|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  157 158 [159] 160 161   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
14.7.2008 14:21:13   
*bubi*
Ve slučajno katera, kdaj je naslednji posvet v MB za EA?

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3951
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
14.7.2008 14:26:20   
Blacky30
Kolikor vem, je vsak torek, poklicat moraš v ponedeljek dopoldan nekje 3 tedne pred PDP.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3952
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
14.7.2008 14:33:39   
VRTNICA84
Ojla!

Rada bi se vam pridružila na forumu Mariborske nosečke. Predvideni rok imam 25 januarja.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3953
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
14.7.2008 14:41:43   
Blacky30
Dobrodošla VRTNICA84!!! Ti kar veselo čvekaj z nami!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu VRTNICA84)
Neposredna povezava do sporočila: 3954
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
14.7.2008 14:43:42   
Blacky30
Nosečnice: 

user posted image   Malab, PDP 07.07.2008
user posted image  pepa6, PDP 09.07.2008
user posted image   Blacky30, PDP 17.07.2008 
user posted image   dojenč, PDP 11.08.2008
user posted image   Renatka, PDP 22.08.2008
user posted image  Saraya, PDP 1.9. ali 31.8.2008
user posted image  *Bubi*, PDP 03.09.2008
user posted image  gold fish, PDP 03.09.2008
user posted image   Dušk@, PDP ??????
user posted image   Zakzak, PDP 10.09.2008
user posted image   B.M., PDP 02.10.2008
user posted image   Tamara85, PDP 07.10.2008
user posted image   lyra, PDP 02.11.2008 user posted image   user posted image
user posted image   mars.2903, PDP januar 2009
user posted image    VRTNICA84, PDP 25.01.2009
user posted image   cati, PDP 10.02.2009


Mamice in dojenčki ali dojenčice:

user posted image   Frutka, Lili, 11.7.2008
user posted image   Maja T., Zara, 08.07.2008
user posted image   Willma, Lili, 22.06.2008
user posted image   Barbaw, Maja, ??????
user posted image  hijenca, Vid, 08.05.2008
user posted image   Čmrlika, Taja, 19.04.2008
user posted image   Trnuljčica, mali princ, 16.04.2008
user posted image   Kekec in Mojca, mali Kekec, 09.04.2008
user posted image   Janey, Jaka, 12.02.2008
user posted image   Marusah, Lovro, 07.02.2008
user posted image   Nana 35, Klemen, 27.12.2007
user posted image   Pandica , Zala, 14.10.2007
user posted image   Koala, Alex, ??????
user posted image   Mehurčica, Eni, 19.10.2007
user posted image   Vrtnica, Vana, 28.11.2007



In tiste, ki ki imamo že malo večje nadebudnike:

user posted image Lataša (Vrtnica) 6 let
user posted image David (Mehurčica), 4 leta
user posted image Frutek (Frutka) 4 leta
user posted image Žan (Willma) 4 leta
user posted image Kekec (K&M), 4 leta
user posted image Nejc (od Blacky), 3,5 leta
user posted image Aneja (Saraya), 3 leta
user posted image Bubi (*Bubi*), 2,5 leta
user posted image Mala miss (rubin.), 2,5 leta
user posted image Jaka (Barbaw), 2 leti
user posted image Pikec (gold fish), 8 let

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3955
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
14.7.2008 14:47:15   
Vrtnica79
Kar se tiče tega da dobiš otroka takoj po rojstvu k sebi; jaz pa sem v Mb dobila mojo pupo takoj! Nevem zakaj ti nebi dali takoj, če želišuser posted image  Jaz sem kar podzavestno stegnila roke proti njej in babica mi jo je takoj položila na trebuh.


K&M in Trnjulčica, ooo dopustniki se vračajo! Vidim da ste uživaliuser posted image . Zdaj pa ste se vrnili v pravo bojno območje- nevihte in toča.

Čmrlika ojoj, presneta toča. In Taja tudi raste kot gobica! Uuu, pa kake očke ima lepe; kot mamica!


Blacky uživaj še zadnje user posted image  dni. In ne se obremenjevat z porodom. Prepusti se toku............. kar bo pa bo. Čim manj razmišljaj o tem, pa bo bolje. Želim pa ti seveda da bi se bolje izteklo kot prvičuser posted image .

