|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  54 55 [56] 57 58   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 22:57:15   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

ledenka hvala...morda v nedeljo pade test... 


ves kaj, tako naredi, kot tebi ustreza user posted image  ce ne bos, nam bos pac v ponedeljek povedala user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1376
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 23:04:01   
LuNa73
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

luna luna... dobro zame user posted image  skos vrtijo to reklamo po TV user posted image


hja pa na RR tud :). Za kiro reklamo pa gre? :)

Ajsi, sam ne mi o reklamah... ko je mela pjevačica koncert v Mariboru, pa je bla reklama, sem na začetku  vedn, ko so njen ime izgovoril, rekla:HA? (Kaj je?) Moj direktor se je tolk smejal.... Ker jst radia sploh ne slišim ko špila... ob tem imenu pa sem se kr zdrznala... :)

Evo jst mam delovno soboto,... grem spat! Lahko noč... aja, pa če me kej pič, te ne bom klicala... bom kr egoistično za sebe obdržala ta pik, pa mal "trpela" :)

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1377
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 23:07:09   
ledenka
user posted image

reklama je za ena nova cistila po imenu Luna user posted image  

pol pa dobro spi, punca... moram kaj v MB pri, da gremo vsaj na kufe user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 1378
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 23:22:06   
beyba
Erin user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image super buši...

Tut kotek je lep, sam se vama še nikamor ne mudi...še 10 tednov....Jst pa sam še triuser posted image   kolk gre hitro, sam pol bom mela pa user posted image ....

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1379
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 23:26:16   
ledenka
beyba, tudi tvoj kotek je cortkan user posted image oziroma kotek za tvojo malcico user posted image  da o cotkah niti ne govorim user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 1380
   RE: Nova borba se pripravlja II.
24.5.2008 11:59:30   
pikapoka2
dobro jutro,
dober dan!!!

Kaj pa je danes s kavico, ledenka? user posted image
 
Beyba, ful,ful lepa sobica, pa cotike... Samo še tvoja princeska prijoka na svet
pa bo vse popolno.user posted image
Vidim, da si sposobna in vsestransko nadarjena...user posted image
Kaj si nor, kaka tortica! user posted image  njami......

vauuuuuuuu, Erin, kaki lepi, veliki buhec! user posted image
pa user posted image   sobica.... kak lepo!

sonček in maša, za vaju pa ful, ful močne pestke!!
Vem, da vama bo uspelo! user posted image user posted image user posted image
 
LuNca, naj ti delovna sobota čimprej mine!!
 
Da vam pa zdaj povem še moje stanje.
Sem bila na pregledu, v četrtek. Noseča 8 tednov.
mali bejbi je dobro, prave velikosti za ta čas, srček pridno bije user posted image .
Če bi se pregled končal tu, bi bila ful srečna. Tako pa pride do komplikacij.user posted image
Zraven ploda imam eno temno piko, večjo kot plod in to je kri!
Kar pa sploh ni dobro. Imam strogo mirovanje, ležanje, ležanje in še enkrat ležanje, potem pa ponovni pregled kar hitro in sicer čez 10 dni.
da vidimo kaj bouser posted image
Zanima me, če je katera že slišala za tak primer? Če katera ve kaj o tem?
Ker sem namreč zelo user posted image .
 
Uživajte, lepo se imejte! 
lep pozdravček
 
aja, oktavija, zdaj pa pridem še malo v tvoje mesteceuser posted image
 

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1381
   RE: Nova borba se pripravlja II.
24.5.2008 12:23:05   
sonček33
pikapoka vesela sem zate, hkrati pa mi je zelo žal, za to slabo novičko. Jaz ti težko pomagam, morda lahko zastaviš vprašanje še na IVF:ICSI, Tam punce veliko vedo. Jaz držim pesti. Poslušaj nasvet G in počivaj. ne obremenjuj se prav z nobeno stavrjo. Nič ni bolj pomembno kot ti in dete. Vse ostalo počaka. Resno mislim.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 1382
   RE: Nova borba se pripravlja II.
24.5.2008 13:25:01   
Fargesia
Holja!!!!zelo fajn dopoldne je bilo. sem spoznala dve tok fajni punci da smo se celo dopolnde prerežale. bolelo ni nič...sam utrujena sem bla ko sem domov prišla in sem do zdaj spala.

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1383
   RE: Nova borba se pripravlja II.
24.5.2008 14:37:58   
ledenka
 
kavica, punce? za po kosilu user posted image  
 
kako smo? moja user posted image  se kar vztraja, danes ze 4. dan in je se vedno mocna - spet sem brisala za sabo user posted image  ponavadi se 3. dan umiri in potem ene 5. dan neha. ampak tokrat pa ne, ni sans user posted image  se sprasujem, a so to hormoni... ali morda celo zgodnji SS, ali pa so to se ostanki od postopka. eh, bo ze.
 
zelim vam lepo soboto, grem pocasi kosilo kuhat...


