|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  169 170 [171] 172 173   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 16:10:56   
Tanayya29
IZVIRNO SPOROČILO: manca

IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

manca ne vem,če so nas testirali za arašide,kaj pa vas?



Ja, našo so testirali in ji je malo pokazalo. Potem sva se pa pogovarjali z patronažko glede alergij, pa je rekla, da hvalabogu, da nisem tamali dajala Oleovita, saj naj bi bilo nekaj v zvezi z arašidi notri.



Jauu...še to....??
Kva pa sploh še lohk dam?


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 4251
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 16:55:00   
manca



J
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

IZVIRNO SPOROČILO: manca

IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

manca ne vem,če so nas testirali za arašide,kaj pa vas?



Ja, našo so testirali in ji je malo pokazalo. Potem sva se pa pogovarjali z patronažko glede alergij, pa je rekla, da hvalabogu, da nisem tamali dajala Oleovita, saj naj bi bilo nekaj v zvezi z arašidi notri.



Jauu...še to....??
Kva pa sploh še lohk dam?



Ja, zdej pa ko itak nima več krčev mu lahko daješ Plivit D3 na recept...dobiš ga pri pediatru. Sej lahk pa da si ga dobila prvič, ko si imela s Tajem pregled in ga imaš tako že doma.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 4252
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 17:31:44   
ajtak
Heej, naj vas vse lepo pozdravim.

vreme v ce je tako brezvezno da ni za govort, ceprav se zdele neki soncek kaze...

Naj vam povem, da sem danes obrnla cel merkator in iskala to kvinojo user posted image , med zelenjavo, moko in zdravo prehrano... pa nisem nasla ker nisem mela pojma kaj iscemuser posted image , sem clo scubo klicala na pomoc pa sva ble pol samo obe v temi user posted image
No ko sem bla ze doma me je barika razsvetlila tko da grem jutr v nabavo user posted image


A da oleovit ma pa arasidovo olje not... kdo bi si mislu...user posted image


Vsem ki greste na dopust sem blazno fous! Ampak uzivajte maksimalno!


Jutr pridejo moji in smo misl met piknik za moj god, pa je vreme vse zj***lo tko da bomo mel raclete zar, a to poznate? Men je to full fajn!

evo, tkole to zgleda user posted image ... gor se pece meso in zelenjava pol si pa hrano nalozis v take ponvice, das gor sir in vtaknes pod plosco... njam!

No, en lep dan!

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 4253
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 17:40:17   
gruška
Čao babuške...

vreme je res kr neki, tko da Tevž že cel dan obuva in sezuva rolerje (ampak trmast pa je, se ne dauser posted image )

TAJA VAM POŠILJA KOŠČEK TORTICE, KER DANES PRAZNUJE POL LETA user posted image  in danes je prvič jedla krompir (sem ji z mojim mlekom naredila pire), pa še ni čist prepričana, a ji je všeč al ne... včeraj popoldne je pa skor pol banane pojedla, jo ima raje kot jabolko.... Zgleda, da nam bo kljub vsemu ratalo počasi z GH....

IZVIRNO SPOROČILO: martita

IZVIRNO SPOROČILO: Oranža

Martita bravo za spanjeuser posted image user posted image . A ''tortaallaGruška dellašokolata'' pa pravš da ni ratalauser posted image Kaj pa se je sfižilo? Jst jo imam namen dons packat zvečer(če bo sine dopuščaluser posted image user posted image ), jo bom tud drugič šele delala, upam da mi rata.
 
Nč to je to zaenkrat.....



