|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
5.9.2008 13:30:04   
gloria
pikovit velik sreče ti želim, pa da ti jutri vse gladko steče


user posted image user posted image user posted image user posted image ...jaz tudi...

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1051
   RE: IVF/ICSI september, oktober
5.9.2008 13:32:50   
gloria
Veš sem bila danes še bolj žalostna ko je moj dragi full grdo odreagiral in rekel: NO SEJ TO PA NI NIČ NOVEGA DA SI JO DOBILA... KDAJ JO TI NE BOŠ DOBILA! JEBEŠ TO!!!
In to z full grdim tonom... Zdaj pa je kar odpotoval v BIH in me sploh ni hotu zraven vzet....


...joj oktavija nevem kaj naj rečem....user posted image user posted image user posted image ...

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 1052
   RE: IVF/ICSI september, oktober
5.9.2008 13:35:00   
gloria
Nič moja kinderjajčka lepo rastejo, sem dobila še eno dozo + Cetrotid, pa eno porcijo kar za sabo za jutri, v nedeljo pa prav da naj mal pridem k njemu zjutraj, pa prej kot ob 6h . Bom pol k maši lahk šla



..o super user posted image user posted image user posted image user posted image ...

(odgovor članu gospodarica)
Neposredna povezava do sporočila: 1053
   RE: IVF/ICSI september, oktober
5.9.2008 13:35:39   
gloria

IZVIRNO SPOROČILO: gospodarica

tudi z moje strani dobro jutro:)
prispela srečno domov....sem imela UZ:)folikli rastejo...danes zvečer pade stopka v nedeljo punkcija.upam,da bo čimmanj boleča:)
držite pesti tako kot jih jaz za vas.



...jaz ih že držim user posted image user posted image user posted image ....

(odgovor članu gospodarica)
Neposredna povezava do sporočila: 1054
   RE: IVF/ICSI september, oktober
5.9.2008 13:36:32   
gloria
mismis - čestitke za obletnico in je bilo kaj akcije?



...ja mene tudi to zanima user posted image ....

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 1055
   RE: IVF/ICSI september, oktober
5.9.2008 13:38:00   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

user posted image Oktavija, ta je sicer sam moj, sam ga dans lahk delim s tabo
uuuuuu greha vredenuser posted image


A zdaj bi ga pa vse tri htele....mismis, schuka in oktavija............

če vam pa pravim, da je joj njami njami.........ma kakšne tabletke in čajčki .......en dan s takim pa bo..........jaz pa sem glih take sreče, da ko bi bil za akcijo bi prišla mojauser posted image , ziher......

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 1056
   RE: IVF/ICSI september, oktober
5.9.2008 13:39:10   
gloria
Evo mismis prišel in vse zrihtal pri sestri Blanki. Torej v ponedeljek 08.09.2008 grem dati kri, potem mi bodo pa tetke povedale, kdaj priti spet na UZ, po moje bo to že v torek.
Dobra novica tega je, da ravno naslednji, torej v času od 08.09. do 14.09. dela UZ-ju ravno moj dragi dr. D. Se mi zdi, da bo treba zalogo bleščic povečati, zdaj pa še našega naštimujem, da mi spet kakšno fletno frizurico naredi....spodaj. Hvala za čestitke, akcija včeraj bila, sploh ne vem, kako lahko v to podvomite .

Zdaj pa moram delati, sem zaradi današnjega mitinga z Blanko en malček v zaostanku. Vas pridem kasneje spet pogledati in pohvaliti.


....user posted image user posted image user posted image user posted image  za frizurco user posted image user posted image user posted image user posted image ...

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1057
   RE: IVF/ICSI september, oktober
5.9.2008 13:41:16   
gloria
...uf kolk načvekateuser posted image user posted image user posted image ....stanje pri men še zmeraj mirnouser posted image ....

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 1058
   RE: IVF/ICSI september, oktober
5.9.2008 13:41:47   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

user posted image Oktavija, ta je sicer sam moj, sam ga dans lahk delim s tabo
uuuuuu greha vredenuser posted image


A zdaj bi ga pa vse tri htele....mismis, schuka in oktavija............

