|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  167 168 [169] 170 171   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 23:20:54   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: barika
tiste, ko ste lego fanice..Gruška, a to vi pri vas doma kr po katalogu kupujete al kok????


Najprej praviš, da sem koka, pol praviš, da sem smrkla, zdaj bi pa še nekaj rada od mene ... zjasn se že user posted image user posted image
Ja, mi mal pogledamo po katalogu, pa mal v trgovini, pol pa naročimo eni naši kolegici, ki dela na uvozniku, pa pride cenej ... user posted image  ... A sem še smrkla, al rabiš kakšne legice user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4201
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 23:28:01   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Joj sem vam pa čist pozabila povedat da je moj user posted image  danes postal stric in s tem jaz posredno teta. Malček je malo pohitel na svet. Rok so imeli 23.5 na RD od mojega. Je pa vse ok, velik je 51 cm in ima 3010g user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  teta, kako mu je pa ime?

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 4202
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 23:31:03   
manca
Danaja, zdej pa eno vprašanje zate: A vajinega Taja so testiral pri alergologu za arašide?

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4203
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 23:32:23   
DEBELUŠKA30
Gruška, veš kaj, jest bi tud Legice rabila user posted image user posted image user posted image , ti imaš pa ... saj veš kaj...

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 4204
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 23:32:23   
manca

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Joj sem vam pa čist pozabila povedat da je moj user posted image  danes postal stric in s tem jaz posredno teta. Malček je malo pohitel na svet. Rok so imeli 23.5 na RD od mojega. Je pa vse ok, velik je 51 cm in ima 3010g user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  teta, kako mu je pa ime?


Pa nisem nič zasledila, da ste kaj pričakovaliuser posted image ..Čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image A te je tale novopečeni stric kej častil?

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4205
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 23:32:23   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Joj sem vam pa čist pozabila povedat da je moj user posted image  danes postal stric in s tem jaz posredno teta. Malček je malo pohitel na svet. Rok so imeli 23.5 na RD od mojega. Je pa vse ok, velik je 51 cm in ima 3010g user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  teta, kako mu je pa ime?


Hm.. Mi je moja tašča samo po telefonu povedala in ne vem točno kako se napiše... Ime mu je Niclas al pa Niklas - vsekakor ni Nikolas..

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4206
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 23:34:54   
scubadiver
Manca sej niti ne vem če sem kaj pisala da pričakujemo... Ker namreč ko se je moj skregal s svojim očetom in ne govorita se je odmaknil tudi njegov brat tko da nismo v stikih. Onadva nista niti čestitala nama za Lano in je tud nista vidla. Verjetno je tašča tud zato meni javila, ker sem jaz takoj poslala telegram z darilom. Tok da bova midva boljša kot onadva user posted image
Častil pa stric ni nč user posted image . Ga morm mal za rokav pocukat user posted image

Grem pančkat. Nočko! Jutr se še kej pofočkam tle, pol boste mele pa mir pred mano user posted image

< Sporočilo je popravil scubadiver -- 29.4.2008 23:35:53 >


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 4207
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 23:36:33   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Manca sej niti ne vem če sem kaj pisala da pričakujemo... Ker namreč ko se je moj skregal s svojim očetom in ne govorita se je odmaknil tudi njegov brat tko da nismo v stikih. Onadva nista niti čestitala nama za Lano in je tud nista vidla. Verjetno je tašča tud zato meni javila, ker sem jaz takoj poslala telegram z darilom. Tok da bova midva boljša kot onadva user posted image


Aha, a tako je stanje. Sem mislila, da sta vidva že zalivala. Ma, naj te kar časti...sej si zaslužišuser posted image . Pa še tko pridna si bla ta tedenuser posted image


< Sporočilo je popravil manca -- 29.4.2008 23:37:25 >

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 4208
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 23:39:22   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver
Hm.. Mi je moja tašča samo po telefonu povedala in ne vem točno kako se napiše... Ime mu je Niclas al pa Niklas - vsekakor ni Nikolas..

Zanimivo ...


Nč, grem probat ujet še mal "lepotnega", saj veste, za film moram bit šik ... user posted image
Debeluška, kar na ZS mi pošlji kaj rabiš ...

Moji tamali mucki tko lepo že spijo, tavelik je pa ravno začel smrčat user posted image  ... sem mu zadnjič v hecu rekla, da je to od piva ... pol je pa čez par dni Pika zvečer smrčala, je pa rekel: a vidiš, preveč piva je popila user posted image user posted image ....

Nočko!!!!!!!!!!!



_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 4209
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 23:39:27   
manca
Tudi jaz grem spat. Me likalnik ni hotel več ubogati...revež ima probleme..nekaj mi lula. Ja, to je pa posledica izpred enega tedna, ko je izvajal trojne salte iz likalne deske na tla.

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 4210
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.4.2008 23:47:01   
Oranža
Nočko!!

