|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj nas moti na sebi!?
14.9.2008 23:13:44   
Meggi
Če smo že tako daleč, pa dejmo pogledat v ogledalo user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj nas moti na sebi!?
14.9.2008 23:16:52   
Anonimen
To, da sem recimo najlepši, pa najbolj pameten, pa recimo to, da v družbi nikoli nobeden ne pride do besede zaradi mene... Druge stvari pa niti ne toliko.

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj nas moti na sebi!?
14.9.2008 23:30:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

To, da sem recimo najlepši, pa najbolj pameten, pa recimo to, da v družbi nikoli nobeden ne pride do besede zaradi mene... Druge stvari pa niti ne toliko.


Oooo, noro!!! Damjan Murko se skriva pod nickom Bakfark! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj nas moti na sebi!?
14.9.2008 23:32:14   
Anonimen
On je moj alter ego... oziroma jaz njegov... eh, saj je vseeno!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
14.9.2008 23:35:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj nas moti na sebi!?
14.9.2008 23:39:26   
Anonimen
Joj, meggi ti misliš telesno. Pa dobro, s povešenimi joški sigurno nimam problemov. Mi prej kaj druga visi.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj nas moti na sebi!?
15.9.2008 0:12:01   
Pikec
Mi prej kaj druga visi.


Sam to je pa ja večji problem od povešenih joškov...

Mene na meni najbolj moti jaz.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj nas moti na sebi!?
15.9.2008 0:21:24   
Rožica I
Premočan ego user posted image , včasih.. Pa še občasna lenost, ki vodi k hedonistični nagnjenosti zadovoljevanja nižjih strasti in nagonov. Kar posledično pripelje do stanja maksimalne otožnosti in obupa, kar rezultira v dekadenco in razvrat.
No, drugega pa nč user posted image !


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj nas moti na sebi!?
15.9.2008 4:47:39   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I
Premočan ego user posted image , včasih.. Pa še občasna lenost, ki vodi k hedonistični nagnjenosti zadovoljevanja nižjih strasti in nagonov. Kar posledično pripelje do stanja maksimalne otožnosti in obupa, kar rezultira v dekadenco in razvrat.
No, drugega pa nč user posted image !

Bom imela tole v mislih naslednjič, ko bom prebrala kakšen komentar na RR. user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj nas moti na sebi!?
15.9.2008 7:31:48   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I
Premočan ego user posted image , včasih.. Pa še občasna lenost, ki vodi k hedonistični nagnjenosti zadovoljevanja nižjih strasti in nagonov. Kar posledično pripelje do stanja maksimalne otožnosti in obupa, kar rezultira v dekadenco in razvrat.
No, drugega pa nč user posted image !

Bom imela tole v mislih naslednjič, ko bom prebrala kakšen komentar na RR. user posted image

-----------------------------
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj nas moti na sebi!?
15.9.2008 8:14:05   
puncica
1. Da nisem sposobna imeti najboljše prijateljice
2. da sem tu mač samotar, da mi paše biti sama, po drugi strani pa trpim, ker nimam ljudi-prijatelje okol sebe
3. da imam grozen glas, vse tako NAGLAS povem, da je drug stravek mojih najdražjih, "Sej se ti ni treba dret", pa sama sebe sploh ne slišim da tako na glas govorim in še najhuje je, ker je hčera ista user posted image
4. da mora vse okoli mene biti popolno in tako kot sem si sama zamislila in če ni sem grozno nesrečna in to stresam na okolico
5. da sem na trenutke v totalni depresiji pa sploh ne vem zakaj
6. da očitno nisem družinski človek, otroka imata bol rada moža kot mene
7. da ne znam kuhat tako kot je treba (nič mi ni dobro, čeprav drugi pravijo da je čist ok) in se mi niti ne da naučit, ob kuhanju sem neverjetno živčna in tečna, ker moram stat zraven štedilnika in ker se mi zdi da bo neki mrzlo, neki vroče, neki še na pol surovo,...
8. nisem zadovoljna s svojiim telesom in vedno iščem na njemu neke napake, preprosto povedano nimam se rada
9. ko se kregam se kregam na mrtvo in sem sposobna človeka spravit ob pamet.
10. sem neverjetno nestrpna na cesti in ko pridem na cilj se zavem da tako ne bi smela več in jovo na novo ko grem drugam
11. ko pride do kake nevarnosti, da bi lahko kdo od mojih umrl me totalna panika in sem čist nerazsodna
12. sem zadnje čase obsedena z zdravo prehrano in zdravim načinom življenja
13. tako sem na trenutke sama, pa se mi nikamor ne da it, zato ker mora biti vse splaniran in mi to tu mač cajta vzame.
14. se preveč obremenjujem s tem kaj si ljudje mislijo o meni in to premlevam in premlevam in premlevam
15. zavidam ljudem, ki so srečni, imajo dobro družabno življenje, ker jaz tega nimam

