|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 16:28:59   
zarja1
Čertek, 04.09.
Ozone - UZ
Baci - UZ
Blanč - ET
Lara Light - ET
 
user posted image user posted image user posted image
user posted image    user posted image     user posted image


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 601
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 16:45:52   
netka34

Ojlioj!!

Sam na hitro se javljam, kr mam zobota.user posted image

Oj, Hedviga, da mam js za prlepit take slikice kukr ti, grem plačat mašo na Sveto goro!! UAU!!

Lara, se mi prow smileš...na, js sm pa mislna, d tebom vidla! Ma ti kr počivi, pa vzemi neki d te ne tolk boli, d te ju3 vidijo otroci lepo in veselo!!user posted image user posted image

Gloria, kuku!?!

Aha, gigi1, en dan pred mano greš na klepet h sestri Blankci!!user posted image

Kako pa naša Sapi, se še kaj oglasi, a kera ve?


Pozdravček tudi vsem ostalim špikarkam, snifarkam, čakajočim, nosečkam, ki še ne vedo, da to sploh so itd kar se naših poslov tiče.user posted image



LP, D




_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 602
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 16:45:59   
hedviga
Abra, ne dohtarca nama ni povedala, ker je rekla, da pošteno povedano....bi ugibala. Pa sva si rekla, da pač lahko komot počakava. Sej, v bistvu mi niti ni pomembno, samo da bosta zdrava!!
Kako pa kaj tvoj trebušček? Jaz še vedno nisem kej prav okrogla..Če me ne poznaš, bi rekel, da je punca samo okol pasu mal bolj okrogla... Nimam pojma, kam sta se zbasala user posted image

Lara, ti naš revček! Take punkcije pa si res nobena ne zasluži!! Ampak vse ti bo poplačano! 1000%!!! Boš videla, potem boš pa (še zmeri polna skrbi, to ne bo konc) ponosno kazala marsovčke na slikicah!user posted image

Noki, ja sej ne more bit kej bistveno drugač, sej so skor glih stari user posted image user posted image

Dajamaja, juhej, nej bo zadnja v naslednih 2 letih... Hehehe, tudi men je bilo v službi ene parkrat nerodno. Če ti glih uleti kakšen mlad programerček k mu testosteron šprica iz uhljev in vidi, da bereš kako se izboljša sperma....user posted image

Kajši, ok. Jutri te rufnem ko bom tam...

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 603
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 16:46:19   
lara light
Zarjica, si jo sposodim tole sexi navijačicouser posted image ...ju3 bo kar dogajalouser posted image


Čertek, 04.09.
Ozone - UZ
Baci - UZ
Blanč - ET
Lara Light - ET
 
user posted image user posted image user posted image
user posted image    user posted image     user posted image

Jaz sem bolje, vsaj okončine me ne bolijo več toliko...sicer pa trebuh napihnjen, boleč na dotik, ob premikanju bolečine...a gre. Res  upam, da bom ju3 še boljša in da ne bom kot ena cunja...Blanč, medve se pa vidivauser posted image
Oktavija, še vedno navijam!
Dajamaja, ok! Lep datum si je zbrala..naj bo ju3 uspešno!
Zarjica, ne smeš je priganjati...pa bo prišla!user posted image  za tolažbo!
Abra, shuka, hvala in ostalim za vso podporo. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 604
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 16:47:05   
netka34


Aja, ma sej po napotnico h dr. D morm it z napotnico od mojga, ane?

Lp, bjonda V glavi!


_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 605
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 16:47:44   
hedviga
Netka, še boš, še boš, brez skrbi, takrat pa ne pozabi na Sveto goro!! user posted image

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 606
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 16:47:54   
želvica99
Ja vidim, da zdj je pa res že akcija.

Blanč ti si kar privošči sprehod samo dj bol na izi, ker so sigurno jajčniki še mal povečani, da se nebi kaj po svoje zasukali.