Iyra jaz osebno bi se odločila za vaginalni porod. Če bi seveda user posted image user posted image  bila v pravilni legi in bi bilo vse vredu z njima.


Renatka ti kar počivaj.............. potem ko bo enkrat user posted image  že večji itak neboš mogla user posted image user posted image user posted image user posted image .




_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3956
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
14.7.2008 14:53:12   
Vrtnica79
Dodrodašla Vrtnica84user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , sma skoraj soimenjakinjeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 3957
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
14.7.2008 15:15:07   
arabela*
Jaz tud študiram,če bi šla na posvet za epiduralnouser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3958
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
14.7.2008 16:33:06   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

Jaz tud študiram,če bi šla na posvet za epiduralnouser posted image


Zakaj pa ne. Saj je samo posvet. Nič obvezujočega. Dobiš telefonsko in če gori pokličeš. user posted image Hecam se... Tako mora goreti da jo dobiš.user posted image



Čmrlika mi pa smo z dopusta prišli, ker moramo na pregled kolkov v petek ob 12 ih. Očitno se vidimo?

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3959
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
14.7.2008 18:58:20   
kekec in mojca
Blacky, veš, kako zgleda imeti dva otroka? Hm... Veš kaj, raje se veseli še zadnjih nosečniških dni, boš vidla, da bo vse vredu!!! Imam tak občutek, da boš tokrat otročka kar izstrelila... kot kdo že? user posted image user posted image user posted image

Bubi, Kekca sem jaz takoj dobila na trebuh... začutila sem toploto in tako bolečino v trebuhu, da to, kar sem prvo pomislila ob tem, javno raje ne bi razlagala, ker bi me imeli za slabo mamo. user posted image

Trnuljčica, za UZ kolkov se kar pripravita, ker to gre po tekočem traku. Ne vem, če bosta čakali 2 minuti, da prideta na vrsto. Otroka slečeta in sta že v ambulanti. Eno pleničko vzemita zraven... Meni je bilo tako nerodno. Moj predragi mož je pred UZ previl Tineta in ga na debelo namazal z Bebivalom... in ko sem ga pred ambulanto slekla do nagega (bodi ostane gor!), sem ga položila na pleničko, nisem pa vidla, da je bebival pustil svoj odtis... je zgledalo, kot da je plenička umazana od kakca oz. zelo slabo oprana... user posted image Ful mi je postalo nerodno, ker je zdravnik res tako čudno pogledal... al pa se je samo meni tako zdelo, ker sem bila rahlo zafrustrirana tisti trenutek.user posted image user posted image user posted image

Ja, morje... ful lepo... ful dobro... ampak pretirano drago. V glavnem, domačini so bili user posted image , eden nam je "prijazno" pokazal sredinca med vožnjo, ko je videl, da smo turisti. No, pa drugi ga je tudi Nemcem kazal, tkao da se mi zdi, da jim to sodi v mednarodno folkloro. user posted image Receptorji v hotelu oholi, sobarica je prah brisala po luftu... in to - pazite, v hotelu s 4 * (sem jim napisala pritožbo). Tako da mene tam več ne vidijo. Se mi je pa nobl zdelo, ko sem odklepala sobo na kartico...user posted image Edini, ki je bil prijazen, je bil strežaj , ki je odnašal krožnike in pa nekaj natakarjev, ker so vedli, da bodo dobili celo 3 kune napitnine od naju (še 50 c ne)... user posted image

Ampak... to so bile malenkosti, katerim nisem pustila, da bi mi pokvarile dopust. Mala dva sta uživala, midva pa tudi. Srčno upam, da bomo imeli priložnost it v avgustu še kaj na morje... Trenutki, ko vidiš svojega otroka, kako veselo skače po vodi in se igra z rakovicami ter gradi gradove iz mivke, so nepopisno lepi.



(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3960
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
14.7.2008 18:59:40   
kekec in mojca
Saraya, vidla sem, da je rodila Sayuri, pa me je skoraj kap, ker sem prvo pomislila nate. user posted image Ti si takoj za Blacky na vrsti, a ne?

Aha, še tebi Vrtnica84, dobrodošla! Si prvič noseča ali že imaš kakšnega otročka doma?