Eh, najprej se mi ni dovolj spekla in sem jo dala v bistvu naknadno še malo zapečt.user posted image Pol je valda iz "vulkana" taka luknja v torti, da je niti ves preliv ni zakamufliral.  Poslušaj šele to....ker ni bilo dovolj preliva, sem ga prelila nazaj v lonc, torto odprla, obrnila, jo dala na krožnik in prelila z ostankom preliva. user posted image Zgleda mal bolš, je pa daaaaleč od popolnosti.user posted image Upam, da bo vsaj dobra. user posted image



BRAVO ZA SPANJE user posted image  ....
Ampak ti bučka Martita, saj pri tej torti pa res nimaš kaj falit user posted image user posted image .... A ti takoj povem dve napaki, ki si jih naredila ... Prvič: sem že na receptu napisala, da jo pečeš točno 35min. in ko jo vzameš ven, deluje na pol pečena in taka mora bit!!!!! Tko da že zaradi tega ti ne bi blo treba dat nazaj pečt... Drugič: nobene torte ali peciva, ki vsebuje sneg ali pecilni prašek, ne smeš nikoli dat še enkrat pečt... ko odpreš pečico, je konec... kar je, je...
Pa važno, da so otroc zdravi in spijo celo noč... torta je bla pa tud narejena z ljubeznijo, to pa edino šteje, a ne? (Drugič jo pa lahko tudi meni naročiš, pa ti jo jaz naredim - ne bom nobenmu povedalauser posted image )
Pa lepo praznujte!

Fluorove tabletke: pri nas jih tud eni dajejo, drugi ne... Za Tevža me je že pri treh letih vprašala, če želim recept (ker kao mora vprašat), pa mu jih nisem dajala, pri Piki me pa drug zobozdravnik tud vprašal ni ... tisoč različnih mnenj ...
... tko kot za posedanje otroka ... jaz mislim, da če otrok pokaže interes, zakaj pa ne ... na silo ga v ležečki tud ne moreš imet ... sploh pa po vseh teh knjigah o razvoju piše, da naj bi okrog pol leta začeli samostojno sedet in tudi na pregledu pediater proba, če že kaj sedi... od kolegice tamala pri osmih še ni sedela, pa je P. celo paniko zagnal user posted image ... jaz se ne obremenjujem s tem ... eni pač prej, drugi kasnej, tko kot pri vseh stvareh (od zobkov, do puzanja, do hoje in prvih besed...)

Tintin, sem si shranila tvoja linka, moram it mal pogledat, pa kaj probat ... tud tale prosena kaša se sliši njami...

Zdaj je pa spet nehal padat, pa me Tevž izziva za boj v badbintonu ... Čeprav ne za dolgo, ker tle pa res ne vem, a loh kaj vpliva to na mlek al ne user posted image  (eni pravijo, da zaradi takh gibov lahko izgubiš mleko...)

Vse dopustnice in tudi ostale, lepo se imejte...

ČESTITKE TUDI URBANU(od Anit28) in PATRICIJI IN LANU (od Soni) ZA 6.MESECEV ...
 
Šibam.... baaaj.......

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 4254
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 17:46:46   
scubadiver
Čestitke vsem polletnikom user posted image user posted image

Punce, a je možno da mi je dala Lana pravkar lupčka??? Sem jo lupčkala, pa neham, pa se je ona sklonila naprej do mene in me poslinila z usti??? Pa sem se umaknila in šla še enkrat k njej pa je spet isto naredila?? Sej najbrž si domišljam a ne?? NO vseeno me bo razgnalo od sreče user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4255
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 17:57:48   
barika
DAn, smo šele zdejle prišl domov...sma se z malim potepala, potem more pa moj po naju hodituser posted image user posted image

Smo jedl kvinojo, ful dobro (skupaj z jabolko in mangom), je mali fulll jedel, pa ko mu nisem dala prav čas v usta, me je ful "brcnil" v trebuhuser posted image user posted image , včeraj ko je pa jjedel krompir in zelenjavo pa glih tolk da me ni pobruhaluser posted image

Gruška, bi mela neki ja

grem

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 4256
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 17:58:18   
barika
sem prehitro enter stisnala

alarm se oglašauser posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4257
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 18:03:12   
Laubica
IZVIRNO SPOROČILO: tintin

Laubica - proseno kašo skuham točno takole: http://www.kuhajmo.si/default.asp?k=recept&rid=162
Meni je ful dobra, moj je ne mara preveč...user posted image


tintin-hvala bomo probali


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 4258
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 18:17:07   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver
Punce, a je možno da mi je dala Lana pravkar lupčka???


