|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  142 143 [144] 145 146   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
31.7.2008 16:00:24   
jazzz27
Živa...ja menstrualni ciklus se začne prvi dan mentruacije.....test delaj po izostanku, se pravi sedmega ali osmega. Če se ne odločiš da malo dlje počakaš....nap.:kot jaz, sem čakala 18 dni.....dokler ni M prišlauser posted image ....

Sem mislila, če imate kake preiskave oz. v katerem krogu ste? ipd. reči....

lep dan naprej....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3576
   RE: Nova borba se pripravlja II.
31.7.2008 16:06:43   
sonček85
sonček85 in fargi na raport!!!!!
zakaj pa to?user posted image jaz se dokaj dobro počutim,samo kolikor me napadajo mozolji .me pa zanima to:saj vem da se nekaj pametno delam in bom malo butnla mimo a me zanima ali normalno ovuliraš,čeprav si že noseč in ne narediš testa pred dnevom D?

hvala in upam da razumete kaj sem hotela vprašat!

lep dan vsem skupaj user posted image user posted image




_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3577
   RE: Nova borba se pripravlja II.
31.7.2008 16:19:51   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

ali normalno ovuliraš,čeprav si že noseč in ne narediš testa pred dnevom D?

hvala in upam da razumete kaj sem hotela vprašat!

lep dan vsem skupaj user posted image user posted image





če si noseča ne ovuliraš...al kako si mislila to vprašat?user posted image  sorry...ne zastopim.....



(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 3578
   RE: Nova borba se pripravlja II.
31.7.2008 16:39:52   
pikica36
user posted image jaz tud ne!?user posted image user posted image
smo pa res črnolaske tupe user posted image user posted image user posted image
erin ti pa ne nasedaj čenčam pri "dohtarju" če sem te prav razumela ima user posted image  35 cm obseg glavice?! moj sin je imel 36cm in sem rodila -kot bi šla kakatuser posted image user posted image
tako da, ne nasedaj takim fintam.
ja murkica, na O sem tud jaz pomislila, kaj pa vem no, danes je že boljše , me ne tišči več, čeprav čisto čisto malo izcedka je pa šeuser posted image

oktavijauser posted image user posted image user posted image user posted image


jazzz user posted image  takoj povej če neuser posted image    user posted image user posted image user posted image

in zakaj ima SE** rada bučke!?  user posted image user posted image user posted image   povej nam SE* katere imaš raje, ko so še v celem ali potem ko so že pripravljeneuser posted image user posted image user posted image

aqua- ti pa testek delat in poročaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vsem špelka, sonček(oba) živa, LUNA  ledenka ,polaris maši...user posted image user posted image user posted image user posted image pa še vsem tistim ki jih nisem naštelauser posted image user posted image user posted image

P.S. na šihtu sem spet odklopljenauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 3579
   RE: Nova borba se pripravlja II.
31.7.2008 16:46:16   
sonček85
ja tako sem mislila.ali normalno ovuliraš ko si nosečka a še tega ne veš dokler testa ne narediš.

mislim vprašat ali so znaki O enaki temu kot da bi ovulirala pred M.ali je izcedek


pa zdaj sem pa res zakomplicirala.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 3580
   RE: Nova borba se pripravlja II.
31.7.2008 17:03:07   
trinity22
sonček33 ful sta lepa, res super izgledata in lokacija je fantastičnauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 3581
   RE: Nova borba se pripravlja II.
31.7.2008 17:10:35   
trinity22
babe žabe men je spet mal slabo, se mi nič ne da pisat se vam jutri kaj oglasim ...

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 3582
   RE: Nova borba se pripravlja II.
31.7.2008 17:14:43   
sonček85
ti kar počivaj in spočij si da boš imela veliko moči za naslednji dan.

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 3583
   RE: Nova borba se pripravlja II.
31.7.2008 17:24:04   
miska73
Sonček85, če nisi neki strašni medicinski fenomen,
potem, če si noseča, ne moreš imeti več ovulacij.

Raznoraznim znakom, izcedkom... pa ni kaj veliko za verjeti ali se na njih zanašati...

PS:
Ja, si pa tolk zakomplicirala, da nisem čisto prepričana, da sem prav razumela tvoje vprašanje

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 3584
   RE: Nova borba se pripravlja II.
31.7.2008 17:33:26   
sonček85
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sem že dobila odgovor .hvala vseeno za tvoj trud ,ki si ga vložila v pisanje.saj sem rekla da rada kompliciram.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   sedaj imam O in komaj čakam da vidim kaj bo,pa čeprav bo user posted image ,grem s pokončno glavo naprej.

