|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  145 146 [147] 148 149   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
2.8.2008 13:44:39   
aqua77
Kaj je zdaj to?

A ni nobene čvekice več???user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image A ste vse doma in se stiskate k svojim user posted image ??? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3651
   RE: Nova borba se pripravlja II.
2.8.2008 15:06:21   
beyba
Oila  vas bom prebrala potem za nazaj, sem sam skočila gledat, če smo že tete. pa mi k sreči ni blo treba prav za nazaj brat, ker je bla na prejšnji strani erin post...

Tko da upam da bo čimprej kaj erin !

Ostalim pa objemček zaenkrat....

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3652
   RE: Nova borba se pripravlja II.
2.8.2008 21:25:18   
trinity22
lep pozdrav,

Fargesia tvoja nečaka sta prava cukerčka in že prava korenjaka in teto imata tudi superuser posted image user posted image user posted image user posted image va s

beyba kako je mala ... pridna, sigurno je po mamiciuser posted image

Midva sva pa danes nabavila AS, ko ste me tako lepo informirale o tem, kaj to je in tako sva danes prvič slišala srček najine male pikice, vsaj upam, da je bil tisti zvok res srček, sicer pa  bova zares vedela v ponedeljek, jupi komaj čakam ...

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 3653
   RE: Nova borba se pripravlja II.
2.8.2008 22:16:42   
Fargesia
ojla trinity!!! sta že doma?

zdej pa hitro kake slikice pokazat!!!


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 3654
   RE: Nova borba se pripravlja II.
2.8.2008 22:47:53   
benika
Midva sva pa danes nabavila AS, ko ste me tako lepo informirale o tem, kaj to je in tako sva danes prvič slišala srček najine male pikice, vsaj upam, da je bil tisti zvok res srček, sicer pa bova zares vedela v ponedeljek, jupi komaj čakam ...


Trinity, a pa si sigurna, da sta slišala srček? Ta naj bi se na AS slišal nekje okoli 12. tedna.
Itak bo pa v pon. vse OK, kako lahko sploh pomisliš na kaj takegauser posted image ŠŠŠŠCCCC grde misli!!!!!

Erin, a še vztrajaš doma? Ti še kr malo počakaj, 8.8. je taka lepa luncauser posted image

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 3655
   RE: Nova borba se pripravlja II.
3.8.2008 8:07:18   
trinity22
benika nisem čisto sigurna, vendar sva pred tem poslušala ajina srčka, da sva približno vedla kaj naj pričakujeva, to se je seveda zelo glasno slišalo, tako kot ena črpalka, potem pa mi je moj dal na trebuh in tam v okolici popka sva zaslišala čisto nežno valovanje, tako res nežno vendar se je slišalo kot utrip, ker je bilo na moment glasneje, pa spet netako v intervalih, ko je pa malo ampak res malo prestavil se pa ni nič več slišalo ... potem sva še ene parkrat poiskala isto mesto pa se je spet slišalo ampak res čisto čiso nežno, no saj ne vem če je bilo to, to,vseeno pa je bilo prijetnouser posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 3656
   RE: Nova borba se pripravlja II.
3.8.2008 8:17:54   
sonček33
trinity ja to je to...tisto valaovanje je on, morda ni ravno bitje srčka bilo, je pa to dete, ki se premika. Srček pa bije res zelo hitro. je pa res, da če se dete malo čudno obrne srčka skoraj ne moreš slišsat.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 3657
   RE: Nova borba se pripravlja II.
3.8.2008 8:26:43   
trinity22
sonček hvala za te besede, se mi je kar nasmehnilo,  ko sem prebralauser posted image

P.S. V album sem prilepila še nekaj poročnih fotk tokrat še z ženinomuser posted image  geslo ostaja isto ... potovanje pa še sledi v naslednjih dnehuser posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3658
   RE: Nova borba se pripravlja II.
3.8.2008 8:38:02   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Midva sva pa danes nabavila AS, ko ste me tako lepo informirale o tem, kaj to je in tako sva danes prvič slišala srček najine male pikice, vsaj upam, da je bil tisti zvok res srček, sicer pa bova zares vedela v ponedeljek, jupi komaj čakam ...


