|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  152 153 [154] 155 156   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 14:27:15   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Pa jaz pa nisem dobila nobene slikce, ko sem dobila rezultate.......user posted image user posted image user posted image ......so takrat kaj šparali al kaj.......
Za zmrznjenčke tud jest nisem dobila nobene slikce, sam za ET tiste k so mi vstavili. Sej bojo uni UZ-ji tolk lepši k boš črvička vidlauser posted image user posted image


Shuki moja kaj bi jaz brez tebe.....user posted image
Ne vem, ne vem, težko bi blo user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3826
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 14:28:22   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1
Jst sem se pa ostrigla user posted image . Velik.

daj da te vidimo......user posted image user posted image user posted image
Ja dej, da te vidimo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3827
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 14:31:58   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Pa jaz pa nisem dobila nobene slikce, ko sem dobila rezultate.......user posted image user posted image user posted image ......so takrat kaj šparali al kaj.......
Za zmrznjenčke tud jest nisem dobila nobene slikce, sam za ET tiste k so mi vstavili. Sej bojo uni UZ-ji tolk lepši k boš črvička vidlauser posted image user posted image


Shuki moja kaj bi jaz brez tebe.....user posted image
Ne vem, ne vem, težko bi blo user posted image user posted image user posted image

brez zaje.bancije res bi blo!!!!!

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 3828
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 14:34:16   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Pa jaz pa nisem dobila nobene slikce, ko sem dobila rezultate.......user posted image user posted image user posted image ......so takrat kaj šparali al kaj.......
Za zmrznjenčke tud jest nisem dobila nobene slikce, sam za ET tiste k so mi vstavili. Sej bojo uni UZ-ji tolk lepši k boš črvička vidlauser posted image user posted image


Shuki moja kaj bi jaz brez tebe.....user posted image
Ne vem, ne vem, težko bi blo user posted image user posted image user posted image

brez zaje.bancije res bi blo!!!!!
Ah dej no, k mi bo še nerodnouser posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3829
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 14:35:52   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Pa jaz pa nisem dobila nobene slikce, ko sem dobila rezultate.......user posted image user posted image user posted image ......so takrat kaj šparali al kaj.......
Za zmrznjenčke tud jest nisem dobila nobene slikce, sam za ET tiste k so mi vstavili. Sej bojo uni UZ-ji tolk lepši k boš črvička vidlauser posted image user posted image


Shuki moja kaj bi jaz brez tebe.....user posted image
Ne vem, ne vem, težko bi blo user posted image user posted image user posted image

brez zaje.bancije res bi blo!!!!!
Ah dej no, k mi bo še nerodnouser posted image


no pa poglej kako si luštna potem....

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 3830
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 14:38:43   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

Ah dej no, k mi bo še nerodnouser posted image


no pa poglej kako si luštna potem....
user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Shuka -- 16.9.2008 14:39:30 >


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3831
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 15:09:38   
hedviga
Netka, ja mislim da vem, mal roza pa pirsingi pa to... In ne ti mene zdej hecat. Kakšna tvoja pupa???????????????????
Pa tist ni tvoja pupa!!!!!???? jest sem mislila, da sta dve kolegici, tamle konc srednje šole k sta šle skup h ginekologu.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sej ne morm verjet!! Ja kolk si pa stara dušo moja?
Evo čisti šok, ampak babnice, zdej vam je pa nepristranska opazovalka jasno povedala, da je moj trebuh mejčkn!!  user posted image user posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 3832
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 15:25:24   
sonček33
Hedviga - a ne no, tale naša Netka zgleda glih za ene 25. jah nič, mladostna je ni kej.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 3833
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 15:33:56   
lučka 25
Punce, ssem že nazaj iz službe. Čeprav priznam, da sem šla poo daljši poti domov, taki s postanki.user posted image


obi, super za stopko. V četretk pa spet akcija. user posted image  user posted image  user posted image


mandreja, mirno roko ti želim, naj stopka lepo špikne. user posted image


zarja,še glas naj pride nazaj., pa bo. Potem bo ppa že čas za user posted image


Shuka, čim manj mraza, čim več veselja s pikico in pridne sosede.user posted image


mojsonček, jaz sem danes 38 dan.

Imam pa že 2 dni močne izcedke temno rjave barve, pa kar malo grejo majhni ali večji koščki ven. Kot, da bi billa šibka user posted image , ki je pozabila, da mora biti rdeče baarve. A je to normalno po vseh teh hormonih?


gigi, hvala za  za informacije,  zemljvide. Zdaj pa niam možnosti, da se izognemuser posted image


mismis user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  za user posted image  user posted image . Lepo ju grej in čuvaj, testek naj pa lepo pokaže user posted image user posted image , kot lari. Po tretjega user posted image  boš pa tako in tako prišla čez 2 leti, ko bosta user posted image  user posted image  že dovolj velika.user posted image


baci user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  za user posted image . Lepo ga grej in čuvaj, testek pa naj pokaže user posted image  ali user posted image . user posted image


