|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  154 155 [156] 157 158   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 13:01:37   
Fargesia
se*, pol bojo pa petorčki!!! pa še to si napisala da se ti je zigtoa /al kaj že) zapelal 5x na glavo po "toboganu"...to ni bla ena, ampak jih je blo 5 trazličnih...ker v jajcevodu pač ni stopnic, da bi se ena vračala nazaj in polk gor pa dol...pa še kolcnilo se ti je tolkrat da jih bo ziher 5!

včeraj pri kosilu se je mojemu kolcnilo in sem ga prašala če je noseč...pa me je sam debelo pogledal!!!user posted image user posted image user posted image

jaz danes pečem burek...sirnega in mesnega...s pravim testom iz bosne...sem si ga prinesla domov...mljask!!!


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3876
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 13:02:37   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

 jazzz27

Ti si zloba Se*!!user posted image  Sigurno sta dva pa se prerivata not!user posted image ne vem, no.. se mi je samo enkrat kolcnolo po 73, 23 minutah zrenja v svojo podobo v zrcalu (BTW imam predispozicijo za mozoljček, pa en las na zgornjem levem delu glave mi je začel rahlo siveti user posted image )



Se* pri tako dolgem ogedu samega sebe ugotoviš, da ti še mal možganov manjkauser posted image user posted image user posted image

Aja, bi lepo plizala, če bi mi poslala kak jedilnik (samo čuvaj se, ker si zlobna, da ne bo kak kontra učinek), ker men tole čist nč ne pomaga....sem že vse moči pustila v špegluuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3877
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 13:07:50   
Serendipity
Torej (da nas ne preženejona forum hujšanja) je tule nekaj primerov jedilnika ZA ZANOSITEV (beri hujšanje by Monti) user posted image


Z-polnozrnat kruh, marmelada brez dodanega sladkorja, caj brez sladkorja
M-dve mandarini
K-pecene pišcancje prsi posute s timijanom, mešanica zelenjave kuhane v pari ali dušene na olivnem olju, zelena solata
V-špinacna juha, polnozrnati rezanci s svežim grahom in paradižnikovo polivko

Z-jajcna omleta iz dveh stepenih jajc
M-pusta skuta s svežimi zacimbami po okusu ali sadjem
K-na žaru pecen pust svinjski zrezek premazan z malo gorcice, prav tako popecena zelenjava(buce, paprike), solata iz strocjega fižola in palicic sira z drobnjakom
V-kremna zelenjavna juha s košcki zelenjave, kuhano sadje brez dodanega sladkorja

Z-polnozrnat kruh, tekoci jogurt z manj mašcob
M-solata z kuhanim je¹prenom in paradižnikovimi kockami
K-pusta kuhana govedina, dušeno sladko zelje, vitaminska solata(mešanica raznih zelenjav z limonino jugurtovim prelivom)
V- neprecišcen riž z gobjo omako, skodelica solate.

Z-nerafinirana žita s posnetim mlekom, posuta s sezamom in lanom
M-sveže sadje ali suho sadje
K-popeceni puranji rezanci skupaj z rezanci paprike, pora , cebule, kock paradižnika; solata
V-juha iz brokolija, ocišcena in narezana surova zelenjava (paradižnik, paprika, zelena) s solatno polivko brez sladkorja


(poiščem še ta prave primere receptov, ko se privlečem do mojega compa, ok?)

< Sporočilo je popravil Serendipity -- 5.8.2008 13:13:33 >

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 3878
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 13:08:43   
spelka12
ajsika sem vesela, da ti je bla madeira všeč. pa user posted image user posted image user posted image user posted image  za odločitev, da gresta k Reškotu. Če ne bosta takoj na vrsti se mogoče še vidimo. Ti a pa ti lahko še stojiš pokonc glede na to, kaj si danes samo vase spravla? Jest se že podremuser posted image .
oktavija a kosila pa ne ješ? Sem zasledila samo zajtrk, malico pa večerjo.

Berem tele vaše diete, zaenkrat mi ni še nobena všeč, so prestrogeuser posted image .
Papcala sem pa danes:
zajtrk - 2dl mlačne vode, kos belega kruha z margarino (seveda lightuser posted image ) in šipkova marmelada
malica - je ne jem
kosilo - makaroni s tuno in kumarična solata
večerja - kos kruha in navaden jogurt

Takega jedilnika približno se držim že 3 leta, samo včasih je bla vmes še 3x kava z mlekom, sedaj pa še te ne pijem več. Sokov in gaziranih pijač že itak ne pijem, cukra v osnovi ne maram, nesejo me lahko samo kokice in šamšnita aja pa indijanček. To je pa že to.
Recept za bučke je že skopiran, na jedilniku bodo pa za vikend.

