|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  131 132 [133] 134 135   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 11:28:31   
andreja 07
Ja Abra sem navajena iz drugih forumov,d ače kaj potrebuješ vprašaš in ponavadi ali dobiš ali pa dobiš napotek kje dobiti tisti dan.

tukaj pa vedno njaprej obsodba da to ni dobro kar tako jemat in te reči,to pa me pogreje na fuuuuuuul. Potem pa itak ko kera sliši da že imam otročka,takoj komentarji ja zakaj pa bi še? a nimaš dost? Ponavadi tistih,ki jih še nimajo,kot da sem jaz kriva da jim ne uspe.

in nama je celo naravno uspelo v mesecu juliju,pa nisem vedla dokler nisem splavila. Zato želim preden grem v postopek poizkusit srečo z klomifenom ok? SEJ TO JE PA RES NENORMALNA ŽELJA A NE? LE KAKO NENORMALNA SEM ŠELE JAZ POTEM K SI ŽELIM ŠE NEGA OTROKA.

_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 3301
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 11:30:14   
lara light
Daisy, jaz v prvem postopku tudi nisem prišla do vgnezditve, pa so plavalčki perfect! Saj ne moremo vedet, kaj vpliva...pa od dveh tudi nič zmrznjenčkov...po mojem je za uspeh potrebna odlična kominacija kvalitete, stanja telesa...in volje od tam zgoraj. Meni je reš rekel na 3. posvetu, žal otrok ne znamo delat. Po mojem je potrebno vztrajat dokler ne uspe. Iz mojega kraja je ena po letih in letih 'zdravljenja' rodila pred kakim mesecem pri 48h... gremo dalje!user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

LaraLight, ti še kar malo počakaj s testom, danes si 10. dan po ET. Jutri bo pravi dan za test, ni lepšega kot teden začeti z dobro novico.



Mismis, kako lepo...mmm kosilce ob 12, dober tek! Misliš, da ju3, abra bi čakala pravi na debeliuser posted image  plus?
Kdaj punce, da se psihično pripravim?
Soncek, shuka? Zvezdica, nokes? Kaj pravite?




_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3302
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 11:30:52   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: andreja 07

Daysie

Se strinjam k je ena napisla  ,da lepa beseda lepo mesto najde zato pa me je arzkurlo to k določeni veste da treba bit pod nadzorom če jemlješ klomifen. haloooooooooo nism vedna haha fora 4,5 let sva se matrala za otročka in nemalokrat sem bila na klomifenu in nemalokrat ga je napisal zdranik pa le 3 uz mi je naredil in to 1 ga moja g 2 pa Reš pa sem ga najmanj 10 x jedla.

In nisem ena tistih k sliš ja tole je pa dobro pa horuk gremo v akcijo pa še nikoli ni jemala pa b tud v italijo šla pa menogon kar sama si dajala pol k b pa pršlo do časa za punkcijo se pa pr Rešu pojavla tud to je že blo.

Jaz sem samo vprašala ,če ga ima katera odveč,ker ko se zanosi ga ne smeš več jemat ok in pol kateri ostane. In kaj tu ni jasnega? Naje da so forumi zato da vprašaš. 


Andreja, ne se tolk jezit. Važno, da zase veš, kako in kaj. Jaz od klimifena nimam pojma, razen to, kar na netu preberem. Se s svojimi problemi ukvarjam, pa mam kar precej dela.

Prijateljski nasvet. Če se ti pogosto dogaja, da se ljudje na forumih skregajo s tabo, potem je treba razmislit, kje je vzrok. Zgoraj si napisala v odgovor meni, da eni določeni vemo, da je treba, bit pri klomifenu pod nadzorom, in če jaz ne bi bila jaz, bi lahko ob tem skočila v luft, ker jaz o ničemer takem nisem govorila. Ampak jaz sem jaz in vem, da nisi tako mislila, ampak si mi samo razložila zakaj si huda, ker sem te pač vprašala.

Zdaj pa jezo na stran, ker najbolj škodi ravno tistemu, ki je jezen. user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 3303
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 11:31:00   
obayifo
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Obi, saj bo, en dan ne igra tako velike vloge, važno je, da so folikli in lepo rastejo. Sreda bo pa tudi mimogrede tukaj.



vem, en dan gor al dol pri vseh teh letih...
bolj me skrbi, da ne bo stopka prezgodaj padla, da bi lahko še mal zrastl...

dobro skuhaj!

