|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  167 168 [169] 170 171   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 10:48:32   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: lara light
Toxo od Matta?!?! ?potem je z mano konc!user posted image

.......joj ja.............

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4201
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 10:50:41   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: lara light


Mismis, sem šla na krvni in je 592,4 mislim, da je to ok. Kaj pravite?

Samo kot kontra info, v bolnišnici šempeter je ta test 14,65 eur...mislim, da ste tu pravile o nižjih cenah.
Če nimaš znakcov je to normalno, saj nisi imela stimulacije. Navijam 320/h!user posted image




ma to je super rezultat, mislim sicer, da se je prijel samo eden, ampak nikoli ne veš.
Drugače pa čestitke, sedaj si res potrejena srečka nosečka. Lepo uživaj svojo nosečnost, pa čimmanj slabosti.user posted image user posted image


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4202
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 10:51:51   
mismis
Kajsica, samo 5 DVD-jev. Zaenkrat je samo 5 filmov zunaj, naslednji pride leta 2009, komaj čakam.

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4203
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 10:53:56   
lara light
Mis, hvalauser posted image ...pravzaprav hvala enakouser posted image .
Meni se zdi, da je podobo vrednost imela Abra, če se prav spomnim in je bil potem eden....ne vem pa, upam, da se mi javi, kdaj je delala test, veš ti mogoče? 14 dan?

Punce, mislim, da sploh ne dojemam.

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4204
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 10:55:19   
Abra
Lara, danes je 14 dni od et, ki je bil 2. dan, kajne? Meni diši na user posted image user posted image user posted image Če bi bil et 5. dan, bi bil pa to ziher en. Ata je pa res za vsako tko vesel, kot da bi on na palčko lulal user posted image V Šempetru so pa res dragi. Mislim, da sem jaz plačala neki čez 11 eur.

Zarja, sej še ne veš, boš po drugi tbl že čutla user posted image

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4205
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 10:56:27   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Mis, hvalauser posted image ...pravzaprav hvala enakouser posted image .
Meni se zdi, da je podobo vrednost imela Abra, če se prav spomnim in je bil potem eden....ne vem pa, upam, da se mi javi, kdaj je delala test, veš ti mogoče? 14 dan?

Punce, mislim, da sploh ne dojemam.


če se ne motim, je imela zelo podobno vrednost Hedi, ampak ona je delala test 12. dan, ji je pa do 15. dne narastel za dvojno, tam nekje 1072...čeprav so vsi mislili, da ima enega, so na koncu ugotovili, da nosi dva francečlka.
Zato pa pravim, da nikoli ne veš.


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4206
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 10:57:18   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: lara light
Shuka torpedirauser posted image ...Shukico lepo ubogat, vsi po vrsti..razen pri pivu previdnouser posted image ...dej mi povej prosim za kaj gre z UZ, kaj ti ga nočejo naredit? Shuka, maverick!!! Točno ta me je učil poljubljanja! In kako mu je šlo?! Še danes znamuser posted image user posted image user posted image

Sem šla na krvni in je 592,4 mislim, da je to ok. Kaj pravite? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja jest lohka rečem, da ko sem Estrofem jemala sem 1 teden vsak dan par pirov spila in še na dan UZ-ja pri atu sem bla mal nažgana user posted image user posted image user posted image , sam ne mu tega povedat, je bil pa z mojo sluznico zelo zadovoljen user posted image .

JEst ne priporočam alkota v času postopka, a je to men pomagalo al ne ne vem, sam prjel se pa je. Sej en primer ni noben, sem bla pa v postopku tolk relax kot še pri nobenem, ni čudno če sem bla pa skoz nažgana od piva user posted image user posted image user posted image

p.s. otroci, to ni dobronamerna reklama in tega ne poskušajte doma brez nadzora.user posted image user posted image user posted image

Za hormonček pa user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4207
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 10:58:37   
lara light
Abra, ja v torek punk v četrtek et, dva dni torej. DVA bi lahko bila praviš?? Nimam besed.
Samo, da bo srček in potem vse ok. To si vse želimo. Če bosta dva, pa tudi prav. Dvojčkov smo pri naši hiši vajeni.user posted image
Hvala ti, Abra.user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 4208
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 10:58:52   
Abra
Lara, jaz sem tudi delala test 14 dan, pa je bil et 5. Pa takrat sta bla še oba, en je pol voljo zgubil, na uz se je vidla še ena pikica.
Ti verjamem, da še ne dojemaš user posted image počasi, najprej prvi UZ in pol naprej. Jaz sem sproščena (se mi zdi) šele en teden, od morfologije.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4209
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 10:59:32   
Shuka
Kajsica - še malo pa finalni del špikanja, sej bo hitro minilo, boš videla, zdej se vleče ampak pol k bo konec boš pogledala nazaj pa si rekla, sam da je mimo.user posted image user posted image