Teta Scuba čestitke ''tvojmu'' stricuuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Oranža -- 29.4.2008 23:48:26 >


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 4211
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 1:50:28   
Dajica
scuba-cestitke! user posted image

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 4212
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 7:48:36   
BrinaS
Dobro jutro,

ena kavica za vse

[link=http://images.google.si/imgres?imgurl=http://www.gnome.org/~federico/news-photos/20020122-capuccino.jpg&imgrefurl=http://www.gnome.org/~federico/news-2002-01.html&h=600&w=800&sz=44&tbnid=t7mM8YHa9AxPnM:&tbnh=107&tbnw=143&prev=/images%3Fq%3Dcapuccino%26um%3D1&start=3&sa=X&oi=images&ct=image&cd=3][/link]

Ste bile pridne in niste prevec naklofale.

Vsem slavljencem Vse najboljseuser posted image user posted image

Oblačenje - jaz ji ne oblacim vec zabic, drugace za ven kot ostale. Ce zahladi, jo pokrijem z deko, kapice pa tudi vec ne prakticiramo, samo kapuco od jakne ali jopice.

Prehrana - tudi pri nas nimamo tezav z mesomuser posted image  Sem pa enkrat prebrala (ce seveda to drzi), da naj bi bilo tudi nekaj na tem katero krvno skupino imas in mi smo vsi O. Krvna skupina O pa naj bi se rada prehranjevala z mesomuser posted image  Kar pa ne pomeni, da ne jemo veliko zelenjave, sadja...

Ceveljci st.19 - nas je shodil s to stevilko Martita - puncke pa imajo verjetno se malo manjso nogico.
Sliva user posted image  za vrtec.

Vsem ki so ze sle in katere se odpravljate na pocitnice - veliko lepega vremena in pridnih otrok.
Scuba - meni se ni tako hudo pakirati, kot mi je razpakirati opreme. Ti jo kar preluftaj, moja se je verjetno osmradela. Nazadnje uporabljena 11/2006user posted image
user posted image  za necaka

Tanayya - ce dobis odgovor, kateri vitamini te naspidirajo - jih bom z veseljem tudi jaz uporabilauser posted image

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 4213
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 7:49:43   
BrinaS
pa sej ne znam slikce prilepit (a copy paste ne deluje) - vam pa lahko povem, da je dobro izgledalauser posted image

(odgovor članu BrinaS)
Neposredna povezava do sporočila: 4214
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 7:58:34   
scubadiver
Dobro jutro punce,
mene pa za znoret boli glava user posted image  pa me skor nikoli ne... Ah bo že.

BrinaS hvala za kavico, ti verjamem na besedo da je bla dobra in lepa user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: BrinaS

Vsem ki so ze sle in katere se odpravljate na pocitnice - veliko lepega vremena in pridnih otrok.
Scuba - meni se ni tako hudo pakirati, kot mi je razpakirati opreme. Ti jo kar preluftaj, moja se je verjetno osmradela. Nazadnje uporabljena 11/2006user posted image .


Sem ravno včeraj gledala svoj log book. moja oprema je bila zadnjič v vodi 10/06 jaz pa s sposojeno na kubi tudi 11/06. Bom kr prosila inštruktorja da gre prvi tauh z mano v vodo. Drugač pa jaz ne maram pakiranja opreme ker me do prvega potopa skrbi da sem kej pozabila, razpakirat pa še bolj sovražim glede na to, da je oprema mokra (no moja tokrat po mojem ne bo) smrdi, pa še vse je treba oprat in posušit ... Ah ja, tolk dela za 45 minut užitka user posted image



Hvala vsem za čestitke za nečakca. Upam da ga bomo vidli user posted image

< Sporočilo je popravil scubadiver -- 30.4.2008 8:02:15 >


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu BrinaS)
Neposredna povezava do sporočila: 4215
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 8:06:01   
manca
Jutroooouser posted image

No, imeli smo trikrat hranjenje ponoči, ampak sem kljub temu še prisebnauser posted image . Zdej grem mal z Majo skupi spakirat za na morje...ker če bom mojega čakala, bomo šli na morje namesto jutri dopoldne kar proti večeru. Hja, tazga moža imam, da se vsega in svašta spomni kva še on rabi. Jutri pa ne bo mogel zavlačevati ker bo kufer pripravljenuser posted image . Gremo pa k Scubi v apartma...1.000.000 x  hvala Scubauser posted image

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 4216
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 8:11:18   
tintin
Scuba čestitke za nečaka!
Jutro še od mene, en kafe za vse! Pa toastki z marelično marmelado (to sem jaz danes jedla in pila) - njamsi.
Vasja se že puza po baby gymu, jaz pa še v pižami malo na RR visim (za uvod v jutro), potem greva pomoje ven, če ne bo dežja.
Scuba uživajte na morju - pa tudi vse ostale, ki greste. Mi gremo 2.5 v Graz, bomo prespali eno noč, ker gremo še na en grad. In ne, ne gremo v Ikeo.user posted image

LP vsem!


