|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 12:21:49   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Človek je čudna živaluser posted image . Želja, volja...vedno od nekod kar pride. Ko se ti zdi, da si že vse pokuril, da ne moreš več, da ne gre naprej...mine dan, dva in spet dihaš sanje, pozabiš bolečine, zanemariš padce, se ne ubadaš z neuspehi. Kje pa, žene te dalje, naprej, poskušat še in še... od kod človeku moč, sem se večkrat spraševala, pa odgovora jasnega si še nisem dala. Kakorkoli, ni važno od kod in kaj pravi znanost, samo da ostaja z nami vedno ta pozitivna naravnanost.user posted image
user posted image

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 776
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 12:26:05   
sonček85
lara light:super ,sedaj greješ dva user posted image in dobro jih grej da bo test 18.9 pokazal dve veliki in debeli  user posted image user posted image ,čez 9 mesecev pa da boš že držala user posted image v naročju.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 777
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 12:27:12   
Dakec
Lara light, čestitke za otročke. Sem zelo vesela. Nasvet: Noge v luft pa bo.

Pa ostalim čestitam za dobre in številne jajčke.

Oktavija, ne obupaj. Tudi zate bo posijalo sonce, ko najmanj pričakuješ.

mismis, kdaj greš po bebico?

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 778
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 12:31:52   
Dakec
IZVIRNO SPOROČILO: Amelia

Hej punce, držim pesti za vse vas, ne pozabite - NIKOLI, AMPAK RES  NIKOLI NE OBUPAT!!!, Jaz sem bila članica te strani od avgusta do decembra lani, ko nama je uspelo zanositi pri Rešu v 2. ICSI, pred 10 dnevi pa se nama je rodila punčka Kaja.

Sem šla tudi sama čez vse te preiskave, inekcije, prejokane noči, obup, strah, ampak se je na koncu obrestovalo in toliko bolj ceniva najino bebico in toliko bolj sva povezana kot par tako da vse po vrsti mi obljubite, da boste vztrajale ne glede na kaj in bodite močne!

Pa še 3 user posted image user posted image user posted image  za srečo.




To mi deli. user posted image  Čestitam za Kajo. Pokaži kakšno slikico, pleaseeeee.

(odgovor članu Amelia)
Neposredna povezava do sporočila: 779
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 12:32:52   
Abra
Oktavija, to je res preveč, koliko moraš zdravnika čakat. Kaj pa, če bi mu kak mejl napisala? Če pomislim, da sem jaz prvič k Rešu prišla januarja 2007, opravila pri njemu vse preiskave, decembra sem pa že prvi plus zagledala. Pri naju se je res vse bliskovito dogajalo. Točno po dveh letih bom pa že cartala.

Lara, z granatnimi jabolkami sva pa z Hope skor doktorirali user posted image sadež je super, tudi če peške poješ, ker jih itak neprebavljene izločiš. Sok pa ne vem iz katera razloga ne. Po vsej verjetnosti, so vmes tudi zmlete peške, kar pa ni ok, ker vsebujejo neka olja, sem že pozabila katera. Sem pisala proizvajalcem pa ni blo odgovora user posted image Lahko, da je to napisano tudi kar tako, za vsak slučaj. Na SLO deklaraciji tko ni blo, sem pod nalepko pogledala original user posted image

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 780
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 12:40:06   
sonček33
Abra - Gloria mi ni nič javila, da moramo pomagat dihat in noge narazen držat :) Pa saj veš, da vam takoj sporočim, ko izvem, da se je začela akcija!

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 781
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 13:01:07   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Človek je čudna živaluser posted image . Želja, volja...vedno od nekod kar pride. Ko se ti zdi, da si že vse pokuril, da ne moreš več, da ne gre naprej...mine dan, dva in spet dihaš sanje, pozabiš bolečine, zanemariš padce, se ne ubadaš z neuspehi. Kje pa, žene te dalje, naprej, poskušat še in še... od kod človeku moč, sem se večkrat spraševala, pa odgovora jasnega si še nisem dala. Kakorkoli, ni važno od kod in kaj pravi znanost, samo da ostaja z nami vedno ta pozitivna naravnanost.user posted image
user posted image

zdaj pa je tud men nerodno.............

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 782
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 13:02:54   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: lara light
Zarja, a tečka pa še kar ni? Zdaj ji pa že vse tok težimo, da bi bil že čas user posted image

Ma res! Dost zafrkancije!user posted image


a ne da? se men tud zdi...........
Schuka, vidiš kaj vse te bo treba naučit.......mantram mantram.......preveč******

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 783
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 13:03:31   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

HVALA punce, res ste zlate!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja sej vem mogoče sem res preveč milo odreagirla in so me kar nekam porinal... mi je pa full glupo da morem tako dolgo čakat za vsak razgovor s svojim zdravnikom....


Oktavija, na žalost je tako, da se moraš malo za sebe postaviti.
Saj si lahko kljub odločnosti še vedno prijazen.

