|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: decembrke 2008
12.10.2008 17:26:11   
CIPRESA
IZVIRNO SPOROČILO: CIPRESA

Prosim malo pomoči!!!!!! z vlogami nisem čisto na jasnem


Pri PRILOGI S-1:  Me zanima kako obkrožimo tam pri

Seznanjem sem, da bo mati/oče/druga oseba izrabila
porodniški dopust
očetovski dopust
......

kako to izpolnim, kako ve obkrožate? Porodniški dopuat bom izrabila jaz, očetovski dopust bo izrabil mož, dopust za nego in varstvo spet jazuser posted image


OBRAZEC S1/1

Tam pri  UVELJAVLJANJU PRAVICE ZA NEGO IN VARSTVO OTROKA IN NADOMESTILA, kdo to izpolni, in    NAČIN IZRABE kdo to izpolni?



Malo mi prosim pomagajte.


Aja še nekaj kdaj dobiš nakazan denar po oddaji vloge? A ni bilo neko pravilo da so denar dajali samo na začetku meseca če si zamudil si čakal še en mesecuser posted image



Še enkrat če mogoče katera ve kaj več o teh prilogah?user posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 4651
   RE: decembrke 2008
12.10.2008 19:00:09   
Anonimen
Helow, punce!

Evo me, pa sem spet doma ... čez vikend smo bili na Mali Planini z mojim, pa njegovimi starši ter familijo od njegove sestre, pa z mojimi starši in smo se imeli prav super ... vreme je bilo nebeško, sam imam zdaj posledice na obrazu, kjer se mi pozna obris sončnih očal. Sem taka ko en rakun user posted image . Samo mi je pa prav pasalo malo hodit po svežem zraku, res!

Sem pa v petek pred odhodom s pomočjo grafoskopa že prenesla motiv na steno ... jutri moram it kupit samo še barve in pobarvat vzorček user posted image .

Joj, ve pa že kar pripravljate kuferček za v porodnišnico ali kaj?! Jao ... jaz pa sploh še nisem tam user posted image .

Meni tudi G nikoli ne reče da je toliko in toliko težka ... vedno reče samo, da je vse ok.

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4652
   RE: decembrke 2008
12.10.2008 19:12:51   
blackcoffee
IZVIRNO SPOROČILO: CIPRESA
Še enkrat če mogoče katera ve kaj več o teh prilogah?user posted image

user posted image  
žal.. 
kaj pa če bi isto vprašanje postavila pri glavnih temah foruma?


< Sporočilo je popravil blackcoffee -- 12.10.2008 19:23:10 >

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 4653
   RE: decembrke 2008
12.10.2008 20:08:18   
Anonimen
Cipresa, s tem vprašanjem sem se tudi jaz ubadala in obupala ... sedaj sem se pa odločila, da ko moj dobi papirje od računovodkinje, bova šla na CSD in tam ob pomoči izpolnila obrazce o konca ... se mi zdi, da bo tako še najbolj sigurno vse prav.

(odgovor članu blackcoffee)
  Neposredna povezava do sporočila: 4654
   RE: decembrke 2008
12.10.2008 20:13:51   
zverinca
ČER!!

kostanj se peče, mladič sicer še prepeva v postelji ampak bo zdej zdej omagala, jaz pa sem vas prišla pozdravit....

Cipresa: lej, pusti prazno kar ne veš, važno da imaš osnovne osebne podatke in plače, ostalo že lahko tam z referentko obkrožiš, sej kdo pa pozna in razume vso to terminologijo - nega, dopust, dodatek... user posted image ne vem, to je moj nasvet, tudi sama bom tako naredila....

Otika jaz sem pri prvem porodu ob 12h še pakirala torbo za sabo, se tuširala in mojga spotoma učila kako se film posname na fotoaparatu, ob 19h sem pa že rodila.. tko da mislim da bo tudi tokrat še cajt tik pred zdajci... ok, potrebne dokumente sem tudi v prvo imela na kupu in enako bom sedaj, ostalo pa lahko na brzino namečem v kup....

tako, sedaj pa tuš, tačas pa se kostanj speče...

jutri bo spet naval tu, je kar prazno čez vikende... ma sej je prov, sploh ko so zadnji sončni dnevi in jih je treba maksimalno izkoristiti!

lep večer žogiceuser posted image


_____________________________

Prijatelji so angeli, ki te dvignejo takrat, ko tvoja krila pozabijo leteti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4655
   RE: decembrke 2008
12.10.2008 20:28:37   
blackcoffee
IZVIRNO SPOROČILO: zverinca
...tako, sedaj pa tuš, tačas pa se kostanj speče...