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 3585
   RE: Nova borba se pripravlja II.
31.7.2008 17:44:26   
miska73
Sonček85, kakšen trud neki... jst dolgčas preganjam in komaj čakam, da katera kaj takega vpraša, da se mi vsaj približno zdi kaj bi odgovorila...

Zdaj pa res grem... mal v shoping potem pa na rekreacijo...

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 3586
   RE: Nova borba se pripravlja II.
31.7.2008 17:54:14   
sonček85
uživaj  in telovadi tako kot ta tvoj avatarček.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dijoooooooooooooooooooooooooooo

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 3587
   RE: Nova borba se pripravlja II.
31.7.2008 18:44:51   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

hmmmmm....le zakaj je tako nora na bučke?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

madonca in ti monologiuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Puuupeee -jaz sem se tak najedla teh pr* bučk, pa krumplof, pa solate ... potem pa še jogurt gor, pa tri nektarine. Zdaj mi je pa slabo .... user posted image user posted image user posted image user posted image

Hm .. bučke, bučke, kaj je le na njih.. mogoče nadomestilo za mojo bučo, boljšo pamet? user posted image Saj veste eni jedo žvalske možgane, da ratajo pametni jaz pa buče.. Hm, po drugi strani pa buče, kumare, tralala .. bentiš ali buče so lahko ogrooomneeee. Prevelik zalogaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kaj nam poveeeeeeeš? ČAKAM. user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: pikica36


in zakaj ima SE** rada bučke!?    povej nam SE* katere imaš raje, ko so še v celem ali potem ko so že pripravljene




Paaackaaaaa!

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 3588
   RE: Nova borba se pripravlja II.
31.7.2008 19:50:20   
Anonimen
čer pupe

jezzzika -  sorry... nisem vedla kaj misliš user posted image user posted image user posted image Midva sva v 18. poskusu in upava na najboljše... Nisva na nobenem zdravljenju, saj je februarja (po 14.poskusu) uspelo a se ni obdržalo. Pravijo da je to znak da lahko zanosiva, za zdravljenje pa moram najprej shujšati (mnenje moje G) user posted image

zdej sem na dietiuser posted image ampak se zaradi mojega apetita zadnje dni ni obnesla, tako da je na stand by-u user posted image user posted image user posted image

Jazzz... hitro povedat user posted image bomo popokale od radovednosti in zanemarile user posted image kar kasneje lahko nosi posledice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ti Se* si pa res jedec user posted image se ti vidi kakšno kri imašuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Serendipity)
  Neposredna povezava do sporočila: 3589
   RE: Nova borba se pripravlja II.
31.7.2008 20:01:40   
Anonimen
Meni pa moj ljubljeni večerjico pripravlja.... res sem požeruhec zadnje dni user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Špagetki s tunino že dišijo k pri norcih user posted image user posted image user posted image

Komaj čakam... Vam sporočim kaki bodo... Ziher fenomenalni user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3590
   RE: Nova borba se pripravlja II.
1.8.2008 7:08:22   
Serendipity
Juutrooooo!


Juupiii  user posted image danes je pa peeeeeeeeteeeeeeeeek!

Ena jutranja kavica za naše babe žabe user posted image , če bi kera mela rada mleko not - user posted image

Danes je prvi avgust. Hm.. torej avgust. Danes začne moja malenkost (in špelinčka ter ostale zainteresirane) novo življenje. Jaz bom lepo podala mojo rokico (ali bolje želodček) gospodu Montiju, se odpovedala sladkarijam in junk food-u (user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image - man nakupljene pz kekse za vsak slučaj napada), no pa pilates bomo malo probali ... Jupi. Saj glaven cilj mi je bolj zdrav način življenja in da se spravim malo h kondiciji ... Ker te pa res nimam ...

živa - žal mije da si tudi ti šla skozi tako izkušnjo. Držim pestke, da bo čimprej prišla tudi vajina pikica ... user posted image

jazzzi - pa ti veš kak smo babe radovedna bitja?!? user posted image user posted image user posted image

*HUG* za vse zaspanke!

< Sporočilo je popravil Serendipity -- 1.8.2008 7:09:06 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3591
   RE: Nova borba se pripravlja II.
1.8.2008 7:37:30   
Anonimen
Jutro pupe....

Vidim da popoldne in zvečer niste kej dosti aktivne... Samo med službo kaj user posted image user posted image user posted image

Se* nimaš kaj... izkušnja je bila, zdej živiva zato, sa se le-ta ne ponovi in da čim prej najdeva nov plusek user posted image Hvala za kavico user posted image user posted image user posted image user posted image
Jazzzz... ti nas pa sam mučiš user posted image user posted image user posted image Nam res nebi nič novega povedala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Serendipity)
  Neposredna povezava do sporočila: 3592
   RE: Nova borba se pripravlja II.
1.8.2008 7:37:36   
oktavija
Jutro drage moje!!!!

