|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  127 128 [129] 130 131   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
29.5.2008 15:37:54   
Špelca21
user posted image user posted image  The best! Če bi bila pri meni tud podobna situacija bi blo super. Samo verjetno je tud odvisno kok kilc ma kdo preveč.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3201
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
29.5.2008 16:23:45   
lira22
Pravkar sem se do slabosti najela čokolade...user posted image .... Pa še se mi lušta......user posted image .....pa mam tko slabo vest....user posted image  ... pa kg nikamor ne grejo...., ja no, le zakajuser posted image

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 3202
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
29.5.2008 19:11:28   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Jenne Jameson


WTF?


Kje si pa njo pobrala? Moj kolega je pa čist nor nanjo. user posted image


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3203
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
29.5.2008 21:50:35   
snorlax
Špelca, več imaš kil, hitreje gre dol. Od začetka, nato se ustavi.

Meni je šlo 1. mesec 10 kg, nato 6, nato 4, zdaj pa po 2 oz. ta mesec sem kar na istem (oz. ne vem, ker se tehtam z mavcem, mislim pa, da ni nekih sprememb).


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 3204
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
29.5.2008 21:51:48   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: lira22

Pravkar sem se do slabosti najela čokolade...user posted image .... Pa še se mi lušta......user posted image .....pa mam tko slabo vest....user posted image  ... pa kg nikamor ne grejo...., ja no, le zakajuser posted image


Lira, jej črno, tisto nad 70% kakava, tista ti ne bo naredila neke škode. Pa še luštalo se ti je ne bo potem en čas.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu lira22)
Neposredna povezava do sporočila: 3205
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
30.5.2008 8:50:40   
mojamura
ja špelca res je odvisno kolko kg ima kdo za zgubit....jaz jih imam kar precejuser posted image

lira ne obupat....spij si pol litra vode pa malo temne čokolade pa bo ok. ali pa idi na sprehod da ne boš na hrano mislila




_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 3206
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
30.5.2008 8:55:31   
Špelca21
Jutro.

Uh kar se pa te "prave" čokolade tiče je pa jst niti pogledat ne smem ker mi je ful dobra in jo lahko pojem skorajda neomejeno. Mlečna npr.Milka ipd. mi je pa en košček dovolj, moj user posted image  je pa ravno obratno, ker itak je samo mlečno. Tko da sladkarijam se bom kar izogibala, no edino zdaj poleti mogoče kakšen sladoled. user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3207
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
30.5.2008 9:32:39   
snorlax
Ti bom že dala sladoled!!!user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 3208
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
30.5.2008 10:50:25   
lira22
Alo! Sem včeraj pol po tisti pojedini eno uro telovadla na orbitreku in nič večerjala! user posted image Za kazen....user posted image Pa se mi zdi da sem še danes napeta od tiste čokolade....user posted image
Pa čeprov mi je šlo dol že 11 kg, sem tko žalostna ker mam še vedno take šlavfe user posted image !!!!! Pa še vedno se počutim kot user posted image !!
Rajš niti ne bom jambrala, da še vedno vztrajam na režimu "manj žri", ki ne pelje več nikamor....
Sem pa pogruntala nezdravo rešitev Cocacola Zero... Me kr nastiti....pa dobra je.... Da o tem kok je zdrava rajš ne bi.....
Do božiča bom mogoče glih shujšala.....user posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3209
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
30.5.2008 11:36:00   
maja1488
Sem pa pogruntala nezdravo rešitev Cocacola Zero... Me kr nastiti....pa dobra je.... Da o tem kok je zdrava rajš ne bi.....


Ej Lira....ne seri user posted image  Zlij tole svinjarijo proč.

(odgovor članu lira22)
Neposredna povezava do sporočila: 3210
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
31.5.2008 7:44:24   
snorlax
Lira, pusti to metodo "manj žri", ker enkrat se ustavi. Telo se prilagaja količini hrane in enkrat boš morala čist nehat jest, al kaj?

Izloči riž, krompir, belo moko in sladkor in začni kombinirat hrano (ne beljakovine z OH) in to je to.user posted image Poskusi, zgubit nimaš kaj (razen kil, seveda).


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3211
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
1.6.2008 18:17:16   
lira22
Hvala Snorlax! Sej maš prav.... Treba bo zares začet.... To ne pelje več nikamor...
So mi danes domači rekel, da brez veze da hujšam, da bom itak vse nazaj dobila user posted image !
Zdaj jem čokolado, ampak od jutri naprej pa iz principa ne jem več sladkega, kruha, krompirja in podobno user posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3212
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
1.6.2008 21:48:10   
snorlax
Držim pesti zate! user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu lira22)
Neposredna povezava do sporočila: 3213
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
2.6.2008 8:53:03   
maja1488
od jutri naprej pa iz principa ne jem več sladkega, kruha, krompirja in podobno


jest tudi ne! Sem se včeraj tehtala in bolš da ne govorim kolk sem jih pridelala nazaj. V glavnem, od danes naprej spet držim montija!

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3214
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
2.6.2008 8:54:59   
Špelca21
Hej, hoj!

Kako smo kaj? Jaz moram rečt da sem super. Ugotavljam da se dosti boljše počutim zdaj ko jem pa Montignacu pa čeprav je šele 5 dan. Prav da se živeti brez sladkarij, in podobne navlake.  user posted image  Včeraj sva bila pa z user posted image  v Atlantisu in je blo tko luštn, sva zunaj a sončku ležala (no saj danes sem pa ko kuhan user posted image ) user posted image

Aja še eno vprašanje meso z žara se sme jest ampak a sem spada tudi kakšen čevap ali pleskavica?

