|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 11:30:37   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: T1979

Lara light user posted image  pa to je suuuuuuper.  user posted image  user posted image

Vidiš, da je bilo vse OK, pa še eskimčka imaš. user posted image




Hvala!user posted image  Za eskimčka bom vedela konec naslednjega tedna, če dobim obvestilo po pošti.

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 751
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 11:31:42   
Abra
Same lepe novičke user posted image user posted image

Bozza, super user posted image user posted image za 10 jajčk. Zdaj imajo že žurko, v torek te bo pa čakalo celo moštvo!

Larica user posted image user posted image user posted image kako sem vesela! Lepo grej pikici, malo počivat na desni bok, pa na grozdje in kalamare user posted image pol bo čez 14 dni ziher user posted image

Kajši, user posted image user posted image user posted image res si frajerka, da greš tko sama v postopek. Sem prepričana, da boš zdaj tut špikice zmogla user posted image

Čakamo še Blanč, nje ziher še en lep čas ne bo. Se mi zdi, da se navadno na Trojanah na kalamarih ustavi user posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 752
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 11:33:33   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Lepotičke, cca ob 9.30 sem imela Et. Čakali so naju vsi trije. Dva sta pri meni, enega je dr. skrbno shranil...
Sem glih zdej prišla...nekaj pojem, pa pridem nazajuser posted image .
Bog vam povrni vse odbre želje! Rada vas imam...in že imam solzne oči, presneto.user posted image
Larči - user posted image super za vse tri zarodke user posted image user posted image user posted image , zdej jih samo lepo grej, da se primejo čimprejuser posted image


to mi delajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 753
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 11:34:19   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Bozza, super novičke

čestitke za 10 celic, v torek pa že šibaš po otroke user posted image user posted image

no končno še nekaj super novičk.......user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 754
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 11:35:34   
lara light
Abrica, si prišlauser posted image  zelo sem te vesela, hvalauser posted image
Grozje, ok, kalamari za kosilo? še kak nasvet....ja, ja desni bok že pojeuser posted image

Kajsica, hvala in verjamem, da boš tudi ti šla čez to (igle mislim) brez težavuser posted image
Mlbk, zarjica, hvala tudi vama, sončici!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 755
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 11:36:01   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka
zarja - mantraš? user posted image

Schuka še veš ne kak....user posted image user posted image user posted image ......wc sem totalno okupirala z mojo izvidniško aktivnostjo.................

Pa ti kako, legenda?

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 756
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 11:37:40   
Shuka
Larči - nimam pravega recepta za vgnezditev kot to, da zdajle počivaj malo, kalamari obvezni in user posted image tvojmu za kosilo, aspirinček, prometriumček, tifol ali elevit, zarad folne, pa čimmanj obremenjevanja, ker pikice pasti ven ne morejo in teh 14 dni probaj živeti normalno kakor se le da, kot da nisi bila v postopku. Tko ti bo čas hitreje minil in mogoče se bo zarad tega k se ne boš obremenjevala in iskala vse mogoče znake tudi prijelo.
Iskreno upam, da se bo in še naprej navijaaaaam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 757
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 11:39:28   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: Abra



Čakamo še Blanč, nje ziher še en lep čas ne bo. Se mi zdi, da se navadno na Trojanah na kalamarih ustavi user posted image


Sem upala, da se bova z blanč srečali...sem mal gledala okrog, dve sta bli, tri pravzaprav, a nobena ni dajala znakov. Moj je predlagal, da nosimo rr znak na majčkah in da sej smo slabo organizirane...user posted image
Mogoče pa je bila že zgodaj, jaz sem imela uro ob 9h.


Včeraj sem se zabulila v en film in je ratala pozna ura, pa se vam nisem nič javila...danes pa sem zjutraj zaspala...joj, potencialna mati pa taka, res, ura mi ni zvonila...pa sem se HB zbudila 5 min kasneje kot bi morala.user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 758
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 11:40:40   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

Drage moje!!!!user posted image user posted image user posted image  Hvala za vso tolažbo...

Pa so mi dejale da brez dovoljenja profesor Vlaisavljeviča nič ne morem in da morem najprej opravit vsa štiri IUI in potem sledi IVF, s tem da morem prej na razgovor profesorju za katerega sem naročena šele 3. decembra in do takrat čakam in hodim na IUI.... Full sem razočarana, da vse tako dolgo traja......  Dokler ne opravim z njim še enega razgovora pa me niti na čakalno listo za IVF ne morejo dati....user posted image user posted image user posted image  Pa bosta spet dve leti minile preden se bo kaj premaknilo....

