|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.5.2008 21:34:36   
gruška
No, končno smo prišli domov,

smo se zadržali na izhodu iz ZOO, sem mogla dokazovat, da nisem "njihova" user posted image user posted image user posted image

Itak spet navdušena nad urejenostjo živalskega vrta, karta cenejša kot v Lj., pa še otroci do 7.leta imajo zastonj ... Tevža smo danes prvič švercali (pssssssst user posted image ), imeli smo še krasno vreme, zares lep dan ... smo šli potem še v center Zagreba malo pogledat, pa na kosilo, pa še do ene sorodnice smo se zapeljali, da smo rekli živjo ...

Aja, Tevžu sva kupila za rojstni dan prenosni DVD, pa je čist navdušen (in presenečen, ker je sam šparal, da si ga bo kupil, pa ga je zdaj dobil... bo pa za kaj drugega šparal...važno da špara user posted image ) S Piko sta med potjo gledala Kekca ...

Zdaj pa jaz gledam BB, da bom vsaj malo na tekočem, ni mi pa jasno kako sta zdaj Mateja in ElTyb v isti skupini user posted image ...


IZVIRNO SPOROČILO: rozika12
Gruška: film, snemanje. Čestitke.user posted image  Kateri pa?In koga?

Hvala, hvala ... Ne vem točno naslova, igrala bom pa ukrajinko Oksano user posted image user posted image user posted image user posted image


Sem rekla včeraj, da bom šla zgodaj spat, ker gremo danes v Zagreb, pa sem šla ob pol enih user posted image ...
No, dons pa upam, da bom šla prej, ker gremo jutri na morje user posted image


_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu rozika12)
Neposredna povezava do sporočila: 4501
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.5.2008 21:36:32   
Oranža
Čer,
 
VB pomoje ni potrebe, če pa želiš pa pomoje ne bi blo nč narobe al kk?
Nicolina welcome backuser posted image user posted image user posted image
Rozika welcome back - kje vse ste se pa potepali? Je blo finouser posted image user posted image
Scuba škoda k te ni, bi kkšno o hokeju rekleuser posted image user posted image user posted image
Gruška kje si??Ku kuc? Vse ok?
 
No mi smo pa dons rožce posadili, pa pokosili smo travo, pol smo pa po kosilu šli še na Bled, en giro okoli jezerauser posted image user posted image user posted image . Ju3 bomo pa kao gril sezono odprliuser posted image (jst bom krompir jedlauser posted image user posted image user posted image )
V glavnem fajn bodte vas pridem še kej pogledat, grem mal hokej pokukatuser posted image user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4502
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.5.2008 21:38:03   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: Oranža
V glavnem fajn bodte vas pridem še kej pogledat, grem mal hokej pokukatuser posted image user posted image


A ti je oranžne zmanjkal user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 4503
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.5.2008 21:39:10   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: Oranža
V glavnem fajn bodte vas pridem še kej pogledat, grem mal hokej pokukatuser posted image user posted image


A ti je oranžne zmanjkal user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image ne glih gol so daluser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4504
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.5.2008 21:49:43   
GB
Dobr vecer vsem skupaj. No naj povem ,da nisem sterilizirala nic in da jutri prvic ZACNEMO UVAJATI GOSTO HRANO . jUhuhuhuhuhu

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 4505
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.5.2008 22:12:04   
DEBELUŠKA30
user posted image user posted image user posted image VB za uvajanje "v" gosto hrano user posted image user posted image user posted image
Gruška, veš da si prav hecna, ko se znaš pohecat na svoj račun, takih je pa malo user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: gruška
IZVIRNO SPOROČILO: Oranža
V glavnem fajn bodte vas pridem še kej pogledat, grem mal hokej pokukatuser posted image user posted image

A ti je oranžne zmanjkal user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kje pa je hokej, grem gledat user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 4506
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.5.2008 22:19:39   
jooly
Hoj.

Naši prazniki minevajo čist isto, kot da jih ne bi blo. Nikamor ne mormo, ker ma moj pač vsak dan treninge, poleg tega je treba še v lokalu poflikat, ker se kelnarce napijejo na kresu, pa zjutri ne morjo delat user posted image ...

