|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  84 85 [86] 87 88   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 22:08:26   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

Larči - kako si ti? Si doma, delaš?user posted image Aja če si na javnem PC-ju pol si v knjižnici al kako user posted image user posted image user posted image


Shuki, tle po kampu se se potepam...pa malo, cisto malo delam...user posted image
Tezko vas je prebrat tako na hitro...
Pija, tebe sem iskala in naslauser posted image ...no, bo tri za naju srecna stevilka? Bo, seveda bo!user posted image Drzim pestuser posted image trepetalke rabimo, da nas je cimvec in tko topleje...user posted image
Ju3 bom doma in obljubim nadoknadila...mismis,pridna kot vedno, luckauser posted image , arnejauser posted image , gigi, zarja, ledenka, abra, zelvica. daisy, mlincka, grethy, blanci in tako naprej....
...vsem lepe sanjeuser posted image


_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 2126
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 22:13:26   
KIWI
Hojla! Ja svet je res mali Baci! Sem včeraj ob 11 zvečer nagruntala user posted image  kam te naj dam, po čistem slučaju, ko sem prečekirala moje maile in opazila, da je Darja včeraj isti mail poslala meni in tebi. Ja pa Petra mi je danes potrdila. Za crknit od smeha user posted image user posted image user posted image , zdaj pa se že itak pripravljam za jutrišnjo punkcijouser posted image user posted image user posted image

Pa pozdrav vsem ostalim, seveda!!!

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 2127
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 22:20:54   
KIWI
Hja, preveč kloftate, pa pozabimuser posted image kaj sem prebrala in posledično odgovorit! Baci, stopka me ni čisto nič bolela, je moj ati bil enkraten, tak ko z vsem špikanjem do zdaj! Ja pa vsem hvala za lepe želje in vzpodbudo!

Baci je stopka mimo, ne?


(odgovor članu KIWI)
Neposredna povezava do sporočila: 2128
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 22:23:12   
KIWI
Zarja1,

pa ti si tudi iz MB, kolikor vidim. Sem malo radovedna, kako dolgo pa se že ti mučiš?

(odgovor članu KIWI)
Neposredna povezava do sporočila: 2129
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 22:27:20   
sabsa
Punce pozdravljene!

Le nekaj dni sem bila odsotna in kaj ugotovim, ko se priključim na forum. Zelo dopolnjen seznam čakajočih v postopku. September bo pa očitno res pester, upam, da bo tudi zelo uspešen.
Lara light in ostale trepetalke kako ste? Kako preživljate dan čakajoče na rezultat? Me vse držimo pesti. Le glejte, da nam sporočite dobro novico.

Za mano je že teden dni špikanja s Suprefaktom. Saj gre kar hitro, dosti hitreje kot v prvem postopku.

Nočko vsem!

(odgovor članu KIWI)
Neposredna povezava do sporočila: 2130
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 22:32:13   
KIWI
Ja, nočko punce, pa lepe sanje ouser posted image ! Nekega dne se bodo uresničile!

Pa Pa

(odgovor članu sabsa)
Neposredna povezava do sporočila: 2131
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 22:36:09   
baci
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  bravo jaz


roka je bila mirna


STOPKA je v meni,zdaj pa samo čakanje na punkcijo


_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu KIWI)
Neposredna povezava do sporočila: 2132
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 22:39:08   
baci

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Dragi M.L.B.K. in KIWI želim vama hitro in nebolečo punkcijo, čim več celic in user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





jaz tudi želim,vse najjjjj

da bo čim več user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 2133
   RE: IVF/ICSI september, oktober
9.9.2008 22:58:03   
KIWI
Bravo Baci user posted image user posted image user posted image , bom držala pesti za tebe v četrtek, pa jutri pišem user posted image  kak je bilo!!

Nočko še enkrat!

Zdaj pa res, jutri imam naporen dan, tako kot še katera med vami!


(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 2134
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 6:31:15   
lučka 25
Dobro jutro punce. user posted image


A bo danes kakšna druga skuhala kavico, meni se mudi. Samo toliko, da še enkrat rečem:



Dragi M.L.B.K. in KIWI želim vama hitro in nebolečo punkcijo, čim več celic in user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
 
Baci in Dajamaja naj UZ pokaže veliko foliklov na obeh straneh.user posted image user posted image user posted image
 
Jadrnica tebi pa držim ekstra pesti za NS.user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KIWI)
Neposredna povezava do sporočila: 2135
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 7:08:16   
Pija76

Dragi M.L.B.K. in KIWI želim vama hitro in nebolečo punkcijo, čim več celic in user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
 
Baci in Dajamaja naj UZ pokaže veliko foliklov na obeh straneh.user posted image user posted image user posted image
 
Jadrnica tebi pa držim ekstra pesti za NS.user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 2136
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 7:09:12   
gospodarica
Gospodarica joj kar berem . Žal mi je deklica. Naslednjič bo bolje.


deklica?user posted image user posted image

vsem hvala za podporo.
verejetno me zdej neki časa ne bo na RR (služba,izpiti,...itd)....ampak vedite da vseeno držim pesti in navijam  za vas.
ko bo kej novga vam pa 100% sporočim.

lep pozdrav vsem....

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2137
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 7:24:27   
sonček33
Punce, danes prinesite sem gor same dobre novičke. Velja?

Pija - si doma? Kako napreduje diploma?


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu gospodarica)
Neposredna povezava do sporočila: 2138
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 7:26:10   
blanč
Blanči in Larica kako nam kaže? Upam, da bosta naši naslednji srečki

Oj, se javljam iz službe. Sem kar vesela, da sem se odločila hodit v službo, ker čas hitreje mineva. Drugač pa odštevam sitnouser posted image user posted image . Znakov nobenih posebnih, upanje pa ostajauser posted image .