Gigi - user posted image , kr tko za dober dan ti moja workoholičarkauser posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4210
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 11:01:00   
Abra
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Abra, ja v torek punk v četrtek et, dva dni torej. DVA bi lahko bila praviš?? Nimam besed.
Samo, da bo srček in potem vse ok. To si vse želimo. Če bosta dva, pa tudi prav. Dvojčkov smo pri naši hiši vajeni.user posted image
Hvala ti, Abra.user posted image


En znak je tudi ta, da je bil testek že zgodaj pozitiven user posted image bomo počakali do uz, kdaj ga imaš? Srček bo pa ziher, vprašanje samo en ali dva user posted image

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4211
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 11:01:19   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Mis, hvalauser posted image ...pravzaprav hvala enakouser posted image .
Meni se zdi, da je podobo vrednost imela Abra, če se prav spomnim in je bil potem eden....ne vem pa, upam, da se mi javi, kdaj je delala test, veš ti mogoče? 14 dan?

Punce, mislim, da sploh ne dojemam.


če se ne motim, je imela zelo podobno vrednost Hedi, ampak ona je delala test 12. dan, ji je pa do 15. dne narastel za dvojno, tam nekje 1072...čeprav so vsi mislili, da ima enega, so na koncu ugotovili, da nosi dva francečlka.
Zato pa pravim, da nikoli ne veš.



Menda se ta vrednost iz ure v uro spreminja....kakorkoli, sem presrečna!user posted image
Zdaj pa malo za spremembo delat! user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4212
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 11:03:25   
Abra
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka
p.s. otroci, to ni dobronamerna reklama in tega ne poskušajte doma brez nadzora.user posted image user posted image user posted image


Glej, da boš do takrat, ko bo otroček že znal srfat, vse sledi prikrila user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4213
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 11:03:48   
ledenka
lara user posted image  super rezultat!!! a 2. se neseš pokazat user posted image  joj, sem radovedna, kaj bo uz pokazal user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4214
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 11:06:40   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: Abra

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka
p.s. otroci, to ni dobronamerna reklama in tega ne poskušajte doma brez nadzora.user posted image user posted image user posted image


Glej, da boš do takrat, ko bo otroček že znal srfat, vse sledi prikrila user posted image user posted image user posted image


sicer bom tud jaz tule neki pripomnila... tolk alkota, kot sem spila v avgustu, ko se je prijelo, tud že dolgo nisem user posted image  vinček na morju (no, to je bila bolj predpriprava), pa par piknikov, ki niso bili ravno trezni user posted image user posted image user posted image  tko da je morda nekaj na tem???

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 4215
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 11:06:45   
KIWI
Čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tudi iz moje strani Lara, pa lepo se čuvaj.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4216
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 11:07:14   
mandreja
Najprej en pozdravček vsem skupaj!

Sem s punkcije in dr. D je res car (a ne mismis user posted image ), mi je tko naredu da me je bolel pol manj kot prejšno rundo in od sedaj samo še njega hočem (čeprav upam da ga ne bom več rabila, ker želim akcijo uspešno zaključit user posted image )
Pridelala sem jih pa 12 (stara koka ni sam dobra supa, ampak še jajca dobr nese user posted image ), je rekel dr. da jih je pal malo več kot piše na listu user posted image
Zdej samo upam da se bodo dobro ujeli z migetači in da mi kaj ostane še za zmrznit.