_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1384
   RE: Nova borba se pripravlja II.
24.5.2008 14:38:53   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: maša82

Holja!!!!zelo fajn dopoldne je bilo. sem spoznala dve tok fajni punci da smo se celo dopolnde prerežale. bolelo ni nič...sam utrujena sem bla ko sem domov prišla in sem do zdaj spala.


user posted image user posted image user posted image  super, zdaj pa pocivaj ta vikend in drzimo pesti za plusek cez dobra 2 tedna!!!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 1385
   RE: Nova borba se pripravlja II.
24.5.2008 15:41:37   
Erin
Držimo pestke zate maša pa seveda jutri za sončkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pikapoka - dva tedna nazaj ko sem krvavela so tudi pri meni našli v maternici krvavitev (na UZ se je videla kot temna pika) -med maternico in posteljico in ko sem krvavela se je ta  "pika" praznila... Možno da sem imela isto "piko" tudi v 6 in 11 tednu ko sem krvavelauser posted image user posted image user posted image ..Merkaj se in počivaj, upam da se bo vse dobro izteklo, ah kaj upam, VEMuser posted image user posted image user posted image




_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1386
   RE: Nova borba se pripravlja II.
24.5.2008 19:29:38   
beyba
maša82-zdaj pa dva dni počivat, potem pa čimbolj uživat življenje brez stresa.....da se laže user posted image   sonček33 kako kaže...mislim nate...

Oktavia, tut nate...jst še zmeri mislim da si user posted image

Pika poka....pri junijčicah je mela ena to...ni dobro, ni pa slabo, važna je velikost in način čiščenja...Namreč nekje v nosečnosti se/ali pa ne  ta črna pika pretrga in se kri iz nje sčist. Važno je kako se, ali se počasi ali pa v velikih količinah naenkrat. Najslabša možna vrjanta je da je te krvi toliko da se sčisti tut maternica...kar pomani ( to o čemer sploh ne bomo govorili)...sam jst VEM da pri tebi SE TO NE BO ZGODILO, in tut ti morš vrjet. Bomo držal pesti zate za najboljšo možno varjanto ki pa je da se samo od sebe sčisti brez krvavitve, TAKO kot se bo pri tebi do naslednjega pregleda!

Full težko tipkam...Namreč sem po neumnosti prijela za vroč silikon, pa mam na srednjem prstu blazinico čist uničeno, mi je kožo kar požgalo, tko da če se ne bo obnovila, bom potem rtala tat, ker bom brezprstnega odtisauser posted image user posted image user posted image user posted image   sam kljuva full....pa še ne znaam sam z enim prstom tipkat....

Ledenka...Pa sej zadnja teta v naslednjih 14 mesecih, je pa lahko taka 'ornk' to zato, ker se potem poslavlja za ta čas in more mal notri prnestuser posted image user posted image user posted image



Erin...Da se ti mal považim...me vsaketoliko časa že špika po spodnjem delu trebuha, pa kake čudne bolečine(beri menstrualne krče) mam tut že včasih....  tko da se pripravlja...Pazi nase in pikico....



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 1387
   RE: Nova borba se pripravlja II.
24.5.2008 21:57:51   
Serendipity
večerček punce!

maša, sončece, oktavija, pikapoka - punceuser posted image user posted image user posted image - za vse držim pesti da bo najboljše! (upam, da nisem katere izpustila...)
ledenka, Erin, beyba, KAHLO, lunca, jazz, pikica, polaris & co - user posted image

< Sporočilo je popravil Serendipity -- 24.5.2008 21:58:25 >

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 1388
   RE: Nova borba se pripravlja II.
24.5.2008 22:20:46   
LuNa73
 
uuuuuuuuuuuu, gospodična Se*, a si se tud ti mal prhojladrijala na tole RR. Sej jst sem sam uletela, da vidim če je kej novga, pa če je vse pod kontrolo... pa če se babe žabe vrei držite. In kot vidim je itak vse o.k, kar pa še ni čist o.k, pa itak vse vemo da bo. ITAK!user posted image

Pikapoka, ti pa  sam počivej in počivej.... in misli na najboljše.... grdim mislim šcšcšcšc.... user posted image  Pa še enga takega močnega pa pozitivno naravnanega in toplega user posted image .

