|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 8:36:59   
Grethy


IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Evo drage moje. Klicala sesto Miro. Naročena pri sestri Blanki 22.09. user posted image

Gretka draga dobro jutro (ali lahko noč user posted image ). Kako je tvoj opravil pri zdravniku včeraj. Kako je njegov hrbet?


Začne s terapijami user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 8:37:20   
dajamaja
Ojla, babnice!

En prijazen pozdrav izza delovne mize ...

Lara in Blanchi user posted image user posted image user posted image  za jutrišnjo akcijo. Jaz sem bolj mal gor, pa bom že zdaj zaželela en tak fejst dober ET! Naj prime 9 mesecev! 

Vse dobro opravite na UZ, sšpikanjem, snifanjem, ... ena ima celo test ! Dejmo Oktavija, na plusek!

Gigi štarta user posted image  Na zmago, draga!

Jaz pa še čakam ..... user posted image  ... v bistvu sem se že navadila ...user posted image

Vsem res lep pozdrav, itak pa ne dohajam, ker nimam redneg dostopa do novičk. Uživajte še en lep sončen dan!

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 8:37:21   
gigi1
Blančika draga si boljša user posted image . Ti kar delaj tko, kot sama misliš, da je najbolje. Hvala za lepe želje. Res upam, da bo šlo tokrat hitreje. če pa ne, pa tud ok. Važno, da bo pol rezultat dober user posted image

Kicsi dobrodošla in naj bo ta postopek uspešen user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 8:38:18   
Grethy
Grethica, madona že včeri nisi spala, danes spet ne misliš it al kaj?


Sem mogla še mal potelefonirčkat glede včerajšnje debatke ... zdej grem pa lahko mižat


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 8:40:14   
gigi1
Gretka saj to je dobro, da začne s terapijami, a ne?

Dajamajči a je še ni? Bemtiš naj že pride!

Oktavija komaj čakam petek, da delaš testek user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 8:40:24   
blanč
Lara, daj no javi se, saj vidiš, da nas skrbi.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 8:41:57   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Oktavija, saj še lahko malo počakaš. Test pa pravilno pokaže 14 dan po ovulaciji, tako da-ti si že 15 dan.

Ja Oktavija, daj nas razveseli malo!!!!!!!!!!!!!

Blančka ti tuduser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  Žal sem ravno iz WC in pokazal se je že rjavi izcedek ,tako da nič nebo iz našega veselja...user posted image user posted image user posted image
Tako zdaj gremo pa v tretji krog IUI in tokrat z ampulami... pridružujem se našim fikserkam....user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 8:43:28   
blanč
Gigi, jaz sploh ne morem pozabit, kako sem bila vesela zate. Mislim, da bom tudi zdaj tvoja najjača navijačicauser posted image

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 8:43:43   
arneja
Pija, bravo za foliklčke, sigurno se jih še par skriva na vsaki strani user posted image . Kakšne volje je bil pa kaj ata Reš?

Blanč, potem le ni hiperca? Jutri pa že po otročičke, kaj user posted image ?

Lara, in ti? Tudi nate tri lepe pikice že čakajo user posted image .

Gigi, super, da si dobila prvi dan D. Potem jih bo itak še na kupe, ne user posted image ? UZ-ji, pa punkcija, pa ET, pa dve črtici na testku pa še in še user posted image .

Zarja, tvoja tečka naj pa res že pride, no. Zdaj pa res že pretirava. Ji namenjaš premalo pozornosti, pa jo išče na ta način user posted image .

Grethy, dovolj pridno trenirate varianto ata na mamo user posted image ? Pri nas pa še vedno megla user posted image .

Mismis, še par dni in bo nedelja user posted image . Še vedno tako pridno tekaš s kužonom? Meni je v soboto uspelo teči celih 35 minut, v nedeljo sem pa komaj noge premikala user posted image .

Dajamaja, in tvoja user posted image , že kaj trka na vrata? Mi poveš za Aglurab, če si imela občutek, da je kaj pripomogel k kvaliteti celic?

