|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj nas moti na sebi!?
15.9.2008 13:37:04   
Angellina
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Angellina

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: Angellina

1. preveč sem prijazna in vedno vse odpustim

2. zadnje čase me ob živce spravlja moj ščegetavček, ki ne zaznava nikakršnih dražljajev. Očitno je mutiral in mi bo odpadel.

Zamenjaj firmo smokijev user posted image user posted image


Ti, a misliš, da je to krivo? Sam reees, bi blo možno, ker sem res pretiravala. Pa še ta sol, na smokijih user posted image user posted image user posted image



Nč nimajo smokiji s tem. To je zarad pretirane uporabe vibratorjauser posted image . Morš opozorila na pakungi prebrat....user posted image user posted image


Moj vibrator mi je vzela babi. Je mislila, da je svetilka, pa mi ga je sunla. Upam, da še ni ugotovila in da ne misli, da vibrira ker jo je streslo.




< Sporočilo je popravil Angellina -- 15.9.2008 13:38:21 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kaj nas moti na sebi!?
15.9.2008 13:41:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Angellina

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Angellina

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: Angellina

1. preveč sem prijazna in vedno vse odpustim

2. zadnje čase me ob živce spravlja moj ščegetavček, ki ne zaznava nikakršnih dražljajev. Očitno je mutiral in mi bo odpadel.

Zamenjaj firmo smokijev user posted image user posted image


Ti, a misliš, da je to krivo? Sam reees, bi blo možno, ker sem res pretiravala. Pa še ta sol, na smokijih user posted image user posted image user posted image



Nč nimajo smokiji s tem. To je zarad pretirane uporabe vibratorjauser posted image . Morš opozorila na pakungi prebrat....user posted image user posted image


Moj vibrator mi je vzela babi. Je mislila, da je svetilka, pa mi ga je sunla. Upam, da še ni ugotovila in da ne misli, da vibrira ker jo je streslo.





Dokler ga ne uporablja za jajca utepat je kul. K jajca se ful gor primejo veš....user posted image

(odgovor članu Angellina)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kaj nas moti na sebi!?
15.9.2008 14:08:56   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

- velikokrat me kdo nategne, čeprav si vsakič obljubim, da je to zadnjikrat
- težko nekomu v obraz povem, da laže, čeprav sem v to prepričana
- preveč me nekatere stvari prizadanejo
- vsakomur bi želela pomagati,čeprav tega morda sploh ne zasluži
- naivna
- požrešna(hrana)
- včasih hiperaktivna, včasih lena
- preveč občutljiva


Joj, jaz bi se pa kar tu podpisala... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kaj nas moti na sebi!?
15.9.2008 15:12:18   
nejcko
Nesamozavest serijskouser posted image

Pa čist preveč živčna sem.

< Sporočilo je popravil nejcko -- 15.9.2008 15:13:10 >

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kaj nas moti na sebi!?
15.9.2008 15:33:05   
puncica
Hja tako je in rečt da kako lahko s tem živimo, ja težko in se jaz isto tako sprašujem hočem kaj spremenit pa ne gre, enostavno ne gre, poskušam vsak dan, iščem prijateljice, tu pa tam grem ven ampak se vedno odmaknem enostavno zato, ker se mi zdi da si vsi samo slabo mislijo o meni, kako sem zakompleksana, kako se ne znam pogovarjat, kako bluzim, kako ne znam voziti avtomobila, kako je mož bol sposoben starš kot jaz skratka podn od podna in sem ponovno sama v svojem svetu, ob svoji glasbi, uh brez veze da nakladam ker sem že parkrat pa ni bilo nič boljše, pa sem si nasvete prebirla vsak dan, vsak dan rekla da bo treba kaj spremenit in tud poskušala spremenit, vse gledala v ogledalo se smejala in rekla da sem lepa, da se imam rada ampak ne gre, enostavno ne gre, sem tak človek in karkoli naredim se čez čas ponovno vrnem na začetek in gremo jovo na novo, jokam, zganjam depresijo, sem nemogoča. Ampak ne vem kaj to spet bluzim tle, dejte na ignor.