če vam pa pravim, da je joj njami njami.........ma kakšne tabletke in čajčki .......en dan s takim pa bo..........jaz pa sem glih take sreče, da ko bi bil za akcijo bi prišla mojauser posted image , ziher......
No kaj pol še čakaš user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1059
   RE: IVF/ICSI september, oktober
5.9.2008 13:42:35   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: gloria

...uf kolk načvekateuser posted image user posted image user posted image ....stanje pri men še zmeraj mirnouser posted image ....
Lepo user posted image

smo vsak dan v pričakovanju lepih novičkuser posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 1060
   RE: IVF/ICSI september, oktober
5.9.2008 13:44:12   
želvica99
Opa vidm, da ste kravce s tipčki zamenjale, me nič ne motiuser posted image  čeprav je bil tud včerajšni kravji bal prov simpatičenuser posted image

Vsak dan vas je več tko da Lana,Gospodarica dobrodošli (pa če sem katero zgrešila seveda tudi).

Lara in Blanč upam, da sta pridni in upoštevata svoje otročkeuser posted image Kako se kaj počutita? Aja pa Obi se nič ne javi, ima kmal testek. Kje si Obbiiii?

Mis čestitke za obletnico. Pa kakšno idejo za frizurco prosim. Kako pa se tvoj loti zadeve - britje al vosek?user posted image

Pikovit uživaj jutri evo pa še enouser posted image za rezervo, če bodo zlo lačniuser posted image

Zarja a dons pa ni sestankov, ko se nič ne javiš?user posted image Pa še vprašanje zate - grem na Power jogo - kakšna je to?user posted image

Shuka kako si kj, a se svet še kaj vrti- mislim bol kot ponavadi?Lepo za premirje s sosediuser posted image

(odgovor članu lana08)
Neposredna povezava do sporočila: 1061
   RE: IVF/ICSI september, oktober
5.9.2008 13:46:35   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

user posted image Oktavija, ta je sicer sam moj, sam ga dans lahk delim s tabo
uuuuuu greha vredenuser posted image


A zdaj bi ga pa vse tri htele....mismis, schuka in oktavija............

če vam pa pravim, da je joj njami njami.........ma kakšne tabletke in čajčki .......en dan s takim pa bo..........jaz pa sem glih take sreče, da ko bi bil za akcijo bi prišla mojauser posted image , ziher......
No kaj pol še čakaš user posted image user posted image user posted image


a ga kar pokličem, ha?user posted image user posted image user posted image  Come on baby light my ogenj.......

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 1062
   RE: IVF/ICSI september, oktober
5.9.2008 13:47:26   
želvica99
Zarja popravljam. Med tem ko jest romane pišem, se ti že za tipčke daješuser posted image .


(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 1063
   RE: IVF/ICSI september, oktober
5.9.2008 13:47:49   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: želvica99
Zarja a dons pa ni sestankov, ko se nič ne javiš?user posted image Pa še vprašanje zate - grem na Power jogo - kakšna je to?user posted image

utrujajoča in zašvicana od brzine izvajanja pranajameuser posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 1064
   RE: IVF/ICSI september, oktober
5.9.2008 13:48:43   
ledenka
želvica, kam pa hodiš na jogo? user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1065
   RE: IVF/ICSI september, oktober
5.9.2008 13:49:16   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: želvica99

Zarja popravljam. Med tem ko jest romane pišem, se ti že za tipčke daješuser posted image .



mož mi je rekel, da če z tem tipčkom, se opravičujem- pravim dedcem,kaj cumi cami.....ne bo rekel nič!!!!!!user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil zarja1 -- 5.9.2008 13:50:24 >


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 1066
   RE: IVF/ICSI september, oktober
5.9.2008 13:49:42   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: želvica99

Shuka kako si kj, a se svet še kaj vrti- mislim bol kot ponavadi?Lepo za premirje s sosediuser posted image
Ja zjutri pa zvečer sem še zmer čist user posted image , drugače pa ker sem danes zgodaj vstala razbijačev še ni blo, so pa takoj za tem k sem post oddala začel nabijat, ja prehitr sem rekla, da jih danes ne bo in evo tiuser posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 1067
   RE: IVF/ICSI september, oktober
5.9.2008 13:52:29   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: želvica99


Lara in Blanč upam, da sta pridni in upoštevata svoje otročkeuser posted image Kako se kaj počutita?

fajnuser posted image ...nič posebne pozornosti jim ne dajem, zaenkrat le jem za triuser posted image

Aja pa Obi se nič ne javi, ima kmal testek. Kje si Obbiiii? OBI??

