|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 11:51:23   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

No za vse ostale informacija glede mojih  zamrznjenčkov. V petek 05.09. se začne, zjutraj vpisati k sestri Blanki, nato pa v nedeljo prvi UZ, pa kri in lulanje na palčko.

Mismis a greš po pingvinčke brez vsakršnih zdravil?


Zarja, ja jaz imam prenos zamrznjenčkov brez stimulacije, ok razen tiste doma, ampak tista tako ali tako ne šteje.

SUPER!!!!!!! Upam, da bova greli skupaj!!!user posted image user posted image user posted image
Bosta vidve tkole user posted image   user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 11:52:07   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka
Zarja - kaj te to neka čudna energija grabi user posted image , hitro jo pošlji med politike, naj tm mal rasaja, ne pa pri tebiuser posted image

Pa ja. Ne vem zakaj me ne zapusti že. Od piknika (oz. tiste babnice) naprej je še sam slabše. Pa me bo že minlo. Sam da pride user posted image , pa bo motivacija na višku!!!
Dej ti men povej kera je bla se grem mal z njo pogovort  user posted image user posted image user posted image

A rabš ti tud kako mantro za rdečko?user posted image

Tkole gre:
Rdečka pridi hitro k meni,
da ne bo potem po tebi,
pridi hitro, 1,2,3,
ker pol te eno leto ni.
user posted image
Nisem lih kot naša Lara the poet ampak važn, da pride.



Shuki, bombastic!user posted image  Se bo treba bolj trudit, jebelacesta, imam konkurencouser posted image
Hvala za pikicopokico, sem jo dala v žep i bo ju3 z mano! Zdej pa sploh ni panike!user posted image

Zarjica, dej pošlji nama s Shuko tisto baburo na pogovor...sej bova samo govorile, obljubim!user posted image
Kajsica, malo pa že čakam priznam...radovedna sem, kako se bo izteklo...danes je pa pašalo veste, dan brez špike! Ni slabo!user posted image

Mismis, to je krasno, brez stimulacije...že navijam!user posted image

Grem še kej narest...pridem potem... kisses!

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 11:52:54   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

l
Blanči, kako je šlo, hitro na raport, koliko jajc si znesla.




evo mene. Znesla 13 jajc, na žalost samo sedem polnih. Zdaj čakam, da se bodo oplodile in, da bo imel Reško v četrtek kaj vstavit.
Punkcija je bila kar boleča, še dobro, da hitro mineuser posted image
No super, sam da si preživela, pa ni čudno da je bolelo, če te je 13x špiknil, a ni noben tablet pomagal? Zdej pa hitro počivat, da boš v četrtek nared za 2 zarodka user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 11:55:17   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

l
Blanči, kako je šlo, hitro na raport, koliko jajc si znesla.




evo mene. Znesla 13 jajc, na žalost samo sedem polnih. Zdaj čakam, da se bodo oplodile in, da bo imel Reško v četrtek kaj vstavit.
Punkcija je bila kar boleča, še dobro, da hitro mineuser posted image


bravo za lep pridelek! držim pesti, da se vsi oplodijo in da te v četrtek čaka 7 čudovitih user posted image user posted image user posted image   in prva dva ostaneta pri tebi ene 9 mesecev user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil ledenka -- 1.9.2008 11:56:41 >


_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 11:56:38   
mismis

user posted image
 
AKTUALNO V TEM TEDNU  
   

Ponedeljek, 01.09.
T1979 - UZ
Blanč - punkcija
Bozza - UZ

Torek, 02.09.
Lara Light - punkcija
Bozza - UZ
 
Sreda, 03.09.
Pija76 - UZ
 
Čertek, 04.09.
Ozone - UZ
Baci - UZ
Blanč - ET

Torek, 09.09.
Goldy - UZ

user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image
 
NAŠE NOSEČKE 
 
Torek, 02.09.
Sonček85 - pregled

Sreda, 10.09.
Jadrnica - NS
 
Četrtek, 11.09.
Abra - morfologija
Dakec - pregled

Ponedeljek, 15.09.
Hedviga - pregled
 
Sreda, 17.09.
Shuka - pregled
Zvezdica - morfologija
 
Petek, 19.09.
Linda25 - pregled

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image            

 
  user posted image user posted image   T R E P E T A L K E  user posted image user posted image
(beri TESTI)

