|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  98 99 [100] 101 102   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.4.2008 22:35:34   
Jančika_
Shooo, mavo in Darja. Kaj vam naj rečem. Mislim na vas in če se bo katera danes ponoči šla v akcijo, vam želim veliko sreče. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 2476
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
26.4.2008 2:41:30   
žanek
Mavo, vidim te user posted image , a ti tudi ne moreš spat user posted image ali se odpravljaš v porodnišnico?

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2477
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
26.4.2008 4:19:10   
snorlax
Sami nočni tipi!user posted image

Mavo bedi, ker je noseča. Žanek, ker ima dojenčka. Zakaj pa jaz???user posted image In to že od dveh?

Žanek, škoda da nisem vedela, da si gor, bi mal čvekale. Tako sem pa morala novi del Losta pogledat.

In ob 4. zjutraj jem arašide za zajtrk. Toliko o Montiju, Marjana. Lepo, da si se javila. user posted image Večkrat se spomnim nate in tudi punce sem že spraševala, kako je s tabo. Saj vem, da si polno zasedena, a tu in tam se le javi, da malo vemo, kako je s teboj.


Shooo, zgleda da boš prva na vrsti od tria nosečk. user posted image Razen, če nas mavo ali Darja presenetita in nekaj na hitro zrihtata.user posted image

Nič, grem počasi. Pa ne nazaj v posteljo, ampak v službo. Moram malo popucat najnujnejše papirovje, preden grem na dopust. Da še malo polepšam komu prvomajske praznike s kako položnico.user posted image user posted image user posted image



_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 2478
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
26.4.2008 9:30:39   
smrček
Dan, kakor vas berem, zgleda da res ni bila minula noč za spanje. Jst sem tudi ponoči okol capljala, tako da sem zjutraj že komaj čakala, da se mala dva zbudita, sedaj bom pa cel dan taka kot zombiuser posted image  pa liter user posted image si lahko v rit zlijem, če bo kaj pomagalo.

Hvala vsem za čestitke in lepe želje. Čeprav nisem imela ničkaj prazničen dan: v službi norija na vsakem koncu, popoldan na hitrco kosilo (kočirja), I je šel na predavanje, maladva sta kr neki tečnarla, tako da je Anja šla že ob sedmih spat ..... potem pa se zleknem pred TV.... blažen mir (sanja svinja kukuruzuser posted image ) na vratih pozvoni obisk, ki je bil vse prej kot zaželjen, pa saj so prišli samo za pet minut, mal otročke požulit (ob osmih zvečer???user posted image  in meni voščit, user posted image  domov so šli pa ob pol enajstih. Aja, danes pridejo pa "uradno" voščit, pa malo prej, ko še Anja nebo spala - ob šestihuser posted image .

Ropotuljica te čist razumem. V zd se ponavadi full branijo tega cepljenja, če že ni obvezno. Svakinja je dala tamičkeno cepit proti rota virusu, pa so ji full komplicirali in jo pošiljali na ZZV - ona je tam v službi in jih je že naprej seznanila, da mora zd cepivo naročit v Lj - točno dobavitelja je vedela. Skratka po kakšnih 14 dneh so jo le cepili. Aja, pa v zd Laško je bila prvi otrok, ki so ga cepili proti rota virusu?!? Debiliuser posted image , očitno je kurativa cenejša, kot pa spodbujanje itak samoplačniškega cepljenja.

Marjana lepo, da si se oglasila. Na dežnik sem pa že čisto pozabila.

Janeja, lepo se imejte na dopustu in naužijte se sončka. user posted image

Skuštrana, pozabila sem ti dat račun, ki ga (če) boš rabla za uveljevljanje garancije. Kdaj greš nazaj?

No, nosečke, katera bo prva šla v Rim? Vsekakor vam želim srečno.

Vsem ostalim pa lep dan.

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2479
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
26.4.2008 9:37:06   
mavo
Žanek, res nisem mogla spat, pa sem šla mal pogledat na računalnik. Pol sem pa še knjigo prebrala do konca - sred noči. Aja, pa mal sem politank pojedlauser posted image . Drugače pa nisem videla, da bi bla še katera na netu.

Snorlax, midva tud Loste stalno gledava, samo se mi zdi, da sva malo v zaostanku. Moram malo pobrskat, pri katerem delu sva ostala.

Huanita, a ti si pa slišala pri meni zasavski naglas? To pride, če gorenjka živi skupaj s korošcem na štajerskem (slavistke, a se to piše z veliko ali z malo začetnicouser posted image ). V glavnem, prihajam iz Škofje Loke.