Oktavija božek moj....ne najdem besed.
Me pa čudi, da so ti to rekle, ker ni res da moraš dat skoz najprej 4 x IUI, potem pa kaj drugega.
Najina zgodba je bila;
- proba s klomifenom (super folikli, slabi plavalci)
- proba 2 x IUI (sem bla tko kot ti skeptična zarad plavalcev)
in ker sem sitna sem rekla, zdaj mam pa dost......
- zahtevala razgovor in takoj šla na čakalno listo za ivf in bila na vrsti v roku 6 mesecev. NOben nama ni nikoli niti omenil, da bi morala kako drugače skoz rutino.
Dečva vztrajaj!!!!!!!!

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 759
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 11:41:37   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka
zarja - mantraš? user posted image

Schuka še veš ne kak....user posted image user posted image user posted image ......wc sem totalno okupirala z mojo izvidniško aktivnostjo.................

Pa ti kako, legenda?
A test si ti že naredila? user posted image
Mogoče pa ne bi blo slabo, da bi ti mal to svojo izvidniško žilco opustila pa se posvetila čemu drugemu, ker če ma namen prit bo prišla če ne pa tolk boljšeuser posted image

Jaz, legenda user posted image user posted image user posted image , si pa od sileuser posted image , jest sem, čak kako sem, ma gre, kako pa če, mora gret user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 760
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 11:43:49   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: kajsica

Lep dan babike!

Oktavija, žal je tako, če sta oba s partnerjem BP, potem moraš dati skozi 4 IUI-je. Pa saj boš videla, da se bo čas hitro zamenjal. Lej za tolažbo (če ti sploh bo), men so na Gk z dokumentacijo zaštrikali in je sedaj že 8 let kar se trudiva bebico dobit.

Kajsika SVAKA ČAST!!!!!!! Jaz zagotovo tega ne bi zdržala.....

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 761
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 11:45:01   
kajsica
Zarja, ni vama bilo potrebno dati skoz IUI ker ima tvoj slaqbe plavalce. Praviloma pa, če je nepojasnjena plodnost oziroma je pri obeh BP, potem te načeloma dajo na IUI.

Jaz na ta postopek sploh šla nisem, ker meni jajcevodi ne funkcionirajo in me čudi, da so sploh vaju dali na zta postopek, če imata slabe plavalčke.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 762
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 11:45:50   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

Larči - nimam pravega recepta za vgnezditev kot to, da zdajle počivaj malo, kalamari obvezni in user posted image tvojmu za kosilo, aspirinček, prometriumček, tifol ali elevit, zarad folne, pa čimmanj obremenjevanja, ker pikice pasti ven ne morejo in teh 14 dni probaj živeti normalno kakor se le da, kot da nisi bila v postopku. Tko ti bo čas hitreje minil in mogoče se bo zarad tega k se ne boš obremenjevala in iskala vse mogoče znake tudi prijelo.
Iskreno upam, da se bo in še naprej navijaaaaam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image  lepo si zapisala, hvala shukicauser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 763
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 11:47:43   
Pija76
Bozza in Lara carici sta!!!

Čakamo še Blančko!

Pa navijamo!!!!!!!!

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 764
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 11:49:33   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: kajsica

Lep dan babike!

Oktavija, žal je tako, če sta oba s partnerjem BP, potem moraš dati skozi 4 IUI-je. Pa saj boš videla, da se bo čas hitro zamenjal. Lej za tolažbo (če ti sploh bo), men so na Gk z dokumentacijo zaštrikali in je sedaj že 8 let kar se trudiva bebico dobit.

Kajsika SVAKA ČAST!!!!!!! Jaz zagotovo tega ne bi zdržala.....
Bi, bi, sej ti kej drugega ne bi preostalo, želje in volja so premočne in človek je marsičesa sposoben, in kar nas ne ubije nas krepi.


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 765
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 11:52:24   
Abra
Lara, zdaj sem se spomnila še nasvetov Hope, ki sem jih kar upoštevala. Mango in granatno jabolko, teh takrat ravno ni blo ne vem kok v trgovinah in sem si kupla sok, in pol ugotovila, da ni za nosečnice, pa sem ga skenslala user posted image pa jagodičevje. Jaz sem si ravno včeraj še kupla jagode in borovnice (gozdne) pa sezona robid je, kar je super. Če greš na kak sprehod, si jih kar privošči. Pa dobro voljo in prepričanje, da bo ratalo user posted image

Zarja, a tečka pa še kar ni? Zdaj ji pa že vse tok težimo, da bi bil že čas user posted image

Se je Gloria danes kaj javila? A mormo pomagat že dihat? Kje je Sonček? Ona ima njen tel.