Ja Scuba, je možno... naša Taja tudi odreagira, če jo stiskamo k sebi in lupčkamo... sploh Tevža in Piko kar vleče nazaj k sebi in ju z odprtimi usti slini, se kar trese zraven in gruli, se zdi, da bi ju najraj pojedla ... ampak mi pravimo, da ju lupčka user posted image ........

Pejd že na morje user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 4259
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 18:44:37   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver
Punce, a je možno da mi je dala Lana pravkar lupčka???


Ja Scuba, je možno... naša Taja tudi odreagira, če jo stiskamo k sebi in lupčkamo... sploh Tevža in Piko kar vleče nazaj k sebi in ju z odprtimi usti slini, se kar trese zraven in gruli, se zdi, da bi ju najraj pojedla ... ampak mi pravimo, da ju lupčka user posted image ........

Pejd že na morje user posted image user posted image


hihi pol me bo pa res razgnalo od veselja user posted image . Evo zdej pa res gremo, je moj do 6h delal.

ADIJOOOOOOOOOOO

PS ajtak mam frej, spomni me ko pridem nazaj

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4260
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 19:35:20   
BrinaS
Cestitke Taji, Urbanu, Lanu in patriciji za pol letauser posted image

user posted image  Lani za sedenje in lupckanjeuser posted image

Pa se ena lustna povezava za nove ideje pri kuhanju
http://www.gurman.eu/

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 4261
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 19:49:49   
tintin
Taja, Urban, Lan, Patricija - vse najboljše, Taja hvala za torticouser posted image
Scuba - valda je možno, da daje lubčka...mene Vasja že kak mesec ful objema in liže (lupčka) po obrazuuser posted image , pa z rokami kaže kam bi šel v naročje...in pa ja - začel je užaljeno, po dojenčkasto jokat, če mu kaj iz rok vzameš, kar mu je všeč al pa če mu nasploh kaj ni všeč.

Naš fante je danes papal krompir in kolerabico (malo zagoščeno z riževo sluzjo, ker sem mal preredko naredila). Je popapcal ene 15 žličk.
Jutri  bo pa najbrž korenček in krompirček. Al pa bučko in korenček...ne vem še (izbira zaenkrat ni velika, ker smo uvedli krompir, korenje,kolerabo in koromač - 4K)
lp vsem, šibam delat...čeprav sem utrujena za znortuser posted image (3 ure sprehoda z vozičkom in 1 uro s slingom)

(odgovor članu BrinaS)
Neposredna povezava do sporočila: 4262
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 19:58:48   
zirafa76
pozdrav se od nas....

Tudi mi se pocasi odpravljamo za teden dni na obalo...komaj cakamouser posted image user posted image ,samo da je vreme,pa bo....

Vprasanje prosim...ali zamrzujete zelenjavne kasice???

pa se eno....na spletni strani sem nasla kolesarski sedez,ki se da nastavit v 4 polozaje,ima 4 naklone no..Me zanima ali mislite,da bi lahko Izabelo posadila tja???Namrec kolesa gredo z nami,pa ne vemo,kaj nabavit za Izabelo....pomoc prosim..ali sedez ali prikolico,no tisto malo,ki jo das zadaj....


no,papa


pa vsem srecno pot,kamorkoli greste in uzivajteuser posted image user posted image

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 4263
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 20:04:13   
sonchek
Evo..naša je danes skoraj cel dan prespala..pa mi res ni jasn kaj je to..a je možno da ker zdej več giba posledično tudi več spi..al kako???user posted image  popoldne je 4-ure skup vlekla do 5-ih, ob 7-ih pa že spet utrujena za dol past..no HB pa pol tudi ponoč spi...

no ja bo že..mogoče je pa sam vreme..grem neki pojest...