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 784
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 13:05:58   
Anonimen
lep pozdrav vsem...držim pesti za vse vas,da čimprej zagledate magičen plusek:)upam pa da jih boste tud vi zame?!
danes sem bila pri reškutu na UZ,v nedeljo imam punkcijo foliklov....nisem si mislila da se bo vse skupaj tako hitro odvijalo.
malo me je strah,ker nekatere pravijo da je punkcija boleča,če pa pomislim kaj bom dobila v zameno (upam da bo uspelo) si pa mislim...mala malca:)

punce držte se!!!!!

(odgovor članu zarja1)
  Neposredna povezava do sporočila: 785
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 13:07:23   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: Dakec

Lara light, čestitke za otročke. Sem zelo vesela. Nasvet: Noge v luft pa bo.



DAKEC!!!user posted image  Hvala, sonce. Kako si? Že držim...user posted image

Sonček2, hvala lepauser posted image
Abri, hude ste vedve s hopeuser posted image

< Sporočilo je popravil lara light -- 4.9.2008 13:08:07 >


_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Dakec)
Neposredna povezava do sporočila: 786
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 13:09:53   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

lep pozdrav vsem...držim pesti za vse vas,da čimprej zagledate magičen plusek:)upam pa da jih boste tud vi zame?!
danes sem bila pri reškutu na UZ,v nedeljo imam punkcijo foliklov....nisem si mislila da se bo vse skupaj tako hitro odvijalo.
malo me je strah,ker nekatere pravijo da je punkcija boleča,če pa pomislim kaj bom dobila v zameno (upam da bo uspelo) si pa mislim...mala malca:)

punce držte se!!!!!


Vso srečo!user posted image  Navijam!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 787
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 13:11:28   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Abra - Gloria mi ni nič javila, da moramo pomagat dihat in noge narazen držat :) Pa saj veš, da vam takoj sporočim, ko izvem, da se je začela akcija!


po mojem je še ni iz pregledauser posted image ...saj veste, da ona gre še po trgovinah, nima sile user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 788
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 13:14:53   
hedviga
Žijo punčkice!

Vidim, da so novice super!

Lara a si vidlaaa!!! Super dva notri pa še en na rezervi! To je 150% izkoristek user posted image
No, jaz sem po ET-ju samo malo bolj izležavala. Na hrbtu, ne na boku, jedla v bistvu vse, sem pa tja kakšen glaž vina in kakšno fumo(no tega je blo več), pa kafe tut....Skratka, čist normalno, kot prej. Po pozitivnem testu sem pa alko in čike ukinla user posted image  Kavo pa eno belo na dan zvrnem, ker če ne bi se jaz zvrnila. mam nizek pritisk.

Ja, morm vam rečt, da je Kajši res heroj!! hehehehe, škoda ker je nisem slikala, ko je ven iz ambulante prišla-bleda kot zid, tresoča, nasmejana in zmedena...Kajši, zmagovalka si!!user posted image user posted image

jaz sem se malo šopirila po SIII , ampak sem se hitro nehala, ker so same XXL skakale okoli in sem se počutila, kot piščanček s temle mojim zametkom trebuhauser posted image    Abra, si me potolažila, se prav še slab mesec morm počakat user posted image

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 789
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 13:17:10   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: Amelia

Hej punce, držim pesti za vse vas, ne pozabite - NIKOLI, AMPAK RES  NIKOLI NE OBUPAT!!!, Jaz sem bila članica te strani od avgusta do decembra lani, ko nama je uspelo zanositi pri Rešu v 2. ICSI, pred 10 dnevi pa se nama je rodila punčka Kaja.

Sem šla tudi sama čez vse te preiskave, inekcije, prejokane noči, obup, strah, ampak se je na koncu obrestovalo in toliko bolj ceniva najino bebico in toliko bolj sva povezana kot par tako da vse po vrsti mi obljubite, da boste vztrajale ne glede na kaj in bodite močne!

Pa še 3 user posted image user posted image user posted image  za srečo.




Kako se te ne bi spomniliuser posted image . Hvala za vspodbudo! Iskreno čestitam za Kajo!user posted image user posted image user posted image  Čudovitouser posted image ...vso srečo za naprej! 

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Amelia)
Neposredna povezava do sporočila: 790
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 13:21:16   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: hedviga

Žijo punčkice!

Vidim, da so novice super!

Lara a si vidlaaa!!! Super dva notri pa še en na rezervi! To je 150% izkoristek user posted image
No, jaz sem po ET-ju samo malo bolj izležavala. Na hrbtu, ne na boku, jedla v bistvu vse, sem pa tja kakšen glaž vina in kakšno fumo(no tega je blo več), pa kafe tut....Skratka, čist normalno, kot prej. Po pozitivnem testu sem pa alko in čike ukinla user posted image  Kavo pa eno belo na dan zvrnem, ker če ne bi se jaz zvrnila. mam nizek pritisk.