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3304
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 11:32:32   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: Pija76
Daisy user posted image user posted image user posted image , pa ti si enaka kot jaz! Pa ti rata tud vse narest iz seznama? Kolk so gospodinjske pomočnice, jaz bi si tud kakšno omislila najrajš user posted image .


Ne, navadno mi ne rata, ampak mam pa vsaj lep seznam. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 3305
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 11:34:37   
Pija76
Punce a si danes že lahko po kosilu kavico privoščim? Tako malo, dva požirka, turško, brez mleka? AL rajš še ne?


Abri 5 je bil pa Medy user posted image . Vem, da je pri Rešu parček, sej zato sem najprej rekla, da se prej verjetno imela vedno same punce, da zdaj je pa en fant, pol je pa Gigi rekla, da mogoče bi imela pa kar dva dečka user posted image . Sem rekla takoj našemu, da sta to pa X ( najino ime za punčko) in Y ( najino ime za fantka) user posted image

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 3306
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 11:35:06   
lara light
Pismo rosno, jaz sezname samo preobračam in menjam dneve...zmeraj ista pašta, pol ne uspem nardituser posted image ...mah se ponavljam, naj dela kdor je lačenuser posted image ...jaz imam njoke! (kupljene)user posted image

< Sporočilo je popravil lara light -- 14.9.2008 11:36:07 >


_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 3307
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 11:38:55   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: Abra

Daisy, kake pa so tvoje menstruacije? Če so noro boleče je to lahko že znak. Pa mislim, da se nekaj da že na uz videt, najbolj pa seveda pri laparo. Mene je na to Reš poslal zato, ker ni ničesar našel, pa tam tudi niso. In če bi blo pri tebi kaj E okrog jajčnikov, tudi celic ne bi blo toliko... Problem je v energiji zarodkov, nimajo moči, da bi se razvijali, kot se morajo. Vsaj jaz tko vidim. In če neki plavalčkov je, potencial je. Malo ga je teba stimulirat. Pa nič kolesarjenja za tvojega, to mu tuki škodi in ne koristi. Kateri V dajejo energijo, pa tudi vemo. Res pa rabi orang doze.


Menstre niso noro boleče. Samo ene dvakrat v lajfu me je fino bolelo, drugače pa ni sile. Bom jaz kar mojo laro poslušala in dala gas in dolge luči. Na trgovinski seznam sem napisala zelenjava, pa bom probala spet kak sok namiksat, mojga bom pa spet malo v roke prijela.

Razen kolesarjenja ne. Abri pa saj menda samo ekstremno kolesarjenje škodi.... Če mu kolesarjenje skanslam, pol pa res nič več ne bo od njega. Je edini hobi, ki ga ma... Šmenta.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 3308
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 11:39:00   
andreja 07
JA DEJZI

Vidiš to me razpali ,k samo nekaj vprašaš in pol ti  nekdo reče ja to pa strogo pod nadzorom halo ja je pa pol bil 7 x nadzor k me nobeden dr. še vprašal ni kako  kaže?Edino vprašanje je blo po 4 x dozi če sem kaj čutila v jajčnikih.


In niti slučajo se nimam namena tuki kregat samo mal mi je res pritisk narastu se OPRAVIČUJEM,najbolj me razkuri,ko se oglasi nekdo k pojma nima kaj in zakaj  in namesto da pove da preprosto nima klomifena začne soliti pamet kaj se lahko in kaj se ne sme. in da ne bo kakih pomislekov nisem TABLETOMANKA.Mi je pa ceneje poizkusit z Klomifenom kot pa plačat posopek. Sploh pa ko nama je po 8 letih uspelo naravno.