Želvica, imaš zelo luškan avatarček user posted image . Mogoče si pa zdajle celo vzamem čas in najdem novega.

Pika, in action again, kaj user posted image ? Pridna, pupa. Dokler ne obupamo, imamo možnost zmagati user posted image . Povejte mi to nazaj, ko bom spet stokala user posted image .

Shuka, dvigni že rito, boš spet celo dopoldne prespala user posted image . A to otročička že zdaj treniraš, da bo kasneje pridno spal user posted image ?

Abra, ti si pa celo spet delat začela? Še ena pridna pupa user posted image . Še malo, pa boste vedeli ali bo pikec ali pikica user posted image .

Pozdravčke tudi vsem ostalim puncam in naj sonček pri vseh čimprej pokuka na plan user posted image . Pri nas je ravnokar nekaj malega posvetilo user posted image .

Jaz sem se danes čisto brez problemov pičila in mi je celu uspelo nazaj zaspati user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 8:44:18   
blanč
Oktavija vseeno naredi test.

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 8:44:42   
jazzz27
Oktavijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image žal mi je....pa tako pozitivne smo bile. Bemti in user posted image !!




punce se opravičujem......

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 8:44:47   
mismis
user posted image   user posted image  
 
AKTUALNO V TEM TEDNU  
   
 
Sreda, 03.09.
Pija76 - UZ
T1979 - UZ
 
Čertek, 04.09.
Ozone - UZ
Baci - UZ
Blanč - ET
Lara Light - ET
Bozza - punkcija
 
Petek, 05.09.
Stijan - UZ
Pija76 - UZ

Nedelja, 07.09.
Arneja - UZ
M.L.B.K. - UZ

Torek, 09.09.
Goldy - UZ
 
Torek, 16.09.
Pika74 - UZ
 
Torek, 17.09.
Sabsa - UZ

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image       
 
NAŠE NOSEČKE 
 
Torek, 02.09.
Sonček85 - pregled

Petek, 05.09.
Orto2 - pregled

Sreda, 10.09.
Jadrnica - NS
 
Četrtek, 11.09.
Abra - morfologija
Dakec - pregled

Ponedeljek, 15.09.
Hedviga - pregled
 
Sreda, 17.09.
Shuka - pregled
Zvezdica - morfologija
Sonček33 - morfologija
 
Petek, 19.09.
Linda25 - pregled
 
Torek, 30.09.
Sonček85 - pregled
 
 
OBJEMČKOMETER
 
user posted image  Oktavija user posted image
 
 
 
  user posted image user posted image   T R E P E T A L K E  user posted image user posted image
(beri TESTI)

   
Obayifo grejeuser posted image   test 09.09.2008
 
user posted image user posted image


user posted image  KANDIDATKE 
user posted image    V  POSTOPKUuser posted image  
 


  • Zarja1 (1. IVF, MB, dr. Vlaisavljevič, septembra)
  • lara light (2.IVF, PO,dr.Reš.)
  • Ozone (5. IVF, MB dr. Reljič)
  • Blanč (3. IVF, modrooki dr. Reš, diphelerine)
  • Ledenka (2. ICSI, PO)
  • Dobrovoljcica (PO)
  • Oktavija (MB, 2. IUI)
  • Stijan (MB, 4. ICSI)
  • Dajamaja (dr. Reš, čaka)
  • Baci (1. IVF, MB, dr.Milan Reljič v Mb,dr.Gavrič, Dipherline+Gonal)
  • Obayifo (IUI, Graz)
  • M.L.B.K. (3. IVF, dr. Reš)
  • Andreja07 (PO, dr. Reš)
  • Mikimiška78 (1.IVF, dr. Reš, dipherline in Menopur)
  • Kikaa (3. IVF, GK LJ, dr. Tomaževič)
  • Sabsa (GK LJ, 02.09. sestra Blanka)
  • Arneja (3. IVF, dr. Reš)
  • Goldy (3. ICSI, dr. Drobnič, LJ) 
  • Pija76 (4. IVF, PO, dr. Reš) 
  • T1979 (3. IVF, PO,dr. Reš, Menogon)
  • Bozza (dr. Reš, PO, Menogon)
  • mismis (2.IVF;LJ,dr.Drobnič, 05.09. sestra Blanka) 
  • mojsonček (1. IVF, dr. Reš, PO, Suprefact in Menogon)
  • Kajsica (2. IVF, GK LJ, 04.09. začetek špikanja)
  • DaisyE (dr. Reš, 18.09. pogovor)
  • netka34 (3.ICSI, GK LJ, dr. Drobnič)
  • Pika74 (34 let, 5. IVF/ICSI, dr. Drobnič)
  • Mateja.goljev (2. IVF/ICSI, čakamo user posted image )
  • Gigi (2. ICSI, GK LJ, dr. Vogler, 22.09. sestra Blanka)
 