Hvala Hedi...bom upoštevala!user posted image  Tudi jaz imam zelo nizek pritisk, ena kava mi je skoraj preveč, brez sem pa čisto brez moči...malo jo bom skrnila, sem pa tjauser posted image

Trebušček pa še pride...ima še čas..joj, kako ste lepe, ko raste...da mi je to na meni videtuser posted image

Kje so kalamari, sem lačna, grem pogledat kaj čara moj dragi!

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 791
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 13:24:35   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: lara light
Zarja, a tečka pa še kar ni? Zdaj ji pa že vse tok težimo, da bi bil že čas user posted image

Ma res! Dost zafrkancije!user posted image


a ne da? se men tud zdi...........
Schuka, vidiš kaj vse te bo treba naučit.......mantram mantram.......preveč******
Jest sem odprta za vse stvari user posted image pa še velik ne vem, tko da bom kt u šoli user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 792
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 13:26:30   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Kje so kalamari, sem lačna, grem pogledat kaj čara moj dragi!
Da jih ni šel lovit user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 793
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 13:29:21   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Kje so kalamari, sem lačna, grem pogledat kaj čara moj dragi!
Da jih ni šel lovit user posted image user posted image


SCHUKI sCHUKI....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 794
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 13:31:03   
netka34
Lara, ti si zakon! As vidla, ne pa kukr jst k sm jih mela 6, pol pa sam en čaku!!user posted image user posted image JOOOOj, kolk sm js jokala, kar tm na hodniku!!
Danes sem pa kukr ti dva dni nazaj! Tolk me ta user posted image zdeluje, da niti hodit ne morem.

Ej bozza, ti si pa tut kura, no!!user posted image user posted image user posted image

Gloria, ku ku,, te čakamo!!



Ojla, pupke, k hodite k dr. D!! Js mam datum tam 13.10. ampak to je ponedeljek!! Tudi ko so mi kao preložili za en teden, je spet ponedeljek!!
A pol nej se narišem js rajši na ponedeljek??
Napotnico bom pa kr novo šla iskat, ne reskiram!!user posted image


Lp, D



_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 795
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 13:34:41   
ledenka
oj moje drage,

lara user posted image user posted image user posted image  super rezultat!

kaj pa blanči? se je že kaj javla?

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 796
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 13:45:04   
pika.po
Pupe moje!

Eno vprašanje, ker se mi zdi da tule gor pa res vse veste user posted image user posted image user posted image

Se kateri kaj sanja kdaj po dopustih na GK LJ začnejo s konziliji? Sem že malce nestrpna ker grem končno v obravnavo.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 797
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 13:49:04   
dajamaja
Lara, bombastično!!!! Lepšega si ne bi mogla želet. To bo user posted image user posted image

Kje je Blanchi!?!?!?!?

Pa Amelija ima že deklico!

Kajsi, pridna špikarka. Kaj pa najin randi? A nisva bli zmenjeni za ta torek? Sicer nekaj knjige omenjaš .. pa sem mogoče preskočla kej.

Hedi, čist lepga bušija maš!

Abra, kako kaj počutje? Pa navbavljaš že kaj? Da ne boš kot Gloria ... še zadnje dni user posted image

Ful se gor dogaja user posted image user posted image user posted image  moram bežat ...




(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 798
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 13:56:37   
lara light
Jih je uloviluser posted image  in smo jih že pohopsali...mmmuser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: netka34

Lara, ti si zakon! As vidla, ne pa kukr jst k sm jih mela 6, pol pa sam en čaku!!user posted image user posted image JOOOOj, kolk sm js jokala, kar tm na hodniku!!
Danes sem pa kukr ti dva dni nazaj! Tolk me ta user posted image zdeluje, da niti hodit ne morem.



Netka, naj mineuser posted image ..tokrat bo zmagovalna kombinacija zate, boš vidla. user posted image
Če boš bolj mirna, pa pejdi po novo napotnico...drži se!user posted image  In hvala!

Ajsi in dajamaja, hvalauser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 799
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 14:10:40   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

IZVIRNO SPOROČILO: Abra



Čakamo še Blanč, nje ziher še en lep čas ne bo. Se mi zdi, da se navadno na Trojanah na kalamarih ustavi user posted image


Sem upala, da se bova z blanč srečali...sem mal gledala okrog, dve sta bli, tri pravzaprav, a nobena ni dajala znakov. Moj je predlagal, da naj nosimo rr znak na majčkah... in da smo slabo organizirane...user posted image

Mogoče pa je bila že zgodaj, jaz sem imela uro ob 9h.



Blanči, dej javi seuser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Prvi zobek
Miška2006

Kdaj je vaš otrok dobil prvi zobek?

do 3 dopolnjenega meseca starosti (8%)

med dopolnjenim 3 in 5 mesecem starosti (22%)

med dopolnjenim 5 in 7 mesecem starosti (32%)

med dopolnjenim 7 in 9 mesecem starosti (18%)

med dopolnjenim 9 in 11 mesecem starosti (10%)

po dopolnjenem 11 mesecu starosti (10%)


Število vseh glasov: 345

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!