Jančika, hvala za vse lepe želje, samo vedno bolj se mi zdi, kot da sploh ne bom šla rodit. No, pa včeraj se je še Shoo javila. Sem mislila, da bo vsaj ona že mimo. Po mojem sta ravno zdaj obe z Darjo na CTG-jih. Vsaka v svoji porodnišnici. Srečno, pa če prideta še ven, hitro kaj javita!! Mene bo razneslo od firbca.

Zdaj grem pa kavico skuhat. Je šel moj dragi v trgovino po žemljiceuser posted image . Pol bo pa že čas za ven, če se ne bo kaj vlilo vmes. Uživajte, mogoče se pa celo kje srečamo!

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2480
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
26.4.2008 10:29:17   
mavo
user posted image

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 2481
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
26.4.2008 10:58:48   
pikecpokec
mavo, kaj pomeni tale tvoj zadnji post? greš rodit?!?!

Pri nas pa vse po starem, Gal šiba naokoli sto na uro. Kot da bi moral nadoknadit ker tko dolgo ni hodil user posted image .

Jančika, kako si?

Kaj pa ostale nosečke? In tiste ki so že v nizkem štartu?
Aja, ves čas me že nekaj zanima: zakaj se reče da greš v Rim, če greš rodit? A katera ve?

Mene pa spet neki grlo boli. Najprej par dni na eni strani, potem se pa preseli na drugo stran. user posted image Zdej pa grgram kokakolo. Če je dobra za WC spucat, ni vrag da mi ne bi mal bacilov dol po grlu popraskala user posted image . Bomo vidli.

Grem zdej pisat diplomo.

lep predpraznični vikend vam želim (za nekatere že počitniški). grem stavit da bo jutri na TV film Ne joči Peter user posted image

pa-pa


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 2482
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
26.4.2008 10:59:55   
pikecpokec
A? ste vidle moj nov avatar?

žabe so, če se ne vidi dobro user posted image


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 2483
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
26.4.2008 11:00:13   
mavo
Ja, poglejte, kakšno slikico mi je moj mož prilepil k imenu. Tako tiho je sedel pri računalniku, da sem kar vedela, da bo nekaj ušpičil. Evo, zdaj pa mam trota poleg svojega imenauser posted image .  No, boljše je že, kot njegova druga izbira: požerušček, ki brska po hladilniku. Le zakaj bi mu to sploh prišlo na miseluser posted image

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 2484
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
26.4.2008 11:01:17   
žanek
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax
Mavo bedi, ker je noseča. Žanek, ker ima dojenčka. Zakaj pa jaz??? In to že od dveh?


Moj dojenček spi celo noč (100x trkam, da tako tudi ostane), samo jaz ne morem spat zadnji mesec user posted image , cel dan sama z otročki, dojim, previjam, se igram, pomivam, sesam, perem, likam ... pa me še vedno ne vrže nič v postlo user posted image . Ima katera recept user posted image

Mavo, kaj pomenijo roza črtici user posted image , da bosta imela punčko user posted image ali pa si zdejle pravkar rodila?

Lep dan vam želim!


< Sporočilo je popravil žanek -- 26.4.2008 11:03:25 >

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2485
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
26.4.2008 11:02:19   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: mavo

user posted image

Kaj si pa s tem hotela povedatuser posted image user posted image ? Super avatar imaš, ti ful pašeuser posted image .


No, pri nas pa takole. Zjutraj nama je z Joejem odpičilo, ker je Kajči že nekaj časa totalno tečen zaradi dude, skoz jo fehta, noče je dat ven, niti ko govori, na zobeh se že tudi pozna...in sva jo vzela. Se je drl 15 minut, potem je bil cel dopoldan tako dobre volje, kot že dolgo ne.

Zdaj pa ga je bilo treba dat spat in evo, panika. Joe je šel z njim v posteljo in že 15 minut se dere kot zverinauser posted image . Kajči, ne Joeuser posted image . Ker če kaj poznam mojega moža, on po moje spi poleg kričača. Jao jao, upam, da ne bo prehudo. Vasja se je vdal v usodo v 15 minutah, Kajči je pa bolj zategle sorteuser posted image ...

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 2486
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
26.4.2008 11:03:19   
mavo
IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec

mavo, kaj pomeni tale tvoj zadnji post? greš rodit?!?!

Aja, ves čas me že nekaj zanima: zakaj se reče da greš v Rim, če greš rodit? A katera ve?



