|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  133 134 [135] 136 137   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
28.7.2008 14:23:43   
Anonimen
Erin.....  Držim pesti zate :D user posted image user posted image user posted image user posted image

Sem našla mnogo naših punc še tukaj tko da se vam bom tudi jaz pridružila user posted image user posted image user posted image
Aquica.... ti pa si ažurna user posted image user posted image user posted image pridna punca user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erin)
  Neposredna povezava do sporočila: 3351
   RE: Nova borba se pripravlja II.
28.7.2008 14:26:14   
sonček33
živa od kod pa ti? dobrodošla

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3352
   RE: Nova borba se pripravlja II.
28.7.2008 14:27:02   
aqua77
mam občutek, da je danes dan za našo Erin..... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3353
   RE: Nova borba se pripravlja II.
28.7.2008 14:27:41   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: živa25

Erin.....  Držim pesti zate :D user posted image user posted image user posted image user posted image

Sem našla mnogo naših punc še tukaj tko da se vam bom tudi jaz pridružila user posted image user posted image user posted image
Aquica.... ti pa si ažurna user posted image user posted image user posted image pridna punca user posted image user posted image user posted image




povsod me je dost..... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3354
   RE: Nova borba se pripravlja II.
28.7.2008 14:29:30   
aqua77
kleja,

končno smo te dobili mal zase..... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

Sem te že pošteno pogrešala...... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Hvala za čestitke za RD...... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3355
   RE: Nova borba se pripravlja II.
28.7.2008 14:36:22   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: živa25

Erin.....  Držim pesti zate :D user posted image user posted image user posted image user posted image

Sem našla mnogo naših punc še tukaj tko da se vam bom tudi jaz pridružila user posted image user posted image user posted image
Aquica.... ti pa si ažurna user posted image user posted image user posted image pridna punca user posted image user posted image user posted image




živa, dobrodošla tudi na tej temi...... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3356
   RE: Nova borba se pripravlja II.
28.7.2008 14:54:51   
jazzz27
Evo tud jaz sem tukaj!!!

Moja draga tečka je prišla na 18ti dan.....tako da je --------------------------!!!! Pa kaj bi jamral, če smo že navajeniuser posted image user posted image user posted image . Sem že prišla k sebi. Me je na morju obiskala....packa! Ah, še herpes sem najbrš dobila zarad vsega tega!!!user posted image
Ampak sem okej....gremo naprej!

Čestitke aquici za RD!!!!!! Upam, da bo pri tebi kaj boljše darilo!!!! Jutri delaš šeenga, a ne?


Erin!!!!!! Joj kako je hitro ta dan prišel....srečno!!!!!!!! Držim pesti...in ja nimaš kaj dosti izbire!

vsem ostalim....lep dan!!!!

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3357
   RE: Nova borba se pripravlja II.
28.7.2008 15:00:57   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

Evo tud jaz sem tukaj!!!

Moja draga tečka je prišla na 18ti dan.....tako da je --------------------------!!!! Pa kaj bi jamral, če smo že navajeniuser posted image user posted image user posted image . Sem že prišla k sebi. Me je na morju obiskala....packa! Ah, še herpes sem najbrš dobila zarad vsega tega!!!user posted image
Ampak sem okej....gremo naprej!

Čestitke aquici za RD!!!!!! Upam, da bo pri tebi kaj boljše darilo!!!! Jutri delaš šeenga, a ne?


Erin!!!!!! Joj kako je hitro ta dan prišel....srečno!!!!!!!! Držim pesti...in ja nimaš kaj dosti izbire!

vsem ostalim....lep dan!!!!



jazzzi pizuser posted image ja.........


škoda......user posted image sem bla pa že tako vesela zate.......user posted image   nemorem verjet.... sem mislila, da je po dolgem času vsaj eni ratal....


ja jutri delam še enga, če me user posted image  ne obišče prej.... mam občutek da se pripravlja......


hvala za čestitke...user posted image user posted image user posted image


dobro je edino to, da si se pobrala in da si pozitivna.... user posted image  

če rabiš koga za čvek al pa za jamrat, sem vedno tuki.....

< Sporočilo je popravil aqua77 -- 28.7.2008 15:01:50 >


_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 3358
   RE: Nova borba se pripravlja II.
28.7.2008 15:20:24   
jazzz27
Saj veš, da si vedno dobrodošla za čvekuser posted image user posted image user posted image

Samo ni mi jasno kje se je gospa toliko časa potepalauser posted image . Ne vem od kje njej pravica da gre za 18 dni na dopustuser posted image ....mi ni čist nč jasno, ampak zaj je tu! Me pa grozno daje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . In komaj čakam da gre mim...user posted image .

Pa si kar neka but*sta vprašanja postavljam....pa je možno, da sem bila noseča...ipd. tra*arije!user posted image

Jaz držim zate pestke....bodi pozitivna....kak je fešta ratala?

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3359
   RE: Nova borba se pripravlja II.
28.7.2008 15:22:43   
jazzz27
vov....sonček....kak ženin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image

no pa nevestica je tudi prelepa!!!!

Lep par!!! Ste bili pa kar visoko! A v tej cerkvici sta se poročila?

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 3360
   RE: Nova borba se pripravlja II.
28.7.2008 15:23:29   
sonček33
a ne, kakšen ženin user posted image
ja v tej cerkvici...visoko..skor v nebesih


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 3361
   RE: Nova borba se pripravlja II.
28.7.2008 15:26:02   
Anonimen
prišla sem iz M ne pričakujemo..... Zdej sem v juliju in avgustu user posted image user posted image user posted image Tudi mene je povsodi dosti, poskusov ne štejem več, sem pa iz meseca v mesec razočarana nad M...

