|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  178 179 [180] 181 182   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 23:17:42   
potepinka
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

RESNO VPRAŠANJE:
Naša Emma ima že dva dni fulll rdeča in žareča lička (kot bi jo nekaj ugriznilo), niso pa otečena user posted image , a mogoče katera ve kaj bi blo to?


A od sonca pa mogoče ni???
Probaj jo namazat z riboderminom,je za poškodovano in razdraženo kožo

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4476
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 23:17:59   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija
A bi jest morala bit zdej ful kulturna in rect ,da mas lepga psa ??
Alarm takoj pridem

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja saj vem, da si že preračunala kolk bi klobas naredla iz njega user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 4477
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 23:19:19   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija

A bi jest morala bit zdej ful kulturna in rect ,da mas lepga psa ??
Alarm takoj pridem


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sam je pa res lep ... edino pogled ima opasan (kot lastnica user posted image user posted image )

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 4478
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 23:20:06   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: potepinka

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

RESNO VPRAŠANJE:
Naša Emma ima že dva dni fulll rdeča in žareča lička (kot bi jo nekaj ugriznilo), niso pa otečena user posted image , a mogoče katera ve kaj bi blo to?


A od sonca pa mogoče ni???
Probaj jo namazat z riboderminom,je za poškodovano in razdraženo kožo


Tud jaz sem najprej na sonce pomislila ...

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4479
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 23:20:06   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: potepinka
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30
RESNO VPRAŠANJE:
Naša Emma ima že dva dni fulll rdeča in žareča lička (kot bi jo nekaj ugriznilo), niso pa otečena user posted image , a mogoče katera ve kaj bi blo to?

A od sonca pa mogoče ni???
Probaj jo namazat z riboderminom,je za poškodovano in razdraženo kožo


Mislim da ne, ker ji na levi ličnici izgine, pa se ponovno pojavi, na desni je pa skoz, enkrat malo bolj, drugič malo manj user posted image .
Sem ji pa prejle dala pikico tee trea kreme in namazala!

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4480
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 23:20:33   
potepinka
Punce jaz grem spat LAHKO NOČ!!!!!!

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4481
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 23:21:23   
potepinka
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

IZVIRNO SPOROČILO: potepinka
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30
RESNO VPRAŠANJE:
Naša Emma ima že dva dni fulll rdeča in žareča lička (kot bi jo nekaj ugriznilo), niso pa otečena user posted image , a mogoče katera ve kaj bi blo to?

A od sonca pa mogoče ni???
Probaj jo namazat z riboderminom,je za poškodovano in razdraženo kožo


Mislim da ne, ker ji na levi ličnici izgine, pa se ponovno pojavi, na desni je pa skoz, enkrat malo bolj, drugič malo manj user posted image .
Sem ji pa prejle dala pikico tee trea kreme in namazala!


No upam da se porihta

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4482
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 23:22:27   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: potepinka

Punce jaz grem spat LAHKO NOČ!!!!!!


A NE NOOOOO...

Jest grem tud user posted image !
Gruška,pazi da te ne pozabijo jutri v Zagrebu user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4483
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 23:23:52   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30
Gruška,pazi da te ne pozabijo jutri v Zagrebu user posted image user posted image


A med rumenogrivimi papagaji user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4484
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 23:24:59   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: gruška
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30
Gruška,pazi da te ne pozabijo jutri v Zagrebu user posted image user posted image

A med rumenogrivimi papagaji user posted image user posted image


Ti si pa res faca user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4485
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 23:26:18   
GB
Evo sem nazaj  user posted image . Tale tvoj kuza je celo tele tko da ce dobro preracunam uf cela ozimnica user posted image user posted image

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4486
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 23:27:32   
GB
ja kam gres debeluska nooooooooooooooooo . Sej ne bom tvojga kuzija obljubim ?!!!!!!!!!!!