user posted image  KANDIDATKE ZA  user posted image   POSTOPEKuser posted image   

  • paki (PO)
  • Anja31 (2. IVF, dr. Reš) 
  • Pikovit (6. IVF, MB)
  • Paddy (1.ICSI)
  • Reni70 (4.ICSI;PO,dr.Reš)
  • Mimmy (postopek z zamrznjenčki)
  • Vanja 44 (2. postopek, dr.Reš)
  • Barbarella77
  • Anabanana
  • Iannia
  • Žirafca
  • Tia-na (33 let, 1. IVF, dr. Vogler)
  • Bambi75 (4.IVF/ICSI, MB)
  • moni29 (MB)
  • womanpolice (2. ICSI, GK LJ)
  • Tjasshyy (LJ?) 
  • mami26 (LJ)
  • Titi3 (Superfact in Menopur)
  • cukica (24let)(LJ,dr.Ribič)
  • Marjetka Cvetka (1.ICSI, dr. Reš, PO)
  • tička (ICSI, dr. Reš, Postojna)
  • Lana08 (1.IVF/ICSI, GK LJ, dr. Zorn)
  • mala81 (2. IVF/ICSI, dr. Reljič, MB)
  • Mlinčka (2. IVF, 30. let, dr. Drobnič) 
  • Sapi (1.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • Darja* (3.IVF/ICSI)
  • Vijolica30 (31. let, 3.IVF, dr. Bokal)
  • Anadejka
  • Sarasan (2. IVF)
  • šemalo (2. IVF, GK LJ, dr. Drobnič)
  • Gita14 (IVF, dr. Bokal)
  • BEBIII (GK LJ, dr. Pinter, 1.10. pregled)
  • Sulfinija (GK LJ, dr. Zorn )
  • Želvica99 (2. IVF, GK LJ, dr. Tomaževič)
  • miska73 (1.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • Lučka25 (1. IVF, dr. Reš, suprefact+menogon)

    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    


    MIŠEK13 (Hope2)user posted image , sayuri user posted image user posted image , pfuser posted image ,  Gloria user posted image , dakec user posted imageAmeliauser posted image , Goldfish
    user posted image , Mandarinca, Črni Tulipan, Animeuser posted image , Mijavček user posted image , Špelka12 ,  Koninauser posted image , Mavrica72user posted image , Zvezdicauser posted image , Pinki36user posted image , Abrauser posted image , Sonček33user posted image , Rubin , Julija30user posted image , Orto2 user posted image , Hedvigauser posted image , Libi user posted image , Shukauser posted image , Grethy user posted image , Linda25user posted image , Nokesuser posted image , Rožica29user posted image , Jadrnicauser posted image , Sonček85 user posted image   
Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije:
http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207

 

 
user posted image  NOVE NOSEČKE SEPTEMBER user posted image    
 

user posted image Dobrovoljčica (PO)


< Sporočilo je popravil mismis -- 3.9.2008 8:47:04 >


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 8:45:28   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Gretka saj to je dobro, da začne s terapijami, a ne?