Verjetno je še 100 stvari ampak te so tiste bistvene in verjetno večina izhaja iz moje nizke samozavesti.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj nas moti na sebi!?
15.9.2008 8:19:46   
orhideja75
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

1. Da nisem sposobna imeti najboljše prijateljice
2. da sem tu mač samotar, da mi paše biti sama, po drugi strani pa trpim, ker nimam ljudi-prijatelje okol sebe
3. da imam grozen glas, vse tako NAGLAS povem, da je drug stravek mojih najdražjih, "Sej se ti ni treba dret", pa sama sebe sploh ne slišim da tako na glas govorim in še najhuje je, ker je hčera ista user posted image
4. da mora vse okoli mene biti popolno in tako kot sem si sama zamislila in če ni sem grozno nesrečna in to stresam na okolico
5. da sem na trenutke v totalni depresiji pa sploh ne vem zakaj
6. da očitno nisem družinski človek, otroka imata bol rada moža kot mene
7. da ne znam kuhat tako kot je treba (nič mi ni dobro, čeprav drugi pravijo da je čist ok) in se mi niti ne da naučit, ob kuhanju sem neverjetno živčna in tečna, ker moram stat zraven štedilnika in ker se mi zdi da bo neki mrzlo, neki vroče, neki še na pol surovo,...
8. nisem zadovoljna s svojiim telesom in vedno iščem na njemu neke napake, preprosto povedano nimam se rada
9. ko se kregam se kregam na mrtvo in sem sposobna človeka spravit ob pamet.
10. sem neverjetno nestrpna na cesti in ko pridem na cilj se zavem da tako ne bi smela več in jovo na novo ko grem drugam
11. ko pride do kake nevarnosti, da bi lahko kdo od mojih umrl me totalna panika in sem čist nerazsodna
12. sem zadnje čase obsedena z zdravo prehrano in zdravim načinom življenja
13. tako sem na trenutke sama, pa se mi nikamor ne da it, zato ker mora biti vse splaniran in mi to tu mač cajta vzame.
14. se preveč obremenjujem s tem kaj si ljudje mislijo o meni in to premlevam in premlevam in premlevam
15. zavidam ljudem, ki so srečni, imajo dobro družabno življenje, ker jaz tega nimam

Verjetno je še 100 stvari ampak te so tiste bistvene in verjetno večina izhaja iz moje nizke samozavesti.


evo tukej imaš prijateljico. in je prva točka že lahko brisana user posted image .



_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj nas moti na sebi!?
15.9.2008 8:26:35   
tanikaa
Mene na meni ne moti čisto nič. Jaz sem popolna. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj nas moti na sebi!?
15.9.2008 8:28:11   
Anonimen
Znaki časa,ki bezlja,karakterjelno,pa,trma.