Mis čestitke za obletnico. Pa kakšno idejo za frizurco prosim. Kako pa se tvoj loti zadeve - britje al vosek?user posted image

mismis, jaz sem tudi radovednauser posted image



_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 1068
   RE: IVF/ICSI september, oktober
5.9.2008 13:53:11   
želvica99
Ledenka bom šele začela, sem pa z gorenjske, tko da je pri nas v eni vasiuser posted image pravjo pa da tipček obvlada - bomo vidli.

Zarja ti javim, če sem pregorela al neuser posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1069
   RE: IVF/ICSI september, oktober
5.9.2008 13:54:17   
ledenka
želvica, potem pa uživaj user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 1070
   RE: IVF/ICSI september, oktober
5.9.2008 13:58:14   
sonček85
Sonček2, pridno siješ? Počutje..se v redu, a ne?
danes se moram pohvalit da ni slabosti in da sem super.Slabo mi je samo ko vzamem dabroston,potem pa mir,so se mi pa prestavile slabosti in popoldanskih v jutranje.user posted image

gloria:
kaj tvoj user posted image še kar noče ven,da bi videl mami.Dajmo mali mami te čaka in se te verseli ti pa počivaš notri.Svet te čaka.user posted image user posted image in me te čakamouser posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1071
   RE: IVF/ICSI september, oktober
5.9.2008 13:58:56   
želvica99
Bravo Zarja maš zakon user posted image . Mal je takih junakovuser posted image

Shuka pomoje boš kmal začelauser posted image nazaj.

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 1072
   RE: IVF/ICSI september, oktober
5.9.2008 14:05:31   
lana08
drage bejbe,
imam eno vprašanje, ali ste se pred prvim postopkom kaj posebno pripravljale. Moj mož veselo papca razne vitaminčke, jaz samo Elevit. Nekatere berem da se držite nekih diet. Ali imate občutek, da je kaj pomagalo oz. je bilo kaj pozitivnega učinka?

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1073
   RE: IVF/ICSI september, oktober
5.9.2008 14:20:40   
gigi1
Hoj pupike.

Evo me čist na kratko user posted image

Kako ste? Vidim, da se dan kar lepo odvija.

Lana jaz sem sedaj tik pred drugim postopkom. Pred prvim se nisem nič pripravljala. Sem imela "srečo" in zanosila, žal sem pa morala na A zaradi kromosomske napake.

Sedaj se malo držim Montignaca...v bistvu sem črtala belo moko in sladkor. Ta teden sva že 3 x ribe jedla..
Oba z mojim pijeva Fidiprotekt kapsule (vitamini C, E, selen, cink, omega3) in Peruansko maco, jaz še tifol. Bom videla kaj bo. Upam na najboljše user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu lana08)
Neposredna povezava do sporočila: 1074
   RE: IVF/ICSI september, oktober
5.9.2008 14:32:06   
netka34
Mismis
Js  sm takrat zaj.., kr sm klicala za posvet in napotnico. Pol so mipa dali datum 13.10.  Pa mi je kanlo, d bi loh šla samoplačniško, pa sm poklicala nazaj, pa mi je prestavila samo za en tedn prej!!
Tko d je v vsakem primeru prepozno, ker HOČEM met oktobra et!!(  zaradi lunine ovulacije!!)

23.9. mam pa že sestanek s sestro Blankouser posted image , tko d se bom probala 15. švercat za napotnico. No, js resnično upam, d mi rata!!


LP, D


_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 1075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
3D/4D ultrazvočni pregled obraza
Kaj lahko vidimo s 3D/4D ultrazvočnim pregledom obraza pri plodu?




Nočne more
klitia

Vaš otrok ima nočne more?

Da (13%)

Nikoli (33%)

Pogosto (5%)

Včasih (49%)


Število vseh glasov: 39

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!