_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 3309
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 11:40:20   
DaisyE
Pija privošči si jo. Predstavljaj si, da si naravno zanosila, da nimaš blage veze o ničemer in da nič ne more it narobe.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 3310
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 11:42:42   
Kalina
Ma ste face bejbe resuser posted image

Joj komi cakam, da bo jutri ura 13h, da poklicem Merlica in vprasam ce je bris uredu in mi da zeleno luc za pitje primoluta! me prav zanima, kdaj bo nastopila menstruacija po primolutu, naj bi 3 ali 4 dan po zadnji tabletki. Upam, da bo vse ok. Ker nikoli nimam menstre.user posted image Sm pa razmisljala, bom mela M glih na poroki, ampak bom ze. Aja a si injekcije same dajete? Ker jaz bi tokrat rada samo tole popedenala. Sej lahko obe v trebuha? Prvic sem mela eno v trebuh, drugo v rame. Drugac sm si test ze kupilauser posted image Ma sm res smotana ja.

Upam, da ne bo kaj narobe, ena slikica moje princeske, a ni to lep rezultat vsega spikanja itd.user posted image

user posted image


_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 3311
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 11:47:04   
Grethy
Kalina user posted image user posted image user posted image greš v novo akcijo ...

rezultatek je pa res prekrasen ...

user posted image na poroki ???? ... Čigavi ???? ... Tvoji ???? ... Madonca, pa nč ne vemo za to ????user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 3312
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 11:47:12   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: Kalina

Ma ste face bejbe resuser posted image

Joj komi cakam, da bo jutri ura 13h, da poklicem Merlica in vprasam ce je bris uredu in mi da zeleno luc za pitje primoluta! me prav zanima, kdaj bo nastopila menstruacija po primolutu, naj bi 3 ali 4 dan po zadnji tabletki. Upam, da bo vse ok. Ker nikoli nimam menstre.user posted image Sm pa razmisljala, bom mela M glih na poroki, ampak bom ze. Aja a si injekcije same dajete? Ker jaz bi tokrat rada samo tole popedenala. Sej lahko obe v trebuha? Prvic sem mela eno v trebuh, drugo v rame. Drugac sm si test ze kupilauser posted image Ma sm res smotana ja.

Upam, da ne bo kaj narobe, ena slikica moje princeske, a ni to lep rezultat vsega spikanja itd.user posted image

user posted image



o Kalina-še ena stara borkauser posted image  Držim pesti da tut tokrat uspeuser posted image

Jst imam pa ju3 punkcijo...Se že tresem ko hudič...user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 3313
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 11:48:40   
DaisyE
Andreja, ljudje smo različni in vsak ma svoj stil pisanja. Mene tud kdaj kaj razjezi, ampak resnično verjamem, da mi nihče nič slabega noče.

Veš kolk me nasmeji, ko kdaj končno komu povem, da ne morem met otrok, pa mi pol predlaga umetno oploditev? Veš kolk me nasmeji, ko mi svetujejo kam naj grem in na koga naj se obrnem, ali pa bože ne daj, veš kolk me nasmeji, ko mi kdo reče, da se moram samo malo sprostit. Nasmeji me do solz, kdaj pa kdaj pa tudi razjezi, pač odvisno kakšne volje sem.

Ampak dejstvo je, da ljudje tega ne vedo in potem včasih mimo usekajo. Potem je pa samo od nas odvisno, kaj bomo s tem naredili. Jaz se poskušam ne sekirat. Saj si že precej dala skozi, saj sama menda veš, kaj je klomifen in kakšni so njegovi stranski učinki. Menda veš kaj delaš. Sicer pa glede na to, da ga marsikateri ginekolog predpisuje kot magično tabletko, ne da bi pogledal, ali ga ženska sploh rabi in da potem niti ne spremlja, kaj se ze žensko dogaja...

Mah brezveze. Se je brezveze s tem sploh ukvarjat. Vloži energijo v lepše stvari, tako kot je gretka napisala.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 3314
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 11:49:09   
KIWI
DAISY, hvala za slikce. Po njih sodeč kaže moja nekaj med 8 celičnim embriom in morulo. To torej pomeni, da se hitro razvija, a ne?

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 3315
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 11:49:47   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

IZVIRNO SPOROČILO: Abra

Daisy, kake pa so tvoje menstruacije? Če so noro boleče je to lahko že znak. Pa mislim, da se nekaj da že na uz videt, najbolj pa seveda pri laparo. Mene je na to Reš poslal zato, ker ni ničesar našel, pa tam tudi niso. In če bi blo pri tebi kaj E okrog jajčnikov, tudi celic ne bi blo toliko... Problem je v energiji zarodkov, nimajo moči, da bi se razvijali, kot se morajo. Vsaj jaz tko vidim. In če neki plavalčkov je, potencial je. Malo ga je teba stimulirat. Pa nič kolesarjenja za tvojega, to mu tuki škodi in ne koristi. Kateri V dajejo energijo, pa tudi vemo. Res pa rabi orang doze.