Trinity, a pa si sigurna, da sta slišala srček? Ta naj bi se na AS slišal nekje okoli 12. tedna.
Itak bo pa v pon. vse OK, kako lahko sploh pomisliš na kaj takegauser posted image ŠŠŠŠCCCC grde misli!!!!!

Erin, a še vztrajaš doma? Ti še kr malo počakaj, 8.8. je taka lepa luncauser posted image

benika,jaz sem dopolnila 9.tednov,ampak se srček sliši(sliši se bolj tiho,vendar bije dost hitrej kot moje)-je bistvena razlika,moraš pa bit pol specialca,da najdešuser posted image user posted image user posted image  

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 3659
   RE: Nova borba se pripravlja II.
3.8.2008 11:47:45   
jazzz27
dan!!

Aqua....kaj pa je zdaj to? Pa ledenkica mi je pisala naj ti ćestitam!!!user posted image  Držim pesti za jutri!!!

Ste me pa čisto prestrašile!! Sama ne vem ker nisem delala testa in mi je 18 dni zamujala (zmeraj imam kar redne m), potem pa user posted image . No sicer grem 12. k Rešu in bomo videli kaj bo!! Bojim se da bi tudi jaz imela kak ss...user posted image

Erin....kaj je novega...si še vedni 2 v 1???

Moja skrivnost se je z aquico razvedela....mislila sem, da bo aquica povedala lepo novičko, pa....user posted image ....drži se punca!!!!!! Jutri pa obvezno poročaj kaj in kako je s tabo!!!!

Lepo nedeljsko popoldne vam želim...jaz pa šibam na kosilo!! Na nedeljsko župco!!


(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3660
   RE: Nova borba se pripravlja II.
3.8.2008 11:54:33   
Erin
Še vedno 2 v 1..... user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 3661
   RE: Nova borba se pripravlja II.
3.8.2008 12:01:38   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Še vedno 2 v 1..... user posted image
user posted image user posted image user posted image še kar vztrajate?user posted image in kako se počutiš?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3662
   RE: Nova borba se pripravlja II.
3.8.2008 12:46:00   
Erin
Naveličano, zmatrano, okroglo, nervozno, neučakano, zoprno...

user posted image

Saj bo..samo še malo...user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3663
   RE: Nova borba se pripravlja II.
3.8.2008 12:53:32   
jazzz27
Erin, sedaj si pa že res čisto blizu!!! A še vedno kaj nohte grizeš?user posted image user posted image  Me je nasmejal tvoj post...

Jaz mislim, da boš šla danes ponoči!!user posted image  Ko se bo tebi spet spalouser posted image user posted image

Nč...moram it k je moj tečen ko user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3664
   RE: Nova borba se pripravlja II.
3.8.2008 13:13:18   
Erin
Stavnica za našo Erin:

         user posted image  
 
26.7. - Aqua
29.7. - Spelka12
30.7 - Murkica
31.7. - soncek
1.8. - Fargesia
2.8. - ledenka
_________________user posted image
3.8. - polaris

4.8. - spps
5.8. - Erin 
5.8. - beyba

        user posted image
________________user posted image

Slabe šlogarce ste punce.....user posted image user posted image user posted image

A se nebi raje zmenile vse za en datum pa mogoč potem še res kam gremuser posted image user posted image ...



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3665
   RE: Nova borba se pripravlja II.
3.8.2008 13:15:41   
Erin
Nohte nič ne grizem..kar je čudnouser posted image ker sem bila 25 let obsedeni glodalecuser posted image ..

Danes ponočiuser posted image user posted image ...ja potem grem pa spatuser posted image da me ne bo potem mali vso nenaspano in zoprno prvikrat videl..saj veste, prvi vtis je najbolj pomemben, jaz sem pa nenaspana cel user posted image user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3666
   RE: Nova borba se pripravlja II.
3.8.2008 13:25:56   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Nohte nič ne grizem..kar je čudnouser posted image ker sem bila 25 let obsedeni glodalecuser posted image ..