hej, kako pečeš kostanj - v pečici - ali jih mož peče vuni, na standardni način?
če jih pečeš v pečici, me zanima kako jih predhodno pripraviš, ker jaz jih še nisem pekla na tak način.
pa kak dolgo in čas pečenja še zravn navedi. plizzzzz. user posted image

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4656
   RE: decembrke 2008
12.10.2008 20:39:17   
Anonimen
Sicer nisem zverinica, samo ti vseeno lahko zaupam naš "recept" za peko kostanja: vsakemu kostanju naredimo zarezo v lupino, na štedilniku segrejemo eno bolj staro ponev, kostanj stresemo gor in malo pokrijemo z pokrovko ... in nato, ko so kostanjčki pečeni (ko se zareze malo razširijo in je lupina na nekaterih delih pooglenela) jih za par minut zavijemo v vlažen servet, da se lažje lupijo in potem NAPAD!!! Mljask ... joj zakaj nimam nič kostanja doma, pa tak bi ga zdajle jedla!!!! user posted image

(odgovor članu blackcoffee)
  Neposredna povezava do sporočila: 4657
   RE: decembrke 2008
12.10.2008 20:40:08   
jagodinka
Čee lahko pridruzim pri kostanja... user posted image
Jaz ga spečem, kar v ponvi na plinu (nekje 20 - 25 minut) in je ful dober... Njami...

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 4658
   RE: decembrke 2008
12.10.2008 20:57:31   
blackcoffee
a tako?! no, hvala bom poskusila. sem pa mislila, da pečete kostanje v pečici... user posted image
torej ponev ni treba da ima luknje.


(odgovor članu jagodinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4659
   RE: decembrke 2008
12.10.2008 20:58:55   
zverinca
pečem ga v pečici, na 180, debelo uro, v pekaču, vsake toliko premečem.. na spodnjo polico pa ( predvsem širok) lonec vrele vode, da voda sproti hlapi, da ni presuh kostanj. Zarezo pa naredim jaz na obe strani ker se potem lažje lupi, pa vlažno krpo seveda... mmm, še mal pa bouser posted image

_____________________________

Prijatelji so angeli, ki te dvignejo takrat, ko tvoja krila pozabijo leteti.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 4660
   RE: decembrke 2008
12.10.2008 20:59:22   
zverinca
IZVIRNO SPOROČILO: blackcoffee

a tako?! no, hvala bom poskusila. sem pa mislila, da pečete kostanje v pečici... user posted image
torej ponev ni treba da ima luknje.




una ponev je sicer ok, sam je pol vse tumač umazano...


_____________________________

Prijatelji so angeli, ki te dvignejo takrat, ko tvoja krila pozabijo leteti.

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 4661
   RE: decembrke 2008
12.10.2008 22:18:46   
jagodinka
Jaz imam navadno teflonasto ponev, pa se fino spece....

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4662
   RE: decembrke 2008
13.10.2008 7:54:58   
Splet.Ka
Dobro jutro!

Kako ste kaj, user posted image ? Eno user posted image  za začetek dneva!

Me cel vikend ni bilo in sem prev vesela, da med najhujše tegobe spadajo kakšni krči v nogah in nesprečnostuser posted image . Da ni kakšnih novih popadkov, drugače bi se lahko preimenovale v oktobrkeuser posted image .

Mi smo preživeli čudovit vikend v hiški "pratašče". Ker smo iz bloka, nam dva dni zunaj pred hišo ogromno pomenita. Bili smo pa 2 dni v kratkih rokavih, tako je bilo toplo.

Aja, najedli smo se tudi kostanja, krvavic in zelja, tako da bom zdaj nekaj časa dala mir. Mi smo kostanj pekli v tisti ogromni okrogli posodi na elektriko...ki je lahko za pice, žar in podobno. In je bil super.

Priprave za dojenčka: Drage punce, jaz vas prehitevam po leviuser posted image . Sem v petek nabavila že zimsko kapico, ki jo bomo imeli za ven, pa kompletek za iz porodnišnice, pa 2 bodija na preklop (meni tisti za čez glavo niso bili všeč) in dvojne žabice do pasu. Kombinezončke že imam.

Konec tedna bomo prinesli tudi posteljico in jo sestavili, pa omare bodo začele funkcionirati (v sredo pridejo sestaviti novo spalnico) in potem prinesem stvari za user posted image  s taščinega podstrešja. In lupinico, blazino za dojenje, košek in tako naprej. Juhuhu!

Kaj imate v načrtu za danes? Jaz moram najprej ugotoviti, ali imamo kaj užitnega za pod zobuser posted image . Lep pozdrav!