(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4217
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 11:08:52   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: Abra

IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Abra, ja v torek punk v četrtek et, dva dni torej. DVA bi lahko bila praviš?? Nimam besed.
Samo, da bo srček in potem vse ok. To si vse želimo. Če bosta dva, pa tudi prav. Dvojčkov smo pri naši hiši vajeni.user posted image
Hvala ti, Abra.user posted image


En znak je tudi ta, da je bil testek že zgodaj pozitiven user posted image bomo počakali do uz, kdaj ga imaš? Srček bo pa ziher, vprašanje samo en ali dva user posted image


Čez 14 dni, 2.10. pri Rešu! Dolga bo...hvala, hvala, 1000x hvala vsem za vse spodbude!
Odkar sem prvič prišla na rr je že kar nekaj časa, od l. 2006 sem imela drugi nick...hočem povedat, veliko ste me naučile, veliko strahov izbrisale in moja pot k nosečnosti je bila zaradi rr-jevk veliko, veliko lažja. user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 4218
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 11:09:53   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

lara user posted image  super rezultat!!! a 2. se neseš pokazat user posted image  joj, sem radovedna, kaj bo uz pokazal user posted image


kako si želim, da bi poročala lepe novičke, kot si jih tiuser posted image user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4219
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 11:10:01   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Abra

IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Abra, ja v torek punk v četrtek et, dva dni torej. DVA bi lahko bila praviš?? Nimam besed.
Samo, da bo srček in potem vse ok. To si vse želimo. Če bosta dva, pa tudi prav. Dvojčkov smo pri naši hiši vajeni.user posted image
Hvala ti, Abra.user posted image


En znak je tudi ta, da je bil testek že zgodaj pozitiven user posted image bomo počakali do uz, kdaj ga imaš? Srček bo pa ziher, vprašanje samo en ali dva user posted image

jaz kr za dva navijam........user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 4220
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 11:11:05   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: lara light


Čez 14 dni, 2.10. pri Rešu! Dolga bo...hvala, hvala, 1000x hvala vsem za vse spodbude!
Odkar sem prvič prišla na rr je že kar nekaj časa, od l. 2006 sem imela drugi nick...hočem povedat, veliko ste me naučile, veliko strahov izbrisale in moja pot k nosečnosti je bila zaradi rr-jevk veliko, veliko lažja. user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4221
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 11:11:12   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Abra

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka
p.s. otroci, to ni dobronamerna reklama in tega ne poskušajte doma brez nadzora.user posted image user posted image user posted image


Glej, da boš do takrat, ko bo otroček že znal srfat, vse sledi prikrila user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 4222
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 11:11:58   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: mandreja

Najprej en pozdravček vsem skupaj!

Sem s punkcije in dr. D je res car (a ne mismis user posted image ), mi je tko naredu da me je bolel pol manj kot prejšno rundo in od sedaj samo še njega hočem (čeprav upam da ga ne bom več rabila, ker želim akcijo uspešno zaključit user posted image )
Pridelala sem jih pa 12 (stara koka ni sam dobra supa, ampak še jajca dobr nese user posted image ), je rekel dr. da jih je pal malo več kot piše na listu user posted image
Zdej samo upam da se bodo dobro ujeli z migetači in da mi kaj ostane še za zmrznit.





Seveda se bojo, odličen rezultat! Bravo! Navijam za naprej!user posted image

Kiwi hvalauser posted image ...kmalu me (ti znova) ujameš!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu mandreja)
Neposredna povezava do sporočila: 4223
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 11:12:20   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: Abra

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka
p.s. otroci, to ni dobronamerna reklama in tega ne poskušajte doma brez nadzora.user posted image user posted image user posted image


Glej, da boš do takrat, ko bo otroček že znal srfat, vse sledi prikrila user posted image user posted image user posted image


sicer bom tud jaz tule neki pripomnila... tolk alkota, kot sem spila v avgustu, ko se je prijelo, tud že dolgo nisem user posted image  vinček na morju (no, to je bila bolj predpriprava), pa par piknikov, ki niso bili ravno trezni user posted image user posted image user posted image  tko da je morda nekaj na tem???

mogoče bodo pa to tud v teh centrih začeli počas prakticirat...Boško bo pa sponzor reklam....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4224
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 11:12:36   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

lara user posted image  super rezultat!!! a 2. se neseš pokazat user posted image  joj, sem radovedna, kaj bo uz pokazal user posted image


kako si želim, da bi poročala lepe novičke, kot si jih tiuser posted image user posted image


seveda jih boš! negativne misli si izbij iz glave, pa bušija pobožaj tu in tam, ko se spomniš user posted image  verjela pa itak še dolgo ne boš user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  167 168 [169] 170 171   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  167 168 [169] 170 171   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ali lahko zanosim med menstruacijo?
Če ste imeli nezaščiten spolni odnos med ali takoj po menstruaciji in bo vaša ovulacija nastopila čez pet dni, lahko zan...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?