|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 12:36:30   
gloria
Gloria - lepo da si še z nami, dlje ko je pikica v bušiju to samo pomeni, da ji je dobro.

Če rodiš pa v nedeljo bo pa rojen pikec na najbolj čarobne datume, 7, je pravljično število in 9 tudi.


....ja temu frajeru nič ne fali noter...ma tko sem si tudi želela da bi bil čim dalj notri....ej kok me je bilo strah v 6 mescu da ne bi prehiter rodila ti ne morem povedat....tak da sem zdej res zadovoljnauser posted image ...

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 12:37:37   
T1979
Mismis čestitke tudi tebi za akcijo.user posted image

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 12:37:42   
sonček33
T1979 to je dober razultat..se bodo še naredili in zrastli - ti samo lepo jej jačka in pij pivo pa bo!

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 12:38:02   
gloria
No pa še moje poročilo: zdej tko desna stran je bolj slaba samo en folikel velik 9 mm, na levi strani 3 folikli veliki od 12-15 mm. Reš kar zadovoljen, jaz malo manj. Dodal mi je še Cetrotide in ponoven UZ imam 3.9.


....do naslednjiga uz bo stanje čisto drugače....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 12:40:40   
T1979
Malo me je strah, ker foliklov imam vedno veliko, samo so prazni user posted image .

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 12:42:57   
mismis
user posted image
 
AKTUALNO V TEM TEDNU  
   

Ponedeljek, 01.09.
T1979 - UZ
Blanč - punkcija
Bozza - UZ

Torek, 02.09.
Lara Light - punkcija
Bozza - UZ
 
Sreda, 03.09.
Pija76 - UZ
T1979 - UZ
 
Čertek, 04.09.
Ozone - UZ
Baci - UZ
Blanč - ET

Torek, 09.09.
Goldy - UZ

user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image
 
NAŠE NOSEČKE 
 
Torek, 02.09.
Sonček85 - pregled

Sreda, 10.09.
Jadrnica - NS
 
Četrtek, 11.09.
Abra - morfologija
Dakec - pregled

Ponedeljek, 15.09.
Hedviga - pregled
 
Sreda, 17.09.
Shuka - pregled
Zvezdica - morfologija
 
Petek, 19.09.
Linda25 - pregled

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image            

 
  user posted image user posted image   T R E P E T A L K E  user posted image user posted image
(beri TESTI)

    Oktavija greje user posted image test 07.09.2008
Obayifo grejeuser posted image   test 09.09.2008

user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image  

user posted image  KANDIDATKE 
user posted image    V  POSTOPKUuser posted image  
 

  • lara light (2.IVF, PO,dr.Reš.)
  • Zarja1 (1. IVF, MB, dr. Vlaisavljevič, septembra)
  • Ozone (5. IVF, MB dr. Reljič)
  • Blanč (3. IVF, modrooki dr. Reš, diphelerine)
  • Ledenka (2. ICSI, PO)
  • Dobrovoljcica (PO)
  • Oktavija (MB, 2. IUI)
  • Stijan (MB, 4. ICSI)
  • Dajamaja (dr. Reš, čaka)
  • Baci (1. IVF, MB, dr.Milan Reljič v Mb,dr.Gavrič, Dipherline+Gonal)
  • Obayifo (IUI, Graz)
  • M.L.B.K. (3. IVF, dr. Reš)
  • Andreja07 (PO, dr. Reš)
  • Mikimiška78 (1.IVF, dr. Reš, dipherline in Menopur)
  • Kikaa (3. IVF, GK LJ, dr. Tomaževič)
  • Sabsa (GK LJ, 02.09. sestra Blanka)
  • Arneja (3. IVF, dr. Reš)
  • Goldy (3. ICSI, dr. Drobnič, LJ) 
  • Pija76 (4. IVF, PO, dr. Reš) 
  • T1979 (3. IVF, PO,dr. Reš, Menogon)
  • Bozza (dr. Reš, PO, Menogon)
  • mismis (2.IVF;LJ,dr.Drobnič, 05.09. sestra Blanka) 
  • mojsonček (1. IVF, dr. Reš, PO, Suprefact in Menogon)
  • Kajsica (2. IVF, GK LJ, 04.09. začetek špikanja)
 