Ja, tole so bili poskusi mojega M., sploh ne ve, kaj je pritisnil. Kar se pa Rima tiče: meni je vseeno, tudi če je Dunaj al pa Praga, sam da že enkrat gremuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 2487
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
26.4.2008 11:04:14   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec

A? ste vidle moj nov avatar?

žabe so, če se ne vidi dobro user posted image


A žabe, OKuser posted image . Nobel! Jaz sem vredu, samo zdajle mi mal tole Kajčijevo dretje najeda. Se mi zdi, da je Joe prišel iz sobeuser posted image . Grem gledat, če sem jaz na vrsti, da se počim poleg reveža.

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 2488
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
26.4.2008 11:05:58   
Jančika_
Jezus, pikiuser posted image - šele zdajle sem videla, da imaš v opisu trakec z vremensko napovedjouser posted image user posted image user posted image . ZAKON!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2489
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
26.4.2008 11:09:15   
pikecpokec
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Jezus, pikiuser posted image - šele zdajle sem videla, da imaš v opisu trakec z vremensko napovedjouser posted image user posted image user posted image . ZAKON!


Jah, tole je še spomin na moje neuspešno leto študija meteorologije. to je namreč moj sanjski poklic, ampak se mi ni uspelo pretolči skozi prvo leto fizike in matematike user posted image . mogoče na stara leta? yeah, right! user posted image


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2490
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
26.4.2008 11:11:59   
mavo
user posted image user posted image user posted image , sem mojga napizdla, kaj je naredil s tistim znakcem user posted image , da zdaj vse mislite, da sem šla punčko rodit. Zdaj se pa smeji kot krokar in me prepričuje, da je to znak za pavzo. Mu bom že dala pavzo! Jančika, sem mu povedala, da se ti dopade slikca (al avatar - nisem vedela, da se temu tako reče), zdaj je pa ful ponosenuser posted image .

A vi imate pa probleme z dudo? Meni jo je stara mama vrgla čez balkon in mi je rekla, da jo je pes pojedeluser posted image  Kaj vse se spomnijo. Upam, da bosta našla kakšno dobro rešitev, pol pa jo boš lahko čez kako leto še z mano delilauser posted image user posted image .

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2491
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
26.4.2008 11:12:44   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec

IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Jezus, pikiuser posted image - šele zdajle sem videla, da imaš v opisu trakec z vremensko napovedjouser posted image user posted image user posted image . ZAKON!


Jah, tole je še spomin na moje neuspešno leto študija meteorologije. to je namreč moj sanjski poklic, ampak se mi ni uspelo pretolči skozi prvo leto fizike in matematike user posted image . mogoče na stara leta? yeah, right! user posted image


Uuuu, to si pa ne bi mislila, kul! Ti želim, da ti na stara leta rata.

Zgleda, da je Kajčija zmanjkalo. Bogi revežuser posted image ...ampak v vrtcu je že nekaj mesecev čisto brez dude, tudi za spanje, tako da tole je bilo eno samo preseravanje.

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 2492
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
26.4.2008 11:18:51   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: mavo
Upam, da bosta našla kakšno dobro rešitev, pol pa jo boš lahko čez kako leto še z mano delilauser posted image user posted image .

Saj rešitev sva našla že pri Vasji - vzameš in počakaš, da se neha dretuser posted image . Ni humana, ampak je** ga, življenje ni poticauser posted image .

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 2493
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
26.4.2008 11:44:06   
darja33
DAAAAAN!!!!

Evo mene!

Tud js sem ponoči brala knjigo, na računalnik se mi pa ni dalo!!!

Mavo in ostale, ja ctg je bp, plodovnice je pa manj, zato moram zdaj hoditi VSAK DAN an ctg.
Torej Mavo, jutri greva skupaj! So mi babice rekle naj pridem po 9, okol pol 10, ker je prej ravno vizita! Dans je bla tam ena reva iz Radeč, ki se fura vsak dan in je 14 dni čez rok, pa je čakala od 8 do pol 11. Groza.

Aja, pa mala je bla najprej mal mirna, ker spet nisem dost jedla (samo 1 pecivo, pa jogurt, pa pomarančo???). Tak da so babice rekle da moram več jest, he, he. Sem jih kr ubogala ko sem domov prišla (francoska, pa mesek pa kruhec). Mmmmm.....

Punce, torej me je Pavičevičva probala mal v dobro voljo spravit pa je rekla:  Nikad ne znaš. Možda ti još danas pukne!! Joj, ko bi res...