No, včeri sem nas vseen spravla na en popoldanski piknik, pa še ta se je mal nesrečno končal - si je Staš namreč prebil glavo. In glede na to, da je pr njem že ob najmanjši praski joka kot bi ga klal, si lahko predstavljate, kakšen smo mel... Kri je lila povsod, po ušesu, po vratu, cunjah, tleh... jst brisače pa obkladke gor, Staš se je drl, moj je mel Kim v naročju, ko je slišala Staša, še ona v jok... mislm... Ker se je po parih krvavih brisačah zadeva začela umirjat, sem mu sam povila glavo in se je dobr končal, da ni blo treba še kam na urgenco letet. Revček moj user posted image . Ga grem kr mal polupčkat, čeprov že spi user posted image

Sicer pa mal gledam že za dopust, mi gremo namreč že 1.6., ker ma moj okrog 14.6. že nadaljevanje prvenstva in to je v glavnem cel shit!!! Odkar ga poznam, hodmo na morje "sred zime", k ma on polet pač treninge in tekme user posted image user posted image user posted image . Prov daleč se mi s tamalo ne gre, tko da sem mal uočila Zeleno laguno, vile Valamar Tamaris, zraven bi pa vzela polpenzion v kakšnem hotelu v bližini. Ne maram bit namreč nastanjena v hotelu, v teh vilah imaš baje fino teraso, cel dan si lahko zunaj, tud če mala spi, smo mi lahko zuni  pred hiško itd... Kuhno bom rabila glih tok, da bom kej skuhala za Kim, da bom cel dan za šporgetom stala, mi pa ne pade na kraj pamet - zato polpenzion. Sem jim poslala mail, bom vidla, če bo kak odgovor.

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 4507
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.5.2008 22:38:37   
gruška
Jooly, sam da je s Stašem uredu ... user posted image user posted image user posted image  Kako pa da ni blo treba na urgenco, če praviš, da je blo tolk krvi? Kaj pa je naredil, kako si je prebil glavo? Držte se ...

Glede dopusta: jaz tud ne maram hotelov ... dopust je zame v prikolci ali šotoru, da si res cel dan zunaj, napol nag, skuhamo si pa že 1x na dan (kosilo), drugače pa sadje, pa kaj na kruhu, pa kakšen čoko za otroke ...

A pol ne greste v Bohinj? Pri nas je sprememba plana - namesto Bohinja, morje ...

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 4508
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.5.2008 22:44:23   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: jooly
In glede na to, da je pr njem že ob najmanjši praski joka kot bi ga klal, si lahko predstavljate, kakšen smo mel...

Jooly, a je Staš letnik 2002? Moja Emma je rojena leta 2002 (po kitajskem horoskopu konj) in se mi zdi, da so ti otroci fullll občutljivi. Že parkrat ko sem te brala, sem rekla, evo pri nas je popolnoma isto!
Pa še par primerov poznam, ki so prav tako občutljivi in isti letnik 2002 user posted image !
Mogoče si samo "domišljam" user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 4509
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.5.2008 22:49:19   
DEBELUŠKA30
Pa sem našla kitajski horoskop za KONJA:





user posted image

Rojeni v letih: 1918, 1930, 1942, 1954,1966, 1978, 1990, 2002, 2014

Ljudje, rojeni v letu konja, so veseli, družabni in priljubljeni ljudje. So zgovorni in dojemljivi, včasih pa tudi trmasti, saj imajo ognjevit temperament. Pri svojih odločitva so hitri, ne obotavljajo se. Odlično se znajdejo na poslovnem področju, prav tako tudi v ljubezni. Po svoji naravi so precej egocentrični, hočejo, da bi se vse vrtelo okoli njih. Osebe, rojene v tem letu, potrebujejo svobodo. Hitro se navdušijo, potem pa enako hitro zgubijo zanimanje. Ženska, rojena v letu konja je odločna, jezikava, drzna in naravna zapeljivka. Ne pusti si ukazovati, zlahka sklepa nova prijateljstva in ni nikoli sramežljiva.


_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4510
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.5.2008 22:49:41   
jooly
Igral so se "kdo se boji črnega moža" in je skoču v zrak, nad glavo je bil pa glih en nabiralnik, se je pa čopnu v rob. Pol pa preden so gor do hiše pršli, je bil že ves krvav, sej pol ko sem mu brisače gor dajala, se je takoj začel umirjat. Ampak je blo pa res kr grozn za videt user posted image

Jst sem tud najrajš v prikolci, ampak glede na to, da gremo res že zgodaj, ne vem niti kako bo z vremenom, jutra in večeri znajo bit v prikolci kr mrzla, pa če je kak dež (kar je v začetku junija precej mogoče), je mal več prostora v hiški, kot v prikolci. Za hrano pa ne vem no... men se res ne da, vsaj en teden bi si rada prvošla čimbolj na off. Itak bo "papcanje" čez cel dan, ampak zajtrk in večerjo bi pa vzela v hotelu. Ne vem, bomo vidl.