Dajamajči a je še ni? Bemtiš naj že pride!

Oktavija komaj čakam petek, da delaš testek user posted image



Jaaaaaaa je dobro ... ma lahko bi že prej kaj takega nagruntali, 3 tedne so ga kr pustili brez vsega ... user posted image user posted image .. .saj bo ...

SI že dobila user posted image user posted image ??? Je opazit kako spremembo na bolje ????

Oktavija jz tut čakam petek ... bom bla tko veselaaaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 8:47:07   
sonček85
navijam za vse ,ki mate danes preglede UZ .user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 8:48:53   
Grethy
Grethy, dovolj pridno trenirate varianto ata na mamo ? Pri nas pa še vedno megla .



arnejča ... seveda je megla, matr zjutraj sem šla iz šihta nisem vidla nič ...

seveda, ata na mamo, pa mama na ata, pa ata ob mamo ... pa tkole mamo ... sam da je, pa smo vsi srečni ... sam da zdej takrat ko je akcija, je zarad akcije, ne zarad delanja user posted image user posted image ...


ti kr korajžno, pa gas ... zgledujte se po nas "tastarih" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Nočko!


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 8:49:26   
blanč
Arneja, kaj pa vem, bolečine okrog jajčnikov še vedno prisotne v želodčku popustile in tudi tehtnica kaže 2 kg manj. Mogoče je bla kaka rahla, samo blanči se ne da!!!!!!
Vedno misli preusmerim drugam in se hitro pocajtam. Verjetno mi ne boste verjele, ampak jaz zaradi bolezni še nikoli nisem bila pri zdravniku.
Največkrat zdaj zaradi postopkov in nekajkret zaradi moje nerodnosti (padcev- prej s kolesom v zdajšnjih časih pa z motorjemuser posted image user posted image ).
Zdej pa res bežim ven je moj hunti že čist depresiven, ker ga dva dni nisem nič ven vozila, tudi cartat ga nisem mogla.
papa

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 8:51:33   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Arneja, kaj pa vem, bolečine okrog jajčnikov še vedno prisotne v želodčku popustile in tudi tehtnica kaže 2 kg manj. Mogoče je bla kaka rahla, samo blanči se ne da!!!!!!
Vedno misli preusmerim drugam in se hitro pocajtam. Verjetno mi ne boste verjele, ampak jaz zaradi bolezni še nikoli nisem bila pri zdravniku.
Največkrat zdaj zaradi postopkov in nekajkret zaradi moje nerodnosti (padcev- prej s kolesom v zdajšnjih časih pa z motorjemuser posted image user posted image ).
Zdej pa res bežim ven je moj hunti že čist depresiven, ker ga dva dni nisem nič ven vozila, tudi cartat ga nisem mogla.
papa



Jupiiiiiiiiiiiiiiiii user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , pejdi zdej ven, Piko je že čist zmešan ... ala teci user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 8:53:59   
gigi1
Oktavija naredi testek pliiz. Saj veš, da izcedki še nič ne pomenijo. Stiskam pestke user posted image user posted image user posted image

Blanči samo počasi. Ne se kaj naprezat prosiiiim. Hvala za navijanje prej in zdej user posted image . Saj veš, da jst tud maksimalno zate navijam user posted image

Gretka po mojem, da nuca tale Maca. Me precej precej manj boli kot ponavadi, pa energijo ima, nisem cunjasta. Sem kar v luft user posted image
Za tvojga so pa verjetno čakali, da se stanje malo umiri preden začnejo s terapijo. Sam, da bo user posted image


Miška dobro jutro. Si me že prestavila user posted image


_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 8:54:04   
arneja
Blanč, samo, da ni bila hiperca. Tokrat si imela največ celic, ne? Koliko si jih imela pa v prejšnjih postopkih? Ja, kar šibajta z mrcinco lepo (sem ga videla na slikci user posted image ). Jaz tudi sploh ne morem dolgo časa mirovati, tako da zelo razumem, da si oba želita sprehoda user posted image .