(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 4217
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 8:12:52   
tintin
Hm, a veste kaj je pa pri nas ratal problem ponoči- no, sicer se zgodi samo 1-krat do 2-krat. Naš otrok se s spalko vred na trebuh prekucne, potem pa protestira ker ne more/zna nazaj. Saj brez spalke mu to še rata, ampak z njo, pa ne.user posted image

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 4218
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 8:21:05   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: manca

Gremo pa k Scubi v apartma...1.000.000 x  hvala Scubauser posted image



Malenkost malenkost user posted image . Mam pa kr še slabo vest. Še za druge: ni mi uspelo it dol in apartmaja pospravit preden pride Manca z družino. Krasno se imejte, če pa ne boste našli al pa bo kaj drugega me pa pokliči prav?

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 4219
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 8:35:56   
manca

IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

IZVIRNO SPOROČILO: manca

Gremo pa k Scubi v apartma...1.000.000 x  hvala Scubauser posted image



Malenkost malenkost user posted image . Mam pa kr še slabo vest. Še za druge: ni mi uspelo it dol in apartmaja pospravit preden pride Manca z družino. Krasno se imejte, če pa ne boste našli al pa bo kaj drugega me pa pokliči prav?


Upam, da te je moj mož dobro poslušaluser posted image . Sej če bo kej te pa pokličem. Aja, a kakšno metlo imaš dol? Ker prašek za posodo in cunje za pomit po tleh in posodo bom pa kar s seboj vzela


Aja, moj mož že ima prtljago-sem mu sama izbrala cunje, se nima popoldne nič za kregatuser posted image ...sam še počakam, da tašča pride domov, da mi da prazne kovčke (imamo kar skupne, saj itak nikol ne gremo istočasno na dopust zaradi psičke in seveda rožic)


< Sporočilo je popravil manca -- 30.4.2008 8:37:03 >

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 4220
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 9:34:07   
scubadiver
Manca metla je dol, pa ajmar za po tleh pa take stvari so vse tam... Bom pa jest tud mojemu spakirala drugač ne bomo šli še tri dni user posted image

Kličem naokoli po trgovinah kje bi imeli tisto zaščito pred soncem za na plažo - kao pol šotorčka... A katera kaj ve kje bi se to dobilo? Hervis nima, iglu nima, Giga športa ne dobim user posted image

< Sporočilo je popravil scubadiver -- 30.4.2008 9:36:10 >


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 4221
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 9:35:57   
Laubica
IZVIRNO SPOROČILO: Oranža

IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

ORANŽA-a ti imaš tisti senčnik PEPENI-kako je je vredu kje si ga kupila koliko si dala??????????????


Ja imam ja. Men je super, pa sploh ne zgleda tko grdo, ane Debeluška. Je ful praktičnouser posted image user posted image Kupila sem ga pa v spletni trgovini sonček, bile je pa 21€.
hvalaaaaaaaaaaaaaaaaa

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 4222
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 9:39:35   
Laubica
SKUBA-TETA -ČESTITAMuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 4223
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 9:54:54   
mama11
IZVIRNO SPOROČILO: martita
FLUONATRIL - ena na dan po obroku GH...


A to je nova fora? Jaz sem mislila, da zdaj fluorovih tabletk ne dajejo več...

Potepinka, kaj imaš fejst sinčka. Pa kako lepo že sedi. Mater so vaši napredni, če mojo posedem, je kot pijanček (in to z mojo oporo).

IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver
je moj user posted image  danes postal stric in s tem jaz posredno teta. Malček je malo pohitel na svet. Rok so imeli 23.5 na RD od mojega. Je pa vse ok, velik je 51 cm in ima 3010g user posted image user posted image


user posted image , čestitke. Glede na velikost je pa še dobro, da je pohitel; kakšen velikanček bi pa bil na rok user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Gruška, veš kaj, jest bi tud Legice rabila user posted image user posted image user posted image , ti imaš pa ... saj veš kaj...


A ZS?user posted image

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 4224
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 10:01:33   
BrinaS
IZVIRNO SPOROČILO: mama11

IZVIRNO SPOROČILO: martita
FLUONATRIL - ena na dan po obroku GH...


A to je nova fora? Jaz sem mislila, da zdaj fluorovih tabletk ne dajejo več...



Mislim da je samo ''ljubljanska regija'' striktno proti fluorovim tabletkam. Povsod drugod jih pa dajejouser posted image  Sem vprasala P pa je rekla, da ga dobijo samo pri zobozdravniku, ce le ta oceni, da ga potrebuje. Moj zobozdravnik pa je rekel, da je vec skode kot koritstiuser posted image  Potem naj bomo pa mi pametni kaj storiti...

Scuba, sicer ti nisem odgovorila kje kupiti, samo mislim da sedaj se ni panike s tem sotorckom, ker se ti Lana se ne plazi, verjetno pa ti bo spala v vozicku oz. zakaj potrebujes sotorcek za na plazo?

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 4225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  167 168 [169] 170 171   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  167 168 [169] 170 171   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.