|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.6.2008 11:08:11   
ledenka
kleeeeejaaaaaa user posted image  greva čez en mesec... mal upam, da v troje. ker dnevi, da pridemo od tam trije ne bodo lih tapravi user posted image  

oktavija, mogoče pa bosta imela kak mini razlog za proslavljanje naslednji teden user posted image  moj je tudi mal smešen, kar se tiče dopusta, ampak jaz grem in rezerviram, brez da bi kaj dosti komplicirala user posted image

tule pa so slikce hotela. zgleda kar prelepo, da bi blo res user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 2551
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.6.2008 11:24:29   
oktavija
Ma Ledenka sej bi jaz tudi rezervurala, pe če moj taka tečaka da bi se takoj skregal z mano če bi naredila kaj po svoje in da se on ne strinja...da ne govorimo o financah...user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2552
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.6.2008 11:42:13   
ledenka
eh, finance... user posted image  jaz dopust potem odplačujem še par mesecev user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 2553
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.6.2008 11:43:07   
ledenka
kaj pa, če samo rezerviraš, ali še bolje, izbereš kake 3 opcije in mu jih daš na izbiro? user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2554
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.6.2008 12:29:49   
Erin
Dober dan babe žabeuser posted image

KAko ste?

Meni je tako vvroče da se bom zdaj zdaj stopila...katastrofa...ponoči ne spim ker kar teče z mene, čez dan sploh ne upam iz stanovanja ker je tako vroče, ker se mi potem vrti..uf, zoprno...če bi vsaj malo dež padel da bi malce osvežil ozračje.
No sem si pa včeraj privoščila frizerja po doooooolgem času in sem si omislila malce spremembe, poleg blond pramenčkov imam še rdeče-sicer se nisem navajena ampsk mi je všeč...jaz ki ne maram sprememb je to zame velik korakuser posted image user posted image user posted image Tako da Špelči -sem te ubogalauser posted image user posted image user posted image

Se mi pa že blede od želje po kopanju. Tako zelo da sem bila nekaj dni nazaj zadovoljna že s tem da sem se samo usedla poleg Blejskega jezera in poslušala vodo. Zaradi krvavitev ki sem jih imela pa ne smem čofotat...se pravi se bom končno vrgla v vodo enkrat septembra-oktobra, če bo še kje možnost seveda...
Drugače ni nič novega pri meni poleg tega da bolj ko se mi bliža dan D, boljše se telesno počutim in bolj me je strah če bom zmogla. Tako zelo rada bi bila dobra mamica da me kar stisne ob misli da se v tem nebi znašla. Ampak moj dečko me vedno pomiri da me bodo ravno te skrbi naredile dobro mamico saj se bom še bolj trudila. Saj ne vem, če me razumete ali ne, samo ti zadnji dnevi resnično dajo misliti. Izteka se neko obdobje življenja, sicer prihaja še lepše ampak...eh se vidi da sem en sentimentalen in nostalgičen rakec ki živi samo za preteklost in se boji spremembuser posted image user posted image user posted image Ne me poslušat oz brat...spet samo bluzim...je pa fajn ven iz sebe mal te tegobe ven dat.
Pa da ne pozabim...

sonček in trinity - (saj imata obe ohcet jutri kajne?user posted image user posted image )- Želim vama prelep dan, čimmanj soparen, dobro muziko in hrano, sproščeno in veselo vzdušje, čimmanj solzic(da ne bo šel makeup papa) in čimveč objemov, iskrenih besed. Naj ne bo dan tak kot sta si vedno želele, ampak še lepši in nepozaben. SREČNO NA NOVI POTI, SKUPNI POTIuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2555
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.6.2008 20:05:43   
ledenka
beyba vsem posilja lepe pozdrave, vceraj sta z Elo prisli domov user posted image  sta ok, Ela je ful pridna, citiram "se kar tajam, ko jo gledam, Ela je kot angelcek, popravljam, Ela JE angelcek"

sem dobila par slikc, jih bom dala k meni v album user posted image  samo zdavnloadat jih se moram iz telefona. je pa res lepa pupika, in tako lepo zgleda v kosku user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 2556
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.6.2008 20:13:50   
ledenka
dragi soncek in trinity,

jutri bosta postali gospe. uzivajta se zadnji dan kot gospodicni!

Soncek, tebi zelim cudovit dan brez slabosti, da bi nasa lepa nosecka sijala navznoter in navzven! da bi v srcu nosila ta dan celo zivljenje, da lahko o tem pripovedujes malemu fizolcku, ki je v tem trenutku se res tako velik kot fizolcek, in njegovim bratcem in sestrcam.