A ja pa še to kot je Mišni rekla, ponavadi se na zunaj kažem kot zelo samozavestno dekle, kot da mi noben ne more do živega, vedno sem nasmejana, vesela, pripravljena pomagat, ko se že kam spravim sem totalno za žur... ampak imam svoje trenutke ko se umaknem v svoj svet in smilim sama sebi. Tako zdej grem pa domov.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kaj nas moti na sebi!?
15.9.2008 15:46:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

1. Da nisem sposobna imeti najboljše prijateljice
2. da sem tu mač samotar, da mi paše biti sama, po drugi strani pa trpim, ker nimam ljudi-prijatelje okol sebe
3. da imam grozen glas, vse tako NAGLAS povem, da je drug stravek mojih najdražjih, "Sej se ti ni treba dret", pa sama sebe sploh ne slišim da tako na glas govorim in še najhuje je, ker je hčera ista user posted image
4. da mora vse okoli mene biti popolno in tako kot sem si sama zamislila in če ni sem grozno nesrečna in to stresam na okolico
5. da sem na trenutke v totalni depresiji pa sploh ne vem zakaj
6. da očitno nisem družinski človek, otroka imata bol rada moža kot mene
7. da ne znam kuhat tako kot je treba (nič mi ni dobro, čeprav drugi pravijo da je čist ok) in se mi niti ne da naučit, ob kuhanju sem neverjetno živčna in tečna, ker moram stat zraven štedilnika in ker se mi zdi da bo neki mrzlo, neki vroče, neki še na pol surovo,...
8. nisem zadovoljna s svojiim telesom in vedno iščem na njemu neke napake, preprosto povedano nimam se rada
9. ko se kregam se kregam na mrtvo in sem sposobna človeka spravit ob pamet.
10. sem neverjetno nestrpna na cesti in ko pridem na cilj se zavem da tako ne bi smela več in jovo na novo ko grem drugam
11. ko pride do kake nevarnosti, da bi lahko kdo od mojih umrl me totalna panika in sem čist nerazsodna
12. sem zadnje čase obsedena z zdravo prehrano in zdravim načinom življenja
13. tako sem na trenutke sama, pa se mi nikamor ne da it, zato ker mora biti vse splaniran in mi to tu mač cajta vzame.
14. se preveč obremenjujem s tem kaj si ljudje mislijo o meni in to premlevam in premlevam in premlevam
15. zavidam ljudem, ki so srečni, imajo dobro družabno življenje, ker jaz tega nimam

Verjetno je še 100 stvari ampak te so tiste bistvene in verjetno večina izhaja iz moje nizke samozavesti.



To pa je spisek. Ne biti  tako samokritična, no, nobeden ne vidi en procent toliko napak na tebi, kot jih vidiš sama. Ali povedano drugače: si veliko bolj fajn, kot sama misliš, da si.

Kar se mene tiče, me pravzaprav nič kaj posebno ne moti. Sem in tja kakšna malenkost, ampak mi je kar fajn ta občutek pomirjenosti same s sabo, ki ga čutim zadnje čase.

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kaj nas moti na sebi!?
15.9.2008 16:06:58   
Njuškalo
Puncica, jaz sem bila včasih tudi taka, ker je bila moja mama ena taka in sem imela "vzgojo" primerno temu, pa itak da več ali manj ponavljaš napake svojih staršev.Potem sem si enkrat rekla, da tako ne bo šlo več in sem sama sebe spet na novo vzgojila.Ta proces, da sem postala približno taka oseba,kot sem si zamislila je trajal skoraj 10 let.No, sej mogoče gre tudi hitreje, samo jaz sem bila res v razsulu,ko sem začela s prevzgojo same sebe.Tako, da ni drugega,kot fajn se v roke vzet,če tako nisi srečna.Sej meni je še nekaj stvari ostalo, samo če ne drugega, sem se sprejela tako,kot sem, ne kompliciram preveč, ne obremenjujem se s tem,kaj drugi mislijo ali ne mislijo...briga me.Gledam, da delam najbolje kar lahko, da drugim ne želim nič slabega, kvečjemu še pomagam komu, če lahko ,pa me včasih to tepe ampak kaj naj...imam pa čisto vest, da sem ravnala najboljše,kar sem lahko.Zavistna nisem nikomur za nič, vsakemu privoščim dobro, naj ima, zakaj pa ne..čeprav sem bila vzgajana glih kontra..no, dalo bi se pisat.V glavnem, fejst razmisli o sebi in,če tako nisi srečna, nekaj ukreni, da boš postala srečna.Ker v bistvu je vse v glavi...drugih ne moreš spremenit, lahko pa spremeniš sebe in v skladu s tem se spremeni tudi svet okoli tebe.Kar daješ ,to prejemaš krepko drži..in,če si negativno razpoložena, potem tudi take ljudi k sebi privlačiš.To je naravni zakon, ne more biti drugače.Držim pesti, da boš enkrat srečnauser posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kaj nas moti na sebi!?
15.9.2008 16:28:11   
Zamima
odkar sem spet ljubljena se zelo dobro počutim v svoji koži user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kaj nas moti na sebi!?
15.9.2008 17:00:34   
oka
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