Vidve z velikim in lepim bušijem - sobice so ful cart user posted image . Pa pazita tud na sebe no na vaju dve - vaju dva. user posted image

Ajsi, nč nis povedala kak je s tvojim mačkonom. Vse o.k? Je, a ne? Tole user posted image , ki kr lije pa... naj se zdaj izlije kolker se misli, da bo pol hudičevo dolg mir pred njo.

sonček in maši, za vaju pa itak še vedno.... pesti pesti pesti in biljon pujsev, pa štirperesnih detlc, pa dimnikarjev, pa slončkov, pa .... v glavnem en bilijon veliko srečo, da končno ugledata ta takodolgo pričakovani plus! Ne plusek... močen in debel in velik plus!user posted image

Zdej me pa še mal razvestlite.... kdaj postaneta gospe sonček in trinity? zdej enkrat kmal, a ne?

polaris - a zdej ko si nasmeh porihtala, pa so se odločl, da boš kr skoz v službi in veselo trosila svoj lepi nasmeh tam? Pišuka, midve sva res neka čudna deloholika. Bo treba mal to spremenit, a ne?user posted image

oktavija, kak kaže zdej odhod te tvoje rdeče gospe za eno leto? Si ji že dokončno spokala kufre?user posted image

Se* na tebe pa zadnje čase ful mislim, no pa na tvojga gospodiča tud... oz. se dostikrat spomnim na vaju. Pa tvojemu se spravlam, že celi prejšn teden poslat kaki mail s pozdravi... pa ne najdem cajta oz. ko ga najdem pa se ne spomnim.user posted image  No, vidva sta men tak fajn... tak fajn usklajena in uglajena in uigrana... tak da res ne vem, zakaj morta postat gospod in gospa, ko pa vama gospodična in gospodič, tak faj n pašeta.user posted image  Mater bluzim - to zdaj na koncu.user posted image user posted image
V glavnem: Gospodična, uživajte še zadnji teden kot gospodična in izkoristite ta status do konca, kajti ko boste postali gospa, boste lepo doma pa noge v luft držali... Ej, sam mal vadim, kak bo zgledal ko te bom vikala od naslednje sobote naprej....user posted image

Grem ker bluzim.

Če sem slučajn kiro pozabla.... no, ene nisem pozabla, oz. sam pozabla sem jo napisat.... špelka-moja koklašpiklašpokla, ki piščeta vali - pridno počivaj in pazi nase in tvoja dva piščančka!user posted image

Tak zdej pa res konc... vse ki sem vas pozabla napisat... objem velik velik, da se vam mal oddolžim, za svojo pozabljivost! user posted image

Vsem skupi pa...en veliiik cmok!

Pol pa še prečekiram, če sem velik napisala....user posted image


user posted image

Aja pa še nekej.... od kdaj pa so nepričakovalke na upanju?user posted image  Sem misla da sem se zmotla, pa sem dvakrat šla na Upanje...user posted image

UUUUUUUUU, skor za celo stran sem si vzela časa za vas... da mi ne bi kira kej očitala, kak nimam cajta za vas user posted image


< Sporočilo je popravil LuNa73 -- 24.5.2008 22:21:36 >

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 1389
   RE: Nova borba se pripravlja II.
24.5.2008 23:23:33   
trinity22
ojla LuNa, LuNa, lepo spi ... ja kmalu bo ta dan, ko postanem gospa  ... konec naslednjega meseca, saj komi čakamuser posted image


maša in sonček stiskam pesti za vaju .... naj bodo +user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa tudi vsem ostalim lep pozdravček in user posted image user posted image  in mislim na vas tudi, če ne pišem pogosto, ker enostavno ne utegnem ...




(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 1390
   RE: Nova borba se pripravlja II.
24.5.2008 23:26:00   
sonček33
Punce, PLUS je!

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 1391
   RE: Nova borba se pripravlja II.
24.5.2008 23:28:01   
Fargesia
Sonček, še tukaj....ČEEEEESSTIIITAAAAAM!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1392
   RE: Nova borba se pripravlja II.
24.5.2008 23:30:52   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Punce, PLUS je!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
zdaj pa se cuvaj in relaksiraj!!!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1393
   RE: Nova borba se pripravlja II.
25.5.2008 0:50:41   
murkica
Sonček šele sedaj sem videl, ker nisem imela prej časa brati. V glavnem bila sem prepričana, da bo plus in je res.

ČESTITKE(ja derem se)... Sedaj pa uživajte še teh 8 m, ki vam je ostalo... Res sem skrajno srečna zate in še enkrat čestitke....

Enkratna novica. Zdej bom pa res spala kot dojenček.