Lara, ti si pa res nastradalauser posted image . Upam, da je kriva hiperca in ne endometrioza. Čim več tekočine spij, počivaš pa tako že. Ne verjamem, da bi se endometrioza tko na hitro razrasla, jo imam sama tud, pa nekak pravjo da je potrebnih vsaj nekaj mesecev za večjo spremembo. Res ful držim pestke zate, ker je postopek že sam naporen, takale komplikacija ti ga pa seveda še dodatno oteži. Verjemi v najboljši možen izid, včasih se res slabo začne in odlično končauser posted image  Pa javi nam kaj, kako si, da nas ne bo skrbelo.

Zarja jest ne vem, kaj si ti eno čudežno dete ta mesec, ampak prej ko slej bo user posted image  tukajuser posted image . Če jo kličemo na vse možne načine bi pa že res lahko prikorakala. Si rekla, da ni blo ovulacije, no sam razmišljam, kaj pa če si že od prej noseča, pa prejšna user posted image  ni bla rdečka, ampak krvavitev - a je to možno?

Oktavija počakaj še mal, pa če se ne vlije pade testek. Rjavo še ni tisto pravo - se pravi rdečka. Če pa ne so še druge možnosti, tko da ne obupujuser posted image

Arneja hvala, avatarček sem dolgo popala, sem blond tko da je dlje trajalo in sem res vesela, da vam je všeč.

Dajamaja a je blo tkole nekakuser posted image user posted image user posted image user posted image
Shuka bravo za mantre, majo da nardijo svoje bemti.

Gigi super za datum,user posted image pa za stopko.user posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 607
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 16:51:47   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: hedviga

Abra, ne dohtarca nama ni povedala, ker je rekla, da pošteno povedano....bi ugibala. Pa sva si rekla, da pač lahko komot počakava. Sej, v bistvu mi niti ni pomembno, samo da bosta zdrava!!
Kako pa kaj tvoj trebušček? Jaz še vedno nisem kej prav okrogla..Če me ne poznaš, bi rekel, da je punca samo okol pasu mal bolj okrogla... Nimam pojma, kam sta se zbasala user posted image

to so balzam novice za moje uho...super!user posted image

Lara, ti naš revček! Take punkcije pa si res nobena ne zasluži!! Ampak vse ti bo poplačano! 1000%!!! Boš videla, potem boš pa (še zmeri polna skrbi, to ne bo konc) ponosno kazala marsovčke na slikicah!user posted image

upam; upanja, mi še ne manjka...se pa zlhka vživim v ta film...prelepouser posted image , hvala hedi!


Netka! O ja, se bova vidli medve, prav kmalu...samo da se malo spravim k sebi...pa ko bom za vikende doma (ker ne bo več toliko lepega vremena) bom imela več časa...z veseljem. Kdaj pa ti začneš? Že kej veš?user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 608
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 16:59:25   
netka34
Ja, Larči, 23. grem v akcijo. Če mi seveda rata dobit napotnico!

Itak, d se bova vidli! K boš ok, pa kej fraj, kr pozvoni, js sm itak sončna!! A ne vidste, kolk lepega vremena mamo letos!!user posted image user posted image user posted image

LP, D


_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 609
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 17:03:33   
lara light
Želvica, si pa res sladka s tem avatrčkomuser posted image

Ne skrbi, sem že bolje...trebuh me še daje, a bo vse ok. Upam, da res ni E, ne vem zakaj mi je dr. to tako 'nasuho' omenjal...ga bom vse do potankosti preprašala.

Gigi, stopka? Kaj sem spet zamudila, bravo!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 610
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 17:05:46   
zarja1
Želvica jaz sem tko al tko čudežno dete.user posted image user posted image user posted image ......tko mi je mami govorila......
Ne ni nobene možnosti, da bi bla noseča, saj zato pa sem tolk neučakana, ker bi rada že začela s pripravami za svoje otročke.
Sem brala za nazaj in gledala na seznam.....zate......pa kaj se tebi zdaj dogaja? Kdaj gresta v akcijo?



_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 611
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 17:05:57   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: netka34

Ja, Larči, 23. grem v akcijo. Če mi seveda rata dobit napotnico!