Pa Vrtnica79, a veš, da sem na morju študirala tudi na tebe? Da je zdaj tvoja pikica že prava mlada damica... Se spomniš, ko smo sedele v Astoriji skupaj s tvojo sestro, pa opazovale malecko? Takrat je imela 3 mesece... toliko, kot zdaj Tine.


< Sporočilo je popravil kekec in mojca -- 14.7.2008 19:01:17 >

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3961
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
14.7.2008 19:00:04   
willma
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

.... ker sem to navedla v mojem pismu porodnih želja ....


Blacky
na Ptuju si babice želijo, če ima porodnica seboj pismo porodnih želja. Mi je to babica rekla, ko sem si tam ogledovala sobe. Samo toliko, da veš user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3962
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
14.7.2008 19:09:19   
Blacky30
Willma, danes si mi že drugič polepšala dan.user posted image Ja, pismo je že pripravljeno v nahrbtniku!user posted image user posted image user posted image

K in M, pravilno, da si nisi pustila pokvariti dopusta. Glavno je, da ste bili skupaj kot družina, da ste uživali in da ste se odpočili.
Jaz pa moram reči, da sem se kar pomirila. V soboto sem bila čisto znervirana, sem se začela ful sekirat okoli poroda in sem bila cel dan neka jokava, včeraj pa sva šla z  user posted image   na večerjo, pa sva se pomenila in sem kar pomirjena. Trenutno me ni strah, če me kaj zagrabi, tak da lahko rečem, da sem pripravljena. No, ko se bo začelo, me bo ziher panika zgrabila, a se bom obvladala in se umirila. Danes sem tudi do konca prebrala knjigo Modrost rojevanja, tak da se počutim, da sem opravila še eno veliko delo.user posted image

Sem vesela, da vas imam, da vam lahko jamram, pa čeprav zvenim že zlajnano. Samo kaj, ko mislite, saj bo kmalu konec! Niti pod razno! user posted image  Potem pa vam bom jamrala o krčih, problemih dojenja, nespanju...... kar pripravite se!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3963
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
14.7.2008 19:49:31   
*bubi*
Dodrodašla Vrtnica84 user posted image

Ti (saraya) si takoj za Blacky na vrsti, a ne?


Ne, ne, se bo še malo načakala, tako kot jaz. Midve bova cimri user posted image  Pa gold fish zraven vzameva user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3964
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
14.7.2008 20:46:48   
Vrtnica79
Frutka vse naj, naj za tvoj roj. dan

user posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3965
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.7.2008 0:10:07   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca



Trnuljčica, za UZ kolkov se kar pripravita, ker to gre po tekočem traku. Ne vem, če bosta čakali 2 minuti, da prideta na vrsto. Otroka slečeta in sta že v ambulanti. Eno pleničko vzemita zraven... Meni je bilo tako nerodno. Moj predragi mož je pred UZ previl Tineta in ga na debelo namazal z Bebivalom... in ko sem ga pred ambulanto slekla do nagega (bodi ostane gor!), sem ga položila na pleničko, nisem pa vidla, da je bebival pustil svoj odtis... je zgledalo, kot da je plenička umazana od kakca oz. zelo slabo oprana... user posted image Ful mi je postalo nerodno, ker je zdravnik res tako čudno pogledal... al pa se je samo meni tako zdelo, ker sem bila rahlo zafrustrirana tisti trenutek.user posted image user posted image user posted image





Sori, ampak sem skoraj umrla od smeha.user posted image A lahko vprašam kakšne posledice nosi mož?user posted image user posted image user posted image
Ma, verjetno se ti je samo zdelo, da te dr čudno gleda. Saj moški take stvari redko analizirajo...user posted image
Da pa gre kot po tekočem traku pa vem. Sem krožila ortopedijo in 1x bila tudi na uz kolkov, ko jih je delala še dr Pehnečeva.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3966
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.7.2008 8:59:52   
kekec in mojca
Blacky, vse najboljšeeeeeeeeee!!! user posted image user posted image user posted image

Danes smo tudi pri nas praznično razpoloženi, naš triletnik je štiriletnik postal! user posted image user posted image user posted image user posted image Štiri leta so za nami, jaz pa še zmeraj analiziram dogodke tega dne...


