|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  68 69 [70] 71 72   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 8:32:07   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Šuki jutrčka kako si opravila?

O žiži, jutrčka user posted image

Ma klinc ga gleda, a je dovolj, če to rečem user posted image user posted image user posted image


pa saj mu morš mal skoz prste pogledat, je ponedeljek pa še zjutraj.......user posted image
meni so telefon že 3 x dol zabrisale, ko sem jih dans klicala.......
Nč mu ne bom gledala skoz prste, on je tm zarad mene in ne jest zarad njega, tko da bi se lohka že zbrihtal.

A to da ti sestre telefon mečejo dol, je pa znano, za njih je še prezgodajuser posted image user posted image (koze)


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1726
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 8:37:37   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Šuki jutrčka kako si opravila?

O žiži, jutrčka user posted image

Ma klinc ga gleda, a je dovolj, če to rečem user posted image user posted image user posted image


pa saj mu morš mal skoz prste pogledat, je ponedeljek pa še zjutraj.......user posted image
meni so telefon že 3 x dol zabrisale, ko sem jih dans klicala.......
Nč mu ne bom gledala skoz prste, on je tm zarad mene in ne jest zarad njega, tko da bi se lohka že zbrihtal.

A to da ti sestre telefon mečejo dol, je pa znano, za njih je še prezgodajuser posted image user posted image (koze)


pa no kak si me sk***ala. Pa sem te mislila sam v dobro voljo spravt...user posted image user posted image user posted image
pa Shuki ne bit huda...

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 1727
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 8:39:40   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Šuki jutrčka kako si opravila?

O žiži, jutrčka user posted image

Ma klinc ga gleda, a je dovolj, če to rečem user posted image user posted image user posted image


pa saj mu morš mal skoz prste pogledat, je ponedeljek pa še zjutraj.......user posted image
meni so telefon že 3 x dol zabrisale, ko sem jih dans klicala.......
Nč mu ne bom gledala skoz prste, on je tm zarad mene in ne jest zarad njega, tko da bi se lohka že zbrihtal.

A to da ti sestre telefon mečejo dol, je pa znano, za njih je še prezgodajuser posted image user posted image (koze)


pa no kak si me sk***ala. Pa sem te mislila sam v dobro voljo spravt...user posted image user posted image user posted image
pa Shuki ne bit huda...
Huda....jaz....za kaj že? user posted image user posted image user posted image
Sej si me spravila v dobro voljo, v to ne dvomi, sam jest sm mal bl občutljiva na tega mojga g.user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1728
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 8:40:59   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: nokes

oj, šukec, metuljčki so to, jaaaauser posted image user posted image   , a tak bolniška praviš, ti si tudi imela pi.zdarijo s krvavitvami, a ne. in kdaj so prenehale? pa še to, se je na uzju videlo, da je hematom zginil? joj, take velike upe imam ta teden na pregledu. bi rada imela uz, pa da reče, oba user posted image sta ok, pa hematoma ni več. to je optimalen scenarij.user posted image  user posted image  jst pa ne vem kam spadam, k dvojčkom menda??user posted image  user posted image  pdp imam 9.3., lahk pa je tud februar, bog ne daj prej! ribice: user posted image  user posted image

A da so user posted image user posted image , sej se mi dozdeva, da so mal drgač kt prebava, sploh zato k so sred spodnjega dela trebuha, črevo se mi drgač oglaša s strani pa kje višje, no čakam na še kej konkretnega, ampak počasi.user posted image
JA jaz sem krvavela 2 meseca skupi s presledki na 1 teden. Nehalo se je zaenkrat kak mesec dni nazaj, sem mela tud hematom, samo od takrat še nisem imela UZ-ja tko da ne vem kaj dogaja. Nazadnje sem mela UZ ravno zarad tega, od takrat pa do naslednjega UZ morm čakat kar 2 mesecauser posted image , ampak sej bo, en mesec sem že dala skozi, še enga pa smo na konju user posted image

Sej tvoj scenarij bo točno tak kot si zamišljaš, in tko bomo tud navijale user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 1729
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 8:41:05   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Šuki jutrčka kako si opravila?

O žiži, jutrčka user posted image

Ma klinc ga gleda, a je dovolj, če to rečem user posted image user posted image user posted image


pa saj mu morš mal skoz prste pogledat, je ponedeljek pa še zjutraj.......user posted image
meni so telefon že 3 x dol zabrisale, ko sem jih dans klicala.......
Nč mu ne bom gledala skoz prste, on je tm zarad mene in ne jest zarad njega, tko da bi se lohka že zbrihtal.