Se* če samo gledaš tisto gospodično ne pali, morš zraven še kej spit pa pojestuser posted image user posted image user posted image . Recept za torto tud prekopiran. Jo bom samo za lubija spekla.
sonček meni je tud un monti iz zotta mal bolj všeč. Ti ga pa pihaš.user posted image  
jazzz ne spomnem se nobene kahlce - a ti misliš KAHLO? Sploh nisem vedla, da je mela SSuser posted image . A pa že čez 1 mesec je bla user posted image ? Ja no tko hitro pr meni ne bo, ker morva KAO 6 mesecev počakat. Drugače pa hvala za tolažbo. Zlata si.
miška73 pri tvojem jedilniku bi bla že ko zobotrebec. Dobra si. Ampak fruštku se pa nebi mogla odpovedat.user posted image

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 3879
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 13:09:23   
miska73
Sem ugotovila, da ima zdaj dober odgovor, ko me bo moj dragi naslednjič kontroliral zakaj tako dolgo pred špeglom stojim...
Bom uporabila čimprej...

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3880
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 13:11:14   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

se*, pol bojo pa petorčki!!! pa še to si napisala da se ti je zigtoa /al kaj že) zapelal 5x na glavo po "toboganu"...to ni bla ena, ampak jih je blo 5 trazličnih...ker v jajcevodu pač ni stopnic, da bi se ena vračala nazaj in polk gor pa dol...pa še kolcnilo se ti je tolkrat da jih bo ziher 5! Misliš? waaauuu. Mi bomo meli pa petorčke! user posted image user posted image user posted image user posted image

včeraj pri kosilu se je mojemu kolcnilo in sem ga prašala če je noseč...pa me je sam debelo pogledal!!!user posted image user posted image user posted image
ha ha ha ha.. Ta je bila zdaj svetovna! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27
Se* pri tako dolgem ogedu samega sebe ugotoviš, da ti še mal možganov manjkauser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image  he he...toliko možganov manjka koliko časa tičimo pred ogledalom v upanju na kolcanje (hja, potemtakem sem jaz že brez)
Jedilnike pa maš - iz čiste zlobe sme jih samo prekopirala ... pa nič popravljala user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 3881
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 13:11:51   
spelka12
Joj fargi - zloba, hudoba...... burek - smajlikimucurljadol
Kaj pa, če nehamo hujšat pa se rajš dobimo nek na enemu pikniku user posted image user posted image .

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3882
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 13:18:29   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: spelka12

 
jazzz ne spomnem se nobene kahlce - a ti misliš KAHLO? Sploh nisem vedla, da je mela SSuser posted image . A pa že čez 1 mesec je bla user posted image ? Ja no tko hitro pr meni ne bo, ker morva KAO 6 mesecev počakat. Drugače pa hvala za tolažbo. Zlata si.


KAHLO....ja katera druga pa....je takoj naslednji mesec zanosila po ss...4.9. ima rok!!


Se* hvala za receptke...bom jih zdele takoj sprintala!!! Še prej si pa eno banano prvoščimuser posted image user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 3883
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 13:30:30   
ledenka
no, pa sem cista in sveza user posted image  pa pri Reskotu sem 19. narocena user posted image  kar bo glede na tadolgi postopek lih prav, predvidevam.

jaz jem pa kosilo. jabolko user posted image  in ne mi s kakimi bureki tule okoli opletat, prosim user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 3884
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 13:51:59   
jazzz27
UU, ledenkica ...jaz imam pa 12 pri njem zadnjo besedo...tako da vidimo kaj bo al koncesija ali samoplačniški...če bom šla v samoplačniškega, bom šla septembra ali oktobra, če pa se ponudi opcija našega radodarnega zdravstva pa bom šla takoj....še ta mesec.....bomo pa glih ovuliral nekje takrat, ko bo on šaru not...upam da mi kaj ne podtakneuser posted image user posted image user posted image ...no razen od mojgauser posted image user posted image user posted image user posted image


ja tud jaz bi prosila, če nehate z bureki opletat, ker jaz sem takooooo lačna ratala...vsak čas bom začela liste mečkat tu na mizi in si jih v usta rinit!!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3885
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 14:02:56   
ledenka
jazzzika, potem pa bova morda skup na UZje hodle user posted image  bomo videli! meni se s pregledom ne mudi prevec, ker se tadolgi postopek zacne nekje 22. dan. no ja, glede na mojo zmesano M morda se kasneje... tale 10-dnevna prestavitev me je kar konkretno zmedla user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 3886
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 14:07:13   
jazzz27
no če se pa začne takrat..mogoče pa res tudi jaz padem ravno na postopek....bomo videli....