    Oktavija greje user posted image test 07.09.2008
Obayifo grejeuser posted image   test 09.09.2008

user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image  

user posted image  KANDIDATKE 
user posted image    V  POSTOPKUuser posted image  
 

  • lara light (2.IVF, PO,dr.Reš.)
  • Zarja1 (1. IVF, MB, dr. Vlaisavljevič, septembra)
  • Ozone (5. IVF, MB dr. Reljič)
  • Blanč (3. IVF, modrooki dr. Reš, diphelerine)
  • Ledenka (2. ICSI, PO)
  • Dobrovoljcica (PO)
  • Oktavija (MB, 2. IUI)
  • Stijan (MB, 4. ICSI)
  • Dajamaja (dr. Reš, čaka)
  • Baci (1. IVF, MB, dr.Milan Reljič v Mb,dr.Gavrič, Dipherline+Gonal)
  • Obayifo (IUI, Graz)
  • M.L.B.K. (3. IVF, dr. Reš)
  • Andreja07 (PO, dr. Reš)
  • Mikimiška78 (1.IVF, dr. Reš, dipherline in Menopur)
  • Kikaa (3. IVF, GK LJ, dr. Tomaževič)
  • Sabsa (GK LJ, 02.09. sestra Blanka)
  • Arneja (3. IVF, dr. Reš)
  • Goldy (3. ICSI, dr. Drobnič, LJ) 
  • Pija76 (4. IVF, PO, dr. Reš) 
  • T1979 (3. IVF, PO,dr. Reš, Menogon)
  • Bozza (dr. Reš, PO, Menogon)
  • mismis (2.IVF;LJ,dr.Drobnič, 05.09. sestra Blanka) 
  • mojsonček (1. IVF, dr. Reš, PO, Suprefact in Menogon)
 
user posted image  KANDIDATKE ZA  user posted image   POSTOPEKuser posted image   

  • paki (PO)
  • Anja31 (2. IVF, dr. Reš) 
  • Pikovit (6. IVF, MB)
  • Paddy (1.ICSI)
  • Reni70 (4.ICSI;PO,dr.Reš)
  • Mimmy (postopek z zamrznjenčki)
  • Vanja 44 (2. postopek, dr.Reš)
  • Barbarella77
  • Anabanana
  • Iannia
  • Žirafca
  • Tia-na (33 let, 1. IVF, dr. Vogler)
  • Bambi75 (4.IVF/ICSI, MB)
  • moni29 (MB)
  • Mateja.goljev (Gonal in Superfact)
  • womanpolice (2. ICSI, GK LJ)
  • Pika74 (34 let, 4. IVF, dr. Drobnič)
  • Tjasshyy (LJ?) 
  • mami26 (LJ)
  • Titi3 (Superfact in Menopur)
  • DaisyE (dr. Reš, 24.09. pogovor)
  • Gigi (2. ICSI, GK LJ, dr. Vogler)
  • cukica (24let)(LJ,dr.Ribič)
  • Marjetka Cvetka (1.ICSI, dr. Reš, PO)
  • Kajsica (IVF, GK LJ)
  • tička (ICSI, dr. Reš, Postojna)
  • Lana08 (1.IVF/ICSI, GK LJ, dr. Zorn)
  • mismis (2.IVF;LJ,dr.Drobnič)
  • mala81 (2. IVF/ICSI, dr. Reljič, MB)
  • Mlinčka (2. IVF, 30. let, dr. Drobnič) 
  • Sapi (1.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • netka34 (2.ICSI, GK LJ, dr. Drobnič)
  • Darja* (3.IVF/ICSI)
  • Vijolica30 (31. let, 3.IVF, dr. Bokal)
  • Anadejka
  • Sarasan (2. IVF)
  • šemalo (2. IVF, GK LJ, dr. Drobnič)
  • Gita14 (IVF, dr. Bokal)
  • BEBIII (GK LJ, dr. Pinter, 1.10. pregled)
  • Sulfinija (GK LJ, dr. Zorn )
  • Želvica99 (2. IVF, GK LJ, dr. Tomaževič)
  • miska73 (1.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • Lučka25 (1. IVF, dr. Reš, suprefact+menogon)