(odgovor članu orhideja75)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
15.9.2008 8:29:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu orhideja75)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj nas moti na sebi!?
15.9.2008 8:36:47   
žigolino
1. Da nisem sposobna imeti najboljše prijateljice
2. da sem tu mač samotar, da mi paše biti sama, po drugi strani pa trpim, ker nimam ljudi-prijatelje okol sebe (tudi jaz)
3. da imam grozen glas, vse tako NAGLAS povem, da je drug stravek mojih najdražjih, "Sej se ti ni treba dret", pa sama sebe sploh ne slišim da tako na glas govorim in še najhuje je, ker je hčera ista ((pri nas je isto)
4. da mora vse okoli mene biti popolno in tako kot sem si sama zamislila in če ni sem grozno nesrečna in to stresam na okolico (tudi jaz)
5. da sem na trenutke v totalni depresiji pa sploh ne vem zakaj (tudi jaz)
6. da očitno nisem družinski človek, otroka imata bol rada moža kot mene (HČI;SIN PA ME ŠE IMA)
7. da ne znam kuhat tako kot je treba (nič mi ni dobro, čeprav drugi pravijo da je čist ok) in se mi niti ne da naučit, ob kuhanju sem neverjetno živčna in tečna, ker moram stat zraven štedilnika in ker se mi zdi da bo neki mrzlo, neki vroče, neki še na pol surovo,... (Kuham zelo rada in tudi zelo dobro)
8. nisem zadovoljna s svojiim telesom in vedno iščem na njemu neke napake, preprosto povedano nimam se rada (Še ni tako hudo)
9. ko se kregam se kregam na mrtvo in sem sposobna človeka spravit ob pamet.
10. sem neverjetno nestrpna na cesti in ko pridem na cilj se zavem da tako ne bi smela več in jovo na novo ko grem drugam (Sem zlo točen človek najraje par minut prej in tukaj nastane nestrpnost)
11. ko pride do kake nevarnosti, da bi lahko kdo od mojih umrl me totalna panika in sem čist nerazsodna
12. sem zadnje čase obsedena z zdravo prehrano in zdravim načinom življenja (Tole tudi jaz obljubljam mojim,da od zdaj naprej ko bom doma se jim bo spremenilo)
13. tako sem na trenutke sama, pa se mi nikamor ne da it, zato ker mora biti vse splaniran in mi to tu mač cajta vzame.
14. se preveč obremenjujem s tem kaj si ljudje mislijo o meni in to premlevam in premlevam in premlevam (niti ne)
15. zavidam ljudem, ki so srečni, imajo dobro družabno življenje, ker jaz tega nimam
(Ne da nimam družabnega,ampak bi pasalo met takšne prijatle kot smo mi,pa kaj ko vsi neki gradijo,pa delajo vikende,pa majo veliko sorodnikov in jim predvsem primanjkuje časa,nekateri bi ti še pa kave ne skuhali tako skoparijo,kaj šele kak narezek.) 






Oprostite ker sem kar tole kopirala ampak je pa čist podobno kot pri meni.user posted image






< Sporočilo je popravil žigolino -- 15.9.2008 8:38:10 >

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj nas moti na sebi!?
15.9.2008 8:57:21   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