Vse ostale, vsem želim en lep  dan, da se bi lepo grele v objemu svojega drageag, da bo dan še naprej lep in poven lepih trenutkov. Zdaj grem pa spet na teren, pa se beremo in pišemo zvečer. user posted image


(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 3834
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 15:34:26   
lučka 25
Sem morala vse zbrisat, ker mi je kar dvakrat poslao isti post. Kaj ga jaz serjem ali RR? Vsak po malo. user posted image

< Sporočilo je popravil lučka 25 -- 16.9.2008 15:35:30 >

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3835
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 15:38:31   
zarja1
Lučka to so te res hormoni zdelali, če pa bo se še vleklo nekaj dni, pa pojdi raje G se mal pokazat naslednji teden. Ziher je vseen ziher.user posted image

Daj Gigi to fotko, ker sem čist radovedna ratala....,

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 3836
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 15:39:12   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

Ah dej no, k mi bo še nerodnouser posted image


no pa poglej kako si luštna potem....
user posted image user posted image

no pa si me utišalauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 3837
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 16:16:53   
arneja
Shukica, a lahko jaz šele zdajle eno tvojo kavico user posted image ? Bi ta oranžno, če lahko user posted image .

Haha, Nokec, da bi otročički videli, kaj ata v mamo rine user posted image ? No, vsaj to me ne skrbi user posted image . Joj, da pikice že gnezdijo, jaz pa nisem prav nobenih zbodljajev čutila user posted image ?

Obayifo, naj bo stopka nocoj čimanj pekoča, jutri pa da v Gradcu naredijo, kar morajo narediti, čimbolje user posted image .

Kalina, za 20 kg si shujšala? Uau, to je pa res ogromno user posted image . Kako ti je pa to uspelo?

Zarja, sta tudi tebi imeni všeč user posted image ? Naj čez vikend user posted image  res pridne, do takrat pa še veliko slončkastih užitkov user posted image .

Oktavija, kako si ti? Sta se s tvojim pobotala user posted image ?

Kiwi, verjetno tudi zaradi hladnega vremena tako dobro spimo. Joj, srečnica, da te je včeraj parkrat fino zašpikalo user posted image . Mene ni, pa zdaj že malo paniko naganjam user posted image .

Hedviga, super za super pikici in nove hlače user posted image .

Kajsica, nič več špikic ne omenjaš, kar verjetno pomeni, da si jih že skoraj brez problema daješ user posted image .

Mandreja, tudi tvoja stopka naj bo čimmanj pekoča, v četrtek naj pa najdejo tudi tista dva izgubljena folikla user posted image .

Mojsonček, ja, stopka je res pekoča zadeva. Čeprav je bil meni tudi Menogon full tečno dajati. Joj, kako luštno je prebrati, da te je ta mičken na Suprefakt spominjal user posted image . Jutri bo pa zate ogromno pestk stisnjenih user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 3838
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 16:28:53   
arneja
Gigi, tista B-terapija se pa dobro sliši, bi jaz tudi šla. Kam pa to hodiš? Ampak 8-krat na WC, ta je pa huda user posted image .

Netka, super sta to z dr. D-jem zrihtala user posted image . Se zares splača vztrajati user posted image .

Ozone, nazadnje sem imela tudi jaz že tako hitro test, pa mi je bilo brez veze, ker sem se potem zanašala na to, da je minus samo zato, ker je še prekmalu. Jaz bom mogoče kar do Reškovega datuma čakala. Bo takrat že 30. dan mojega cikla, tako da bo rezultat siguren user posted image .

Nokes, nam zaupaš, katera imena imaš izbrana user posted image ?

Abra, ti si pa čisto v delo padla?

Mismis, bravo za odmrznjena borčka, pa za tistega, ki ga odmrzovanje šele čaka čez dve leti user posted image . Zdaj pa kar počivajte pa se stiskajte user posted image . Pa na desnem boku, ne user posted image ?

Zvezdica, jutri boš pa spet pikeca videla, potem pa hitro še nam slikco nalimat, prav user posted image ?

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3839
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 16:30:40   
netka34
bRAVO hEDVIGA!!ojej, sori k kričim!

Ja uno roza (tko sm se slabo počutla v tisti roza!!user posted image user posted image user posted image , sm bolj na vojaško drugač udarjena!), sm bla js, uno zravn pa moja pupa. No, lah si pogledate moja škrata v albumu...od danes!!

Hvala, no, k me tko hvalte! Čist farbam!!!user posted image user posted image

Ma ja, ma kolk si noseča, pa še za dva....ma res si suhica!!super, manekenska!


_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 3840
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 16:42:36   
sonček33
Netka -evo poslani vitaminčki za tvojega... A ti si tut na vojaško? Ja pol sva pa že dve.

< Sporočilo je popravil sonček33 -- 16.9.2008 16:45:34 >


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 3841
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 16:44:12   
ledenka
user posted image  grem domov... spat... matr, me utruja user posted image

se kaj tipkamo zvečer, punce!