    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    


    MIŠEK13 (Hope2)user posted image , sayuri user posted image user posted image , pfuser posted image ,  Gloria user posted image , dakec user posted imageAmeliauser posted image , Goldfish
    user posted image , Mandarinca, Črni Tulipan, Animeuser posted image , Mijavček user posted image , Špelka12 ,  Koninauser posted image , Mavrica72user posted image , Zvezdicauser posted image , Pinki36user posted image , Abrauser posted image , Sonček33user posted image , Rubin , Julija30user posted image , Orto2 user posted image , Hedvigauser posted image , Libi user posted image , Shukauser posted image , Grethy user posted image , Linda25user posted image , Nokesuser posted image , Rožica29user posted image , Jadrnicauser posted image , Sonček85 user posted image  



Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije:
http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207

 

 
user posted image  NOVE NOSEČKE SEPTEMBER user posted image    
 

user posted image Dobrovoljčica (PO)

Če katera opazi kakšno napako v seznamu, mi prosim oprostite in pocukajte za rokav, je čisto možno da sem kaj zamešala, je že veliko bork. Tiste, ki lahko sproti sporočate UZje, punkcijo, ET, naredite to čimprej, da vas še bolj spodbujamo in damo na poseben seznam - da je za vsak dan bolj pregledno.

Dekleta, ki ste sedaj v postopku, ste na modrem ali oranžnem seznamu in se že tako spodbujate med seboj. Dekleta, ki vam žal ni uspelo in še ne veste za nov postopek ali pa je ta še daleč, ste med navijačicami. Prav tako so med navijačicami dekleta, ki so že mamice ali nosečke.


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 11:58:25   
Shuka
Larči - teb v rimi nisem kos in še vedno boš RR poet Nr.1, za jutri bom pa feeeejst stiskalauser posted image , da boš tud pridna kokoška in da boš znesla veliko lepih in polnih jajčk. user posted image  

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 11:58:28   
mismis
Blanč, super čestitke user posted image user posted image

ne sekiraj se za 7 jajčk, to je pa ja dober rezultat, saj veš kaj mi pravimo, bolje kvaliteta, kot kvantiteta.
Sedaj pa počivaj, da boš v četrtek pripravljana, da prevzameš otroke....

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 12:00:08   
sonček33
O mismis   -ma 5.9. je že skor tukej, to je pa fajn...eskimčki bodo kmalu pri tebi...na varnem..na toplem... do konca... do spomladi

mojsonček - pozdravček še en sonček...pa še Gorenjka si  kot jaz...superca   Žal ti jaz ne znam svetovat, sama sem sicer na GK, imela sem v 2. postopku dolgi postopek  ampak mi je M zamujala 2 dni. Upam, a ciste niso krive in da bo vse kot moar biti. pa poročaj, če boš klicala reša


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 12:02:55   
blanč
shuka, od kdaj naprej si jemala estrofem? Sem ga nahecala za la hacing, pa sploh ne vem dobro, kaj to je. Vem, da je za lažjo vgnezditev ampak, ali ima lahko tudi kake posledice, tega pa ne vem.
Mismis user posted image user posted image  za začetek akcije.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 12:03:58   
kajsica
Blanči, bravi, si pa pridna koka. Sedaj pa lepo počivaj in se pripravi na četrtek, da boš spočita prevzela svoje otroke.

Miška, ti pa že kar v petek k sestri Blanki? Pa pojdi do Bokalove in se poskusi z njo zmenit glede tiste podpore.

Ma vse bomo nekje na kupu čakale in trepetale. September pa more res biti ta pravi, saj bomo pa vse v postopku.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 12:07:43   
gloria
Dobro jutro.
Imam dobre novice z UZ. Oba jajčnika sta lepo reagirala, na levem je več foliklov, veliko so že okoli 18 mm, jutr imam spet UZ, da me ne prehiti O. Tako sem bila vesela, da sploh nisem mogla zaspati, ko sem prišla domov.