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 4264
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 20:06:44   
tintin
Jaz imam zamrznjene samo kašice (v obliki led. kock) kjer ni krompirja. To je tako, za vsak slučaj. Samo raje sicer kuham sproti.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4265
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 20:08:40   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: zirafa76

Vprasanje prosim...ali zamrzujete zelenjavne kasice???

pa se eno....na spletni strani sem nasla kolesarski sedez,ki se da nastavit v 4 polozaje,ima 4 naklone no..Me zanima ali mislite,da bi lahko Izabelo posadila tja???Namrec kolesa gredo z nami,pa ne vemo,kaj nabavit za Izabelo....pomoc prosim..ali sedez ali prikolico,no tisto malo,ki jo das zadaj....

Na prvo ti ne bi znala odgovort...
Za drugo je pa tudi bolj ugibanje..sam pomoje bi jo lahko dala v kolesarski sedež ko punca že 100% sama sedi..vsaj kokr jaz vem...
Sej tudi če ima naklon, ne vem no..upam da ti bo katera odgovorila ki ima kaj več izkušenj s tem...

Lepo se imejte na obali...

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 4266
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 20:10:21   
tintin
Jaz ne bi še dala otročka v sedežek...pa ne samo zaradi sedenja, ampak tresljajev in švohcane hrbtenice/vratu.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4267
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 20:12:54   
barika
pa se eno....na spletni strani sem nasla kolesarski sedez,ki se da nastavit v 4 polozaje,ima 4 naklone no..Me zanima ali mislite,da bi lahko Izabelo posadila tja???Namrec kolesa gredo z nami,pa ne vemo,kaj nabavit za Izabelo....pomoc prosim..ali sedez ali prikolico,no tisto malo,ki jo das zadaj....


a napišeš spletno stran od tega???

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4268
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 20:22:04   
gruška
Spet sm tle ...

Barika - pošlji mi na ZS kaj bi rada ... če imaš kodo iz kataloga bo najbolje

Sonchek - Taja je tud dons popoldne 2x spala ... pomoje je vreme krivo user posted image

Žirafa - jaz ne zmrzujem kašic (oz. jih pri starejših dveh nisem, pa tudi zdaj jih ne bom) ... samo sveže!
Glede stolčka za na kolo ti ne znam svetovat ... se mi zdi drugače kar malo prezgodaj za na kolo user posted image
Pa še od zadnjič sem ti pozabla odgovort glede barve las: sem se že probala pobarvat na rjavo pa sem takooooooo stara, da je joj... pa z rjavimi lasmi sem 100x bolj bleda... mislim, da ni na splošno, da svetla barva postara, rjava pa pomladi... pri meni je 100% ravno obratno ... preverjeno ... zato je pa Oranža včeraj napisala, kakšna bi bla s črnimi lasmi, a ne Oranža?
Se mi zdi, da se mi z vsakim pranjem barva malo spere al kaj, ker je že bolje, prvi dan sem bila pa res piščanc .... Pa Laubica, a veš da mi je po tistem kar nekaj ljudi reklo, da zaradi rdečega pigmenta ne prime uredu barva user posted image

BrinaS - hvala za link ... je že med priljubljenimi user posted image

Grem otroke zrihtat (so počitnice pa se mal kasnej tuširajouser posted image )

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4269
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 20:35:23   
Laubica
Laubica, a veš da mi je po tistem kar nekaj ljudi reklo, da zaradi rdečega pigmenta ne prime uredu barva
Ja zaradi pigmenta že-samo ti ga nisi zdaj po porodu VEČ dobila,če me razumeš.Jaz sem tudi blondinka pa imam skozi isto barvo prej in zdaj

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4270
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 20:55:30   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

Laubica, a veš da mi je po tistem kar nekaj ljudi reklo, da zaradi rdečega pigmenta ne prime uredu barva
Ja zaradi pigmenta že-samo ti ga nisi zdaj po porodu VEČ dobila,če me razumeš.Jaz sem tudi blondinka pa imam skozi isto barvo prej in zdaj


Ja, ja, razumem, ampak ravno to so mi rekli, da ga imam po porodu lahko VEČuser posted image ... Mah, sej je vseen, sem se že navadla, moj pravi da sem zdaj njegova ukrajinka Oksana user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 4271
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 21:00:23   
sonchek
Ej mamice..če še katera ni prebrala...res ful fajn piše o GH:

Tukaj

sicer je dolgo sam je res ful fajn prebrat...

