|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  178 179 [180] 181 182   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.8.2008 12:52:42   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: spelka12


Danes je pa točno 1 mesec od ss.user posted image  Meni se pa zdi kot bi blo včeraj.




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 4476
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.8.2008 12:53:14   
trinity22
ojla pupe,

pri nas je vreme delno jasno, nič ne grmi (še)

Bravo za Tilnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , kakšen lep fantič ...

jaz sem danes malenkost boljše ... zaenkrat še ...sem se pa spravila učit, tako da bom zaradi tega manj na RR, vsaj dokler bo voljauser posted image

Pridne bodite čvekice

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 4477
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.8.2008 12:54:50   
aqua77
pikicao je zadnjič dober vic napisala:

Se pogovarjata 2 kondoma, pa pravi prvi:"joj ej men se ze od vceri sam od otrok sanja?!".....
pa mu odvrne drugi:"stari, teb se je STRGAL!"

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 4478
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.8.2008 12:56:31   
spelka12
Kleja sej sam hopacupanje me še drži pokoncuser posted image . Sem prej nekje napisala, da sploh ne znava večuser posted image . Pa pomoje se je dol že vse zarasl, bom mogla najprej pajke postrelit, pa pajčevine s škarjam zrezatuser posted image .
Sploh ne vem, kako zdržijo nekateri tolk časa brez se..? Midva nisva že od februarjauser posted image user posted image user posted image . A mi je kera foušuser posted image user posted image ?
Tuki se pa nč ne bliska, tud grmi nič, dežja ni, no sončka tud ni...

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 4479
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.8.2008 12:57:14   
jazzz27
špelkicauser posted image user posted image user posted image user posted image ...ah, saj veš treba it naprej, tako kot si sama rekla.....v nove boje....

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 4480
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.8.2008 13:00:47   
spelka12
Hmmm kr naenkrat se je zabliskal, zagrmel, zunaj je noč in pada 100/huser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4481
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.8.2008 13:01:50   
sonček33
spelkauser posted image

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 4482
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.8.2008 13:02:55   
~Biba~
uuuu špelka....to bo pa pokalo, ko bosta dobila zeleno lučuser posted image

čist nič ti nisem faušuser posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4483
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.8.2008 13:03:56   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: kleja

uuuu špelka....to bo pa pokalo, ko bosta dobila zeleno lučuser posted image

čist nič ti nisem faušuser posted image




se podpišem...... bosta vse za nazaj nadoknadla...... user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 4484
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.8.2008 13:11:51   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: spelka12

Sploh ne vem, kako zdržijo nekateri tolk časa brez se..? Midva nisva že od februarjauser posted image user posted image user posted image . A mi je kera foušuser posted image user posted image ?



ne,ne,ne,ne,......to bo pa res pokalo punce.....sam da se pajčevina omete....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 4485
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.8.2008 13:12:56   
jazzz27
aqui...kaj si se ti sedaj odločila glede teh vaš primorskih testov...boš počakala na G.?

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4486
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.8.2008 13:23:38   
jazzz27
najnovejše trontl-jazzzy novice.....pr nas toča pada!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4487
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.8.2008 13:38:58   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

aqui...kaj si se ti sedaj odločila glede teh vaš primorskih testov...boš počakala na G.?


pi*****rija.... brez cenzure je to.....user posted image user posted image  

razmišljam, da bi šla vsaj do ZD....user posted image  ker če hočem dat kri moram v Izolo v bolnico.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

G pa imam na drugem koncu SLO, ker sem se na obalo preselila in zadržala G v domačem kraju, tako da ko grem k G moram v službi fraj vzet....

< Sporočilo je popravil aqua77 -- 8.8.2008 13:39:19 >


_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4488
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.8.2008 13:54:05   
aqua77
Klicala v ZD, G delal dopoldne, tako da tja ne morem, v SB Izola, se pa nobeden ne oglaša več na tel, tko da bomo kar počakali čez vikend...........user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4489
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.8.2008 13:56:21   
sonček33
agua zdrži še čez vikend...potem pa, če bo uspelo, pojdi v pon k G... zaradi sebe, pa tudi zaradi nas

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4490
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.8.2008 14:02:13   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

agua zdrži še čez vikend...potem pa, če bo uspelo, pojdi v pon k G... zaradi sebe, pa tudi zaradi nas



se bom potrudla...user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4491
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.8.2008 14:02:57   
sonček33
agua saj vem, da smo tui me krive za vse to...ti bi najbrž se zdržala pa te me skoz nekaj štrapciramo

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4492
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.8.2008 14:03:41   
Anonimen
evo mene... kadar sem tukaj nobene ni ko me pa ni me pa pogrešate user posted image user posted image user posted image user posted image   no ja no... vsekakor je lepo brati da me vsaj nekdo pogreša :))))))

Jaaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image toča je padala... In to ne samo enkjrat ampak kr dvakrat in to kr debela... Čakam da se avto posuši da vidim kaj je naredilo iz njega user posted image user posted image user posted image

Drugače pa se bom odpravila krompir pripravit in dat kuhat ker bom danes mojemu ljubemu delal ribe... jst jih drugače ne maram glih najbolj... poleg do pa oljevi krumpiči... Se* bo vedla kaj to je user posted image user posted image user posted image user posted image   Pa obvezno tikveno olje gor user posted image user posted image user posted image user posted image