Hja tako je in rečt da kako lahko s tem živimo, ja težko in se jaz isto tako sprašujem hočem kaj spremenit pa ne gre, enostavno ne gre, poskušam vsak dan, iščem prijateljice, tu pa tam grem ven ampak se vedno odmaknem enostavno zato, ker se mi zdi da si vsi samo slabo mislijo o meni, kako sem zakompleksana, kako se ne znam pogovarjat, kako bluzim, kako ne znam voziti avtomobila, kako je mož bol sposoben starš kot jaz skratka podn od podna in sem ponovno sama v svojem svetu, ob svoji glasbi, uh brez veze da nakladam ker sem že parkrat pa ni bilo nič boljše, pa sem si nasvete prebirla vsak dan, vsak dan rekla da bo treba kaj spremenit in tud poskušala spremenit, vse gledala v ogledalo se smejala in rekla da sem lepa, da se imam rada ampak ne gre, enostavno ne gre, sem tak človek in karkoli naredim se čez čas ponovno vrnem na začetek in gremo jovo na novo, jokam, zganjam depresijo, sem nemogoča. Ampak ne vem kaj to spet bluzim tle, dejte na ignor.

A ja pa še to kot je Mišni rekla, ponavadi se na zunaj kažem kot zelo samozavestno dekle, kot da mi noben ne more do živega, vedno sem nasmejana, vesela, pripravljena pomagat, ko se že kam spravim sem totalno za žur... ampak imam svoje trenutke ko se umaknem v svoj svet in smilim sama sebi. Tako zdej grem pa domov.



Puncica ne vem če se spomniš, ampak imela sem priložnost, da te spoznam.   In veš kaj, nič od tega kar si naštela mi niti za sekundo ni padlo na pamet, sploh, da bi te imela za zakomplesano ali pa da bi kar koli slabega mislila o tebi. Vem, da je 2x premalo za oceniti človeka ampak jaz o tebi res nisem dobila kakršnega koli negativnega občutka, pa kar hitro pokapiram človeka in mislim, da lahko mirno rečem, da nisem edina. Tako, da tole bojazen kako bi ljudje lahko slabo mislili o tebi lahko pospraviš v najbolj oddaljen kot. Se mi pa po tvojem pisanju zdi, da se zelo malo ceniš oz. preveč premlevaš svoje "napake" in "pomanjkljivosti". Pa hudiča, saj imamo vsi svoje napake in pomanjkljivosti, nisi edina, le da se ti s svojimi nekako ne moreš sprijazniti, si jih non stop očitaš in avtomatično pričakuješ, da bojo vsi okoli tebe imeli tako slabo mnenje o tebi, kot ga imaš sama. Pa ni tako, resnično ne, zato si mirno poišči kakšno prijateljico. Vsi potrebujemo prijatelje, tudi ti nisi izjema in veš kako pravijo deljeno breme je pol lažje breme. Se opravičujem za tole kratko psihoanalizo (sploh če je zmotna), rada bi ti povedala le to, da te jaz ne vidim kot slabo, zakompleksano osebo (ne po srečanju v živo ne po tvojem pisanju na RR-ji). 

LP in enouser posted image za boljše počutje!

< Sporočilo je popravil oka -- 15.9.2008 17:08:46 >

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kaj nas moti na sebi!?
15.9.2008 17:35:53   
Anonimen
Ma, kar ne morem mimo te teme user posted image user posted image user posted image . Sem šla brat še druge odgovore in sem kar malo šokirana, kako malo se nakatere cenite. In zavestno iščete v sebi in na sebi napake, s katerimi si še dodatno zbijate svojo samopodobo.
Ma, ne moreš tako, no, sam sebe spodjedat in spravljat v nič.