Blacky, ti kar jamraj tukaj, veš da te vse razumemo in mislimo nate... Tako kot ste tri mesece nazaj morale prenašat mene (še posebej sem bila priljubljena pri Čmrliki!!!user posted image ), bomo pa zdaj še tebe, tak da ti si kar daj duška in jamraj! user posted image user posted image user posted image

Trnuljčica, mož ni nosil nobenih posledic, tisti dan sem bila preveč živčna,ker smo se spravljali na morje!

Frutka, včeraj ti tu nisem čestitala, sva se pa tako zmenli, da je enkratno biti star 18. let, a ne? In pri tem imeti kar dva otroka... user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil kekec in mojca -- 15.7.2008 9:00:55 >

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3967
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.7.2008 9:15:01   
trnuljčica
Blacky  in Kekcu, ter Frutki z zamudo, želim vse najboljše za rojstni dan. user posted image user posted image user posted image

Sedaj pa gerem z malim in user posted image na sprehod.

Lp

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3968
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.7.2008 9:17:34   
arabela*
Blacky30,vse najboljše za rojstni danuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3969
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.7.2008 9:18:37   
arabela*
Kekcu vse najboljše za rojstni danuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3970
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.7.2008 9:20:16   
Janey
blacky in kekec vse njaboljše

frutka tebi pa z zamudo tudi vse naj naj

k in m čakam na kavouser posted image user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3971
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.7.2008 9:25:58   
lyra*
blacky vse najboljšeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image  
 
kekec vse najboljšeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image
 
Lepo praznujteuser posted image

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 3972
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.7.2008 9:44:40   
Čmrlika
K&M- čestitke kekcu, sem se takoj zjutraj spomnila nanj, kao mi je zadnjič povedal, da ima poleti roj dan...user posted image , pa hvala za info o kolkih in pregledu, so mi že povedali ja...
Torej Trnuljčuica se ne vidiva, mi smo ob 10 20, torej ob 10 22 gotovi...user posted image , se pa lahko dobiva kaj pred mercatorjem...

Vrtnica - si torej pogledala mo jo Tajo? Je že zadnji čas , da se spoznata, ne? Te bo zašarmirala z očkami...
Blacky- hvalabogu, da mi nisi nič zamerila, sem pa raje prevewrila, ker osebno  nisem pristaš pisarjenja, in pol nimama pravega občutka oz imam napačnega, kaj mi kdo sporoča v pisanju, tako da...če se pa kdaj osebno spoznava bom ful vesela, ker pol ful boljše znam komunicirat...user posted image
Pa res daj se sptravi že v P, da ne boš pri meni na tapeti, kot je bila K&M...sem jo prav preganjala... user posted image  Čeprav pa se mi zdi, da pri tebi ni tako velikaaaaaaaa želja še it, kot je bla pri njej...user posted image

Čmrlika, z besedico takoj mislim na to, da ga res direkt dvigne v tvoje naročje. Da v tvojem objemu prvič zajoka. Če jo je ati "odklapljal", potem to ni bilo direkt. Ker so se mu ziher roke tresle in je vsaj malo trajalo


Veš da zdaj razmišljam, kako je blo...da nisem kaj zamuštrala, moram prav lubija povprašat...No, meni je bil tudi ta TAKOJ dovolj...user posted image


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 3973
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.7.2008 13:17:22   
*bubi*
Za vse, ki praznujejo (Kekec, blacky, frutka,... ):
user posted image


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 3974
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.7.2008 13:34:17   
Blacky30
Iiiiii, hvala za lepe želje vsem. Jaz še čakam doma, nič se prav ne dogaja, ponoči mi je fejst trebuh otrdeval, kar mi do zdaj ni, ampak še nič ne kaže. Tak da pridno čakam.

Danes pa vas jaz častimuser posted image :
 user posted image
 
user posted image
 
user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  157 158 [159] 160 161   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  157 158 [159] 160 161   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




eko perilo
majch

Ste pripravljeni odšteti nekaj več denarja za perilo iz eko/organskega bombaža?

ne (50%)

da, vsekakor (15%)

da, če je tudi dizajn dober (35%)


Število vseh glasov: 215

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!