...user posted image user posted image user posted image  čestitke...

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 12:10:29   
gloria
O pri nas pa še nič ne sijem. Je oblačno. Sicer jaz nisem slabe volje, me pa malo daje nostalgija - no, danes je pač 1. šolski dan in kot učiteljica bi morala danes vsa zadovoljna stopiti pred učence...in čisto po resnici - prav z veseljem bi šla delat. Pa tok fajn kolektiv smo bili, predvsem slovenistke. No ja, žal zame trenutno ni delovnega mesta, se pa kaže za čas po izteku moje porodniške, tako da me tudi to pomirja.


...o sonček mal hormončki delajo a ne...boš vidla da bo 1,2,3 do januarja pol pa še tisto prvo leto ko boš doma....

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 12:11:09   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: kajsica

Miška, ti pa že kar v petek k sestri Blanki? Pa pojdi do Bokalove in se poskusi z njo zmenit glede tiste podpore.



Kajsi, pa ti mogoče veš, kdaj ima Bokalova razgovore. Jaz žal ne morem vsak dan ven iz službe, v petek imam pa namen kasneje priti v službo.

Kdaj pa ti štartaš?


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 12:12:19   
sonček33
gloria - ko pa vidim, da si ti napisala nekaj, pa vedno milsim - evo zdaj bo rekla, da ji je voda že odtekla in da gre rodituser posted image

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 12:12:39   
gloria
sonček 85 se javlja na raport.Sem dobro in malo pičivam jutri pa na pregled ,da čujem biti srček moje male pikice.


...o kok lepo...držim pesti za juter user posted image user posted image user posted image ...

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 12:13:35   
gloria
No za vse ostale informacija glede mojih zamrznjenčkov. V petek 05.09. se začne, zjutraj vpisati k sestri Blanki, nato pa v nedeljo prvi UZ, pa kri in lulanje na palčko.


....user posted image user posted image user posted image user posted image ....super mismis pa se bo začelo....

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 12:16:24   
gloria
gloria - ko pa vidim, da si ti napisala nekaj, pa vedno milsim - evo zdaj bo rekla, da ji je voda že odtekla in da gre rodit


...ej sonček jaz sem tolk polna neke pozitivne energije ko da mi ni še za rodit....tak občutek imam da se bom teb januarja pridružlauser posted image ....se pa lahk pohvalim da sem čist zgubila strah do poroda(sem ga mal imela priznam)....kr nekak komi čakam ko bo trebalo dihat,potiskatuser posted image ...no upam da bo vse tako šlo...

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 12:17:56   
gloria
Tkole gre:
Rdečka pridi hitro k meni,
da ne bo potem po tebi,
pridi hitro, 1,2,3,
ker pol te eno leto ni.

Nisem lih kot naša Lara the poet ampak važn, da pride.



...se pridružujem tej pesmici....shuka bravouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 12:19:20   
gloria

IZVIRNO SPOROČILO: blanč

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

l
Blanči, kako je šlo, hitro na raport, koliko jajc si znesla.




evo mene. Znesla 13 jajc, na žalost samo sedem polnih. Zdaj čakam, da se bodo oplodile in, da bo imel Reško v četrtek kaj vstavit.
Punkcija je bila kar boleča, še dobro, da hitro mineuser posted image




...pridnauser posted image user posted image user posted image .....

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 12:23:47   
gloria
....jaz sem šla kr brat brez da bi vama zaželela dober danuser posted image ....
....dogajat se je začelo z polno parouser posted image user posted image user posted image ....jaz sem še kr 2v1...je rekel moj gin.ko je šel pred 3 tedni na dopust da me bo še enkrat naročil na pregled 4.9.ampak da mi da dovoljenje da do takrat rodimuser posted image ...no imam še tri dni časauser posted image user posted image user posted image .....lep dan vam želim....