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4511
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.5.2008 22:50:27   
jooly
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Jooly, a je Staš letnik 2002? Moja Emma je rojena leta 2002 (po kitajskem horoskopu konj) in se mi zdi, da so ti otroci fullll občutljivi. Že parkrat ko sem te brala, sem rekla, evo pri nas je popolnoma isto!
Pa še par primerov poznam, ki so prav tako občutljivi in isti letnik 2002 user posted image !
Mogoče si samo "domišljam" user posted image


Jp, april 2002 user posted image

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4512
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.5.2008 22:51:36   
jooly
In jst sem tut konj user posted image  1978

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 4513
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.5.2008 22:56:33   
gruška
Jaz sem pa mačka po kitajskem... user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 4514
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.5.2008 23:06:04   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

Jaz sem pa mačka po kitajskem... user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ti si ZAJEC user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4515
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.5.2008 23:07:42   
DEBELUŠKA30




Gruška, saj si rojena 1975, a ne?
 
ZAJEC
Rojeni v letih: 1903, 1915, 1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011






user posted image
Osnovni element: les
Barva: bledo zelena
Jin/Jang: uravnotežena
Letni čas: pomlad
Najljubši mesec: marec
Najbolje se ujema: koza, prašič
Najslabše se ujema: petelin


+ diplomatski, vesel, diskreten, intuitiven, strpen, pošten, moder, iznajdljiv, preudaren, prefinjen, popustljiv, pozoren, ljubeč
- plitek, zahrbten, posesiven, snobovski, čemeren, sentimentalen, nergav, pretkan


_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4516
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.5.2008 23:08:49   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30
Ti si ZAJEC user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


user posted image user posted image user posted image  zakaj že user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4517
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.5.2008 23:10:44   
gruška
Zdaj vidim, da si mi "razložila" ... ampak jaz prvič to slišim ... imam doma eno knjigo o kitajskem horoskopu in not piše, da je letnik 75 mačka user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4518
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.5.2008 23:13:30   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

Zdaj vidim, da si mi "razložila" ... ampak jaz prvič to slišim ... imam doma eno knjigo o kitajskem horoskopu in not piše, da je letnik 75 mačka user posted image

user posted image user posted image user posted image  MAČKE SPLOH NIIII, kje ti živiš user posted image user posted image user posted image user posted image , no videt si kot mačka nooooo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4519
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.5.2008 23:15:38   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

Zdaj vidim, da si mi "razložila" ... ampak jaz prvič to slišim ... imam doma eno knjigo o kitajskem horoskopu in not piše, da je letnik 75 mačka user posted image

user posted image user posted image user posted image  MAČKE SPLOH NIIII, kje ti živiš user posted image user posted image user posted image user posted image , no videt si kot mačka nooooo user posted image user posted image user posted image


Ej, ko prideš naslednjič k meni, ti bom pokazala ... jaz prvič slišim, da obstaja zajec user posted image  ... saj je vseeno, jaz bom še naprej mačka in pika user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4520
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.5.2008 23:16:51   
DEBELUŠKA30
Gruška zajec siiiiiiii user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4521
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.5.2008 23:19:06   
gruška
Debeluška, preberi si to user posted image user posted image user posted image

http://www.e-horoskop.si/kitajski-horoskop/macka/





Podgana
1912
1924
1936
1948
1960
1972
1984
1996
2008

Bivol
1913
1925
1937
1949
1961
1973
1985
1997
2009

Tiger
1914
1926
1938
1950
1962
1974
1986
1998
2010

Mačka
1915
1927
1939
1951
1963
1975
1987
1999
2011

Zmaj
1916
1928
1940
1952
1964
1976
1988
2000
2012

Kača
1917
1929
1941
1953
1965
1977
1989
2001
2013

Konj
1918
1930
1942
1954
1966
1978
1990
2002
2014

Koza
1919
1931
1943
1955
1967
1979
1991
2003
2015

Opica
1920
1932
1944
1956
1968
1980
1992
2004
2016

Petelin
1921
1933
1945
1957
1969
1981
1993
2005
2017

Pes
1922
1934
1946
1958
1970
1982
1994
2006
2018

Merjasec
1923
1935
1947
1959
1971
1983
1995
2007
2019

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4522
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.5.2008 23:22:21   
gruška
... se opravičujem, ker je čez pol strani seznam z letnicami ... user posted image
... važno, da je vmes tudi letnik 75 - mačka user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4523
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.5.2008 23:25:33   
DEBELUŠKA30
Gruška, to so se zmotil, ti si ZAJEC user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4524
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.5.2008 23:27:07   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Gruška, to so se zmotil, ti si ZAJEC user posted image user posted image user posted image


Prav, pol si pa ti MUHA, ker si lih tok tečna zdele user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Kravje mleko nima dovolj hranil za zdrav r...
Pravilna prehrana malčkov po 1. letu je ključna za zdrav razvoj. Mlečne formule, kot sta Aptamil 1+ in 2+, zagotavljajo ...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.