Ne mi rečt, ti verjamem kako te je zmedlo .... mene je za osemnajst dni zafrknila....prvič v življenju, da me je tako nat......!!

Pustimo se presenetiti...morda bova pa res skupaj na Uze hodili....bom ti obvezno poročala kaj je bilo....

Datum za na kliniko imaš še?

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3887
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 14:10:13   
ledenka
imam datum, seveda user posted image  za vsak slucaj - mojega bom poslala na s-gram, ko bo treba, potem bomo pa videli. itak predno te tam sprocesirajo, traja dooooolgooooo user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 3888
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 14:11:00   
spelka12
jazzz-ika in ajsika a že ta mesec štartata pri Reškotu! Fino fajn, to bomo spet lahko navijale za naše narkomankeuser posted image . Upam, da bo reško radodaren in vam takoj da. Postopek packe, kaj ste pa mislile, da vam bo dal user posted image  user posted image  user posted image .

Evo sproducirala svoj prvi album. Težka je bla. Geslo pa pošljem po zs-ju kira ga želi.

Se* jest bi pa tvoje geslo ploooosim.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3889
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 14:15:44   
Serendipity
user posted image  Eto! Meni je tudi uspelo skup skracat nekaj slikic!

Špelka - ti pošljem, ti pa meni, ok? Pa če še kera hoče malo pofirbcat ..samo ZS pošljite drage moje babuške...

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 3890
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 14:16:54   
pikica36
vauuu , pa to ni res  a ste čist puser posted image  tako čvekate.

aqua-user posted image user posted image za tvojo pikicouser posted image user posted image user posted image

no da prislonim moj jedilnik: zajtrk: jabolko , kava z mlekom BS,
malica: jabolko, ob 12.kava z mlekom.kosilo:zrezek in solata, večerja:- sem mislila da nič, pa me je soseda poklicala in rekla da naj pridemo zvečer na lisičkeuser posted image user posted image - pol pa hujšaj če morešuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ledenka user posted image za reškotauser posted image

se** ti pa ne limaj pregrehov user posted image


_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 3891
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 14:18:15   
pikica36
aja, sonček 33,ti pa dol s seznamauser posted image , pa lepo pudinge in jogurte papcat

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 3892
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 14:21:22   
spelka12
IZVIRNO SPOROČILO: pikica36

aja, sonček 33,ti pa dol s seznamauser posted image , pa lepo pudinge in jogurte papcat

Se strinjam. Sonček marš po zotta v trgovinouser posted image user posted image .

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 3893
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 14:24:39   
miska73
Špelka, joj kolk si bla lepa. user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 3894
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 14:28:37   
spelka12
a ne no user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Zdej je pa namest lepega trebuščka sam še šlauf user posted image user posted image user posted image user posted image .
Se* komentar maš na zs-ju. Slikce so pa vse zelo lepe. Si pa prava mačka.

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 3895
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 14:30:43   
pikica36
zdaj pa ne vem a sem res tk blond al kaj!?user posted image
že pol ure se matram da si naredim avatar pa ne rata ...... HELPPP!

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 3896
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 14:33:09   
ledenka
spelkica user posted image user posted image user posted image  sem pogledala slikce. kmalu bos spet tako lepa... in takrat bo slo vse tako, kot mora user posted image user posted image user posted image  

soncek, ti dol s seznama!!! nic ni slabega, ce malce pazis na hrano, ampak ne se it neke diete.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 3897
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 14:34:32   
ledenka
pikica, kaj ti ne rata? kaj naredis?

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3898
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 14:35:44   
pikica36
ups, pa nisem !user posted image

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3899
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 14:36:32   
aqua77
Se* in špelka, jaz  bi tudi geslo za slikice..... ploooosim lepo.... aquica bo plidnaa bla........ user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ajsika, mi je všeč tvoja nova oblekica.......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  154 155 [156] 157 158   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  154 155 [156] 157 158   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




darila
Lelly28 RR

Koliko dobrih mož obdaruje vašega otroka?

3 (23%)

2 (42%)

1 (35%)

noben (0%)


Število vseh glasov: 31

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!