|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.8.2008 14:22:48   
Anonimen
bravo jazzi me veseli da vsaj nekaj zastopi tudi preostala slovenija user posted image user posted image user posted image user posted image

Sploh pa prekmurščina sploh ni tok težka kokr se sliši... le nekaj besed pa je ki jih noben ne šteka user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4501
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.8.2008 14:24:30   
Anonimen
heheheheheheh aquica.... mi je všeč tale izraz user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Samo mojim sosedom verjetno ni, ker se jst tok na glas smejim poleg user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4502
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.8.2008 14:35:23   
jazzz27
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image živa...ja piz*gled je pa preostala slovenska besedauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

aqui....ja me veseli, ker si že razmišljala da boš šla drgam!!! Ker sama vidiš, da je to za en kur*!

Grem testo mesti....sem imela kvas v skrini pa čakam da se otaja!!

dajte kaj načvekat...pridem nazaj!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4503
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.8.2008 14:41:35   
Anonimen
dejmo čveke da bo jazzika mela kej delat ko pride nazaj.... Kaj kuhate danes? Kaj boste počeli čez vikend? dejmoo dejmo dejmo hitro hitro hitro user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
  Neposredna povezava do sporočila: 4504
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.8.2008 14:45:16   
aqua77
jaz sam to povem, da grem domov iz službe.... da se mi že user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  od dela, testov, znakov, piz**gledov, šefov.....

jutri sem fraj, tako da bom zjutraj mal dlje spala, vas pa pridem počekirat mal kasneje, ko bom doma.....

aqui ma vas rada....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4505
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.8.2008 14:48:49   
Anonimen
me tebe tut user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Čaw baw aquica.... spočij se user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aqua77)
  Neposredna povezava do sporočila: 4506
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.8.2008 14:57:37   
jazzz27
sem vedla kaj bo od samga čvekanja...dež...ma kaj dež nevihta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ugašam comp...čao

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4507
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.8.2008 17:40:47   
pikica36
ufff.........user posted image  več kot pol ure sem brala, pa me samo od včeraj pop.ni bilo na RR.
ampak user posted image user posted image user posted image  do solz.
aqua- definitivno si user posted image , če se ti obarva črtica, pani važno kako.samo je pa res user posted image da ti ne pokaže kaj konkretnegauser posted image , res možno, da si tolk kasneje zanosila.user posted image user posted image , da bo vse ok.

joj, kk me je Luna "zramala" skup. ta moj hudiček je prav fleten , nevem kaj bi zdaj ona z nekimi rožicamiuser posted image , ampak teto Luno pa bom ubogala in našla eno rožico.
sonček33-user posted image pojej še kakega montija zameuser posted image
pa TILEN , kako lep dojenčekuser posted image user posted image user posted image user posted image , jaoo pravi korenjak, luškan fantek.

moji kg gredo počasi dol danes sem se vagala 58,4. se pravi -1,6kg.no ja.. počasi bouser posted image , ampak zvečer grem pa na biftek, jutri na roj. dan, tako da nevem kako bo s kg v ponedeljekuser posted image
in pa user posted image , ki me je včeraj obiskala- user posted image user posted image  kaj takega pa še ne,danes na šihtu sedim in nekaj pišem , čutim da se mi dobesedno vlijeuser posted image , vstanem gor- na stolu flek da te kap in cela rit krvava. skoraj me je kap.sem pol mamo poklicala, da mi je v službo prinesla ene svoje hlače, da sem lahko šla domovuser posted image  za pop***

aja,pa na šihtu so nas spet blokiraliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da ne morem na RR.barabe, kaj mislijo, da bom za tistih par evrov 8 ur samo v naš program bulilauser posted image


_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4508
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.8.2008 18:10:50   
ledenka
sem nazaj user posted image  sem bila pri tasci, prisla nazaj s polnimk prtljaznikom zelenjave user posted image  zdaj moram sam se vse v hladilnik zlozit user posted image  pa se toci sem se izognila user posted image  

spelci, v mestu lahko kliknes kar koli - vse se porabi user posted image  za policaje je pa tazadn link user posted image  

oktavija, se malo!