user posted image  KANDIDATKE ZA  user posted image   POSTOPEKuser posted image   

  • paki (PO)
  • Anja31 (2. IVF, dr. Reš) 
  • Pikovit (6. IVF, MB)
  • Paddy (1.ICSI)
  • Reni70 (4.ICSI;PO,dr.Reš)
  • Mimmy (postopek z zamrznjenčki)
  • Vanja 44 (2. postopek, dr.Reš)
  • Barbarella77
  • Anabanana
  • Iannia
  • Žirafca
  • Tia-na (33 let, 1. IVF, dr. Vogler)
  • Bambi75 (4.IVF/ICSI, MB)
  • moni29 (MB)
  • Mateja.goljev (Gonal in Superfact)
  • womanpolice (2. ICSI, GK LJ)
  • Pika74 (34 let, 4. IVF, dr. Drobnič)
  • Tjasshyy (LJ?) 
  • mami26 (LJ)
  • Titi3 (Superfact in Menopur)
  • DaisyE (dr. Reš, 24.09. pogovor)
  • Gigi (2. ICSI, GK LJ, dr. Vogler)
  • cukica (24let)(LJ,dr.Ribič)
  • Marjetka Cvetka (1.ICSI, dr. Reš, PO)
  • tička (ICSI, dr. Reš, Postojna)
  • Lana08 (1.IVF/ICSI, GK LJ, dr. Zorn)
  • mala81 (2. IVF/ICSI, dr. Reljič, MB)
  • Mlinčka (2. IVF, 30. let, dr. Drobnič) 
  • Sapi (1.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • netka34 (2.ICSI, GK LJ, dr. Drobnič)
  • Darja* (3.IVF/ICSI)
  • Vijolica30 (31. let, 3.IVF, dr. Bokal)
  • Anadejka
  • Sarasan (2. IVF)
  • šemalo (2. IVF, GK LJ, dr. Drobnič)
  • Gita14 (IVF, dr. Bokal)
  • BEBIII (GK LJ, dr. Pinter, 1.10. pregled)
  • Sulfinija (GK LJ, dr. Zorn )
  • Želvica99 (2. IVF, GK LJ, dr. Tomaževič)
  • miska73 (1.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • Lučka25 (1. IVF, dr. Reš, suprefact+menogon)

    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    


    MIŠEK13 (Hope2)user posted image , sayuri user posted image user posted image , pfuser posted image ,  Gloria user posted image , dakec user posted imageAmeliauser posted image , Goldfish
    user posted image , Mandarinca, Črni Tulipan, Animeuser posted image , Mijavček user posted image , Špelka12 ,  Koninauser posted image , Mavrica72user posted image , Zvezdicauser posted image , Pinki36user posted image , Abrauser posted image , Sonček33user posted image , Rubin , Julija30user posted image , Orto2 user posted image , Hedvigauser posted image , Libi user posted image , Shukauser posted image , Grethy user posted image , Linda25user posted image , Nokesuser posted image , Rožica29user posted image , Jadrnicauser posted image , Sonček85 user posted image  



Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije:
http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207

 

 
user posted image  NOVE NOSEČKE SEPTEMBER user posted image    
 

user posted image Dobrovoljčica (PO)

Če katera opazi kakšno napako v seznamu, mi prosim oprostite in pocukajte za rokav, je čisto možno da sem kaj zamešala, je že veliko bork. Tiste, ki lahko sproti sporočate UZje, punkcijo, ET, naredite to čimprej, da vas še bolj spodbujamo in damo na poseben seznam - da je za vsak dan bolj pregledno.

