se dobile nekje????????


(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 3300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  130 131 [132] 133 134   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  130 131 [132] 133 134   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Letošnji dopust
Miška2006

Kje si boste privoščili letošnji dopust?

morje-SLO (14%)

morje-tujina (56%)

hribi (5%)

toplice (6%)

drugo (4%)

si ga ne bom privoščil (15%)


Število vseh glasov: 309

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!