Upam da mu malo ustrežem... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ~Biba~)
  Neposredna povezava do sporočila: 4493
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.8.2008 14:05:51   
spelka12
aqua čist še malo, pa boš vedla, da je + res +.
gorenjski trontl je tud napovedal točo in glej jo zlobo. Res je bla tuki.user posted image

oktavija in ajsika (pozorno preberita, fprašala bom samo 1xuser posted image ) a je vama vseeno kaj klikamo v mestecu a vama česa primanjkuje? Jest se na to ne spoznam in vsak dan klikam kej drugega. Sem pa prej eno vidla, ma tud policijo vmes. Klikneš in ti napiše, da ima mesto novega policista ki skrbi za red in mir. A vidve tud lohka kej takega data, a morta zbrat določeno število česa? Ker jest bi pol skoz klikala na policijo al pa kake natakarje in si predstavljala, da so vsi ful dobri tipčki, pa da v mestu primanjkuje bejb in nas vsi pohotni pričakujejo. Madonca me že goni!user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4494
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.8.2008 14:09:12   
jazzz27
aqui...mogoče pa bi bilo sedaj, ko si nosečka smiselno imeti G. nekje blizu...ne pa na drugi strani slo.....zato me še bolj jezijo izjave tvoje G. da testi niso zanesljivi,....lahko bi se bolj potrudila okoli tebe, ker si pač moraš vzeti dopust, da greš do nje....lahko bi te vsaj dala na kri,....ne vem. Jaz bi temeljito premislila o tem....konec koncev, si si uredila življenje na obali....hočem samo povedati, da ni bleščeča (po pripovedovanjih) ginekologinja in se splača premisliti, da bi jo menjala...sigurno je kak dober na obali? Pa ne greš drugače nič G? Noben bris? Vnetje?.....

No samo to hočem povedati, da bo za tebe boljše v vsakem primeru....po vsej verjetnosti je sedaj več UZkov, kot jih je bilo pred 10-mi leti in pregledov za nosečke...lažje ti bo!

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4495
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.8.2008 14:13:03   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: živa25

.. poleg do pa oljevi krumpiči... Se* bo vedla kaj to je user posted image user posted image user posted image user posted image   Pa obvezno tikveno olje gor user posted image user posted image user posted image user posted image

Upam da mu malo ustrežem... user posted image user posted image user posted image



ehhhh živa to pa še jaz vem kaj je...oljnat krompir!!! pa bučno olje gor.....user posted image user posted image user posted image user posted image

saj ni tako zapleteno .... bolj je zaj* ko začnete kake jajca pa vilce, pa kaj jaz vem kaj še omenjat....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4496
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.8.2008 14:14:06   
sonček33
živa jaz bi pa recept za tale krompirček...namreč zdaj ko sem noseča se mi skoz lušta bučnega olja... 

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4497
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.8.2008 14:21:18   
Anonimen
pa res ni nobenega recepta... To je po slovensko krompirjeva solata user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Samo da ko je narezan in vse, ga fino zaliješ s PRAVIM prekmurskim bučnim oljem...

Te pa ga pa z rašuškami napadneš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček33)
  Neposredna povezava do sporočila: 4498
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.8.2008 14:22:08   
sonček33
Aha, no fajn, sej krompirjeva solata je njami

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4499
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.8.2008 14:22:12   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

aqui...mogoče pa bi bilo sedaj, ko si nosečka smiselno imeti G. nekje blizu...ne pa na drugi strani slo.....zato me še bolj jezijo izjave tvoje G. da testi niso zanesljivi,....lahko bi se bolj potrudila okoli tebe, ker si pač moraš vzeti dopust, da greš do nje....lahko bi te vsaj dala na kri,....ne vem. Jaz bi temeljito premislila o tem....konec koncev, si si uredila življenje na obali....hočem samo povedati, da ni bleščeča (po pripovedovanjih) ginekologinja in se splača premisliti, da bi jo menjala...sigurno je kak dober na obali? Pa ne greš drugače nič G? Noben bris? Vnetje?.....

No samo to hočem povedati, da bo za tebe boljše v vsakem primeru....po vsej verjetnosti je sedaj več UZkov, kot jih je bilo pred 10-mi leti in pregledov za nosečke...lažje ti bo!


jazzzi hvala,

verjela al ne, sama to cele dneve v sebi premlevamuser posted image .... pa sem si rekla zadnjič, grem še zdaj do moje G da vidim, kaj bo, pol se pa odločim... pa je rekla da naj 14.08 spet pridem, tko da sem si potem rekla, še v četrtek, pol pa res vidim, kje sem... če mi bo potrdila user posted image , bom vzela kartoteko pri njej in si izbrala G na obali, če pa ne bo nič od user posted image , mi pa more še bris vzet, tako da še te rezultate počakam, potem pa s kartoteko na obalo v iskanje novega "piz**ogleda..."user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  178 179 [180] 181 182   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  178 179 [180] 181 182   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 trikov, da bo tudi zanositveni seks erot...
Preverite sedem trikov, ki vam bodo pomagali tudi v seks za zanositev pripeljati dovolj erotičnega vznemirjenja in seksu...




Za uporabnice Mirene
terida

Koliko časa vam je po vstavitvi mazala Mirena?

Nič. (59%)

Manj kot en mesec. (13%)

Več kot en mesec in manj kot tri mesece. (7%)

Več kot tri mesece. (22%)


Število vseh glasov: 46

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!