Trinity, tebi zelim cudovit dan, ki ti naj ostane v cudovitem spominu. ti zelim, da bos lepa nevesta, vesela in srecna. in da bi bila vajina ljubezen kmalu okronana s prvim pluskom, ki mu naj jih sledi se nekaj - kolikor zelis.

Dragi moji, naj bo to prvi dan, ki bo s svojim sijajem in sreco napovedoval cudovit preostanek vajinega zivljenja!

in seveda komaj cakamo slikce!!!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2557
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.6.2008 20:44:21   
Erin
Evo, da še zadnjikrat (ali pa ne?) postavim svojo "malenkost" na ogleduser posted image

user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2558
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.6.2008 20:57:00   
ledenka
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii user posted image user posted image user posted image  kak lep busiiiiiiiiii user posted image user posted image user posted image  

spelcika, kje pa je tvoj striptiz? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 2559
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.6.2008 22:08:02   
oktavija
user posted image user posted image user posted image Naša ELA je res pravi anglček!!!!user posted image user posted image user posted image
Hvala Ledenka da si jo prilepila v album...

user posted image user posted image user posted image Erin - fulllllllllllllllllll lep trebušček in fullllllllllllll lep amami!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2560
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.6.2008 22:09:43   
Serendipity
Da gremo po vrsti:
1. Erin ... user posted image user posted image user posted image user posted image  Lep bušiiiiii!!!
1. Ajsi - hvala za slikice! user posted image user posted image  beyba - JA. RES JE ANGELČEK! user posted image user posted image  Hm.. kje se že take stručke naročajo? A v Tušu? Spar? Mercator ali Lidl? user posted image  

1. špeli .. saj veš ... da se ne bomo ponavljale ... user posted image

1. sončece in trinity - uh, ne vem, če mi bo ratalo tako lepo speniti in izliti misli... ampak .. NAJ VAMA BO LEPO IN NAJ TRAJA VEČNO!
 
Izpit pa imam v sredo. Učim se. Ampak sem spet prepozno začela user posted image .. Pa še cel pon in tor sem v službi ... user posted image user posted image , pa še zobobol me daje. In to kar dva zobka. Edina, ki sta vedno za ''akcijo'', pa še zobarka ne dela ta teden user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Eto lubice moje, missam vas! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2561
   RE: Nova borba se pripravlja II.
27.6.2008 23:03:00   
spelka12
kleja kongrečulejšen za predzadnji izpituser posted image user posted image . A pol boš pa mag.dr.inž. česa?
oktavija nč bit jezna. Midva bi mogla že 2x it, pa je blo vsakič kej narobe z otročičkoma tko da.... tudi za naju prihajajo boljši časi. Verjemi, letos bova vidle morje, pa če kuj povsod zmanjka čevapov.user posted image
ajsika fuuul lep hotel. Glede striptiza. Vidim da bo hitrejš če se slikam z mobijam, pa tebi pošljem.
eeeerin miss u. Pa jeeeeeeeee za rdeče pramene. Si bo baby mislu, wauw kako mamico mam jest. Cela mačka, zdej mi pa dej joško, pa hitruser posted image . Pa kak lepa si na slikci.
Se* jp zobar ti ne uide. Mal ju ponitkej, mogoče si bosta premislila.
trinity tudi tebi želim jutri lepo ohcet.
Dekliščin pa ni bilo a ne?user posted image  Pa glih danes se mi pije.

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 2562
   RE: Nova borba se pripravlja II.
28.6.2008 12:39:34   
m333
ojal punce nova sem tuki
zanima me če ma katera rok okrog 30. 1 . 2009

lepo se mejte

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 2563
   RE: Nova borba se pripravlja II.
28.6.2008 13:22:32   
~Biba~
Hej m333....dobrodošla na ringaraji... ti mal pomagam....tu čvekamo o vsem in še čemuser posted image

Drugače pa najbolje, da greš pod forum-nosečnost čvekanje v pričakovanju-januarčice 2009: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2720233 tu imaš veliko nosečk, ki bojo rodile januarja 09.

Jaz še nem rodila...se pa trudim, da bom nekoč, nekje, nekdaj user posted image


Tak nazaj za knjige....Se* mave pa na isti dan izpituser posted image Misli, na to, da nisi sama, ki se mora učit v takem lepem vremenu.