Itak, d se bova vidli! K boš ok, pa kej fraj, kr pozvoni, js sm itak sončna!! A ne vidste, kolk lepega vremena mamo letos!!user posted image user posted image user posted image

LP, D



Fajn, to bo kmaluuser posted image ...velja, se vidiva, sončica! user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 612
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 17:07:01   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Želvica, si pa res sladka s tem avatrčkomuser posted image

Ne skrbi, sem že bolje...trebuh me še daje, a bo vse ok. Upam, da res ni E, ne vem zakaj mi je dr. to tako 'nasuho' omenjal...ga bom vse do potankosti preprašala.


tak se govori!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 613
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 17:07:39   
zarja1
Kaj naša Ajsika je že nazaj?

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 614
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 17:09:03   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Zarjica, si jo sposodim tole sexi navijačicouser posted image ...ju3 bo kar dogajalouser posted image


Čertek, 04.09.
Ozone - UZ
Baci - UZ
Blanč - ET
Lara Light - ET
 
user posted image user posted image user posted image
user posted image    user posted image     user posted image



Lara, tole sem ekstra iskala zate in Blanč......naj vama prineseuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 615
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 17:15:11   
lara light
Hvala, bitjece moje simpatično!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 616
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 17:29:22   
mismis
Hedi, A-jček in B-jček sta prekrasna user posted image user posted image user posted image

Netka, če ti velja stara  napotnica od tvojega G, ne potrebuješ nove za Drobniča, on ti pa itak napiše novo za postopek.  Naša Sapi se pa že dolgo ni javila, žal...

Zarja, mogoče pa user posted image noče priti, ker jo kličeš. Začni mantrat v nasprotno smer:" Nočem je, nočem je,..." Ma zihr bo prišla, saj meni so to vedno zgodil

drugače se pa tudi jaz pridružujem navijanju za jutri. Zarja, lep navijaški seznam, samo malček sem ga moderirala

Četrtek, 04.09.
Ozone - UZ
Baci - UZ
Blanč - ET
Lara Light - ET
Bozza - punkcija
 
user posted image user posted image user posted image
user posted image    user posted image     user posted image





_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 617
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 17:44:50   
taraji
Za začetek najprej čestitke:

Pija, lepo da se folikelčki lepo razvijajo in da si že sedaj zadovoljna s pridelkom, do punkcije pa se bodo seveda še poredili in razmnožili.


T1979 - lepo, da boš zaključila s špikanjem in da dobiš že stopko. Do punkvije naj se le še kakšen polen pojavi.


Sedaj pa navijanje:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image

Ozone, Baci - ćimveč in čimlepše folikelčke

Blanč, Lara Light : lepo se uredita, da bosta čimlepši, ko bosta sprejeli svojeuser posted image user posted image ,
Bozza
- tebi pa nebolečo punkcijo in obilen, predvsem pa kvaliteten pridelek


< Sporočilo je popravil M.L.B.K. -- 3.9.2008 17:46:22 >


_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 618
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 17:49:32   
Abra
Četrtek, 04.09.
Ozone - UZ
Baci - UZ
Blanč - ET
Lara Light - ET
Bozza - punkcija
 
user posted image user posted image user posted image
user posted image    user posted image     user posted image


jaz si bom tudi kar sposodila to navijačico. Boljša ne bi mogla bit, jaz pa zdaj itak ne user posted image user posted image user posted image
Punce močno, močno navijam!!!

Hedi, jaz sem bla tut najprej tko, je zgledalo, da sem se zredila user posted image user posted image v 18. tednu pa je bruhnu trebuh, kar naenkrat in to na ful. Se mi je zdelo, da ga je vsak dan več. Zdaj ga ne moreš več zgrešit, po mojem noben ne dvomi več user posted image user posted image Včeraj sem si pas merila in je 9cm širši, kot pred postopkom, pa to ne čez najširši del pod popkom, ker ne vem, kolko je blo tam prej ... 9 cm je v pasu user posted image sicer bom pa jutri 20. tednov, to se najbrž pa že mora fajn poznat user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 619
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 18:10:02   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Hvala, bitjece moje simpatično!user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Evo zdaj pa bo. Sem jih zacumprala, da se trdno primejo.


