|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 22:38:04   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija
lovi lovi ,samo glih antena neki zafrkava user posted image


Če ti jo jaz pridem "popravit", bo v dveh delih user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 4451
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 22:39:59   
GB
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Velika Britanija, kakšne so ble klobase user posted image user posted image user posted image ?



smo mel PASJO RADOST user posted image user posted image user posted image . Sej sem te vabila pa nisi hotla pridt

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4452
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 22:42:42   
martita
Pozdravček na hitro....

Pol dneva sem se ukvarjala z mojimi zamašenimi mlečnimi vodi, pol dneva že pakiram. Dobila sem Syntocinon (al kako že), upam, da se kmalu vse pošlihta. Še vedno mam eno belo piko na bradevici in ko Maja začne vlečt boli ko user posted image . Se mi zdi, da je bradevica malo vneta, zato bom še malo namazala z lanolinom. No, vsaj dojka ni več trda in nima zatrdlin. Ma sej ne bi tko komplicirala, če ne bi šla glih na dopust.....ful ne bi rada, da bi se tam kaj zakompliciralo....moja italijanščina namreč ne zajema besed kot so mlečni vod, bradevica, bulice.....user posted image

VB, tud nam se je že zgodilo, da je oči odpeljal vozek z avtom v službo. Takrat je bila Maja še v košari, pa sem jo lahko kljub temu nesla na zrak in jo malo cingala, da je zaspala. Zdej se mi pa itak to ne more več nrdit, ker mamo dva vozeka! user posted image user posted image

Nič punce, grem jaz še malo likat in napolnit kufre. Nisem sli mislila, kolk ene robe je treba s sabo vzet...user posted image Eh, itak bomo kaj pozabili....user posted image

Skratka, pionirke in tiste, ki tega niste dočakale, imejte se skrajno lepo in uživajte v naslednjem tednu. Pa upam, da bo lepo vreme, da ne boste skozi gor visele in čvekale! user posted image

Arrivederci!user posted image

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 4453
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 22:43:40   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30
Velika Britanija, kakšne so ble klobase user posted image user posted image user posted image ?

smo mel PASJO RADOST user posted image user posted image user posted image . Sej sem te vabila pa nisi hotla pridt


Posprav klobase, pa ko bo cena letalske vozovnice spet v Sparu 100 € pa bom prišla user posted image ! Mogoče mate pa še kakšnega user posted image  v sosedščini, pa bova skupaj naredili pasjo radost user posted image user posted image user posted image  (to je šala, da ne bo naju kdo prijavil organizaciji za zaščito živali user posted image )

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 4454
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 22:46:40   
potepinka
gruška-Na hitrco da ti mal povem vsake oddaje tudi jaz nimam časa gledat
Včeri sta se Zanin in Marcelo nekaj mečkala po kovtrom,(če se je kaj zgodilo ne vem)danes pa že kar poljubljanje itd... jutri bo več pokazalo.
Ja res more biti fantu od Zanin hudo sam po moje je to pričakoval,ker se je pa 14 dni pred je šla v BB nazaj domov selil,verjetn mu pa ni fajn da zdaj to gleda cela Slovenija.Je pa Zanin 5km od mene stran doma

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4455
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 22:46:56   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: martita
Arrivederci!user posted image


Kaj pa je v Italiji user posted image , prej sem kolegici poslala SMS, kje so, pa pravi da v Rimu!

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 4456
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 22:47:41   
GB
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30
Velika Britanija, kakšne so ble klobase user posted image user posted image user posted image ?

smo mel PASJO RADOST user posted image user posted image user posted image . Sej sem te vabila pa nisi hotla pridt


Posprav klobase, pa ko bo cena letalske vozovnice spet v Sparu 100 € pa bom prišla user posted image ! Mogoče mate pa še kakšnega user posted image  v sosedščini, pa bova skupaj naredili pasjo radost user posted image user posted image user posted image  (to je šala, da ne bo naju kdo prijavil organizaciji za zaščito živali user posted image )


tukaj je psov tolk ,da bos lahko se kaksnega domov vzela. Lahko ti zrihtam ponudbo buy one get one free user posted image user posted image  ali po domace " pospravis ti enega bom jest drugega user posted image user posted image

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4457
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 22:51:31   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija
tukaj je psov tolk ,da bos lahko se kaksnega domov vzela. Lahko ti zrihtam ponudbo buy one get one free user posted image user posted image  ali po domace " pospravis ti enega bom jest drugega user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Doma pa že imamo eno "mrcino" ki jo obožujem, res je 60 kilski car (mešanec med labradorcem in novo furlancem)!

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 4458
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 22:52:38   
gruška
Potepinka, hvala! Sem šla mal pogledat na 24ur.com, pa itak, da ne morem nobenga filmčka odpret, ker nimam kartice user posted image .... Nekaj sem pa le prebrala ... Saj bo najbrž jutr kakšen povzetek oz. ob sobotah al kdaj že je ena oddaja najbolj zanimivi dogodki, al kako že user posted image ... da bom na tekočem user posted image

VB in Debeluška, upam da vaju ne bere Jadranka Juras user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 4459
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 22:53:43   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30
Doma pa že imamo eno "mrcino" ki jo obožujem, res je 60 kilski car (mešanec med labradorcem in novo furlancem)!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4460
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 22:54:16   
GB
poglejte kaksno bedario sem zdej nasla tukaj v uk

user posted image

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4461
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 22:55:39   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija

poglejte kaksno bedario sem zdej nasla tukaj v uk

user posted image


A misliš spodnji del - stojalo?