Špelka, ko končam; pol bom mag.dr.inž. večnega študenta...končujem komaj 1. rundo študija...tak da bom prof.user posted image



Erin
kak si lepa nosečka user posted image Čudovit bušček maš; pa čupa kolko se je vidi je tudi fajna.

Ajsika hvala za slike od Ele...res je pravi angelček; verjetno ma to kar po mami beybi....komaj čakam, da bo svet poln angelčkov od vseh nas borkuser posted image

jazzika ki pa ti hodiš? user posted image

sončece
in trinity  danes pa vaju  bo user posted image za večno....upam da sta meli kako dekliščino; in vama  ni ušel kak user posted image user posted image
ta taaaa taaaraaaaa ta taaaaa taaaa raaaaa.user posted image ...že korakata proti oltarju...da si neota ki premislileuser posted image


Nimam časa vseh naštevat; zato sam user posted image vsem; naj vam bo dan z soncem obsijan.user posted image






< Sporočilo je popravil kleja -- 28.6.2008 13:28:32 >

(odgovor članu m333)
Neposredna povezava do sporočila: 2564
   RE: Nova borba se pripravlja II.
28.6.2008 14:19:02   
Erin
O punce moje hvala za pohvaleuser posted image user posted image user posted image ...sem se cel večer pedenala da sem lepa na slikci :)) P.S. če bi katera rada imela celo izvedbo slikce naj mi piše na ZS, tukaj se nebi rada razkazovala katera semuser posted image

ledenka - hvala za slikce male ELE..res JE angelčekuser posted image Bravo mami beyba za tako lepo punčkouser posted image user posted image user posted image

kleja in Se-ki - že sedaj vama želim vso srečo na izpituuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..sedaj sem bolj sklerozne sorte pa pol stvari pozabim tako da moram že za več dni naprej povedat, če ne nebo nič od mene, potem me pa ne boste marale ker ne navijamuser posted image user posted image user posted image

Špelčika zlata, da se mi takoj slečeš pa pozirašuser posted image user posted image user posted image , še mal pa ne boš več mogla zlezt pred objektiv, poj boš pa smrkala ker ne bo nobene slikce user posted image user posted image user posted image Povej, kako boš potem dokazala malima da si bila res ti tista ki si ju nosila in hranila in pela ko si ju hotela zbuditiuser posted image Jokeuser posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 2565
   RE: Nova borba se pripravlja II.
28.6.2008 14:52:16   
murkica
Erin kakšen lep trebušček, zdej pa res samo še en mesec pa bomo imeli še enega korenjaka.

Beyba- malčica je prečudovita.

Drugače pa nevesticama čestitke in uživajta v vajinem dnevu. Sedaj sta verjetno že gospe. Seveda ne pozabita na slikiceuser posted image user posted image user posted image user posted image

Drugače pa vsem ene ledene pozdrave, da se malo ohladite od vročega sončka. Mi bomo imeli zdele en piknik, tako da šibam prirpaviti vse potrebno.

LP

Murkica

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 2566
   RE: Nova borba se pripravlja II.
28.6.2008 15:27:14   
ledenka
spelci, ti mi kar poslji slikce user posted image  beybine so bile na netu pol ure po tem, ko sem jih dobila user posted image  

trinity in soncek, upam, da uzivata ta cudovit dan user posted image

murkica, lahko pridem na piknik? jaz pa spagete kuham... prevroce za karkoli drugega user posted image

kleja in Se*, mars za knjige! da nam ne bosta sramote delali user posted image  

m333, tukaj smo v glavnem se-ne-nosece user posted image  z nekaj puncami, ki jim je uspelo user posted image  dobrodosla!

borkice moje, lepo se imejte!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2567
   RE: Nova borba se pripravlja II.
28.6.2008 19:28:52   
Fargesia
iiii, kako lepo pupo smo dobile medse!!!!!!!!!

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2568
   RE: Nova borba se pripravlja II.
29.6.2008 10:45:15   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Špelka evo pa še tuki user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  bravo,superuser posted image user posted image user posted image

Jaz pa pogrešam Aquo oz.Katalino?Kje pa jeuser posted image user posted image user posted image user posted image




Ku, ku.....

Sem že tukaj! user posted image user posted image user posted image  Sem bila na dopustku user posted image user posted image user posted image , pa sem si še mal pauze od računalnika privoščla, ker non stop potem račinam vse mogoče kombinacije in iščem razne znake..... Sej veste kako to gre! user posted image user posted image user posted image user posted image

V glavnem imeli smo se zelo lepo, bili v Opatiji in se imeli zelooooo radi (beri user posted image user posted image user posted image ).