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 620
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 18:11:58   
taraji
Zarja - ne klič hudiča - pol bo pa ziher pršu

Dajamaja - tebi pa uspešno špikanje

Oktavija - ne obupat, močno stiskam pesti zate

Gigi
- tudi ti že imaš datum za dan D - lepo, naj ti čas do takrat mine čimhitreje in čimlepše

Mismis
- ti si pa verjetno že čist redy, da sprejmeš svoje pingvinčke

Pika - lepo da si szopila iz anonime, bomo lahko navijali zate

Arneja
- a tebe pa glava boli - no mene je po Gonalu tudi večkrat bolela, pa je ata Reš rekel, ko sem mu to omenila - ja veste, saj mene tudi včasih boli, pa kaj čem

Ledenka - kaj pa ti - si že začela sama sebe z iglo napadat

Stjan, Goldy, sabsa
- kako pa kaj ve napredujete s špikami - gre vse po lanu

Naše drage nosečke, 2x sonček, Orto, Jadrnica, Abra, Shuka, Hedviga, Zvezdica, Gloria, Dakec..- čimbolj uživajte - lepo, da ste še vedno z nami borkami, ampak tudi me enkrat pridemo za vami - ene hitreje, ostale počasnjeje....ampak pridemo

Pa seveda pozdrav vsem navijačicam, Želva, Lučka, GertyDaiswy, Milinčka, Netka....ma vas je tolk, da nimam časa vseh naštevat - ampak je pa dobra stran tega, da je potem navijanje bolj uspešno

No, drage moje, mene je pa tale Menogon čisto uničil - če odmislim flek, ki sem ga pridelala na trebuhu, in tiste malo manjše a vseeno boleče na ritki me je včeraj čisto povozili - imela sem povišano temperaturo, bilo mi je slabo - skratka za umret. Danes je sicer nekoliko bolje, sam sem še vedno kot cunja - no upam, da se bo stanje kmalu izboljšalo

lep preostanek dneva želim prav vsem

< Sporočilo je popravil M.L.B.K. -- 3.9.2008 18:15:17 >


_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 621
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 18:17:47   
blanč
Larči moja, samo še malo pa spat, jutri pa....
Povej, a ti kaj aspirinov jemlješ? Bemti, naju jeReško kr fejst uničuuser posted image user posted image user posted image . Mu bova jutri mal "digi dagi po riti nagi"user posted image user posted image

(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 622
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 18:36:12   
lara light
Mlbk, upam, da boš čimprej boljeuser posted image , seveda boš!user posted image
Blanči, ja ju3...zame je še prehitro, ker nisem še v formi... upam, da bom ju3 kar se da v redu. A da ga bova? No prov, gor na mizo z njim, pol pa vse postopke k jih je nama delaluser posted image ...malo heca. Sej se revež trudi.
Poleg preometriuma 200 na 12h, jemlejm aspirin 100, 1 /dan. Isto kot zadnjič imam. Pa ti? Tebe bo pa res ju3 čakalo kup zaridkov, superca! Upam, da mene vsaj kakšen. Bodi fajn, se vidiva torej! user posted image

Zarjica, ti kar cumpraj!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 623
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 18:42:18   
gloria
Četrtek, 04.09.
Ozone - UZ
Baci - UZ
Blanč - ET
Lara Light - ET
Bozza - punkcija


...navijam za juter...user posted image user posted image user posted image ...

....danes sem mal bolj odsotna...sem dopoldne imela pregled za sladkor,pol je še patronažna pršla na obiskuser posted image ,zdejle grem pa k eni prijateljci me je klicala da ma še par cotk za mene.......juter mam pregled pri gin.....tak da če se danes več ne javim poročam juter po uz kaj mi bo povedal....
....pozdravček....

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 624
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 18:46:36   
Shuka

Čertek, 04.09.
Ozone - UZ
Baci - UZ
Blanč - ET
Lara Light - ET
Bozza - punkcija
 
user posted image user posted image user posted image
user posted image    user posted image     user posted image


Tud jest naviiijam user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ali lahko zanosim med menstruacijo?
Če ste imeli nezaščiten spolni odnos med ali takoj po menstruaciji in bo vaša ovulacija nastopila čez pet dni, lahko zan...




Izbor imen
crno_bela

Katero ime bi izbrali?

Tadej (36%)

Dominik (23%)

Aleksander (41%)


Število vseh glasov: 181

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!