1. Da nisem sposobna imeti najboljše prijateljice
2. da sem tu mač samotar, da mi paše biti sama, po drugi strani pa trpim, ker nimam ljudi-prijatelje okol sebe
3. da imam grozen glas, vse tako NAGLAS povem, da je drug stravek mojih najdražjih, "Sej se ti ni treba dret", pa sama sebe sploh ne slišim da tako na glas govorim in še najhuje je, ker je hčera ista user posted image
4. da mora vse okoli mene biti popolno in tako kot sem si sama zamislila in če ni sem grozno nesrečna in to stresam na okolico
5. da sem na trenutke v totalni depresiji pa sploh ne vem zakaj
6. da očitno nisem družinski človek, otroka imata bol rada moža kot mene
7. da ne znam kuhat tako kot je treba (nič mi ni dobro, čeprav drugi pravijo da je čist ok) in se mi niti ne da naučit, ob kuhanju sem neverjetno živčna in tečna, ker moram stat zraven štedilnika in ker se mi zdi da bo neki mrzlo, neki vroče, neki še na pol surovo,...
8. nisem zadovoljna s svojiim telesom in vedno iščem na njemu neke napake, preprosto povedano nimam se rada
9. ko se kregam se kregam na mrtvo in sem sposobna človeka spravit ob pamet.
10. sem neverjetno nestrpna na cesti in ko pridem na cilj se zavem da tako ne bi smela več in jovo na novo ko grem drugam
11. ko pride do kake nevarnosti, da bi lahko kdo od mojih umrl me totalna panika in sem čist nerazsodna
12. sem zadnje čase obsedena z zdravo prehrano in zdravim načinom življenja
13. tako sem na trenutke sama, pa se mi nikamor ne da it, zato ker mora biti vse splaniran in mi to tu mač cajta vzame.
14. se preveč obremenjujem s tem kaj si ljudje mislijo o meni in to premlevam in premlevam in premlevam
15. zavidam ljudem, ki so srečni, imajo dobro družabno življenje, ker jaz tega nimam

Verjetno je še 100 stvari ampak te so tiste bistvene in verjetno večina izhaja iz moje nizke samozavesti.



Ej, puncek, bi ti k meni v šolo prišla, bi te en, dva, tri naučila drugače gledat nase.

madona, pa odkod vam tako pomanjkanje samozavesti? Ne samo tebi, še ene dve sta se skor podpisali podte.


(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj nas moti na sebi!?
15.9.2008 9:00:41   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: puncica

1. Da nisem sposobna imeti najboljše prijateljice
2. da sem tu mač samotar, da mi paše biti sama, po drugi strani pa trpim, ker nimam ljudi-prijatelje okol sebe
3. da imam grozen glas, vse tako NAGLAS povem, da je drug stravek mojih najdražjih, "Sej se ti ni treba dret", pa sama sebe sploh ne slišim da tako na glas govorim in še najhuje je, ker je hčera ista user posted image
4. da mora vse okoli mene biti popolno in tako kot sem si sama zamislila in če ni sem grozno nesrečna in to stresam na okolico
5. da sem na trenutke v totalni depresiji pa sploh ne vem zakaj
6. da očitno nisem družinski človek, otroka imata bol rada moža kot mene
7. da ne znam kuhat tako kot je treba (nič mi ni dobro, čeprav drugi pravijo da je čist ok) in se mi niti ne da naučit, ob kuhanju sem neverjetno živčna in tečna, ker moram stat zraven štedilnika in ker se mi zdi da bo neki mrzlo, neki vroče, neki še na pol surovo,...
8. nisem zadovoljna s svojiim telesom in vedno iščem na njemu neke napake, preprosto povedano nimam se rada
9. ko se kregam se kregam na mrtvo in sem sposobna človeka spravit ob pamet.
10. sem neverjetno nestrpna na cesti in ko pridem na cilj se zavem da tako ne bi smela več in jovo na novo ko grem drugam
11. ko pride do kake nevarnosti, da bi lahko kdo od mojih umrl me totalna panika in sem čist nerazsodna
12. sem zadnje čase obsedena z zdravo prehrano in zdravim načinom življenja
13. tako sem na trenutke sama, pa se mi nikamor ne da it, zato ker mora biti vse splaniran in mi to tu mač cajta vzame.
14. se preveč obremenjujem s tem kaj si ljudje mislijo o meni in to premlevam in premlevam in premlevam
15. zavidam ljudem, ki so srečni, imajo dobro družabno življenje, ker jaz tega nimam

Verjetno je še 100 stvari ampak te so tiste bistvene in verjetno večina izhaja iz moje nizke samozavesti.