Grethy, saj prav, da uživate v tistih položajih nad/pod/ob, za ... user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 8:58:51   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Oktavija naredi testek pliiz. Saj veš, da izcedki še nič ne pomenijo. Stiskam pestke user posted image user posted image user posted image



Gigi1 od žalosti mi je tako slabo da bi kar bruhalauser posted image user posted image user posted image   ... mislim da nima smisla zapraljat denarja v prazno...če ni pač ni... če se res nebo pokazala čista kri ga bom šla kupit....

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 8:59:30   
sonček33
Oktavija - objem in držim pesti res. Privoščim ti najbl.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 546
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 9:00:39   
mismis
jutro...

Oktavija, pa ne no user posted image user posted image user posted image

Žiži, a potem je user posted image  prišla, super, že navijam zate

Pija, važno je, da so folikli,. do petka se bo pa zihr še kaj najdlo. A potem praviš frizurica rula?

Arneja, jaz še vedno tečem/hodim s kužonom, vsak dan ura in pol kombiniranja. Moj pes tudi ni take sorte, da bi lahko tekel pol ure nenehno, to njemu ni zanimivo, zato kombinirava. Ti pa kar vadi, to ti bo samo koristilo, če ne zaradi postopka, pa zaradi boljšega fizičnega počutja.

Dajamaja, ma bemti, kaj te ta hudičevka sedaj heca. Zdaj pa že cca 10 dni zamuja.

Gretka naša, lepo te je brati med nami, kako si ti. Nisi še v postelji in loviš beauty sleep.

Kicsi, dobrodošla med nami, še želiš da te dodamo na naš seznam, mi prosim napiši podatke. Tudi jaz ti želim, da bi bil ta postopek zate uspešen.

Zarja, ma tvoja user posted image  ga pa tudi biksa, sem mislila, da boš z mano trepetala, pa kot kaže, bom jaz že prej konec.

Lučka25, veliko sreče danes z otroci, upam da bodo bolj mirni

Želvica, tebi pa veliko sreče z  malo večjimi otroci, te so pa sigurno že bolj mirni.

Blanči, kako smo v pričakovanju jutrišnjega dne. A že kaj vemo, koliko Blančic te čaka? Ne pozabi jutri na bleščice.

Mlinčka, kaj je dej, a si ti že klicala sestro Miro ali pri tebi to tudi Mlinček ureja.

Daisy, se mi spet skrivaš, ali sodelavka špega čez rame?

Gloria, kako si mi ti danes, še malo, še 7 dni, pa bo tvoj PDP, če se le ne bo fant prej odločil priti med nas.

Bozza, čestitke za stopko, sedaj pa relaksacija do četrtka

Kajsica, kako je bilo včeraj na izpitu?

Zdaj pa moram leteti na sestanek, ampak še preden grem izročim moje najlepše pozdrave še: Pikovit, Dakec, Hedi, Noki, Marjetka Cvetka, Goldfish, Konina, Sayuri, Pika74, Laralight, Ledenka in pa seveda vsem ostalim, ki vas nisem poimenkso navedla....

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 547
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 9:08:24   
gigi1
Oktavija, kaj pa če je user posted image ? Je bolj škoda, da se sekiraš. Jaz sem še vedno optimist.

Arnejči ja lubica....koliko D dnevov nas še čaka user posted image . No, meni bo 1. UZ najbolj D day user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 9:09:04   
gigi1
Miška ja je. Pa tudi brez Željkota je šlo user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 9:14:59   
arneja
Oktavija, ne še danes obupati, prav user posted image ?. Mogoče so le tisti tečni izcedki, ki jih ima toliko nosečk.

Zakaj ti bo prvi UZ najbolj D day, Gigi? Mene pa zdaj ni več preveč strah. Kar bo, pač bo. Filam se s tabletkami, čajčke pijem, edino pri prehrani prej nisem bila preveč pridna, ampak zdaj pa sem.

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?