|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 14:36:02   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: miska73

Aja, kak pa delate špagete carbonara? Jaz jih še nisem delala, jih bom danes prvič ...


Jst jih ne znam nardit.
A ne bi raje naredila testenine z omako iz bučk in paradižnika?




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mnjaaaami!!!! Bi, ampak danes sem brez bučk ... user posted image user posted image

Man pa panceto in parmezan ... user posted image

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 4726
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 14:37:51   
~Biba~
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

No, jaz pa ne jem pa mesa, ki je na koščke nareznao, pa ne vem zakaj user posted image



Joj pa to je najboljše...seveda tak kot pri mletem, če veš kako je blo še v celem stanjuuser posted image
Potem ne ješ golažev, pa pasulja, pa mesne rižote, pa piščančjih rezancev na **** načinov, pa jooj kaj zamujašuser posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4727
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 14:39:25   
~Biba~
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

kleja, jaz jih raje polnim z zelenjavo user posted image  mletega mesa nimam preveč rada - razen v čevapih user posted image  
ledenka z mletim mesom (vzami čevapeuser posted image ) so bučke boljše

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4728
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 14:48:43   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: kleja

IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

No, jaz pa ne jem pa mesa, ki je na koščke nareznao, pa ne vem zakaj user posted image



Joj pa to je najboljše...seveda tak kot pri mletem, če veš kako je blo še v celem stanjuuser posted image
Potem ne ješ golažev, pa pasulja, pa mesne rižote, pa piščančjih rezancev na **** načinov, pa jooj kaj zamujašuser posted image



Jem golaž (le mesa ven ne jem, samo omakco), piščanjčje pa jem user posted image
Ne jem govejega pa svinjskega (pa divjačine, ovčetine, itd. Perutnino (puranček in picek) pa ja ...
Mogoče je to še iz OŠ, ko si dobil pri kosilu tisti žilavo brezokusno meso, kar tisti neokus se ti zareže v jezik ...

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 4729
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 14:54:56   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

kleja, jaz jih raje polnim z zelenjavo user posted image  mletega mesa nimam preveč rada - razen v čevapih user posted image  


ledenka hitr povej recept...jaz tud ne maram mesa



bučke na hitro pokuhaš, prerežeš na pol, izdolbeš, napolniš s paradižnikom, papriko, lahko še kaj po želji, prej na hitro malce podušiš in začiniš (sol, poper, mešanice zelišč po okusu - jaz dam kar provansalsko mešanico), potem pa daš gor sir -  jaz dam mozzarelo (lahko tudi parmezan ali kaj drugega) in dam v pečico, da se sir razpusti - no, jaz, ki sem lena, dam v mikrovalovko user posted image

na žalost sem običajno prelena, da bi to delala, ker kar traja user posted image  no, morda bom jutri, če se mi bo dalo user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 4730
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 15:00:33   
aqua77
Dober dan!!!

Aqua se je šla preoblečt in se je odličila, da bo od sedaj še bolj strupena in da se ne dam več zaj**avat ne user posted image  in ne testkom....

Sem že boljše volje in grem pogumno naprej.......user posted image user posted image

Pa ne bučkajte se mi tolk, raj enga nagega desca gor napopajte......user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4731
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 15:03:12   
Serendipity
Opa - kakšna kaaačaa! Full dober! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz pa še mojo fensi preobleko iščem ... ta me malo tišči ... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4732
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 15:04:00   
ledenka
aquica, sej, pogledaš obliko bučk user posted image user posted image user posted image  sicer pa, tko je prav, ku.rc pa testi, nehi se sekirat - če si nosečka, boš itak vedla čez kak mesec ali dva, če nisi, pa ti želim, da bi čim prej bila!!!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4733
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 15:04:41   
ledenka
aquica, pa res zanimiv, tako hudo nevaren avatar user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4734
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 15:04:59   
miska73
O Aqua, ti si pa strupena danes.
Meni pa tvoja nova slikca ni všeč - se ful bojim kač...
AMpak attitude je pa ta pravi - ne se pustit!



(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4735
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 15:07:08   
aqua77
hala za pohvalo Se*..... user posted image user posted image

čevelj more bit v igri, drugače to nisem jaz..... user posted image user posted image user posted image user posted image


mi je pa tko lepa fotka, a vam jo še sem gor pripopam, da boste celo mal bolj vidle..........

mater sem prevzetna ratala, odkar sem kača.... user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4736
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 15:07:46   
ledenka
jaaaaa, pokaži večjo, ker tale se bolj slabo vidi user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4737
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 15:10:41   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: miska73

O Aqua, ti si pa strupena danes.
Meni pa tvoja nova slikca ni všeč - se ful bojim kač...
AMpak attitude je pa ta pravi - ne se pustit!





Miška,


zato, ker si mačka oziroma miškauser posted image user posted image  in se bojiš kač.... bi raj vidla da sem kaj drugega....aaaaaaa..... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 4738
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 15:11:42   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

hala za pohvalo Se*..... user posted image user posted image

čevelj more bit v igri, drugače to nisem jaz..... user posted image user posted image user posted image user posted image


mi je pa tko lepa fotka, a vam jo še sem gor pripopam, da boste celo mal bolj vidle..........

mater sem prevzetna ratala, odkar sem kača.... user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Daj, da jo vidimo!

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4739
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 15:18:35   
miska73
Aqua, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bi znal bit kaj na tem...

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4740
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 15:19:46   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

IZVIRNO SPOROČILO: kleja

IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

No, jaz pa ne jem pa mesa, ki je na koščke nareznao, pa ne vem zakaj user posted image



Joj pa to je najboljše...seveda tak kot pri mletem, če veš kako je blo še v celem stanjuuser posted image
Potem ne ješ golažev, pa pasulja, pa mesne rižote, pa piščančjih rezancev na **** načinov, pa jooj kaj zamujašuser posted image



Jem golaž (le mesa ven ne jem, samo omakco), piščanjčje pa jem user posted image
Ne jem govejega pa svinjskega (pa divjačine, ovčetine, itd. Perutnino (puranček in picek) pa ja ...
Mogoče je to še iz OŠ, ko si dobil pri kosilu tisti žilavo brezokusno meso, kar tisti neokus se ti zareže v jezik ...



hej se*, a si ti moj jedilnik gledala...točno to kar si napisala tud jaz ne jem oziroma jem...pa pri piceku samo prsa...


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4741
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 15:19:50   
aqua77
user posted image


evo...............

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4742
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 15:21:05   
aqua77
uf, je pa fajn velika ratala....... user posted image user posted image

sem misnla, da je mal manjša....... user posted image user posted image user posted image



_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4743
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 15:23:16   
miska73
Jst pa ne vidim slike.
Zgleda da se moj comp prav tako boji kač...

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4744
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 15:25:52   
miska73
Evo enga tipčka - sem ga iz naftalina potegnla...

user posted image

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 4745
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 15:34:28   
aqua77
tega sem jaz zadnjič prilimala...... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 4746
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 15:37:54   
aqua77
miška zgleda, da je tvoj comp. v stilu s tabo...... user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4747
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 15:43:13   
ledenka
Aqua, slikce pa tudi jaz ne vidim user posted image  no, tipkota vidim user posted image  njami!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4748
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 15:44:28   
aqua77
pa še mal frišne robe......

user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4749
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 15:51:12   
aqua77
user posted image


a zdej se vidi....??

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?