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu jagodinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4663
   RE: decembrke 2008
13.10.2008 8:26:10   
pike
Dobro jutro,
pravkar sem pozajterkovala zdaj jo mahnem na en sprehod, pol pa v MŠ.user posted image

Splet.Ka - jaz že imam sobico v kompletu pripravljeno, manjkajo mi le še pleničke in kozmetika, pa kaka dekica. Pa mi vsak reče kako to, da imam že vse pripravljeno?

Glede kostanjev: tudi mi jih doma pečemo v pečici na cca. 190 C kako uro in nato zavijemo v časopisni papir in savjetko. Prej jih pa na eni strani prerežemo in mljask po njih.user posted image

Lep pozdrav,


(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4664
   RE: decembrke 2008
13.10.2008 8:32:42   
ninica04
Hej hej

Splet.Ka si me prehitela za kavico. Hvala, je bila pa dobra...

Včeraj smo na žalost preživeli skoraj cel dan doma, zdej ko sma se s tamalo komaj pozdravile, je pa moj zbolel, tako da sma samo z malo šle malo ven. user posted image user posted image

Meni se pa takkkoooo lušta pečenega kostanja.... njami, bo treba nekaj ukrenit. Samo doma v bloku ga res ne bi pekla. A nič ne smrdi in se kadi potem po stanovanju? Se spomnem v študentu ko smo ga pekli v kuhinjah je smrdelo in se kadilo vse po vprek. Pa tega res ne bi preizkušala doma v moji novi lepi kuhinji...user posted image user posted image

Še vedno ne urejam nič za bebico, razen da sem samo preložila cotke katere skupaj pašejo. Me pa še vedno čakajo v kleti da jih operem... No se pa z možem vsaj že pogovarjama o tem kje bo kaj... user posted image user posted image Vsaj nekaj.

Danes imamo v planu zdravnike, tamalo je treba peljat zobozdravniku da preveri če so njene dlesni že kaj boljše, jaz moram poklicat gin. da mi pripravi papirje za podaljšanje bolniške.... Ma sami dohtarji... Talo nosečnost jih pa imam še poln kufer. Skoz nekaj...user posted image

Spala sem spet ful slabo, tako da se bom danes potrudila da bom čim več na zraku. Prav smilijo se mi tiste ki morajo skoz počivati. Boge.

Mam pa še eno vprašanje, kako se je izteklo tekmovanje Miss Buši? Pa naša puca, če se ne motim je bila Sanja? Sem sicer malo gledala pa nikjer nič ne najdem? Mate ve kake novice?

Kaj boste kuhale? Jaz bom pekla perutničke, pire krompir in špinača.


(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4665
   RE: decembrke 2008
13.10.2008 9:03:36   
tejci01
ojla

splet.ka hvala ti za kavico, samo danes mi je bolj pasala velika skodelica čokolina. user posted image

Tudi jaz sem bolj slabo spala, kot zadnji mesec. Sem že pozabla kako je, če spiš celo noč brez vstajanja.
Danes ima pa moja nona 90 let, tako da bo malo praznovanja. Baje da bo tudi torta.user posted image

Zdaj se pa grem preobleč, ker sem še vedno v pižami in pol bom šla s sosedo malo na sprehod.

(odgovor članu ninica04)
Neposredna povezava do sporočila: 4666
   RE: decembrke 2008
13.10.2008 9:46:12   
zverinca
dobro jutro

veste koga sem imela pa jaz sedaj na obisku?? eno leto staro frčafelco kako je to micenooo, človek kar pozabi.... je bila v varstvu pri meni za eno uro....

Spletka, se mi je zdel da neki šiba mimo mene no pa sej ti me lahko prehitiš, jaz imam PDP šele konec decembra... mi je pa ravno prejle poštar prinesel aventov sterilizator, ki sem ga kupila na ebayu rabljenega (8€ s poštnino vred)... namreč v prvo sem dojila le 4mesece, pa smo morali flaške prekuhavat, sedaj sem pa tega ugodno dobila in sterilizira res hitro (2min v mikrovalovki). Tako da nekaj pa le imam tudi že jaz za mladičkauser posted image

Spanje: jaz sem danes prebedela od 2-4h, pa sem kar knjigo brala dokler me ni zmanjkalo, kaj pa čem, v luft gledat....

Ninica fajn uštimi pri zdravnikih!! ni fino letat, jaz imam srečo da so mi podaljšali bolniško do porodniške, da imam vsaj s tem mir...

sedaj pa moram malo pospravit, perilo prat, posesat, saj se kar pozna ko smo imeli psička v varstvu...

lep dan, pridem vas pa še kej pozdravit!


