|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 20:39:15   
DaisyE
Čer miš. Kaj se je včeraj dogajalo? Neki ste laufali, al kaj? Saj veš, blond...

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 1676
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 20:39:44   
lučka 25
Evo mene. spet med klepetuljami in dobrovoljkami. Je bil kar pester vikend tu gori. Je bilo prav dobro brat vse za nazaj. Še posebej pa nas je po moje vse skupaj razveselila in nam dala novega upaja naša ledenka. user posted image



Jutri naj bo na UZ vidnih veliko folikov pri vseh puncah, da bo potem lahko punkcija in dober pridelek. user posted image  user posted image  user posted image


Danes sva bolj počivala, si nabirala moči za nov teden, pa tudi uživala sva user posted image . Je bil danes en tak bolj sproščujoč in umirjen dan za nama.
Jutri pa ponedelčjek, se moram spet pripravit za otročke - upam da ne bo preveč joka.


Zdajle, ko pišem pa že opazujem v daljavi kako se bliska. Upam, da ne bo prehudega naliva čez noč, ampak bo bolj normalno padal ta dež. Po vseh nevihtah v zadnjem času nam ni treba še ene. 

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 1677
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 20:43:05   
DaisyE
Nema nikoga. Nema nič. Hja nič, pol grem pa mojga Kinga prebirat. Lahko noč.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 1678
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 20:43:21   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

Čer miš. Kaj se je včeraj dogajalo? Neki ste laufali, al kaj? Saj veš, blond...


me ne laufali, naš je šel na Poli maraton, cca 35 km z kolesom, midva s kužonom sva se pa šetala. Pa sva bila na konuc full crknjena, sonce, vročina, pir pa te zadeve te zmatrajo.

Zdej pa moram iti na off, grem pod tuš in naš mi bo frizuro naredil...spodajuser posted image
se tipkamo jutri



_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 1679
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 20:44:58   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

naš mi bo frizuro naredil...spodajuser posted image



I tata bih to radio.....user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1680
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 20:45:45   
lučka 25
pikovit, čestitam. Prav lepo je slišat, da je bil včerajšni dan nepozabno lep. Naj tako ostane vedno. A jutri pa že šibata v Zanzibar? Potem pa vama želim prijetno poročno potovanje, pa glejta da bosta v ilegali še koga pripeljala s seboj.user posted image
Poznam pa še nekoga, ki gre jutri na poročno potovanje v Zanzibar, ampak za 14 dni. user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 1681
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 20:46:16   
DaisyE
Lahko noč.

Če potterja bereš, potem popolnoma razumem, zakaj te ni na netu.

Lahko noč tudi ostalim. Če bo jutri kriza na šihtu, bom to delila z vami. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 1682
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 20:49:00   
DaisyE
Pikovitka samo zate:

http://www.videoarhiv.com/cuki-zanzibar/video/20736

Oživaj 100 na uro.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 1683
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 20:49:50   
DaisyE
Zdaj pa res grem...

No mogoče bom še enga skadila.

Kaj pa vem... Najverjetneje. No... bomo vidli...

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 1684
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 20:50:25   
DaisyE
Itak mam monologe...

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 1685
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 20:51:07   
DaisyE
No zdaj sem pa že patetična.....

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 1686
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 20:51:07   
zarja1
Mož šel 30 km daleč po test, ta negativen, jutri po tabletke za sprožitev user posted image .

Lepo se mejte!!!

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 1687
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 20:51:37   
pikovit
No pa malo na kratko.

Vreme nama je res bilo naklonjeno.Pasje vroče.dan pa je šel mimo kot bi trenil.Prehitro.Res je bilo ful lepo.Že komaj čakam,da bodo slikice.user posted image Ena zanimiva stvar je ta,da je čez nas letela štorklauser posted image user posted image user posted image .Mogoče pa to nekaj pomeniuser posted image Upam,ker zdaj je pa že čas.


Res je bilo lepo.Punce dobimo se na pivu,da vam reportiram.Res se splača poročit.Nekaj nepopisno lepega je to.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 1688
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 20:52:08   
Pija76
Pikovit uživaj na Zanzibarju, pri nama je bil tud ožji izbor, samo takrat je avion sam v nedeljo peljal pa nama ni termin ustrezal.

Mismis fajn opravi jutri.
Daisy uživaj v dimnem luksuzu

Punce nočko, se grem še mal zafiksat user posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 1689
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 20:53:08   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Res se splača poročit.Nekaj nepopisno lepega je to.


No mlinčka, kaj sem rekla.

Za pivo se pa jaz kar prijavim. Pa slikice prinesi, da se bomo naslajale.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1690
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 20:54:59   
pikovit
Dejzi hvala tiuser posted image user posted image user posted image  si pa faca moja.Bom oživalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1691
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 20:55:28   
DaisyE
Zdaj pa res grem.

Mogoče je pa krava kriva, da se nobena noče pogovarjat z mano user posted image  Mogoče pa preveč nevarno zgleda. user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 1692
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 20:56:05   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Ponedeljek, 08.09.
Baci - UZ
Stijan - UZ
M.L.B.K. - UZ
user posted image user posted image
 
user posted image



se podpišem pod tole navijanje: GO GIRLS, GO GIRLS, GO GIRLS




Se tudi jaz podpišem pod tole. Dajmo punce. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 1693
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 20:56:10   
pika74
draga pikovit ... čestitke tebi in tvojemu možu... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
in da bi bila srečna do konca dni.....user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1694
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 20:56:11   
pikovit
Pija THXuser posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 1695
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 20:56:30   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Mož šel 30 km daleč po test, ta negativen, jutri po tabletke za sprožitev user posted image .

Lepo se mejte!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Upam, da se bo ta zadeva s tvojo user posted image  uredila, da boš šla lahko potem po zamrznjenčke. Jutri pa dobro opravi pri G.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1696
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 20:57:15   
pikovit
A jaaaaaaaa torta je bila božanska

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1697
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 20:58:06   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Mož šel 30 km daleč po test, ta negativen, jutri po tabletke za sprožitev user posted image .

Lepo se mejte!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Upam, da se bo ta zadeva s tvojo user posted image  uredila, da boš šla lahko potem po zamrznjenčke. Jutri pa dobro opravi pri G.


Zarčica moja se podpišem pod toleuser posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 1698
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 20:58:26   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

Zdaj pa res grem.

Mogoče je pa krava kriva, da se nobena noče pogovarjat z mano user posted image  Mogoče pa preveč nevarno zgleda. user posted image


Ne, ne. Krava je super. user posted image
Samo smo vse bolj počasne, pa ne pišemo tako hitro, kot ti, ki si imaš sedaj super moč. user posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 1699
   RE: IVF/ICSI september, oktober
7.9.2008 20:58:36   
pikovit
Pika hvala tiuser posted image

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 1700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




kovid
Lelly28 RR

se boste ceplili proti corona virusu?

da (23%)

ne (52%)

sem že cepljen/a (26%)

se ne smem zaradi zdravstvenih omejitev (0%)


Število vseh glasov: 31

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!