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 2139
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 7:40:01   
sonček33
Blanč valjda upanje je, vedno, ker tokrat bo vse ok
a Gretka dela dop?


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2140
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 7:41:02   
blanč
Gretha je popoldanuser posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 2141
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 7:56:15   
nokes
IZVIRNO SPOROČILO: Pija76


Dragi M.L.B.K. in KIWI želim vama hitro in nebolečo punkcijo, čim več celic in user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
 
Baci in Dajamaja naj UZ pokaže veliko foliklov na obeh straneh.user posted image user posted image user posted image
 
Jadrnica tebi pa držim ekstra pesti za NS.user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




jst tud navijam!!!

baci, ti sicer nimaš danes uzja, če je bla včeraj stopka, ne? saj vseeno, navijam!

gospodarica, upam, da ti bo čas ob opravkih hitro minil in se boš dobro pripravila za naslednji uspešen postopek. user posted image user posted image user posted image  

ozonek, kolk foliklov? 14? uau, si pivo pila a ne!!!user posted image  

mišmiš, pa je resno vzela priprave, očka in otrok poštimana, potem pa nima časa za družbo!user posted image user posted image

gigi, nekaj strani nazaj sem se razpisala o počutju, jutri imam g, pa upam, da bo uz, da vidimo kaj dogaja tam spodaj. če sta vesoljca pridna al neuser posted image  


_____________________________

nokes

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 2142
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 7:57:09   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: KIWI

Zarja1,

pa ti si tudi iz MB, kolikor vidim. Sem malo radovedna, kako dolgo pa se že ti mučiš?

Kiwi jaz sem tudi iz Mb, midva se trudiva ja...težko rečem časovno. Najprej sma sama poskusla kakšno leto, pol sem imela histeroskopijo (maternično pregrado in polipe), pol dve neuspešni IUI in marca 2008 1. IVF, kjer pa zaradi hiperce nisem prišla do ET. Imava pa 9 pingvinčkov, ki naju čakajo. Zdaj čakam user posted image pol pa upam, da bo vse ok in ready za transfer. Skupno od operacije do dans je že 2 leti in dva meseca. Full se vse vleče, jaz pa sem mislila eh prideš, te oplodijo in to je to. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu KIWI)
Neposredna povezava do sporočila: 2143
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 8:00:50   
zarja1
Dobro jutro žabice moje,
en coffee za lepši začetek dneva.
user posted image
Blanči sem vesela zate, da si se opogumla in vstopla v vsakdanji ritem.

Lep dan vam želim......user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2144
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 8:14:56   
Goldy
Ojla, dekleta!

Včeraj se nisem mogla javit, ker se doma ne morej prijavit na RR.
V glavnem dobila Menopur in imam naslednji uz 19. 9. Je bilo pa ok. Endometrij ok (ga ni, ampak to je dobro), pa v desnem jajčniku že ena dv folikla 3, 4 velika. Vse b.p.

Vsem čestitke in držim pesti za vse!!!

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2145
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 8:22:20   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Blanč valjda upanje je, vedno, ker tokrat bo vse ok
a Gretka dela dop?



Jaaaaaaaaaaa dela dela ... popoldne ... in vse tko kaže da drug teden tud popoldne ... paaaaaaaašššššeeeeeeee ...


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 2146
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 8:23:45   
sonček33
ja fajn Gretka, če paše, da boš mal klepetala z nami dop. Sem te hotla vpr., kaj boš kuhala, pa vidim, da boš imela pop malico :)

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 2147
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 8:26:36   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Goldy

Ojla, dekleta!

Včeraj se nisem mogla javit, ker se doma ne morej prijavit na RR.
V glavnem dobila Menopur in imam naslednji uz 19. 9. Je bilo pa ok. Endometrij ok (ga ni, ampak to je dobro), pa v desnem jajčniku že ena dv folikla 3, 4 velika. Vse b.p.

Vsem čestitke in držim pesti za vse!!!

kak ni endometrija????user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 2148
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 8:26:44   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: mandreja

mismis nič se sekirat se zgodi da ti kdaj tudi pobegneuser posted image
Jaz sem pri dr. Drobniču in v ponedeljek imam uz da vidim kako foliklčki napredujejo.

Ko sem bila v 1 postopku sem bila bolj reden gost, a ste že takrat bile čisto prehitre zame user posted image



pri dr. D-ju si? Še ena s katero si moram deliti njegovo pozornost user posted image user posted image user posted image
Za folikelčke pa le verjemni, da napredujejo

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mandreja)
Neposredna povezava do sporočila: 2149
   RE: IVF/ICSI september, oktober
10.9.2008 8:27:50   
Kicsi
Dobro jutro punce.Pravkar imam prvo jutranjo user posted image ,kok je dobra..............user posted image . Vso srečo vsem ,ki imate danes Uz,punkcijo ali transfer,...............Jaz še kar čakam user posted image .Bi se mogla začet špikat jutr,pa bom morala prestavit zaradi user posted image . Ko jo čakaš ne pride,ko jo pa nočeš,pa se prec pokaže user posted image .

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  84 85 [86] 87 88   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  84 85 [86] 87 88   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 trikov, da bo tudi zanositveni seks erot...
Preverite sedem trikov, ki vam bodo pomagali tudi v seks za zanositev pripeljati dovolj erotičnega vznemirjenja in seksu...




Zobje
Nezy85

Ali bi šle med nosečnostjo(nekje v 8mesecu)na puljenje modrostnega zoba?

da (21%)

ne (79%)


Število vseh glasov: 369

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!