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3842
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 16:52:54   
arneja
Baci, nič biti žalostna, če si dobila samo enega pikeca. Je pa zelo lepa blastocistica, moj pravi, pica user posted image . Si verjetno še pod 30. stara, ne user posted image ? Pa še dva zamrznjenčka imaš, to je super user posted image . Kolikor jaz razumem, če se naj bi moje pikice že danes gnezdile, ko je 5. dan, potem naj bi se tudi tvoja user posted image . Kar pridno ne desnem boku leži user posted image . No, če je pa tebi sestra rekla, da se bo vgnezdila nekje danes ponoči, potem imam pa jaz še nekaj ur časa user posted image .

Zarja, ti pa verjetno zato nisi dobila slikice, ker ti ET-ja niso naredili. Jo boš pa zdajle dobila, samo da bedna user posted image  pride user posted image .

Uau, Kiwi, sem šla zdajle še tvojo pikico gledat in je že fuuuuull razvita za 2. dan user posted image . Tako da ti lahko kar začneš uživati v misli, kako lepo boš plusek nalulala user posted image . Se je pa tvoja Schumi celica očitno že en dan prej kot navadno vgnezdila user posted image .

Gigi, super za pogum in veliko potriženih lask user posted image . Kaj vas pa zdaj popade, da se vse tako drastično spreminjate user posted image ?

Jaz spet šibam. Se beremo jutri user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 3843
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 17:03:25   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Jst sem se pa ostrigla user posted image . Velik.



a res, a zgleda hudo? user posted image


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3844
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 17:07:20   
mlinčka
Ojla, čvekule user posted image !


Od včeraj nisem še nič brala, tko da se že vnaprej pardoniram, če kaj pomembnega izpustim user posted image .

Sam tolk se javljam da:

  • čestitam Lari Light (juhej, Larči!!!),
  • čestitam Gloriji za malega Nikca (mislim da še nisem user posted image )
  • vam povem, da ste čist nore in vas komi še dohajam user posted image ,
  • da se opravičim za situacijo z Mostecom, ampak sem par deset strani nazaj pojasnila svojo dilemo in se obvezala, da Mostec definitivno enkrat bo pa magari za vozičkanje,
  • da se mišmiš zahvalim za unga Miliča zanč, ampak me res ni blo doma, da bi me zbezal na plano,
  • da vam povem, da so mi kar solze v uč stopile, k sem vidla, kak žur sem zamudila v petek user posted image ,
  • da Gretko povprašam, če je dobila zadnji ZS (od 12. 9.) in preverila nakazilo,
  • pa... sigurno še kej pa zdele ne vem,
  • pa da vas mam vse rada in se veselim petkaaaa user posted image !!!! 

Se probam še kej javit!

Lepo se (s)mejte!!!

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3845
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 18:02:28   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Lučka to so te res hormoni zdelali, če pa bo se še vleklo nekaj dni, pa pojdi raje G se mal pokazat naslednji teden. Ziher je vseen ziher.user posted image



Ja, res so me zdelali. Če se bo še tako vleklo naslednji teden, bom šla pa res h G, da pogledamo kaj je narobe.  Naj germ k svojemu, a naj kar Reša uhopsam?

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3846
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 18:04:51   
lučka 25
arneja, nič bat. Pikici sta v redu in kmalu boš na testu zagledala user posted image .  Me  vse tako stiskamo pesti, da mora vsem akterkam uspeti. user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 3847
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 18:06:52   
lučka 25
kalina, kar 20kg? Bravo, pridna punca. Mene tudi še to čaka.  Sem še na začetku, a počasi bo. Bo pa to zelo pripomoglo k večjemu uspehu pri postopku. Boš videla, da je bilo to zelo dobro za tebe iin bodoče user posted image user posted image ...

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 3848
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 18:08:01   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

user posted image  grem domov... spat... matr, me utruja user posted image

se kaj tipkamo zvečer, punce!




Te že nosečniška utrujenost in zaspanost daje? user posted image

Ti samo lepo počivaj, pa bo.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3849
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 18:14:55   
netka34
Ja sonček ti si pa turbo!!

Hvala ti, res!

Ja, ja, sm js še ornk iz cajta partizanov!!user posted image user posted image
Zato roza...user posted image user posted image
To je bl za une mlade rejverke user posted image user posted image user posted image , ne pa za nas, ki smo odraščale ob rocku, he he..

Baci iiiiiiiiiiiii, slikca....js bi tut! Ampak za to morm pa v mb, al pa h atu, ane, ste rekle... No, mogoče nekoč, čeprav upam, da ne bo treba...user posted image



_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 3850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  152 153 [154] 155 156   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  152 153 [154] 155 156   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 trikov, da bo tudi zanositveni seks erot...
Preverite sedem trikov, ki vam bodo pomagali tudi v seks za zanositev pripeljati dovolj erotičnega vznemirjenja in seksu...




Zobje
Nezy85

Ali bi šle med nosečnostjo(nekje v 8mesecu)na puljenje modrostnega zoba?

da (21%)

ne (79%)


Število vseh glasov: 369

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!