Menstre niso noro boleče. Samo ene dvakrat v lajfu me je fino bolelo, drugače pa ni sile. Bom jaz kar mojo laro poslušala in dala gas in dolge luči. Na trgovinski seznam sem napisala zelenjava, pa bom probala spet kak sok namiksat, mojga bom pa spet malo v roke prijela.

Razen kolesarjenja ne. Abri pa saj menda samo ekstremno kolesarjenje škodi.... Če mu kolesarjenje skanslam, pol pa res nič več ne bo od njega. Je edini hobi, ki ga ma... Šmenta.


Fajn, to da nimaš bolečih M (kot moje, ko ob njih včasih umiram od bolečin) je super. Samo akcija Daisy!
In še glede kolesarjenja...glej moj dragi kolesari že cca 15 let, od 3-5x tedensko, od zanj borih 40 km do 150/dan, saj ne vem, full v glavnem, in je vse ok z nim. Je pa res, da sva za profi sedež z lukjno podolg z veseljem odštela cel kup evričov...če te zanima ga vprašam kasneje, a zdaj je med trtamiuser posted image ..tko da, veselja mu jaz ne bi jemala, bo učinek zanemarljiv...

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 3316
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 11:50:00   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: Kalina
user posted image



Kalina čudovit rezultat! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 3317
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 11:51:38   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: lara light
In še glede kolesarjenja...glej moj dragi kolesari že cca 15 let, od 3-5x tedensko, od zanj borih 40 km do 150/dan, saj ne vem, full v glavnem, in je vse ok z nim. Je pa res, da sva za profi sedež z lukjno podolg z veseljem odštela cel kup evričov...če te zanima ga vprašam kasneje, a zdaj je med trtamiuser posted image ..tko da, veselja mu jaz ne bi jemala, bo učinek zanemarljiv...


Daj kar vprašaj, pa mi pol povej. To je pa strošek, ki ga rade volje planiram v svojem proračunu.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 3318
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 11:52:39   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: KIWI

DAISY, hvala za slikce. Po njih sodeč kaže moja nekaj med 8 celičnim embriom in morulo. To torej pomeni, da se hitro razvija, a ne?


To je, po mojem mnenju, draga KIWI, odličen rezultat!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu KIWI)
Neposredna povezava do sporočila: 3319
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 11:53:17   
lara light
Kalina, prečudovit skraužlan rezultat!user posted image user posted image user posted image  Vso srečo tudi v drugo!user posted image

Pija, jaz sem včeraj nabasala v avto dva moška, no dobro, da se ne bom hvalila, eden je bil moj dragi in smo šli v Italijo na kavico...in sem spila en kapučin in debata o vsem mogočem in sploh nisem pomislila, da mi lahko škodi in bulila sem zrihtane mimoidoče taljančke...In kar paše, je rekla moja nona, ne more škodit!user posted image  Kiss!

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 3320
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 11:53:22   
Mijavček
Daisy, sej ti je že Lara napisala, jaz bom pa še potrdila; nič ne ne ubadaj preveč z E. Ker je IVF itak "ultimate cure" za to. Je pa res ja, da o E dohtarji nimajo pojma in potem ugibajo, da vpliva na zanositev, pa na kvaliteto celic, pa na prehodnost jajcevodov,...., eni pa pravijo, da če bi vsem ženskam delali laparo, da bi vsaj v 60% našli kakšno E in da to nima bistvenega vpliva na zanositevuser posted image

Lej, jaz mam diagnozo E (pa 2x so mi jo odstranili), pa sem zanosila v 3. IVF. Dolge luči pa gas!!!user posted image  

Ena me je za cunce spraševala... ja, na srečo imam že več al manj vse, sem namenoma mal prej nabavla, ker se mi je kar zdel da bom proti koncu preveč tjulnasta za po štacunah hodit. In res je tako. Tako, da ko boste noseče, si že tam v 7. mesecu nabavte kar mislite, dokler je to še užitekuser posted image . Kar mi manjka zdej možu naročam... jutri gam bom poslala po prsno črpalko, pa ta velike vložke, sam on tega še ne veuser posted image .