A to da ti sestre telefon mečejo dol, je pa znano, za njih je še prezgodajuser posted image user posted image (koze)


pa no kak si me sk***ala. Pa sem te mislila sam v dobro voljo spravt...user posted image user posted image user posted image
pa Shuki ne bit huda...
Huda....jaz....za kaj že? user posted image user posted image user posted image
Sej si me spravila v dobro voljo, v to ne dvomi, sam jest sm mal bl občutljiva na tega mojga g.user posted image user posted image


no finooooooooouser posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 1730
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 8:42:07   
dajamaja
Jutro!
 
LEDENKA!!! Super novica!!! Vse čestitke!!!!user posted image user posted image
 
Pikovitka je uživala na poroki! Kaj pa drugega ljubica, saj si se tako pripravljala nanjo. Zdaj pa Zanzzzzzi.Mmmm.
 
No ja, saj v službi tudi ni tako slabo.
 
Baci, Stijan, MLBK dobro opravite na UZ!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 1731
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 8:42:16   
Abra
Dobro jutro pupke!
Naj vas vreme ne spravi v slabo voljo. user posted image Danes bo gužva, se beremo proti večeru.
Naredite si lep dan, pa čeprav je ponedeljek user posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1732
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 8:42:35   
Shuka
Ma drgač ne more bit user posted image user posted image

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1733
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 8:57:32   
Ozone
LEDENKA, najprej čestitke tebi. A to je naravno, brez postopka? BRAVO user posted image user posted image user posted image .

Pupe moje, jaz imam pa jutri punkcijo. Sem se odločila za nerkozo. Bo pa kar bo!

PIKOVIT, uživaj!
p.s. Si pa bila lepa nevesta, da veš!!! No ja, tudi ženin user posted image user posted image user posted image je za pohvalit user posted image .

lp




_____________________________

Where there is a will, there is a way.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 1734
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 9:07:12   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Ozone
Pupe moje, jaz imam pa jutri punkcijo. Sem se odločila za nerkozo. Bo pa kar bo!

Držim pesti!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Ozone)
Neposredna povezava do sporočila: 1735
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 9:08:54   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: Ozone
Pupe moje, jaz imam pa jutri punkcijo. Sem se odločila za nerkozo. Bo pa kar bo!

Držim pesti!user posted image user posted image user posted image
Jaaa user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1736
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 9:10:50   
nokes
iii, ozone, kakega pekeca maš na slikici, sploh nisem prej vidla user posted image user posted image !!! super, da imaš punkcijo, in prav je, da si se odločila za narkozo, če imaš možnost. seveda bomo držale pesti za čimlepše celice!!! koliko foliklov pričakuješ? poln koš? user posted image

mišmiš, kako si danes uredila v laboratoriju, jutri začneš? mal si skrivnostna, pa brskam za nazaj, da najdem kak datum pri tebi. al si se čist v zdravo življenje vrgla, športaš že tak, da se bo jutri drd.ju rokca zatresla!

_____________________________

nokes

(odgovor članu Ozone)
Neposredna povezava do sporočila: 1737
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 9:23:04   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: nokes

mišmiš, kako si danes uredila v laboratoriju, jutri začneš? mal si skrivnostna, pa brskam za nazaj, da najdem kak datum pri tebi. al si se čist v zdravo življenje vrgla, športaš že tak, da se bo jutri drd.ju rokca zatresla!



ojla Noki, ma sej nisem skrivnostna, samo ni kaj napisati. Ekola danes zjutraj sem dala kri, sedaj ob 11. uri pokličem pridne sestre na SIII, da mi povejo kako je z mojimi hormoni, ali so padli ali ja. Če bo vse ok, grem jutri zjutraj na UZ. Glede na to, da imam jaz ovulacijo cca 14. dan, bom po moje jutri že skoraj 100% na UZ.

Če se bodo jutri dr. D tresele roke ne vem, mogoče že malo zaradi tega, ker mi je naš včeraj lepo frizurco naredil user posted image user posted image user posted image , sicer ne dvomim, da on takšnih in drugačnih frizur ne vidi dovolj.

Kako si mi ti?

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 1738
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 9:26:13   
zarja1
Babe jaz letim v bolnico, mi morajo UZ naredit, da zrihtamo to user posted image . Držite pesti, da bo vse ok. Se beremo kasneje!!!!!

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1739
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 9:28:26   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Babe jaz letim v bolnico, mi morajo UZ naredit, da zrihtamo to user posted image . Držite pesti, da bo vse ok. Se beremo kasneje!!!!!
Dobro uredi  user posted image in javi kaj so rekli.

Držimo pestke, da je vse OK, in da prihaja tvoja tečka rdečka.


< Sporočilo je popravil Shuka -- 8.9.2008 9:29:22 >


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1740
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 9:33:56   
T1979
Evo mene končno.

Skratka punkcija 3 celice. ET sem imela včeraj, grejem user posted image  user posted image  srčka.

Zdej vas grem pa brat za nazaj, imam 30 strani, katastrofa, kolk ste naklofale.