Ej, puncek, bi ti k meni v šolo prišla, bi te en, dva, tri naučila drugače gledat nase.

madona, pa odkod vam tako pomanjkanje samozavesti? Ne samo tebi, še ene dve sta se skor podpisali podte.




Jaz se tudi skoraj podpišem.

Drugače pa v enem stavku lahko rečem, da preveč kopliciram.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj nas moti na sebi!?
15.9.2008 9:02:21   
*žaži*
IZVIRNO SPOROČILO: žigolino

1. Da nisem sposobna imeti najboljše prijateljice
2. da sem tu mač samotar, da mi paše biti sama, po drugi strani pa trpim, ker nimam ljudi-prijatelje okol sebe (tudi jaz)
3. da imam grozen glas, vse tako NAGLAS povem, da je drug stravek mojih najdražjih, "Sej se ti ni treba dret", pa sama sebe sploh ne slišim da tako na glas govorim in še najhuje je, ker je hčera ista ((pri nas je isto)
4. da mora vse okoli mene biti popolno in tako kot sem si sama zamislila in če ni sem grozno nesrečna in to stresam na okolico (tudi jaz)
5. da sem na trenutke v totalni depresiji pa sploh ne vem zakaj (tudi jaz)
6. da očitno nisem družinski človek, otroka imata bol rada moža kot mene (HČI;SIN PA ME ŠE IMA)
7. da ne znam kuhat tako kot je treba (nič mi ni dobro, čeprav drugi pravijo da je čist ok) in se mi niti ne da naučit, ob kuhanju sem neverjetno živčna in tečna, ker moram stat zraven štedilnika in ker se mi zdi da bo neki mrzlo, neki vroče, neki še na pol surovo,... (Kuham zelo rada in tudi zelo dobro)
8. nisem zadovoljna s svojiim telesom in vedno iščem na njemu neke napake, preprosto povedano nimam se rada (Še ni tako hudo)
9. ko se kregam se kregam na mrtvo in sem sposobna človeka spravit ob pamet.
10. sem neverjetno nestrpna na cesti in ko pridem na cilj se zavem da tako ne bi smela več in jovo na novo ko grem drugam (Sem zlo točen človek najraje par minut prej in tukaj nastane nestrpnost)
11. ko pride do kake nevarnosti, da bi lahko kdo od mojih umrl me totalna panika in sem čist nerazsodna
12. sem zadnje čase obsedena z zdravo prehrano in zdravim načinom življenja (Tole tudi jaz obljubljam mojim,da od zdaj naprej ko bom doma se jim bo spremenilo)
13. tako sem na trenutke sama, pa se mi nikamor ne da it, zato ker mora biti vse splaniran in mi to tu mač cajta vzame.
14. se preveč obremenjujem s tem kaj si ljudje mislijo o meni in to premlevam in premlevam in premlevam (niti ne)
15. zavidam ljudem, ki so srečni, imajo dobro družabno življenje, ker jaz tega nimam
(Ne da nimam družabnega,ampak bi pasalo met takšne prijatle kot smo mi,pa kaj ko vsi neki gradijo,pa delajo vikende,pa majo veliko sorodnikov in jim predvsem primanjkuje časa,nekateri bi ti še pa kave ne skuhali tako skoparijo,kaj šele kak narezek.) 






Oprostite ker sem kar tole kopirala ampak je pa čist podobno kot pri meni.user posted image







Oprostita punci...ampak..tole je žalostno...dejta se mal zamislit in kaj ukrenta....jst s takim naporom v sebi nebi mogla živet. Škoda življenja za tako sekiranje.
Pa še nekaj (pa res brez zamere)- zato pa nimata prijateljev....prav zarad teh razlogov...verjetno se marsikdo počut obupno v držbi takega človeka...jst sm nedolgo nazaj mela opravka s takim "kolegom" najini prijatelji....in sm mu v roku pol ure povedala vse kar mu gre....se je človek mal zamislu.
Ja porkamadona, a sm mu jst kriva, da je cel depresivn, pa zapufan in favš vsem naokol za vse. To je greh....res. Ne morta bit taki.