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1394
   RE: Nova borba se pripravlja II.
25.5.2008 1:58:23   
polaris
SONČEK YESSSSSSSSSSSSSSS user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image uživaj maksimalno, pa pazi nase in na svoj zakladek user posted image želim ti vse naj naj naj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pozdravček tud vsem ostalim, kaj več pa se javim čez dan

nočka user posted image



(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 1395
   RE: Nova borba se pripravlja II.
25.5.2008 7:17:59   
sonček33
Punce hvala! Ne dojemam še prav dobro. 

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu polaris)
Neposredna povezava do sporočila: 1396
   RE: Nova borba se pripravlja II.
25.5.2008 9:59:38   
LuNa73
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SONČEEEEEKKKKKKKKKKKKKKKKKK YESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS, SUPERRRRRR; ČESTITAAAAAAAAAAAAAAMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM!!!!! 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ne derem se, ampak kričiiiiiimmmmmmmmmmmmm!!!!!!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Končno, si tudi ti dočakala ta lepi magični plus!!!!!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Želim ti llepo lepo nosečnost...........


(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1397
   RE: Nova borba se pripravlja II.
25.5.2008 11:40:53   
trinity22
saj sem vedela, da moram prit mal pofirbcat na RR

in glej kaj vidim

Sooooonnnncccceeeeekkkkk iiiiisssskkkkreeennneee čččččeeeeesssstttttiiiittttkkkkeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  jeeeeee kolk sem vesela zate, pa še ravno dober mesec pred porok, želim ti lepo nosečnost in čuvaj se, zdaj pa boš imela tako popolno poroko, res iskrene čestitke

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1398
   RE: Nova borba se pripravlja II.
25.5.2008 12:58:46   
polaris
IZVIRNO SPOROČILO: LuNa73
polaris - a zdej ko si nasmeh porihtala, pa so se odločl, da boš kr skoz v službi in veselo trosila svoj lepi nasmeh tam? Pišuka, midve sva res neka čudna deloholika. Bo treba mal to spremenit, a ne?user posted image


ti luna, a imaš ti pr nas kake špijune user posted image user posted image user posted image user posted image al se ti kar do T. drevoreda blešči user posted image user posted image user posted image . Kje se kaj skrivaš? Sem se včeraj peljala mim tvojga bloka, pa ti pohupkala user posted image , da ne boš rekla da nič več ne mislim nate user posted image

Punce moje, res sem zadnje čase bolj redko med vami, mi pa vsake toliko neizmerno polepšate dan s prijetnimi novičkami user posted image

Oktavija (sicer mal pozno) ampak vse naj naj za RD. Upam, da si lepo praznovala in ti seveda želim, da se ti želja čimprej uresniči (če se že ni user posted image ). Ah ja, tista nočna ptička, ki se v poznih nočnih oz. zgodnjih jutranjih urah potika po tvojem mestecu pa sem jazuser posted image . Bi pa lahko pustila kak kafič mal dalje odprt al pa vsaj kam nastavila hladno pijačo user posted image

Murkica, pa na tvojo Tyro tud ne pozabim, jo običajno kar peljem s seboj, ko skočim do Oktavijinega mesteca user posted image

Jazzzi, kaj ti naj rečem user posted image zaenkrat ni kaj bistvenega poročat, razen tega, da so tvoje vroče žemljice zadišale kar do štajerske prestolnice user posted image

Bodoča gospa Se*, pa Ajsi, pa naše nosečke... pa vse ostale stare partizanke - bodite lepo, polaris ma vas rada user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil polaris -- 25.5.2008 12:59:43 >

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 1399
   RE: Nova borba se pripravlja II.
25.5.2008 13:43:41   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Punce, PLUS je!


Juuuuupiiiiiiiiii! Pa to je neverjetno! Joj sončece!!!!!!!! Kak sem pa zdaj srečna! ČEEEEESSSSTIIIIITAAAAAAM NAŠA NOVA MAAAMICAAA!!!!! user posted image user posted image Eto, polepšala si mi to že tak prelepo nedeljo!

Ti ---pa pripravi se na fotosešen! Za nas firbčne babnce!

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  54 55 [56] 57 58   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  54 55 [56] 57 58   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Uspešno rodila zdravo deklico po 13 splavih
Preberite si to navdihujočo zgodbo, ki opogumlja številne starše po svetu, ki se že vrsto let trudijo donositi otroka.




vneta ritka
Erin

Kaj od naštetega je najbolj pomagalo pri vneti ritki vašega otroka?

hrastovo lubje (7%)

canesten (9%)

praška pasta (17%)

bepanthen (39%)

cinkovo mazilo (10%)

hladilno mazilo... (18%)


Število vseh glasov: 283

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!