Oktavija, meni se tudi zdi kar malo preveč, da boš zdaj dve leti čakala.. pa saj bi te na listo lahko dali vseeno, saj je postopek znan. Če na IUI na rata, se gre na IVF. Meni je Reš tut en IUI naredil, ker imava pravtako nepojasnjeno neplodnost. Pol pa je rekel, da je brezveze tko vlečt in naj greva kar v IVF, če želiva. Mene je sicer takrat kar panika zagrabla, ker se je vse tko hitro odvijalo in še nisem prav dojela user posted image je pa zato moj kar takoj rekel, ja, greva takoj user posted image

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 766
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 11:54:35   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka
zarja - mantraš? user posted image

Schuka še veš ne kak....user posted image user posted image user posted image ......wc sem totalno okupirala z mojo izvidniško aktivnostjo.................

Pa ti kako, legenda?
A test si ti že naredila? user posted image
Mogoče pa ne bi blo slabo, da bi ti mal to svojo izvidniško žilco opustila pa se posvetila čemu drugemu, ker če ma namen prit bo prišla če ne pa tolk boljšeuser posted image

Jaz, legenda user posted image user posted image user posted image , si pa od sileuser posted image , jest sem, čak kako sem, ma gre, kako pa če, mora gret user posted image user posted image



ma kaki test. Ni blo O ni user posted image .  Pa skušam odmislit, sam pol pa se spomnim , ko moram na wcuser posted image user posted image user posted image

ti sam grej...........

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 767
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 11:56:31   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka
zarja - mantraš? user posted image

Schuka še veš ne kak....user posted image user posted image user posted image ......wc sem totalno okupirala z mojo izvidniško aktivnostjo.................

Pa ti kako, legenda?
A test si ti že naredila? user posted image
Mogoče pa ne bi blo slabo, da bi ti mal to svojo izvidniško žilco opustila pa se posvetila čemu drugemu, ker če ma namen prit bo prišla če ne pa tolk boljšeuser posted image

Jaz, legenda user posted image user posted image user posted image , si pa od sileuser posted image , jest sem, čak kako sem, ma gre, kako pa če, mora gret user posted image user posted image



ma kaki test. Ni blo O ni user posted image .  Pa skušam odmislit, sam pol pa se spomnim , ko moram na wcuser posted image user posted image user posted image

ti sam grej...........
ježeštana, kuko pa veš, da ni blo O?

Pol pa mantrejuser posted image , pa mantrejuser posted image , a še jest začnemuser posted image , da hitreje pride? user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 768
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 11:58:27   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka
zarja - mantraš? user posted image

Schuka še veš ne kak....user posted image user posted image user posted image ......wc sem totalno okupirala z mojo izvidniško aktivnostjo.................

Pa ti kako, legenda?
A test si ti že naredila? user posted image
Mogoče pa ne bi blo slabo, da bi ti mal to svojo izvidniško žilco opustila pa se posvetila čemu drugemu, ker če ma namen prit bo prišla če ne pa tolk boljšeuser posted image

Jaz, legenda user posted image user posted image user posted image , si pa od sileuser posted image , jest sem, čak kako sem, ma gre, kako pa če, mora gret user posted image user posted image



ma kaki test. Ni blo O ni user posted image .  Pa skušam odmislit, sam pol pa se spomnim , ko moram na wcuser posted image user posted image user posted image

ti sam grej...........
ježeštana, kuko pa veš, da ni blo O?

Pol pa mantrejuser posted image , pa mantrejuser posted image , a še jest začnemuser posted image , da hitreje pride? user posted image


ja O ni blo, ker nismo delali ET zarad tega. Zdaj ko prideuser posted image pa ta estrofem upam, da bo.
Mantram, mantram.....to po mb dobi čist drug pomen, veš?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 769
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 12:07:48   
kajsica
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: kajsica

Lep dan babike!

Oktavija, žal je tako, če sta oba s partnerjem BP, potem moraš dati skozi 4 IUI-je. Pa saj boš videla, da se bo čas hitro zamenjal. Lej za tolažbo (če ti sploh bo), men so na Gk z dokumentacijo zaštrikali in je sedaj že 8 let kar se trudiva bebico dobit.

Kajsika SVAKA ČAST!!!!!!! Jaz zagotovo tega ne bi zdržala.....
Bi, bi, sej ti kej drugega ne bi preostalo, želje in volja so premočne in človek je marsičesa sposoben, in kar nas ne ubije nas krepi.