Dekleta, ki ste sedaj v postopku, ste na modrem ali oranžnem seznamu in se že tako spodbujate med seboj. Dekleta, ki vam žal ni uspelo in še ne veste za nov postopek ali pa je ta še daleč, ste med navijačicami. Prav tako so med navijačicami dekleta, ki so že mamice ali nosečke.


< Sporočilo je popravil mismis -- 1.9.2008 12:53:05 >


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 12:45:04   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

l
Blanči, kako je šlo, hitro na raport, koliko jajc si znesla.




evo mene. Znesla 13 jajc, na žalost samo sedem polnih. Zdaj čakam, da se bodo oplodile in, da bo imel Reško v četrtek kaj vstavit.
Punkcija je bila kar boleča, še dobro, da hitro mineuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 12:46:41   
netka34
OOOOJLI!!!!

Že 2 dni vas sm berem, k me tolk cajta ni moglo bit gor...user posted image user posted image

Vidm, da ste se nadopustkale in da se že ohoho dogaja!! Mam js kr en ful dobr filing d bo ta septembr kukr maj!!user posted image user posted image user posted image

No, js zej čakam 3-user posted image , pol pa kaj že??
mišmiš prosim, sej veš d sm malo blond!! A nej pokličem kao za napotnico za zmrznjenčke, al nej kar grem gor???

O, Gloria, tebi pa že sveti rdeča lučka, a? Kumi čakam, d bomo pestvali( no, vsaj veselo novičko!!)

Ja, Lara, madona, ti si pa šibnila v tem postopku!! Že punkcija pa to???? Mater ej, ta cajt gre adijo!!! Če boš ok, do ET, me lah kej pišneš, d kofetneva!!

Pozdravček tui vsem ostalim, ki čakate, navijate, ste notr, grejete, .....user posted image


LP, D


_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 12:47:02   
mismis
T1979, čestitke za UZ. Sedaj ti je dodal še Centrotide, to je dobro, če se ne motim, ta uravnava velikost foliklov na ta način, da so vsi  približno enako veliki.

Za število se ne sekiraj, namreč potrebuješ v bistvu samo eno dobro celico, pa ponavadi se folikli še skrivajo.
Tudi jaz sem jih imela na vseh UZ samo 6 foliklov, končni rezultat je bil 8 celic (nimam pojma, kje je Drobnič najdel še ostale folikle). Tako sedaj pa optimistično naprej, vsak dan kakšen pirček spij, da bodo folikli lepo rastli, pa jajčka za zajtrk in ni vrag, da uspeh ne bo izostal.

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 12:47:14   
kajsica
Miška, najbolje da jo kar zjutraj uloviš preden imajo tisti sestanek jutranji zdravniki. Drugače pa sestro vprašaj kje je in kdaj jo lahko dobiš. Mislim pa da ima govorilne ure Bokalova vsak dan med 11-12 uro. Jaz sem jo nazadnje, ko sva rihtala te zadeve ujela ravno pred vhodnimi vrati, drugače pa ima ona pisarno mislim da na oddelku SIII. Vprašati in poskusiti ni greh.

Ja jaz grem pa v četrtek, en dan pred teboj k sestri Blanki in na ta dan naj bi prejela tudi inekcije, samo da jaz tokrat grem v dolg postopek, tako da bom še par pikic pred M fasala. Ti boš ravno nekje proti koncu čakanja in boš ugledala svoj magični plusek, jaz pa bom šele začela trepetati. pridem pa za teboj!!user posted image

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 12:49:47   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: netka34
mišmiš prosim, sej veš d sm malo blond!! A nej pokličem kao za napotnico za zmrznjenčke, al nej kar grem gor???





nč klicat, ti kar pojdi v petek v Leonišče in reci tetki v sprejemni pisarni, da potrebuješ samo napotnico in te bo poslala pred ordinacijo. Tako sem jaz nredila nazadnje in sem dobila novo napotnico že drugi dan, ko sem vedela, da mi ni uspelo.