SE* vidim da si me prehitela s kavico...user posted image  Hvala!

Jaz danes šibam službeno v LJ tako da bom bolj malo prisotna... Bi pa bila vesela če bi me kera od bork iz LJ povabila na še eno kavico.....user posted image
No drugače pa sem tudi jaz vesela, da je petek!!!!user posted image user posted image user posted image

Kaj kaka dijeta???? Mi pa res ne rabmo hujšau!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
No sej se hecam... jaz bi se vam tudi pridružila če lahko... pa 1.8. je tak fajn datum za začet... no meni se sicer pet izgubljenih kil od prejšnje dijete še ni vrnilo hvala bogu... tako da bo cilj malo lažjiuser posted image user posted image user posted image user posted image

No lepo se mejte
Če pa me kera vabi na kavo pa naj mi javi!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3593
   RE: Nova borba se pripravlja II.
1.8.2008 7:40:14   
Anonimen
Oktavija domača naloga narejena - tvoje mesto obiskano user posted image Glede kavice pa ti z veseljem eno počastim, samo oglasi se user posted image

(odgovor članu oktavija)
  Neposredna povezava do sporočila: 3594
   RE: Nova borba se pripravlja II.
1.8.2008 7:45:15   
oktavija
Živa kje pa si ti da pridem na kavo?user posted image user posted image


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3595
   RE: Nova borba se pripravlja II.
1.8.2008 7:51:20   
Anonimen
LJ-stegne (šiška) nevem kok kej poznaš lj...

(odgovor članu oktavija)
  Neposredna povezava do sporočila: 3596
   RE: Nova borba se pripravlja II.
1.8.2008 7:57:02   
gigi1
Kuku user posted image


Dobro jutro puppe. Sem vas iz sosednje teme prišla mal pogledat user posted image

Prav luštno gučate pri vas user posted image

Erin si še v enem kosu? user posted image  da bi se izšlo po tvojih željah in seveda čim hitreje.

Agua kaj to vidim??? A ti lahk že čestitam??

Jazzzzi, dej povej pliiiiz. Sem firbčna. Čisto preventivno sem nazdravila s pelinkovčkom že sinoči user posted image .

Se* a maš v e-obliki tole dieto od Montija. Men je od zadnjega postopka ostalo 5 kilc, bo treba pred naslednjim dol vržt user posted image

Špelka lepo se imej na morčku. Mislim nate.

Sončice 1&2, Oktavija pozdravljene tudi tukaj

Lep petek vsem in pls sporočite dobre novičke še na naši temi. Smo vaše zveste navijačice
user posted image

< Sporočilo je popravil gigi1 -- 1.8.2008 8:00:00 >


_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3597
   RE: Nova borba se pripravlja II.
1.8.2008 8:01:26   
oktavija
Živa imaš ZS!

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3598
   RE: Nova borba se pripravlja II.
1.8.2008 8:27:40   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1


Erin si še v enem kosu? user posted image  da bi se izšlo po tvojih željah in seveda čim hitreje.


Se* a maš v e-obliki tole dieto od Montija. Men je od zadnjega postopka ostalo 5 kilc, bo treba pred naslednjim dol vržt user posted image



Hm...mene tudi zanima, ali Erin že kaj potiska ... user posted image

gigi1 - imam - na ZS mi sporoči kam ti naj pošljem.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3599
   RE: Nova borba se pripravlja II.
1.8.2008 8:46:24   
aqua77
jutro babe žabe!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


naj vam povem, da je bil včeraj CB debel plusek.... popoldne BC tudi plusek!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


denes zjutraj pa prišla teta user posted image ..... tako da žal štartamo ponovno, ampak me ni čisto nič potrlo! user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image
nasprotno ful sem vesela in srečna, saj to pomeni, da je pri nas zadeva ok in da moramo pridno poizkušati znova pa bo.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

v ponedeljek se naročim k moji G ki pride z dopusta pa vam javim kaj sem opravla.....user posted image


imamo pa vse šanse da zanosimo po naravni poti in to je enkratna novica za mene in mojega user posted image .... sva oba ful vesela in zdaj imava še več upanja in veselja saj veva, da naju najina pikica že čaka za vogalom.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ljubčka vsem mojim zlatim punca, rada vas mam in sem zukaj z vami.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  142 143 [144] 145 146   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  142 143 [144] 145 146   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




katero ime vam je od navedenih najbolj všeč?
paloma33

Izberite samo eno ime od spodaj navedenih

IZA (47%)

VITA (41%)

OTA (10%)

PERINA (2%)


Število vseh glasov: 307

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!