Ščukica, to pa si lepo napisala. Želja je premočna da bi obupali in tudi preostane nam ne kaj drugega če želimo imet svoje sončke.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 770
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 12:10:42   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: Abra

Lara, zdaj sem se spomnila še nasvetov Hope, ki sem jih kar upoštevala. Mango in granatno jabolko, teh takrat ravno ni blo ne vem kok v trgovinah in sem si kupla sok, in pol ugotovila, da ni za nosečnice, pa sem ga skenslala user posted image pa jagodičevje. Jaz sem si ravno včeraj še kupla jagode in borovnice (gozdne) pa sezona robid je, kar je super. Če greš na kak sprehod, si jih kar privošči. Pa dobro voljo in prepričanje, da bo ratalo user posted image

Jagodičevje, njami!user posted image  Mango sem pred punkcijo nekajkrat, granatnega jabolka pa ni zdej. Za nosečnice tole ni v redu praviš, velja potem, samo gozdni sadeži in jagode.

Zarja, a tečka pa še kar ni? Zdaj ji pa že vse tok težimo, da bi bil že čas user posted image

Ma res! Dost zafrkancije!user posted image



Gloria, Lučka, Daisy, dva sončka, želvica, Arneja, gigi, ajsi....user posted image


_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 771
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 12:11:24   
Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1


Pol pa mantrejuser posted image , pa mantrejuser posted image , a še jest začnemuser posted image , da hitreje pride? user posted image


ja O ni blo, ker nismo delali ET zarad tega. Zdaj ko prideuser posted image pa ta estrofem upam, da bo.
Mantram, mantram.....to po mb dobi čist drug pomen, veš?user posted image user posted image user posted image
kakšen je pomen v mb?user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 772
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 12:12:48   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: kajsica

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: kajsica

Lep dan babike!

Oktavija, žal je tako, če sta oba s partnerjem BP, potem moraš dati skozi 4 IUI-je. Pa saj boš videla, da se bo čas hitro zamenjal. Lej za tolažbo (če ti sploh bo), men so na Gk z dokumentacijo zaštrikali in je sedaj že 8 let kar se trudiva bebico dobit.

Kajsika SVAKA ČAST!!!!!!! Jaz zagotovo tega ne bi zdržala.....
Bi, bi, sej ti kej drugega ne bi preostalo, želje in volja so premočne in človek je marsičesa sposoben, in kar nas ne ubije nas krepi.



Ščukica, to pa si lepo napisala. Želja je premočna da bi obupali in tudi preostane nam ne kaj drugega če želimo imet svoje sončke.
Jap, vem kako je to, tud midva že 10 let delava na tem, pa še nisva obupala in tud nisva mela še namena. user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 773
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 12:13:05   
oktavija
HVALA punce, res ste zlate!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja sej vem mogoče sem res preveč milo odreagirla in so me kar nekam porinal... mi je pa full glupo da morem tako dolgo čakat za vsak razgovor s svojim zdravnikom....

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 774
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 12:18:18   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: kajsica

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: kajsica

Lep dan babike!

Oktavija, žal je tako, če sta oba s partnerjem BP, potem moraš dati skozi 4 IUI-je. Pa saj boš videla, da se bo čas hitro zamenjal. Lej za tolažbo (če ti sploh bo), men so na Gk z dokumentacijo zaštrikali in je sedaj že 8 let kar se trudiva bebico dobit.

Kajsika SVAKA ČAST!!!!!!! Jaz zagotovo tega ne bi zdržala.....
Bi, bi, sej ti kej drugega ne bi preostalo, želje in volja so premočne in človek je marsičesa sposoben, in kar nas ne ubije nas krepi.



Ščukica, to pa si lepo napisala. Želja je premočna da bi obupali in tudi preostane nam ne kaj drugega če želimo imet svoje sončke.



Človek je čudna živaluser posted image . Želja, volja...vedno od nekod kar pride. Ko se ti zdi, da si že vse pokuril, da ne moreš več, da ne gre naprej...mine dan, dva in spet dihaš sanje, pozabiš bolečine, zanemariš padce, se ne ubadaš z neuspehi. Kje pa, žene te dalje, naprej, poskušat še in še... od kod človeku moč, sem se večkrat spraševala, pa odgovora jasnega si še nisem dala. Kakorkoli, ni važno od kod in kaj pravi znanost, samo da ostaja z nami vedno ta pozitivna naravnanost.user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Minus koliko kg po porodu
Božička09

Koliko kilogramov ste bile lažje po odhodu iz porodnišnice?

3-4kg (22%)

5-6kg (25%)

7-8kg (24%)

9-10kg (17%)

11kg ali več (13%)


Število vseh glasov: 218

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!