To sodobno nezadovoljstvo s svojim videzom...pa kaj hudiča je narobe s tem, da imaš celulit, strije, povešene prsi, lepljive lase, kriv nos, in kaj vem, kaj vse še moti ljudi? A katerakoli od teh stvari določa človekovo vrednost? NE. Kvečjemu jo povečuje v nekaterih primerih (a ni nosečnost in biti mama ena najlepših stvari, ki se zgodi ženski in bi morali vse tiste drobne "pomajkljivosti", ki se pojavijo zaradi tega jemati kot dokaz našega truda, biti na to celo ponosni, ne da se potem sramuješ lastnega telesa). Ne razumem tega, že dolgo ne.

Pa kaj, če se ti zažge kosilo? Tudi meni se, večkrat, včasih je kaj prepečeno, drugo krvavo, ampak vem, da sem v to vložila trud. In TRUD je pomemben, ne samo rezultat.  

Pa to obremenjevanje, kaj si kdo misli o meni? Ja, saj se svet ne vrti okoli mene, tebe, Francke in Jožefa. Vsi imamo enake probleme, nobeden ni bolj popoln od drugih in se je čisto brezveze obremenjevati, kaj si kolegice na kavici mislijo o mojih čevljih, frizuri ali načinu življenja. Oni živijo svoje, če se imajo čas ukvarjat z mano, naj se, važno, da sem jaz srečna sama s sabo in s tem, kar imam, delam in predvsem kar sem. Punčica in ostale, pojma nimam, kakšne ste, zame ste vse po vrsti bistveno bolj samozavestne in fajn, kot pa same mislite, da ste. Mogoče je problem samo v temu, ker tega ne verjamete. Ker ne verjamete, da imate vrednost samo po sebi, brez kakšnegakoli dokazovanja, igranja, ipd. Da morate biti ponosne na to, kar ste, z vsemi plusi in minusi.

In čisto vsi imamo napake in napakice. Teh ne bo nikoli zmanjkalo, nikloi ne bodo izginile, kvečjemu se bodo pojavile nove. Ali je res vredno vse življenje zapravljati čas z ukvarjanjem s temi napakami? Ali ni lepše in lažje, če jih sprejmeš in jih imaš rad ter z njimi živiš v simbiozi? Potem lahko ceniš to, kar imaš, se veseliš novega in tudi v drugih ljudeh iščeš, kar je fajn.

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kaj nas moti na sebi!?
15.9.2008 17:40:50   
Anonimen
Od vceraj nic, tudi tisto nedefinirano v zraku ne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kaj nas moti na sebi!?
15.9.2008 19:39:17   
BAMBINA_
Ojej puncica, moram reči, da me je kar malo stisnilo, ko sem prečitala kakšno slabo samopodobo imaš. Sploh tisto z otroci... user posted image


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kaj nas moti na sebi!?
15.9.2008 20:07:02   
Anonimen
Ojej puncica, moram reči, da me je kar malo stisnilo, ko sem prečitala kakšno slabo samopodobo imaš.


Joj, mene tudi, sem sla potem prebrat.
Pa saj ne mislis resno?

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kaj nas moti na sebi!?
15.9.2008 20:28:10   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ojej puncica, moram reči, da me je kar malo stisnilo, ko sem prečitala kakšno slabo samopodobo imaš.


Joj, mene tudi, sem sla potem prebrat.
Pa saj ne mislis resno?


Ja jaz sem tudi kar 2x prebrala, pa nik prekontrolirala 3x user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kaj nas moti na sebi!?
15.9.2008 20:31:20   
amaya
Jaz sem sama sebi kr v redu punca user posted image Seveda so pa tudi stvari, ki me motijo:
1. ko si dam nekaj v glavo, mora biti to takoj, zdaj, v sekundi, hitro, snellll!!!!
2. lenoba....lena kot ****s
3. zapeckarska
4. se bojim miljon tauzent stvari: letala, tunelov, samote,....
5. sem tecna
6. vedno hocem vsem ugajat
7. drugo user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kaj nas moti na sebi!?
15.9.2008 20:32:07   
Anonimen
7. drugo


user posted image user posted image

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kaj nas moti na sebi!?
16.9.2008 1:01:39   
rija
edino kar me moti je moja lenoba...imam potenciala na kubik, samo sem lena....user posted image

jaz sem bolj za kako baščaršijo....da pijem kavo pol dneva, pa tračam....pa se mam fajnuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kaj nas moti na sebi!?
16.9.2008 7:24:43   
Volga
Zdaj ne da bi me ravno motilo, samo včasih mi gre na živce, ker se tako ne znam odločati. Četudi med samo dvema stvarema. To je  zame SF.