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 4509
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.8.2008 18:14:02   
sonček85
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dajmo našeuser posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4510
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.8.2008 19:12:43   
LuNa73
IZVIRNO SPOROČILO: kleja


meces se je javiluser posted image lunu puna..lahko padne kafe še pred srečanjem...ni blema; ti samo javi kdaj maš frajuser posted image


Ker sem prebrala kafe, pa fraj čas, pa javljanje predvidevam da je šlo zame... sam predvidevam... kaj pomeni pa meces, pa lunu puna....pa pojma ne vem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 4511
   RE: Nova borba se pripravlja II.
9.8.2008 6:15:12   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: spelka12

aqua čist še malo, pa boš vedla, da je + res +.
gorenjski trontl je tud napovedal točo in glej jo zlobo. Res je bla tuki.user posted image

oktavija in ajsika (pozorno preberita, fprašala bom samo 1xuser posted image ) a je vama vseeno kaj klikamo v mestecu a vama česa primanjkuje? Jest se na to ne spoznam in vsak dan klikam kej drugega. Sem pa prej eno vidla, ma tud policijo vmes. Klikneš in ti napiše, da ima mesto novega policista ki skrbi za red in mir. A vidve tud lohka kej takega data, a morta zbrat določeno število česa? Ker jest bi pol skoz klikala na policijo al pa kake natakarje in si predstavljala, da so vsi ful dobri tipčki, pa da v mestu primanjkuje bejb in nas vsi pohotni pričakujejo. Madonca me že goni!user posted image user posted image user posted image  


Špelči dovolj je da enkrat dnevno klikneš moje mesto... če želiš pa lahko dodaš še kak komentar....

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 4512
   RE: Nova borba se pripravlja II.
9.8.2008 9:12:22   
sonček33
A danes pa pride naša Erin domov?
Erin - uživajte sto na uro.


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 4513
   RE: Nova borba se pripravlja II.
9.8.2008 9:20:59   
ledenka
jutro user posted image  najprej kava in caj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

kako smo kaj? nama so dostavli mini hisico, koncno jo lahko postaviva in ne bova vec imela koles v dnevni user posted image  ker sedaj jih zal nimava kam prav dat.

uzivajte to soboto user posted image  upam, da se bo moja M koncno poslovila user posted image  se kar vztraja... pa da me sajvestekaj neha srbet - je po Canestenu ful boljse! user posted image  se dobro, da nisem vnetja mehurja fasala, ker nisem ravno 100% skrbela za preoblacenje - no, enkrat nisem, ker sem sla v vodo, ven, in potem cez 15 minut spet noter. drugace pa zmeraj user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4514
   RE: Nova borba se pripravlja II.
9.8.2008 10:06:45   
pikapoka2
iiiiiiiiii, ta naš Tilen je tud ful srčkan! user posted image

aqua user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4515
   RE: Nova borba se pripravlja II.
9.8.2008 12:17:03   
Serendipity
Jutro čveeeeekice! user posted image  user posted image  user posted image

Ena popoldanskojutranja kafica samo za vas - user posted image

Uživajte v vikendu! Erin vi se pa lepo cartajte!

Big user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za vse!

(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 4516
   RE: Nova borba se pripravlja II.
9.8.2008 12:25:42   
aqua77
Ojla babe žabe!!!!

En velik pozdravček in objemček vsem od aquice!!!!  user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4517
   RE: Nova borba se pripravlja II.
9.8.2008 12:34:11   
sonček85
enaqko nazaj in aquica še karn aprej držim pesti na vseh 20 prstih ,da je to to in da si srečka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4518
   RE: Nova borba se pripravlja II.
9.8.2008 12:38:39   
aqua77
user posted image sonči ti si pa taka fajna pupa....user posted image user posted image user posted image

pa moram te pohvalit, kako našim spps, jjasni in vsem ostalim nosečkam lepo urejaš seznamčke ....... pridna...user posted image  tudi jaz navijam zate......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4519
   RE: Nova borba se pripravlja II.
9.8.2008 13:30:49   
sonček85
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image hvalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil sonček85 -- 9.8.2008 13:31:12 >


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4520
   RE: Nova borba se pripravlja II.
9.8.2008 14:03:33   
~Biba~
dober dan..želim vam user posted image sobotouser posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4521
   RE: Nova borba se pripravlja II.
9.8.2008 14:43:52   
sonček85
enako in uživajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 4522
   RE: Nova borba se pripravlja II.
9.8.2008 17:39:48   
aqua77
pa še enkrat...

lep pozdravček vsem tudi to popoldne.... user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4523
   RE: Nova borba se pripravlja II.
9.8.2008 17:46:03   
Serendipity
ooo..aquica - kaj lepega delaš? Vedno ko te vidim se mi zalušta mooorjaaa .. pa kofetkanja s pogledom na morje user posted image user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4524
   RE: Nova borba se pripravlja II.
9.8.2008 17:48:57   
spps
ojla!kako ste danes?jaz sem super,bolj slabo produktivna,drugače pa greuser posted image user posted image user posted image
danes sem že prstane za ohcet dobla,tak da moram sam še počakat na konc septembra,da ga lahk začnem nosituser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ali lahko zanosim med menstruacijo?
Če ste imeli nezaščiten spolni odnos med ali takoj po menstruaciji in bo vaša ovulacija nastopila čez pet dni, lahko zan...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?