Tokrat sva bila med O (menda) bolj pridna ampak po občutku spet nič ustvarvarila... Bomo videli...

No lepo pozdravljene še tukaj vse user posted image

(odgovor članu jazzz27)
  Neposredna povezava do sporočila: 3362
   RE: Nova borba se pripravlja II.
28.7.2008 15:26:40   
Anonimen
Jst bi tudi slikce gledala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3363
   RE: Nova borba se pripravlja II.
28.7.2008 15:27:00   
jazzz27
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kaj si to angelčka možila?user posted image user posted image user posted image

Zgleda res lepo...kateri kraji so to?

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3364
   RE: Nova borba se pripravlja II.
28.7.2008 15:28:21   
sonček33
Jamnik, nad Kropo, gorenjska

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 3365
   RE: Nova borba se pripravlja II.
28.7.2008 15:44:55   
Serendipity
Punce, mi smo doma. Objemček za vse.



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3366
   RE: Nova borba se pripravlja II.
28.7.2008 15:45:35   
sonček33
Jupi se* se je vrnila. kako ste se imeli? kam si sploh šla?

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3367
   RE: Nova borba se pripravlja II.
28.7.2008 15:52:05   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Jupi se* se je vrnila. kako ste se imeli? kam si sploh šla?


O sonček hvala za dobrodošlico. Bilo ja lepo, le malo nas je vreme zaj*, šli smo pa v Čatež (sicer slaba izbira za nas, ki nismo mamice, ker te lahko fajn vrže ob vseh teh vozičkih...) Sva pa dobila kot darilo z aporoko in smo se kljub gužvi s temi vozički in fuj fuj vremenu imeli super.


(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3368
   RE: Nova borba se pripravlja II.
28.7.2008 15:58:09   
sonček33
To je najbolj važno. verjamem ti pa, da te vozički, trebuhi in male pikice žalostijo. Se* tudi zate posije sonček!

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3369
   RE: Nova borba se pripravlja II.
28.7.2008 18:25:26   
Erin
Jaz sem domauser posted image user posted image user posted image

Oćitno še ni dan D...bo pa kao v roku 1 tedna saj sem 1 prst odprta. Mehur je zaprt tako da voda ne odteka ampak mi dela probleme izcedek...
Me je pa pregledala gin pa ne vem ali je bila ona tako groba ali bi pregled v vsakem primeru tako bolel..no sedaj mi pa kri teče...šment...

No samo toliko da veste da sem še vedno 2 v 1 user posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3370
   RE: Nova borba se pripravlja II.
28.7.2008 18:26:57   
pikica36
se** dobrodošla nazajuser posted image
jazzika  zate bi pa skoraj dala roko v ogenj da si srečkauser posted image
user posted image kaj češ... drug mesec bo bolje.
jaz ta mesec- drug mesecuser posted image  komaj čakam mojouser posted image , pol pa spet veselo na delouser posted image ojoj, ko se spomnim da bi že čez dva meseca zibali če šlo vse tako kot mora it, mi kar nekako mine vse skupaj.

živa 25 tudi zate posije sončekuser posted image user posted image ali pa t tale naš sonček33 spravi v dobro voljo. ona vedno najde kako optimistično in vzpodbudno besedo.

Luna bi se pa tud lahko že priguncala z morjauser posted image user posted image

uf, na šihtu nimam interneta oz. mamo vse forume blokirane tako da nič ne vem kaj se dogajauser posted image user posted image , pol pa si morem doma jemat cajt da pogledam kaj delate špiklje špokljeuser posted image

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3371
   RE: Nova borba se pripravlja II.
28.7.2008 18:40:29   
pikapoka2
Erin, lepo da si se še vrnila user posted image  Zdaj pa uživaj dokler sta še 2 v 1, ker počasi gre pa zaresuser posted image

jazzzz, user posted image user posted image user posted image

Se*, pozdravček user posted image  Prehitro mine, a ne? user posted image  Kaj čemo...
Ticker imam, pa slikico tud user posted image  Pa sama sem naredla, pridna ne?! user posted image  user posted image user posted image user posted image


LuNa ta si je pa privoščilauser posted image

ledenka lep user posted image user posted image  ti želim...


(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 3372
   RE: Nova borba se pripravlja II.
28.7.2008 19:15:28   
Grethy
... danček ...

... a je kdo kej oktavijo vidu se potikat po teh straneh, ker se je nekje izgubila, pa je ne najdem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,

... bi jo rada nekaj vprašala user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 3373
   RE: Nova borba se pripravlja II.
28.7.2008 19:20:00   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Jamnik, nad Kropo, gorenjska


Jaaaaaaaaaaa, fullllll lepo ... dobra izbira !!!!


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3374
   RE: Nova borba se pripravlja II.
28.7.2008 19:23:00   
sonček33
gretka danes se jke že javila in obljubila, da spet pride mal poklepetat, tako da nas mal spremljaj, pa jo zihr uhvatiš

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  133 134 [135] 136 137   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  133 134 [135] 136 137   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





3D/4D ultrazvočni pregled obraza
Kaj lahko vidimo s 3D/4D ultrazvočnim pregledom obraza pri plodu?
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Tretji otrok, da ali ne?
endrina

Ali bi se poleg dveh otrok odločili še za tretjega?

da (72%)

ne (28%)


Število vseh glasov: 289

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!