Pa globoko se opravičujem, če sm katero užalla...sam tole sm mogla napisat. Zarad vaju ni to vredu..in okolico. Tak način življenja prinese ogromno bolezni.
Srečno user posted image user posted image


(odgovor članu žigolino)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj nas moti na sebi!?
15.9.2008 9:04:39   
Volga
Žaži, kako se pa jaz tukaj strinjam s tabo. in res ja, kako lahko sploh živite tako zakomplicirane, zafrustrirane, "picajzlaste" in predvsem, kako lahko nekdo živi z vami? A pomislite kdaj na to?

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj nas moti na sebi!?
15.9.2008 9:08:56   
Hope2
Pride dan, ko me vse moti in si grem na živce sama sebi in pride dan, ko se ljubim nadvseuser posted image .

Vsi špegli pa itak lažejouser posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj nas moti na sebi!?
15.9.2008 9:13:01   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Žaži, kako se pa jaz tukaj strinjam s tabo. in res ja, kako lahko sploh živite tako zakomplicirane, zafrustrirane, "picajzlaste" in predvsem, kako lahko nekdo živi z vami? A pomislite kdaj na to?


Če lahko jaz poskusim odgovorit. Saj navzven nismo ves čas take, vsaj jaz ne. To te bolj navznoter gloda vsake toliko časa. Pa se niti ne zavedaš, vsaj ves čas ne. Tako da kar gre, no.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj nas moti na sebi!?
15.9.2008 9:14:00   
baguSka
Kaj nas moti na sebi!?


Na sebi REEES ne prenesem kateregakoli insekta.... user posted image

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaj nas moti na sebi!?
15.9.2008 9:22:46   
*žaži*
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Žaži, kako se pa jaz tukaj strinjam s tabo. in res ja, kako lahko sploh živite tako zakomplicirane, zafrustrirane, "picajzlaste" in predvsem, kako lahko nekdo živi z vami? A pomislite kdaj na to?


Če lahko jaz poskusim odgovorit. Saj navzven nismo ves čas take, vsaj jaz ne. To te bolj navznoter gloda vsake toliko časa. Pa se niti ne zavedaš, vsaj ves čas ne. Tako da kar gre, no.


Ja volgaaaaaaaaaaaa sej ne morm verjet...celo ti se z menoj strinjaš user posted image ..hja kaj češ..tut to se zgodi...na konc boš ugotovila, da nosiš isti model modca kot jst user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mišni: Mene navznoter skoraj nikoli nč ne gloda. Res! Tega si ne pustim, če mi gre kdo na živce mu to na lep človeški način povem. Živim pa itak tko kot mi paše. Moj dragi me naravnost obožuje k sm tok trčena učas user posted image ..upam si veliko.....in definitivno ne pustim, da mi drugi krojijo življenje ter govorijo kaj je prav in kaj ne. Skratka živim tako, da je meni in moji družini lepo. Sm pa sočutna tudi do drugih ljudi...vendar dokler mi le ti ne delajo škodo user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaj nas moti na sebi!?
15.9.2008 9:22:52   
baguSka
Saj navzven nismo ves čas take, vsaj jaz ne. To te bolj navznoter gloda vsake toliko časa.


Misni, pa si prepricana da se to ne pozna navzven!? Moja mami je tud npr skooz skrivala... pa sem jaz tocno vedla kdaj je igrala in kdaj ne... oz kdaj je skrivala. Jaz sem ves cas vedla, da ni srecna... bli so le trenutki, ko sem jo opazila 'srecno'... redki trenutki in vsakic mi je ob tem pogledu in cutu zaigralo srce... a kaj ko so bili to le trenutki... ona sicer danes pravi da ni blo tako, ampak jaz sem cutila... tega ne mores kar tko skrit!?user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?