_____________________________

Prijatelji so angeli, ki te dvignejo takrat, ko tvoja krila pozabijo leteti.

(odgovor članu tejci01)
Neposredna povezava do sporočila: 4667
   RE: decembrke 2008
13.10.2008 9:53:14   
katja_p
Dobro jutro tud od mene!

Za mano naporen in prijeten vikend - seveda brez kostanja ni šlo user posted image  Danes pa jutri bo pa tud bolj pestro, tako da bom bolj malo tle gor.

A se kteri dogaja, da ponoči, ko spi na hrbtu, da jo rahlo boli zgornji del trebuha? user posted image  To se je men dans naredilo, ko se pa uležem na bok, je pa OK - no, razn da me user posted image  pol včasih zbrca.

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4668
   RE: decembrke 2008
13.10.2008 10:00:42   
bibabuba
Pozdravljene!

Pri nas tudi že malce perem in zbiram na kup za dojenčka. Mi je prav fajn.

Tiste, ki pričakujete drugega ali tretjega ... ali bo starejši kaj dobil od novorojenčka? Kot darilo? Takrat, ko sem bila prvič noseča so to ene prakticirale ...

Lp

_____________________________

Kličem sonce!

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 4669
   RE: decembrke 2008
13.10.2008 10:00:58   
5ra_28

IZVIRNO SPOROČILO: CIPRESA

Prosim malo pomoči!!!!!! z vlogami nisem čisto na jasnem


Pri PRILOGI S-1:  Me zanima kako obkrožimo tam pri

Seznanjem sem, da bo mati/oče/druga oseba izrabila
porodniški dopust
očetovski dopust
......

Ta obrazec je za izpolnit za delodajalaca, tako da ali jim javiš, kaj vse boš koristila, ali pa jim kar ti obkrožiš. Jaz sem jim kar obkrožila porodniški dopust in dopust za nego in varstvo. Tam ko pa piše ''od...'' pa sem jim vpisala datum začetka porodniške, da vejo, zraven pa sem jim priložila kopijo potrdila o PDP, da si lahko sami izračunajo da sem napisala pravi datum. Gor pa je napisano vse, ker je ena in ista pola za mamice in očke.

kako to izpolnim, kako ve obkrožate? Porodniški dopuat bom izrabila jaz, očetovski dopust bo izrabil mož, dopust za nego in varstvo spet jazuser posted image

Torej na tej poli, ki gre k tvojemu delodajalcu, izpolniš sam za sebe. Oče bo očetovskega obkrožil na svojem listu.


OBRAZEC S1/1

Tam pri  UVELJAVLJANJU PRAVICE ZA NEGO IN VARSTVO OTROKA IN NADOMESTILA, kdo to izpolni, in    NAČIN IZRABE kdo to izpolni?

Ti izpolniš .Zgoraj tvoji podatki in TRR ne pozabi, če se odločiš za denar! Izpolni le oče, če ti ne boš. V glavnem, ne moreta oba dat vloge za pomoč. Škoda, a ne??!! user posted image
 
Če že imaš otroke, ki jih uveljavljaš, spodaj napišeš podatke.
 
Na naslednji strani imaš, če hočeš porodniško podaljšat, torej to pustiš prazno.
 
Spodaj pa imaš na izbiro, kako bo izkoristila porodniški dopust. Jaz imam normalno. Polna odsotnost, 40 ur /tedensko in v celoti. Lahko pa delno ti, delno oče, ali pa 20ur/teden, če si recimo tako zaposlena.
Spodaj datum in podpis in finito!



Malo mi prosim pomagajte.


Aja še nekaj kdaj dobiš nakazan denar po oddaji vloge? A ni bilo neko pravilo da so denar dajali samo na začetku meseca če si zamudil si čakal še en mesecuser posted image

Če oddaš vlogo v prvih par delovnih dni na začetku meseca, recimo do 3. (sam ne vem kak je točno in odvisno kdaj pride vikend), dobiš nakazano še isti mesec 15. Tako je mislim da zverinica dobila podatek ta mesec (mislim, da ona, nisem sigurna). Pa še to je nenapisano pravilo. Za vse ostale vloge, dobiš denar 15. v naslednjem mesecu. Za zavitke pa BAJE v roku 14-dni. Tako pa piše v priročnikih, kako pa je uradno, pa ne vem.