Ooops, zdaj sem se spomnila, mogoče bi bilo dobro poklicati, če je Drobnič sploh že nazaj z dopusta

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 12:51:53   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: kajsica

Miška, najbolje da jo kar zjutraj uloviš preden imajo tisti sestanek jutranji zdravniki. Drugače pa sestro vprašaj kje je in kdaj jo lahko dobiš. Mislim pa da ima govorilne ure Bokalova vsak dan med 11-12 uro. Jaz sem jo nazadnje, ko sva rihtala te zadeve ujela ravno pred vhodnimi vrati, drugače pa ima ona pisarno mislim da na oddelku SIII. Vprašati in poskusiti ni greh.

Ja jaz grem pa v četrtek, en dan pred teboj k sestri Blanki in na ta dan naj bi prejela tudi inekcije, samo da jaz tokrat grem v dolg postopek, tako da bom še par pikic pred M fasala. Ti boš ravno nekje proti koncu čakanja in boš ugledala svoj magični plusek, jaz pa bom šele začela trepetati. pridem pa za teboj!!user posted image


super, a boš ti šla k Bokalovi?

Če boš ali mi lahko poveš, kaj sta se zmenili, pa daj jo melo za Medrol prašaj

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 12:52:58   
kajsica
netka, jaz ti priporočaqm, da pošlješ mail na naročanje in napiši, da nujno rabiš samo napotnico za zmrznjenčke in kdaj lahko prideš po njo. Če boš tako napisala ne boš čakala več kot 1 teden, da greš ponjo. Ali pa če točno veš kdaj dela tvoj G v Leonišču, greš enostavno tja in rečeš da si prišla samo po napotnico.

Zakaj pa moreš ti za zmrznjenčke čakati 3 M???? To pa ja lahko greš kar naslednji mesec, razen če bi bila abrazija (oprosti mojemu spominu, ampak ti je nisi imela v  kolikor se jaz spomnim)

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 12:55:00   
kajsica
Bom Miška bom! Sem se odločila da jo v četrtek ujagam in malo izprašam, pa ti potem javim kako in kaj, da boš za petek vedla.

Samo upam, da ni na dopustu!!!

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 12:56:57   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: T1979

Malo me je strah, ker foliklov imam vedno veliko, samo so prazni user posted image .


ne misli negativnih misli! misli pozitivno, božaj jih in jim prigovarjaj.

menogon sem pa dobila, zaenkrat imam 2 škatlici, ampak to je za prvih par dni čisto ok user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 12:59:27   
ledenka
punce, kdaj se pa pije čaj iz malininih listov? ko se začne s stimulacijo ali je treba čakat na konec M? vem, da se pije do punkcije... ali celo do ET? user posted image   pa a mislite, da je ok, če vzamem po začetku M po dve tableti selen+cink na dan ali naj ostanem pri eni? Q10 bom povečala dozo, Evitol tudi user posted image  jaojajojao, kaki problemi! pa sam še na to mislim, delo pa stoji user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 13:06:49   
Abra
Ajsi, čaj iz malininih listov do ET. Mislim, da ga lahko kar začneš, škodit ti zdaj tko ne more. Če imaš tbl od pharma nord 1/dan selen-cink in q10. Mislim, da tko piše, je pa tudi v lekarni mojemu tko naročila. Jaz več ne bi, selen-cink pa že tko smrdi, da sem komaj enega po grlu spravila user posted image Evitol pa lahko do 3. Jaz sem samo eno, mi je že tko blo preveč tablet user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 13:07:46   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

l
Blanči, kako je šlo, hitro na raport, koliko jajc si znesla.




evo mene. Znesla 13 jajc, na žalost samo sedem polnih. Zdaj čakam, da se bodo oplodile in, da bo imel Reško v četrtek kaj vstavit.
Punkcija je bila kar boleča, še dobro, da hitro mineuser posted image