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 4272
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 21:04:45   
Laubica
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

Laubica, a veš da mi je po tistem kar nekaj ljudi reklo, da zaradi rdečega pigmenta ne prime uredu barva
Ja zaradi pigmenta že-samo ti ga nisi zdaj po porodu VEČ dobila,če me razumeš.Jaz sem tudi blondinka pa imam skozi isto barvo prej in zdaj


Ja, ja, razumem, ampak ravno to so mi rekli, da ga imam po porodu lahko VEČuser posted image ... Mah, sej je vseen, sem se že navadla, moj pravi da sem zdaj njegova ukrajinka Oksana user posted image
no samo da si mu všeč-Oksanauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4273
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 21:19:21   
ajtak
IZVIRNO SPOROČILO: zirafa76
Vprasanje prosim...ali zamrzujete zelenjavne kasice???


da, ampak pazim, da jih porabim cimprej. Aja, zamrznem pa samo zelenjavo pol pa dokuham krompir ali riz...

IZVIRNO SPOROČILO: zirafa76
pa se eno....na spletni strani sem nasla kolesarski sedez,ki se da nastavit v 4 polozaje,ima 4 naklone no..Me zanima ali mislite,da bi lahko Izabelo posadila tja???Namrec kolesa gredo z nami,pa ne vemo,kaj nabavit za Izabelo....pomoc prosim..ali sedez ali prikolico,no tisto malo,ki jo das zadaj....


Kaj pa vem... ce pa moram izbirat bi bla jaz  bolj sigurna v sedez kot pa v prikolico... kaj pa ce se odpneuser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

Laubica, a veš da mi je po tistem kar nekaj ljudi reklo, da zaradi rdečega pigmenta ne prime uredu barva
Ja zaradi pigmenta že-samo ti ga nisi zdaj po porodu VEČ dobila,če me razumeš.Jaz sem tudi blondinka pa imam skozi isto barvo prej in zdaj


Ja, ja, razumem, ampak ravno to so mi rekli, da ga imam po porodu lahko VEČuser posted image ... Mah, sej je vseen, sem se že navadla, moj pravi da sem zdaj njegova ukrajinka Oksana user posted image


user posted image , mam dve kolegici ki sta bili po barvanju po porodu obe oranzkasti ceprav sta se barvali z isto (blont) barvo kot pred porodom.

SCUBA- se slisimo ko pridete nazaj!Hvala

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 4274
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
30.4.2008 21:26:24   
Tanayya29
Čaw!!!

Končno sm mal prlezla do računalnika,cel dan sm neki letala oz. sva letala z Tajem...
Jaz sem vam tut fovš vsem,k ste šli na morje,jst pa itak samevam,....a je to kej novga?No,vsaj ju3 zasigurn,nč si bom pa sama kres zakurla...enkrat bom diplomirala oz. ne ne doktorirala iz osamljenosti...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Sj Taj me že zabava,sam kdaj bi pa rada šla vmir vsaj na wc....!!!
Marička,dost jamranja!!!
Vse najboljše vsi polletniki,user posted image user posted image user posted image user posted image .

Gh,
joj jaz sem mu danes dala od hippa kašico banana jogurt piškot se je kar tresu zravn?In,je celo pojedu?
Kuhanje joj,jst ne znam kej dost,edin Taj je zadovoljen z mojim kuhanjem,drugi pa ne verjamem,da so...se pa trudim zdj mal boljuser posted image user posted image user posted image .
Sedenje,pri nas tako kot je rekla oranža,za par minutk,je tko vidno zadovoljen...
manca imam plivitD3,saj veste oleovit sm stankala za eterično olje kaouser posted image user posted image user posted image user posted image
sm spet zmatrana...grem pa pridem nazaj

barika ti vem,da gledaš BB,jaz sem glih na koncu zamdila,kva je blo neki tam v rjuhah z jeanin in marčelotom?


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  169 170 [171] 172 173   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  169 170 [171] 172 173   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.