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 4487
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 23:31:03   
GB
user posted image


Gruska lepo se imej v Zagrebu pa ne zadrzuj se prevec okoli papig user posted image

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 4488
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 23:40:14   
gruška
user posted image

NOČKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 4489
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.5.2008 9:06:55   
GB
user posted image


Dobro jutro vsem skupaj. Eva miska vas casti s kavico in zajtrkom. A res se vsi spite a se nobeni ne da tipkat user posted image user posted image .
No mi imamo zaenkrat soncno jutro in upam ,da tako ostane . Komaj cakam,da grem mal ven, smo bli cel teden not zaprti.
No grem kavico popit. Lep dan vsem skupaj

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4490
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.5.2008 9:32:34   
Laubica
Dobro jutro-VB meni je tudi ta čebriček tak čudn -je otrok čisto not sitščen, moja kolegica je rekla da ga je do 1. leta uporabljala-no saj 100 ljudi 100 čudiuser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 4491
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.5.2008 10:02:31   
nicolina
Dobro jutro,
včeraj več nisem uspela prit gor, ker  je Tin skos neki stokal, smo mogli nosek pucat, vročine HB več ni imel in spal je lepo. user posted image

Lepo, da ste me pogrešale, no vidiš Debeluška, da me je od Tina taščica tud user posted image  BTW, gruška ful maš dobro frizuro in barvo, si prava bejba user posted image , pa lepo se mejte danes v Zagrebu.

ČESTITKE VSEM, KI STE IMELI OBMESEČNICE user posted image user posted image user posted image
 
Ta čebriček je men zelo fajn, od začetka je Tin tud čudno gledal, ampak zdej ful uživa. Ga pediatri priporočajo, men ni čist nič noter stisnjen.
 
Sem kar včeri debelo pogledla, kaj se dogaja v BB, ta Jeanin je pa res opasna user posted image user posted image
Debeluška, morda ima res razdraženo kožo, kaj pa če bi jo namazala še z Bepanthenom?
 
O čem ste se še pogovarjale, nisem uspela še prebrat za nazaj....user posted image
 

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 4492
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.5.2008 11:12:34   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: nicolina
BTW, gruška ful maš dobro frizuro in barvo, si prava bejba user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , spet se prilizuješ user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image

VB, hvala za kavo in zajtrk, ta je pa zate:
user posted image
Sinoči sem pa reje ušla in psa zavezala, zdaj si mi sumljiva user posted image user posted image user posted image !
 
Jest sem pa danes varuška in sicer sestrine 9 mesečnice user posted image user posted image , pa fullll je navihana, matr mam dela z njo user posted image user posted image ! Domov pridejo pa šele po 15-i uri user posted image !

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4493
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.5.2008 12:50:38   
rozika12
Ho ho ho ho, sem prišla 'ŽE' do tvojih prigod, Tintin. Tale musli ti pa ni usojen. Zamenjaj gauser posted image user posted image user posted image
 
Kis: naše mame, stare mame so poznale moč kis in amoniaka. Jaz še vedno čistim hladilnik z okisano vodo. Odstrani umazanijo in vonj in še eko povrhuuser posted image . V pomivalnega pa še nisem dala. Bom poskusila.user posted image
 
GH: še smo pri banani. Minimalno, okušamo pa z jezikom kar na veliko.
Uh, sem na strani 160. Yeeeeeeeeeee.
 
 

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 4494
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.5.2008 14:22:54   
rozika12
Neža je tudi začela s prevali. user posted image S hrbta na trebuh in obratno, se odrine in celo nekam prileze (beri v cm), hi hi hi.
 
Evo pri kosilu dobila prvič krompir. V oblicah kuhan. Njamiii, veliko bolj ji je teknil od banane. Bo bolj krompirjevcuser posted image .
 
  • Olala, vidim da ste usekale močno na temo meso:zelenjava. Jaz sem mnenja, da je oboje dobro. Sem vsejed: od šlj do žlj.
  • Imam obdobja, ko mi meso ne paše, a ne pogosto. Popolnoma razumem vegane in jih pravzaprav kar občudujem. Ne zdi se mi pa lepo, ko nekateri začnejo udrihat po vsejedcih, z izrazi kot: fej fuj bljak žčljak in podobno. Celo ko prideš nekam v goste, se nekako potrudiš, da tisto tebi nevšečno jed nekako pogoltneš ali pa izumiš mega izgovor, da ne bo zvenelo žaljivo. Smo pač poleg vsega tudi kulturna bitja in ... naj se je kar se je. Tu nima nihče bolj ali manj prav. Meja je po mojem le to, da se naj izogibamo pripravljenim jedem: vse kar dolgo traja, vse kar je u iber umetno, ziher ni preveč zdravo. Sem pa tja nič ne škodi ... Skratka bistvo je v razmerju, kot so že stari Grki doumeli, a smo mi industrijci to malo pozabili. In VSI DRUGAČNI VSI ENAKOPRAVNI. Eee, viva la liberte!
  • Oranža, to je res, da je bistvena 'pridelava' mesa. A kaj hudiča, ko bomo kmalu morali paziti na vse. V tujini cvetijo BIO kmetije. Pa so naše zaenkrat bolj bio od njihovih. Uvoženemu mesu pa res ne gre zaupati.
  • Tanaya, sam da je vse dobrouser posted image