Pa da znam v enem dnevu 5x menjati razpoloženje user posted image  

Pa moja občasna socialna fobija.

< Sporočilo je popravil Volga -- 16.9.2008 7:33:47 >

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kaj nas moti na sebi!?
16.9.2008 7:25:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: amaya


1. ko si dam nekaj v glavo, mora biti to takoj, zdaj, v sekundi, hitro, snellll!!!!

4. se bojim miljon tauzent stvari: letala, tunelov, samote,....



1. točka popolnoma enako...če ni takoj sem čist fertikuser posted image , no sej potem prebolim sam prvih pet minut je pa čisti šokuser posted image
4. js tudi, letal, avt. nesreč,potresov še prav posebej, pa za tamalo , pa...ma ni da ni

pa še nekaj, vsako stvar tehtam...bi, ne bi, bi ne bi...kar ne znam se odločit, mogoče zato , ker se tehtnica po horoskopuuser posted image


< Sporočilo je popravil poopsika -- 16.9.2008 7:27:05 >

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   [Brisano sporočilo]
16.9.2008 13:59:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kaj nas moti na sebi!?
16.9.2008 14:10:46   
Katey
IZVIRNO SPOROČILO: poopsika


1. točka popolnoma enako...če ni takoj sem čist fertikuser posted image , no sej potem prebolim sam prvih pet minut je pa čisti šokuser posted image
4. js tudi, letal, avt. nesreč,potresov še prav posebej, pa za tamalo , pa...ma ni da ni

pa še nekaj, vsako stvar tehtam...bi, ne bi, bi ne bi...kar ne znam se odločit, mogoče zato , ker se tehtnica po horoskopuuser posted image



Pod tole se pa čist podpišem, je pri meni enako. Kar si vbijem v glavo hočem taaaaakoooooj user posted image user posted image .
Sem pa vesela:
da sem poštena do sebe in drugih
da sem vesele in družabne narave
da znam prisluhnit ljudem ko me potrebujejo
da sem večni optimist
da se znam postaviti zase in da me ne zanima mnenje drugih ljudi v smislu opravljanja in nevoščljivosti
da imam takega fajn user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   [Brisano sporočilo]
16.9.2008 14:12:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Katey)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kaj nas moti na sebi!?
16.9.2008 14:35:19   
Rubin.
RE: Kaj nas moti na sebi!?


Nič kaj takega, da bi posebej izpostavila. Ne bi pa se branila malce več vztrajnosti in potrpežljivosti. Ampak potem bi bila pa že kičasta. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kaj nas moti na sebi!?
16.9.2008 14:57:13   
Rubin.
Ljudje si navadno ustvarijo takšno sliko, kot jo imaš sam o sebi. Bi pa rekla, da nekateri ljudje so radi nesrečni. Ker jaz si enostavno ne znam predstavljati, da bi bila z nekom, ki ga ne maram 24h na dan, bi se mi verjetno po parih dneh zmešalo.

Moram pa rečt, da sta me Puncica in Mišni presenetili, sem imela drugačno mnenje o njiju, za ostale bo pa kar držalo.

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 16.9.2008 15:05:00 >

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Kaj nas moti na sebi!?
16.9.2008 15:04:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

edino kar me moti je moja lenoba...imam potenciala na kubik, samo sem lena....user posted image

jaz sem bolj za kako baščaršijo....da pijem kavo pol dneva, pa tračam....pa se mam fajnuser posted image


Ne obstajajo leni ljudje. Obstajajo samo ljudje z manjkom motivacije. In takšno teorijo z veseljem sprejemam.

< Sporočilo je popravil Bakfark -- 16.9.2008 15:05:20 >

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?