_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 4670
   RE: decembrke 2008
13.10.2008 10:01:49   
5ra_28
Lahk da si si že kje sama poiskala informacije, sam me včeraj ni bilo nič gor na RR. En dan me ni, pa je že kaos. HEHHEHEHE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 4671
   RE: decembrke 2008
13.10.2008 10:03:38   
lonja
Jutroooo še od mene,

no, zdej sem pa res zgleda na zadnjem mestu pri pripravljanju stvari za user posted image , kaj čem. Čez vikende smo v glavnem leteči in ni nekega odvečnega časa, čez teden pa po službi zmanjka volje in energije za pripravljenje. No, tak tempo bo le še ta in drug teden, potem vas vse ujamem in nadoknadim zamujeno user posted image .

Sem pa privlekla iznad omare eno veliko torbo in noter našla še Vir vložke in une hecne mrežaste gatke za v porodnišnico. Upam, da to kej ne pomeni....user posted image .

Mala M brca 100 na uro, prav tako konkretno prekladanje je to zadnjih nekaj dni. Spim pa kt ubita, čim imam kako prosto uro čez dan, jo tudi izkoristim za spanje. Grem pa še vedno velikokrat na WC, predvsem ponoči, čeprav se je mala M že kao obrnila navzdol. Zgleda da zdej z glavico ''nabija'' v moj mehur user posted image .

Zverinca, mi smo se tudi včerja zvečer kostanja najedli, me je pol do dveh zjutraj fejst tiščalo v trebuhu, je bilo zgleda preveč....user posted image .

Papirje pa tudi jaz počasi že lovim skupaj...še malo...pa bo.

Lep dan vsem skupaj.

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4672
   RE: decembrke 2008
13.10.2008 10:07:28   
zverinca
IZVIRNO SPOROČILO: lonja



Zverinca, mi smo se tudi včerja zvečer kostanja najedli, me je pol do dveh zjutraj fejst tiščalo v trebuhu, je bilo zgleda preveč....user posted image .



mene je pa pri ledvicah vse nekaj tiščalo in zato nisem mogla spatuser posted image


_____________________________

Prijatelji so angeli, ki te dvignejo takrat, ko tvoja krila pozabijo leteti.

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 4673
   RE: decembrke 2008
13.10.2008 10:16:35   
5ra_28
IZVIRNO SPOROČILO: zverinca


Otika jaz sem pri prvem porodu ob 12h še pakirala torbo za sabo, se tuširala in mojga spotoma učila kako se film posname na fotoaparatu, ob 19h sem pa že rodila.. tko da mislim da bo tudi tokrat še cajt tik pred zdajci... ok, potrebne dokumente sem tudi v prvo imela na kupu in enako bom sedaj, ostalo pa lahko na brzino namečem v kup....



Joj, zverinca, komaj smo Blackcoffee pripravle, da bi šla mal pogledat za voziček ali pa še kaj nabavit, zdaj pa si ji spet dala upanje, da lahko vse zadnji dan porihta, na poti ko gre rodit. Ajajaj!! user posted image user posted image user posted image

Upam, da ne zameri nobena. Sam ta mesec pa je res tema problemi, bolčeine tam in tu, pa paše, da se mal nasmejimo.  A ne?? user posted image

Ve se že 3 tedne pogovarjate o kostanju, meni pa se ga letos sploh ne lušta!!! Je pa bil res lep vikend, sončen in jesensko obarvan. Sem bila kar dost na sončku in na sprehodih. Mogoče pa tudi zato spim od večera do jutra, kot ubita. Danes sem spala spet do 9h!!!

Jaz pa na hrbtu sploh več ne morem spat. Lahko se vležem, pa mal ležim, sam mi teža potem pritiska, pa se kar obrnem na bok. Še dobro, da imamo dva, drugače bi eden bil že kaput. user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4674
   RE: decembrke 2008
13.10.2008 10:19:34   
nadya
Jutro!

Vidim da ste se vse s kostanjem sladkale user posted image . Mene pa dons moj pelje v center na kostanj, pa tako fajn vdušje je v centru.... Komaj čakam. Mu težim že ene dva tedna. Pa tudi tak občutek imam, da se bom še ene 4t v avtu vozila pol pa konc. A še kero moti vožnja v avtu? Mene spravlja ob živce, vse me boli, trebuh mi otrdeva....user posted image user posted image

Katja_p: ja mene začne ponoči tudi buši bolet. Če sem na hrbtu sicer ne, če pa predolgo časa ležim na boku, mepa začne cela stran bolet, pa še trebuh zraven. Dans sem spet spala za en k.........user posted image

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: 13 osupljivih fotografij poroda
Fotografinja Leilani Rogers že skoraj pet let ustvarja fantastične slike poroda in dojenja. Delila je zbirko nekaterih n...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?