Punce imejte se skrajno lepo.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3215
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
2.6.2008 10:12:07   
maja1488
a sem spada tudi kakšen čevap ali pleskavica?


jaz jih jem ja. Edino kar sovražim (ravno včeraj smo bli na pikniku) je to, da jih nekateri zalivajo z oljem in pol kr dol teče. Tistih ne jem ko sem na dieti. Včeraj sem jih user posted image
Doma pa delam čist brez olja, pa še če kaj spustijo nagnem žar, da mi dol odteče.

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 3216
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
2.6.2008 10:25:20   
Špelca21
maja1488 hvala.

Jaz sem jedla včeraj za kosilo meso z žara (nič mastno) pa sem pojedla tudi pleskavico pa sem se šele potem, ko je bilo že prepozno spomnila, kaj pa če to ne smem. user posted image  No pol mam pa mirno vest. Samo sem pa ravno včeraj opazila kako se lepo naješ samo od mesa (brez kruha) in da nimaš tistega občutka napihnjenosti pa tudi naješ se lepo ne pa tok da ti je pol kar slabo. user posted image
Prav super je to.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3217
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
2.6.2008 12:50:23   
mojamura
ojla dečve....jaz se ta teden tehtam....tudi mi smo grilili čez vikend pa spali v šotorju....je bilo supercauser posted image ....ponoči hladno, ko je pa sonce pokukalo izza obzorja pa vroče ko pesuser posted image


no tudi mene je fajn opalilo po hrbtu in ramah


nič zdaj pa grem na en solatni krožnik papauser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 3218
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
2.6.2008 16:58:00   
snorlax
Jaz mesa preveč ne maram, če pa že, potem imam najraje z žara. Če pa pečem noter, pa ne šparam z oljem.

Pismo, danes sem se lotila čokolade (črne) in si zlomila zob. Bemti, čokolado!user posted image Zdaj jo pa res ne pogledam več, pa tudi če je 100% iz kakava. Samo sranje.

Tako sem že naveličana tega gipsa in tega, da sem doma, ker se v službi bolj zamotim in posledično manj jem. Zato mi tudi teža že cel mesec stoji. Sicer se tehtam, gledam, da ne gre gor, ampak ker mirujem in kar naprej nekaj meljem, pa tudi dol ne gre. OK, mogoče kake pol kile ali kilo, kaj več pa ne.

Sem se pa odločila, da začnem intenzivno migat, ko bo roka spet sposobna. Hodit, tečt, trebušnjake delat. Madona, moram spravit do konca leta vsaj še 10 kg dol, ostalo pa drugo leto. Ko se mi kile ustavijo, mi tudi motivacija pada. Sicer sem toliko zaj***, da odnehala ne bom, ampak vseeno.. Malo sem mogla pojamrat, pa sem kar boljš. user posted image

Držte se, bejbe! Se beremo! user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3219
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.6.2008 6:05:38   
snorlax
Jutro! user posted image

Javim se za tabelco - 25 kg. Sicer z gipsom, tako da je verjetno še kake pol kile manj, pa ni važno,

Kila izgubljena, naj ne vrne se nobena!



_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3220
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.6.2008 8:07:06   
Špelca21
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax


Kila izgubljena, naj ne vrne se nobena!




user posted image user posted image user posted image  Še en naš slogan. Pa bravo za -kg. Super vam gre!
Drugače za tabelco je pri meni trenutno stanje nespremenjeno. Ampak mislim, da bo kmalu drugače, tokrat v negativno-upam (torej - kile).user posted image user posted image

Drugače sem bila pa danes zjutraj prav jezna, ker doma nismo imel niti enega sadja, ki bi ga lahko jedla, samo banane. Tako da sem potem spila 1dcl jabolčnega soka čeprav to ni dobro, ampak vsaj nekaj. Moram danes spet v nabavo. Za kosilo bom imela pa danes ribico pa zelenjavo (njam, njam).user posted image

Lepo se imejte.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3221
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.6.2008 9:25:39   
Shorty_
Punce čestitke ker ste res vstrajneuser posted image   ne začetku sem bila z vami vendar mi čas ne dopušča javljanja še k vam, no jaz sem nekaj kg zgubila kake 3 še ene tolk jih moramuser posted image ja tiste ki jih imamo za zgubiti manj težje shujšamo ja.

No držim pesti za vas pa se še kaj javim ob prilikiuser posted image

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 3222
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.6.2008 12:07:01   
mojamura
čestitke snorlax user posted image user posted image


jaz se tehtam v četrtek - standard user posted image user posted image

sem pa neka melanhonična zadnje čase....ne vem kaj mi je. včeraj sem gledala oni film na popu kjer je igrala meg ryan, pa sem na koncu jokala ko dežuser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3223
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.6.2008 13:00:05   
snorlax
Jaz sem jokava, ko pričakujem M.user posted image Mogoče je to? Ali pa user posted image ?

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3224
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.6.2008 14:08:54   
dulcinea
Ojla punce. meni pa  kilce zadnje dni stojijo. Sem še zmeraj na istem. Snorči, ti pa nisi kar tako. Še z gipsom imaš manj kil... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  127 128 [129] 130 131   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  127 128 [129] 130 131   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?