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 4462
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 22:56:54   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: gruška
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30
Doma pa že imamo eno "mrcino" ki jo obožujem, res je 60 kilski car (mešanec med labradorcem in novo furlancem)!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Še dobro da nimaš več seznama user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4463
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 22:58:21   
DEBELUŠKA30
Tak čebriček se dobi tudi tu v SLO in ga ima Nicolina in je baje FULLL COOOLLLL

VB, iščem ti sliko od našega HOV HVO

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4464
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 22:59:43   
GB
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija

poglejte kaksno bedario sem zdej nasla tukaj v uk

user posted image


A misliš spodnji del - stojalo?



CELA STVAR mi je bedasta. Kako otrok lahko tko uziva user posted image

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4465
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 23:00:50   
GB
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Tak čebriček se dobi tudi tu v SLO in ga ima Nicolina in je baje FULLL COOOLLLL

VB, iščem ti sliko od našega HOV HVO



sej se ni treba matrat nooooooooooooo

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4466
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 23:01:40   
potepinka
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

Potepinka, hvala! Sem šla mal pogledat na 24ur.com, pa itak, da ne morem nobenga filmčka odpret, ker nimam kartice user posted image .... Nekaj sem pa le prebrala ... Saj bo najbrž jutr kakšen povzetek oz. ob sobotah al kdaj že je ena oddaja najbolj zanimivi dogodki, al kako že user posted image ... da bom na tekočem user posted image




Saj jaz tudi nimam kartice,v nedeljo je povzetek oddaj za cel teden

Čebriček-sem tudi jaz uporabljala in je super,zdaj pa je Mark že prevelik in preveč kil ima za čebriček

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4467
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 23:02:30   
gruška
VB - tale čebriček je v Slo fullllllll IN ....  jaz poznam veliko mamic, ki ga imajo ... tud pediatri ga (kao) priporočajo ... jaz edino stojala še nisem videla, zato sem te tko vprašala ... baje se otročki bolje počutijo v čebričku kot v banjci user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 4468
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 23:03:38   
martita
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

IZVIRNO SPOROČILO: martita
Arrivederci!user posted image


Kaj pa je v Italiji user posted image , prej sem kolegici poslala SMS, kje so, pa pravi da v Rimu!


Mi gremo pa v Toscano!!!!!! user posted image Sva bla lani za prvomajske v Rimu.

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4469
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 23:06:21   
GB
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

VB - tale čebriček je v Slo fullllllll IN ....  jaz poznam veliko mamic, ki ga imajo ... tud pediatri ga (kao) priporočajo ... jaz edino stojala še nisem videla, zato sem te tko vprašala ... baje se otročki bolje počutijo v čebričku kot v banjci user posted image


ko sem vidla kaj si me vprasala nisem vedla kaj mislis in nato sem takoj pomislila gruska - blond user posted image user posted image .
Brez heca meni to ni glih vsec ,ampak hej sto ljudi sto cudi a ne ??

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4470
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 23:07:17   
GB
Debeluska kje pa si ?? A si sla psa slikat a kako ??/

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 4471
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 23:10:44   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija

Debeluska kje pa si ?? A si sla psa slikat a kako ??/


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 4472
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 23:13:55   
DEBELUŠKA30
RESNO VPRAŠANJE:
Naša Emma ima že dva dni fulll rdeča in žareča lička (kot bi jo nekaj ugriznilo), niso pa otečena user posted image , a mogoče katera ve kaj bi blo to?

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4473
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 23:15:55   
GB
A bi jest morala bit zdej ful kulturna in rect ,da mas lepga psa ??
Alarm takoj pridem

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4474
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
1.5.2008 23:17:34   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: velika britanija

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

VB - tale čebriček je v Slo fullllllll IN ....  jaz poznam veliko mamic, ki ga imajo ... tud pediatri ga (kao) priporočajo ... jaz edino stojala še nisem videla, zato sem te tko vprašala ... baje se otročki bolje počutijo v čebričku kot v banjci user posted image


ko sem vidla kaj si me vprasala nisem vedla kaj mislis in nato sem takoj pomislila gruska - blond user posted image user posted image .
Brez heca meni to ni glih vsec ,ampak hej sto ljudi sto cudi a ne ??



user posted image user posted image user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image  A ti si pa mislila, da sem na pol slepa in glupa, pa da čebrička ne vidim user posted image user posted image  ... 100x vidla, sam stojala pa res ne ... user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 4475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Kravje mleko nima dovolj hranil za zdrav r...
Pravilna prehrana malčkov po 1. letu je ključna za zdrav razvoj. Mlečne formule, kot sta Aptamil 1+ in 2+, zagotavljajo ...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.