Mavo, torej fajn se najej (tudi danes), pa se čujema, pa jo lahk mahnema skupi. Js grem z avtom. Sama.


Aja, hec je bil ko mi je babica rekla zakaj nisem vsaj ene banane pojedla zjutri. Js sem pa danes bedela od 2 do pol 5 in sem vmes ko sem brala knjigo pojedla 3 banane. Tak da jih zjutri res ni blo več za zajtrk. Pa tudi kruh sem zvečer ves pojedla. Je moj dans samo kavo imel za zajtrk. He, he.

Grem v trgovino po nove zaloge. Otroka pa ne smem stradat!!!



(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2494
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
26.4.2008 14:12:01   
mavo
Juhu, Darja, sem prav vesela, da greva lahko jutri skupaj. Sam zdaj pa res pazi, "da ti ne pukne" že prej! Najbolje da se kar ob 9:30 dobiva pred porodnišnico, bo mene moj pripeljal do tja. Po mojem bo kar vesel, da mu ne bo treba tam čakat in bo lahko šel takoj domov.
Darja, javi mi, če ti ustreza ta predlog.

Me pa nekaj zanima. A je dons ponoči sploh katera spalauser posted image


(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 2495
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
26.4.2008 14:29:53   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: mavo

Me pa nekaj zanima. A je dons ponoči sploh katera spalauser posted image


Ja jaz, sam nisem nosečka. user posted image

Drage user posted image , res držim pesti, da greste čim prej rodit. Če se spomnim sebe pred dobrimi 6 leti, 4 dni čez rok in vsega poooooln kufer. Se mi kar smilite, ker tole čakanje je pa res ubijalsko. Pa faj bi bilo, če bi rodile danes al pa jutri dopoldne, da vam lahko še čestitam. Ker pol me ne bo tle gor par dni in me je kar strah, kaj vse bom zamudila. user posted image

Jančika, ti pa mal poročaj jutri zjutraj, kako bo kaj potekal vaš dan in predvsem noč brez dude. Če ne bo hude panike, bomo mogoče še mi šli v to varianto - ampak po dopustu.


(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 2496
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
26.4.2008 14:49:51   
Ropotuljica
IZVIRNO SPOROČILO: mavo

Me pa nekaj zanima. A je dons ponoči sploh katera spala
 

Jaz sem spala od polnoči do 10h user posted image user posted image Brez enega samega zbujanja (P.S. Otroka sta pri babici. Menda ostaneta še eno noč. Koncert sva pa včeraj zamudila - ne vem, kdo hodi na koncerte ob 8h zvečer - ob 10h, ko sva midva prišla tja, ga je blo že konc).

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 2497
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
26.4.2008 15:03:41   
darja33
Mavo, super. Pa neče da pukne, vidjet češ!Torej sma kr zmenjeni jutri on pol 10. Pa sej imava še telefone. Lahk pa js po tebe pridem, pet do pol 10, na tist plac? Pa nej tvoj enmal posesa tacajt....

Zdele sem se pa fajn najedla, pa mal počivala ko je scal, zdej pa grem za Savinjo pa na 2 kepe sladoleda k Nejcu. Mogoče bom vidla ktero za Savinjo. Sam ko jih bo spet ko toče...

Ropotuljica, men se zdi da maš ti tak zlate otročke (no Tjaža sam poznam), verjetno zato ker si sama taka neskomplicirana. Se bom vzgledvala po tebi.... A torej praviš naj obvezno vzamem v P še rokavičke...?

Ne me več motit, ker grem na sladoled, drgač ga bo spet zmanjkalo! Js ne vem kak jim ni jasno da bi morale zaloge čez vikend biti večje??? Pa kaj ne vidjo tiste konvoje vozičkaric in nas sloničk zraven???




(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2498
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
26.4.2008 16:56:12   
Ropotuljica
To pride, če gorenjka živi skupaj s korošcem na štajerskem (slavistke, a se to piše z veliko ali z malo začetnicouser posted image ).


To se vse piše z malo (na forumu user posted image )

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 2499
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
26.4.2008 17:01:07   
mavo
Jaz se pa tako trudim, da skoz pišem slovnično pravilno...user posted image user posted image user posted image

Škoda, da sta zamudla koncert včeraj. Le kaj sta delala tako dolgo, da sta ga zamudila? user posted image ?

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  98 99 [100] 101 102   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  98 99 [100] 101 102   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.