Danes ponočiuser posted image user posted image ...ja potem grem pa spatuser posted image da me ne bo potem mali vso nenaspano in zoprno prvikrat videl..saj veste, prvi vtis je najbolj pomemben, jaz sem pa nenaspana cel user posted image user posted image

user posted image user posted image ti se le drži okvirov na stavnici,bolj ne rabiš zamujatuser posted image user posted image user posted image imaš še danes 10ur in pol,pa še dva dni cela,da se izpolni norma iz stavniceuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3667
   RE: Nova borba se pripravlja II.
3.8.2008 14:02:37   
trinity22
Erin drži se, saj bo kmaluuser posted image  Moja prognoza se žal ni uresničila, očitno se tvojemu malemu nikamor ne mudiuser posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3668
   RE: Nova borba se pripravlja II.
3.8.2008 14:14:55   
benika
Erin, a moja napoved pa ni primernauser posted image Sej vem, da sama nisem borka, ampak vas tako rada preberem...sej če me ne marate, pa gremuser posted image

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 3669
   RE: Nova borba se pripravlja II.
3.8.2008 14:31:00   
Erin
benika - jooooooooj ne bit žalostna.. to stavnico so punce delale... Seveda te maramo buča user posted image Ne it....hit nazaj...user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 3670
   RE: Nova borba se pripravlja II.
3.8.2008 14:31:49   
Erin
Stavnica za našo Erin:

         user posted image  
 
26.7. - Aqua
29.7. - Spelka12
30.7 - Murkica
31.7. - soncek
1.8. - Fargesia
2.8. - ledenka
_________________user posted image
3.8. - polaris

4.8. - spps
5.8. - Erin 
5.8. - beyba
8.8. - benika

        user posted image
________________user posted image


(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3671
   RE: Nova borba se pripravlja II.
3.8.2008 15:07:55   
polaris
Erin, da reči da te že kaj zvija user posted image jaz bi nagrado user posted image user posted image user posted image

Kako ste kaj punce moje? Trinity, kako si se imela čez lužo? Čestitam za srček user posted image

Jazzzika user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Aqua, morda pa še ni nič dokončnega, saj veš, pr morski bolezni moraš bit vedno pripravljena na presenečenja user posted image Držim pesti user posted image

Tako, zdaj grem mal pokukat v Trinityn album, potem pa vas preberem za nazaj (mi še vedno ni uspelo)


_____________________________

Človek ni nesrečen zato,
ker nima,
ampak zato,
ker se ne zaveda,
kako veliko je tisto, kar ima.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3672
   RE: Nova borba se pripravlja II.
3.8.2008 15:21:14   
polaris
Vau Trinity, čudovite fotke, zelo lep parček sta. Ti, kje pa je bila poroka, me okolje mal spominja na Kromberški grad 

_____________________________

Človek ni nesrečen zato,
ker nima,
ampak zato,
ker se ne zaveda,
kako veliko je tisto, kar ima.

(odgovor članu polaris)
Neposredna povezava do sporočila: 3673
   RE: Nova borba se pripravlja II.
3.8.2008 16:50:23   
Erin
Nč ne zvija..še kar strašim tuuser posted image

(odgovor članu polaris)
Neposredna povezava do sporočila: 3674
   RE: Nova borba se pripravlja II.
3.8.2008 19:28:45   
ledenka

Stavnica za našo Erin:

         user posted image  
 
26.7. - Aqua
29.7. - Spelka12
30.7 - Murkica
31.7. - soncek
1.8. - Fargesia
_________________user posted image
3.8. - polaris

4.8. - spps
5.8. - Erin 
5.8. - beyba
8.8. - benika
10.8. - ledenka


        user posted image
________________user posted image



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  145 146 [147] 148 149   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  145 146 [147] 148 149   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




zanositev
Lelly28 RR

kako hitro vam je uspelo zanostiti?

v prvem mesecu (52%)

v pol leta (24%)

v enem letu (10%)

po več letih (14%)


Število vseh glasov: 21

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!