Bravo Blančiuser posted image , zdaj je mimo.... Lepo počivaj in v četrtek te jih bo čakalo cel kup, Reko ne bo vedel kaj izbrrat!..k bo eden lepš od druzgauser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 13:20:11   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: Abra

Ajsi, čaj iz malininih listov do ET. Mislim, da ga lahko kar začneš, škodit ti zdaj tko ne more. Če imaš tbl od pharma nord 1/dan selen-cink in q10. Mislim, da tko piše, je pa tudi v lekarni mojemu tko naročila. Jaz več ne bi, selen-cink pa že tko smrdi, da sem komaj enega po grlu spravila user posted image Evitol pa lahko do 3. Jaz sem samo eno, mi je že tko blo preveč tablet user posted image


Hvala, Abrica user posted image  selen+cink smrdi, ampak jaz ga vsamem skupaj s kupom ostalih tablet user posted image  jemljem pa še B-compleks (med drugim zaradi folne, pa lase in nohte imam potem lepše user posted image ) in Omega 3 - to bom povečala, ker je menda tudi v času po ET fino, da jemlješ, zato ker znižuje protitelesa  ali nekaj takega. glede čaja bom pa počakala M - nikoli ne veš user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 13:30:32   
T1979
Ledenka, si me spomnila na Evitol, ga že glodam. user posted image  Vzamem eno do dve tableti na dan po jedi, jemljem pa tudi Elevit. Kakšnih čajčkov ne pijem, ker sem pila krvomočnico 4 mesece, pa ni bilo ne vem kakšnega efekta, pa sem prenehala. Sem pa taka, da se hitro vdam. Ja če neki ne rata, probam še z drugimi zadevami.

Lp

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 13:32:03   
T1979
Ledenka, kdaj začneš ti z akcijo. A še čakaš M user posted image

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 13:34:06   
Abra
Ajsi, sem čisto čorova user posted image user posted image seveda se lahko vmes še plus pojavi user posted image jaz sem jemala zraven samo še tifol, res tko sovražim tablete user posted image omega3 sem pa veliko s hrano vnašala. Bom pa v zadnjem trimesečju začela jemat, ker je baje dobro za otročkov IQ, zdej mi vsa zdrava hrana ne paše najbolj.
Po ET pa do testa nadaljuješ s Q10, jaz sem ga po priporočilu Hope jemalauser posted image

T1979, pazi, da se z e vitaminom ne predoziraš, če jemlješ tudi elevit. Ne vem, koliko e vitamina vsebuje, najbrž je 1tbl evitola zraven že čisto dovolj.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 13:34:16   
netka34

No, js mislim, d bom kr šla gor, ja, ma sj ni panike, nti ja je pršu že z dopusta, sej je bil julij in avgust, kokr js vem....

No, kajsica, js nimam zmrznjenčkkov, če si mene spraševala..

Dobro, zej sm na čakanju...mojnmu sm pa tut nabavila neki za se podkrepit!!user posted image user posted image user posted image


LP, D


_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 13:38:54   
T1979
Abra bom pazila. Hvala.

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 13:40:34   
stijan
Halo punce, vidim da se veliko dogaja,upam da bo ta mesec za vse nas uspešen in bojo sami pluski. Tudi jaz se že veselo pikam se mi zdi da sem že kot cedilka,imam pa gonal in dipherline uz  pa 5.9.  , da vidimo če je kaj jajčk zraslo ,tako da se javim kaj ko bo kaj novegauser posted image

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Uspešno rodila zdravo deklico po 13 splavih
Preberite si to navdihujočo zgodbo, ki opogumlja številne starše po svetu, ki se že vrsto let trudijo donositi otroka.
Ali lahko zanosim med menstruacijo?
Če ste imeli nezaščiten spolni odnos med ali takoj po menstruaciji in bo vaša ovulacija nastopila čez pet dni, lahko zan...




Kako kupite nov avto?




Z gotovino. (36%)

Na kredit. (39%)

Na lizing. (20%)

Denar mi posodijo starsi. (5%)


Število vseh glasov: 9239

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!