Oh šele na 161user posted image
 

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4495
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.5.2008 16:43:28   
GB
Imam eno vprasanje in sicer : ali lahk dam kroznicek , zlicke in flaske na kljun od Tomme Tippee-ja v sterilizator ??????? Help me please user posted image user posted image

(odgovor članu rozika12)
Neposredna povezava do sporočila: 4496
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.5.2008 19:32:55   
GB
a ni nobene gor al kako ??????????????/ ja poj pa nc

user posted image

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 4497
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.5.2008 20:15:23   
rozika12
Evo spet me je skenslau, ker sem predolgo brala in sproti pisala.
 
Po spominu:
 
Teta Scuba: čestitam. Apartmaji? Daj še enkrat razloži? Jih oddajaš?Kje?
Gruška: film, snemanje. Čestitke.user posted image  Kateri pa?In koga?
 
Sonchek, dober link.
 
Prišla do 175 ... ... Uhuser posted image
 

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4498
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.5.2008 20:56:52   
sonchek
Ho,ho,ho..no ja ni še čas za božička..ampak vseen pozdrav vsem..user posted image user posted image user posted image
Vidim da ste bile pridne in kr neki naklofale v dnevu in pol...ja ni kej..slabo vreme tudi svoje naredi..dons pa nobene nikjer, k je tak sonček...

Upam da niso Gruške pozabili med papigamiuser posted image user posted image , martita sam da si vse fajn zrihtala..pa lep dopust vam želim...user posted image user posted image

No tok na hitro sem vas prebrala..

VB..mislim da posodice in žličke niso glih namenjene za v sterilizator, sam pomoje se jim nima kej zgodit, če jih daš..zakaj boš pa sterilizirala, pomoje je to zdej že čist nepotrebno..no ja vsaj jaz jih ne...

no naj vam povem, da smo mi včeraj probali GH in to kar s rižolinom..in morm se pohvalt, da je naša miška jedla, k da bi jo že tri dni stradali...zelo lepo in kr ni hotla nehat user posted image user posted image user posted image ...tko da sem mogla kr rečt, zdej pa dost, če ne bi mi pojedla pol šalčke..hahaha..pa za prvič...danes smo spet probali in je zelo lepo jedla...
Je pa res, da se mi je ponoč dvakrat zbudila...pa tako je prdela, da je kr bobnelo..a mislite da od tegauser posted image , al od tega k že (spet) cel teden ni kakala?
no dons se je celo pokakala, pa ne glih ne vem kok..ampak se je...
no bomo videli kaj po danes ponoči..če ne bomo pa še malo počakali...
Za GH sem se pa odločila, zato, ker je kr požirala k smo mi pri mizi in jemo...pa sem rekla pa dejmo probat..sam bomo res začeli počasi..kr nekaj časa tale rižolino, pol pa naprej...

No tok..zdej je pa moj user posted image  prišel in grem..
vas še preberem kasneje...
lep večer še naprej..


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu rozika12)
Neposredna povezava do sporočila: 4499
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.5.2008 21:07:36   
DEBELUŠKA30
VB, jest tud nebi dala v sterilizator krožnika, žličke....

Kot sem že povedala, sem bila danes varuška sestrine devet mesečnice in se nisem mogla načudit, kolk otrok rad je z žlico (GH), sem prav uživala, sem ji pripravila štiri obroke user posted image user posted image user posted image , naša pa je dala samo pa dvakrat usta user posted image , ona bi sam flašo, flašo....
Sonchek, naši pa ne diši gosta hrana, kaka pa od štirikrat do petkrat na dan user posted image user posted image user posted image !
Gruška, mene že prav skrbi zate, daj javi se user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  178 179 [180] 181 182   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  178 179 [180] 181 182   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.