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 12:28:27   
Abra
Dan!user posted image
Pa se je le začel ta dolgo pričakovani september! Imam občutek, kot da ste zdaj čisto vse v postopku in da bo tudi najbolj uspešen mesec! Začelo se je že dobro.user posted image

Blanč, 7 je prav lepo število! Zdaj jih je Čedo že s plavalčki zmešal in imajo pravo žurko user posted image LA hatching - z laserjem stanjšajo lupino zarodka in se zato lažje vgnezdi. Nekateri imajo to zelo debelo in je zato včasih lahko problem, navadno to embriolog že vidi in to sam od sebe naredi. Pravzaprav naredi to samo na enem mestu. Sem enkrat videla en fajn filmček o tem, najbrž na tv. Zarodek se nekako izloči iz te lupine in zasidra v sluznico, če nima dovolj energije, ne pride do tega. Zato je fajn Q10, ta daje energijo embriu, sploh pri nas starejših.

Mišmiš, bravo za štart!!

Zarja, pridem jaz tut pomagat uno tečko prebutat. user posted image Take res niso vredne tvoje pozornosti.

Gloria, zdaj boš pa naša prva septemberska mami. Ne dovolim, da te še katera prehiti user posted image Dost je blo user posted image

Zdaj grem pa spet mal delat, je že september user posted image in sem kao resno začela user posted image

Vse snifarke, špikarke, nosečke in bodoče nosečke, imejte se lepo!! Sončka nam sijeta user posted image

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 12:28:35   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

shuka, od kdaj naprej si jemala estrofem? Sem ga nahecala za la hacing, pa sploh ne vem dobro, kaj to je. Vem, da je za lažjo vgnezditev ampak, ali ima lahko tudi kake posledice, tega pa ne vem.
Mismis user posted image user posted image  za začetek akcije.
Blanči - LA Hatching z Estrofemom nima veze.

Je pa
LA Hatching; stanjšanje ovojnice (zone pelucide) zarodka pred vnašanjem zarodkov v maternico z laserskim žarkom. Debela in toga zona pelucida je mnogokrat lahko vzrok za neuspešno vgnezdenje zarodka v maternično sluznico.
ki ti jo naredi, kot piše, predno ti bo zarodke v četrtek vstavil v maternico.

Estrofem ima funkcijo zaviranja ovulacije in se jemlje pa za debelitev maternične sluznice pri zmrznjenčkih.

Če ti bo LAH naredil bo pisalo na listu ki ga boš dobila.

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 12:30:33   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: gloria

....jaz sem šla kr brat brez da bi vama zaželela dober danuser posted image ....
....dogajat se je začelo z polno parouser posted image user posted image user posted image ....jaz sem še kr 2v1...je rekel moj gin.ko je šel pred 3 tedni na dopust da me bo še enkrat naročil na pregled 4.9.ampak da mi da dovoljenje da do takrat rodimuser posted image ...no imam še tri dni časauser posted image user posted image user posted image .....lep dan vam želim....
Gloria - lepo da si še z nami, dlje ko je pikica v bušiju to samo pomeni, da ji je dobro. user posted image

Če rodiš pa v nedeljo bo pa rojen pikec na najbolj čarobne datume, 7, je pravljično število in 9 tudi. user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 12:34:19   
gloria
Gloria, zdaj boš pa naša prva septemberska mami. Ne dovolim, da te še katera prehiti Dost je blo


...jaz tudi tko pravimuser posted image ....

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: IVF/ICSI september, oktober
1.9.2008 12:36:01   
T1979
Pozdravljene,

Dobrovoljčica čestitke za pluska user posted image user posted image , malo pozno, samo preko vikenda nimam računalnika.

Blanč super za veliko jajčkov. Jaz jih tolko nisem mela v dveh postopkih user posted image .

Mojsonček dobrodošla.

Ledenka, si zdaj prišla do Menogona?

No pa še moje poročilo: zdej tko desna stran je bolj slaba samo en folikel velik 9 mm, na levi strani 3 folikli veliki od 12-15 mm. Reš kar zadovoljen, jaz malo manj. Dodal mi je še Cetrotide in ponoven UZ imam 3.9.

Hvala vsemuser posted image , ki ste navijale zame in en lep pozdrav vsem čvekicam.


(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




ime za punčko?? <3
mag3



Hana (34%)

Naja (16%)

Neli (19%)

Lia (19%)

Ina (12%)


Število vseh glasov: 2666

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!