Larči, lahk da bo jutri že kej pokazalo, kaj pa če bi za ziher še do torka počakala? Sam da ti ne bodo roke zmrznile! user posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 3321
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 11:54:21   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

IZVIRNO SPOROČILO: lara light
In še glede kolesarjenja...glej moj dragi kolesari že cca 15 let, od 3-5x tedensko, od zanj borih 40 km do 150/dan, saj ne vem, full v glavnem, in je vse ok z nim. Je pa res, da sva za profi sedež z lukjno podolg z veseljem odštela cel kup evričov...če te zanima ga vprašam kasneje, a zdaj je med trtamiuser posted image ..tko da, veselja mu jaz ne bi jemala, bo učinek zanemarljiv...


Daj mi dotej povej, vozi mtb ali specialko?

Daj kar vprašaj, pa mi pol povej. To je pa strošek, ki ga rade volje planiram v svojem proračunu.


_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 3322
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 11:54:43   
andreja 07
o Sisi a že?????????? uh tole je bilo hitro mimo. Držim pestke pa sporoči upam d abo tokrat manj boleče.

_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 3323
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 11:54:57   
kajsica
Miška.....ni vidu frizure in je tud še kak teden ne bo. Me je v torek basalo, jao moji živčki...so jim iz ponedeljka na torek ponoči bazo raketirali, presneti talibani...res sem bila tako na trnih, da ti povedat ne morem....No pa se mi je v torek popoldne javil in povedal da je vse OK, da naj me ne bo strah. Tako da sedaj čakam, kdaj bo lahko poklical, ker jim je linije odneslo user posted image .

Andreja, sedaj pa kot mi je Pija rekla...diham, diham....ampak, ti pa res znaš med vrsticami brati. Kot prvo nisi navedla že v prvem postu, kolikokrat si jemala klomifem in jaz tega ne morem vedeti....kot drugo, ja tudi jaz sem bila na klomifemu, tako da ne govorit, da nimam pojma......kot tretje, a sem ti slučajno rekla da ga ne smeš jemati, celo povedala sem ti kje vprašaj in kje ga lahko dobiš, če ga misliš jemat na svojo roko. Lej če ne veš kaj je dobronamerni nasvet...mislim....Kaj ti delaš s seboj, mene niti malo ne briga. Poleg tega si napisala da te obsojamo zaradi tega ker imaš otroke....halooooo....od kod naj bi vedela da jih imaš, pa tudi kaj me briga. Ne poznam te!

Sedaj pa piši, pa se kuri kolikor hočeš, ker meni se ne da ukvarjati s teboj in s takšnimi izjavami, ker človeka enostavno obsodiš. In kot sem ti rekla in bom še enkrat, upam da ga najdeš in narediš kar želiš. Pa veliko sreče. Mene pa prosim pusti na miru.

Pija...diham, diham....samo me pa res razjezi, ker te enostavno nekdo obsodi, pa čeprav mu ne želiš kaj slabega.

Takole babike, lepo se imejte, jaz grem na luštno. Se beremo zvečer, upam, da ne bote spet naklofale 20 straniuser posted image . Pridne bodite, pa ne se jezit!!!!

(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 3324
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 11:56:50   
DaisyE
Hvala mijavček za odgovor. Saj sem jaz tud takega mnenja kot ti in Larica, samo potrditev od profesionalk sem rabla. user posted image user posted image user posted image

Kolk te je luštno brat. Kako se pripravljaš na porodnišnico? Bom navijala za tvoje črvičke.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 3325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  131 132 [133] 134 135   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  131 132 [133] 134 135   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
3D/4D ultrazvočni pregled obraza
Kaj lahko vidimo s 3D/4D ultrazvočnim pregledom obraza pri plodu?




Dostava hrane na dom
ksenija12

Ali kdaj naročite dostavo hrane na dom?

da, enkrat tedensko (8%)

da, enkrat mesečno (7%)

da, ampak zelo redko (33%)

ne, ni mi všeč (10%)

ne, je predraga (7%)

ne (drugo) (35%)


Število vseh glasov: 239

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!