Mislim, da bom še danes dopust pisala, ker imam tolk dela z RR. user posted image  user posted image

Pridne bodite, pa se beremo.
Lp

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 1741
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 9:33:57   
bambi75
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Babe jaz letim v bolnico, mi morajo UZ naredit, da zrihtamo to user posted image . Držite pesti, da bo vse ok. Se beremo kasneje!!!!!
Dobro uredi  user posted image in javi kaj so rekli.

Držimo pestke, da je vse OK, in da prihaja tvoja tečka rdečka.




Tudi jaz držim pesti.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 1742
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 9:37:18   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: T1979

Evo mene končno.

Skratka punkcija 3 celice. ET sem imela včeraj, grejem user posted image  user posted image  srčka.

Zdej vas grem pa brat za nazaj, imam 30 strani, katastrofa, kolk ste naklofale.

Mislim, da bom še danes dopust pisala, ker imam tolk dela z RR. user posted image  user posted image

Pridne bodite, pa se beremo.
Lp
Super T1979 - za dva user posted image user posted image , eden bo šel verjetno v skrinjico? kdaj imaš test?  21.9.?

držimo pestke da se vgnezdita.user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 1743
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 9:38:27   
bambi75
Ozone držim pesti za jutri.

T1979 lepo grej svoja user posted image  user posted image .

Gospodarica tako je , bolje ena kot nobena. Držim pesti da je ta taprava.


Noki pa menda nisi ti na slikci pod tvojim imenom. Tako pa ti ni treba sedaj skakati, par mesecev počakaj.  A je sedaj vse OK?

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 1744
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 9:43:04   
bambi75
Zarja tudi jaz bi rada videla tvojo poroko. Pliss. user posted image


Pa tudi mene nekaj zafrkava ta user posted image . Imam že dva dni cisto malo izcedka pa zvija me, noče pa bit nič konkretnega. Upam, da bo danes.

Sem se včeraj cel popoldan šla malo" ofroud" s user posted image    pa me je kar malo pretreslo, mogoče pa kaj pomaga.

< Sporočilo je popravil bambi75 -- 8.9.2008 9:44:44 >

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 1745
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 9:52:37   
nokes
user posted image user posted image bambi!!! ti to mene hecaš? to sem jaz, wannabe gimnastičarka. ne no, taka bom po porodu!

mišmiš, ti boš pa svoje otroke tak hitro dobila, uf! kaj lahko že ta teden??? uau, po moje bo naslednje srečanje v kaki slaščičarni user posted image user posted image  sporoči, če jutri štartaš!

zarja, madona, da zrihtaj na pregledu! kaj se to pravi!user posted image

t1979, te ni bilo na seznamu? user posted image user posted image  pa saj vidiš, valovi pozitivne energije se širijo tud do vseh, ki nas berejo user posted image user posted image , maš 2 sončka, super!

_____________________________

nokes

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 1746
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 10:08:18   
Shuka
Hmmm, za vse kavopivke, ki malce pretiravajo sem našla en članek na to temo TUKAJ.

Če je kej od tega res, pa ne vem.


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 1747
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 10:10:11   
gospodarica
Ponedeljek, 08.09.
Baci - UZ
Stijan - UZ
M.L.B.K. - UZ


tudi jaz držim pesti,da bodo folikli lepo rasliuser posted image
T1979user posted image za tebe,držim pesti da bo vse ok in da se bo lepo prijelouser posted image user posted image

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 1748
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 10:25:30   
baci
Baci, naj foliklčki pridno rastejo do jutri, pa da potem stopka pade .
IZVIRNO SPOROČILO: arneja


 
hvala vsem ki navijate za mje folikličkeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 1749
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 10:28:41   
baci
tako sedaj sem vas prebrala,me pol dneva ni pa imam kaj brat


sedaj pa grem pod tuš,pol pa hitro na UZ,da vidim če so kaj zrasli ti moji folikli,da pade KONČNO STOPKA
JUUUPIIIIuser posted image user posted image user posted image



ZVEČER SE BEREMO,DA VAM POROČAM KAKO JE BILO!!!!



user posted image user posted image user posted image user posted image NAVIJAM ZA VSE KI IMATE DANES UZ,TAKO KOT JAZuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 1750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  68 69 [70] 71 72   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  68 69 [70] 71 72   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ali lahko zanosim med menstruacijo?
Če ste imeli nezaščiten spolni odnos med ali takoj po menstruaciji in bo vaša ovulacija nastopila čez pet dni, lahko zan...




Prvi zobek
klitia

Kdaj je vaš otrok dobil prvi zobek?

pred 3 meseci (12%)

med 3 in 6 mesecem (35%)

po šestem mesecu do enega leta (48%)

po prvem letu (6%)


Število vseh glasov: 52

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!