Vidim, da ste bile pridne čvekice, saj ne uspem vsega za nazaj prebrat, sem pa vidla da smo postale tetke in je šlo Beybi vse kot po maslu. Iskrene čestitke Beyba in zdravo dete, ki bo čim več spalo pop noči ti želim....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdaj bom pa bolj pridna in se bom spet redno javljala na raport, tak, da me boste še site!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

Ajsika imaš lep nov avtarček. user posted image user posted image user posted image  sexy..... Komaj čakaš dopustek, aaa? user posted image

Pikovitek moj!!!!!user posted image Sem vesela, da si me pogrešala, veš jaz sem se velikokrat spomnila na vas, kako ste, mi je bil prvi teden, ko sem bila na dopustu kar nekam prazen, ker sem se navadila na naše čvekanje .... user posted image user posted image user posted image user posted image

Jazzzy, kako pa si ti kaj? Vidim, da si pridna in da čvekaš in spravljaš v dobro voljo vse naše borkice! Kar tako naprej.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Se*, kako kaj zakonsko življenje? A možek uboga?? user posted image user posted image user posted image  Če ne, ga daj po nagi riti.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Punce  moje, res ste mi manjkale, tako da vam vsem skupaj, pošiljam veliiiik objemček....

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2569
   RE: Nova borba se pripravlja II.
29.6.2008 10:53:57   
~Biba~
Dobro jutro user posted image

Želim vam lepo nedeljo..vročino že napovedujejo, tak da....švicale(znojile se) bomouser posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 2570
   RE: Nova borba se pripravlja II.
29.6.2008 10:59:09   
~Biba~
aqua...dobrodošla nazaj. Upam, da vaju ma tudi usoda rada, in ste se nazaj vrnili 3. Sta švercala, hauser posted image
Zdaj pa se le z muko navadi na normalno življenje. Greš ež v ponedeljek delat? Al še maš kaj dopusta, da se nazaj sklimatiziraš?

aha..pa smo te dobli..si "adiktit to" ringarajauser posted image Hvala bogu,d a nisi mela kakih odtegnitvenih sindromov, ala user posted image user posted image

nič grem se probat učit, dokler še ne pripeka preveč.

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 2571
   RE: Nova borba se pripravlja II.
29.6.2008 11:04:49   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: kleja

aqua...dobrodošla nazaj. Upam, da vaju ma tudi usoda rada, in ste se nazaj vrnili 3. Sta švercala, hauser posted image
Zdaj pa se le z muko navadi na normalno življenje. Greš ež v ponedeljek delat? Al še maš kaj dopusta, da se nazaj sklimatiziraš?

aha..pa smo te dobli..si "adiktit to" ringarajauser posted image Hvala bogu,d a nisi mela kakih odtegnitvenih sindromov, ala user posted image user posted image

nič grem se probat učit, dokler še ne pripeka preveč.




Ha, ha, ha.... user posted image user posted image user posted image user posted image  Taj mi je pa všeč, češ da sva švercala!!! user posted image user posted image user posted image  Upam!!!! S tvojih v božja ušesa..... Sem pa res že "adikit to" RR, sem že čist živčna, če nisem na tekočem.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Maš prav....user posted image  O sindromih pa raje ne bi.... So prehudi.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ne pretiravat z učenjem v tej vročini, ti lahko še kaj zakuha..... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Na "izi" si ga vzam, pa en mrzel Heiniken si privošči v senčki nekje....user posted image user posted image  

Delat bo pa res treba začet, drugače pa ne bo nič za v pisker za dat, bomo še lačni ratal....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 2572
   RE: Nova borba se pripravlja II.
29.6.2008 13:01:27   
ledenka
aqua user posted image  vidim, da si uzivala dopust user posted image  dobrodosla nazaj! smo te pogresale...

upam, da ne bo prevec vroce... moram danes na en pogreb user posted image  eh...

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 2573
   RE: Nova borba se pripravlja II.
29.6.2008 13:25:48   
aqua77
drži se, to s pogrebi je muka...

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2574
   RE: Nova borba se pripravlja II.
29.6.2008 13:42:40   
ledenka
pravzaprav umrle osebe ne poznam, poznam pa bliznje sorodstvo in se zato spodobi, da grem. sem mojega hotela pripravit do tega, da me pelje, pa nekako ni bil pretirano zainteresiran. eh... ampak v tej vrocini bo to muka, ja.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 2575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?